Jump to content

_MageT_

Players
 • Content Сount

  1,260
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18203
 • Clan

  [QTAZ]

7 Followers

About _MageT_

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 08/01/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,632 profile views
 1. Kliknij ten link https://warships.net/_maget_ Dostaniesz trochę kredytów za granie bitew, Warspita i kilka dni premium.
 2. _MageT_

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Czy konsolowe baretki wrócą?
 3. _MageT_

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Pozwolę sobie nie kontynuować dyskusji. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje a dyskusję ja przegram bo na koniec okaże się że jesteś starszy, więc masz rację. Szkoda spamu :)
 4. _MageT_

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Co jest taką teorią wg. Ciebie? To że gracz który myśli, zamiast snuć domysły o lepszym RNG w trakcie trwania konta premium go po prostu nie kupi, bo wie że jedno nie ma w związku z drugim? A przyjdzie Ci taki co wyda pieniądze bo myśli że zacznie wygrywać. To który jest lepszym klientem? A co do moich widzów - nikomu nigdy nie powiedziałem że premka poprawia RNG, więc śmiem twierdzić że to akurat nie jest mój widz. Ale takie rewelacje można usłyszeć w wielu miejscach.
 5. _MageT_

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Wiesz ile wydałem na to konto? Nawet złotówki. Jak to ma się do Twojej teorii spiskowej? Poleciłbym jednak zamiast szukać coraz bardziej wymyślnych wymówek pochylić się jednak nad swoimi umiejętnościami.
 6. _MageT_

  [VIII] Roma

  Potwierdzam, penetracja na Romie jest potężna, lepiej bić w grube pancerze i skątowane krążki. Tu masz porównanie penetracji Romy i Tirpitza, praktycznie na całym zasięgu penetracja większa o 50mm albo i więcej.
 7. _MageT_

  [V] Yahagi

  Po rewelacyjnym Yudachi przyszedł czas na premierę jeszcze lepszego Yahagi. Furutaka przy tym to demon. Nie warto.
 8. _MageT_

  Ranked system reeework

  WG said that current ranked battle system works good and no changes are required. But if we dont event try we will still be playing with 47WR players on ranks 5-1. Now, when player A have some luck he can reach rank 1 by doing completly nothing in battles, just get carried by rest of the team. Is this fair that people that die in first 2/3 minuts becose they showing broadside to Alaska while driving Neptun get a star when rest of the team will fight really hard for victory? We have some ideas for new system( elo points like in cw?) but first of all we need to have as much opinion as possible about current system. Plz write what are you think about it. Thanks! Sorry for language mistakies
 9. _MageT_

  Aktualizacja 0.8.7: Francuskie niszczyciele – część 2

  Plusy + eleganckie przejrzyste drzewko badań + wreszcie sensowny autopilot + fajnie wyglądająca karuzela okrętów w porcie + MM działa! Minusy - regrind czy jak to tam się nazywa to całe research coś tam - wprowadzenie całego drzewka FR DD rozciągnięte na 3 miesiące...
 10. _MageT_

  Uruchamianie powtórek

  Możliwe że masz jakąś powtórkę z poprzedniej wersji gry, dlatego może nie działać
 11. _MageT_

  Aslain's WoWS ModPack Installer

  Team Aware wróci?
 12. _MageT_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jest pewna różnica między "nie umiem" a "nie da się"
 13. _MageT_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  DDczki puaczom że lotnie OP. Grałem tylko DDkami przez jakiś czas i nie było większych problemów. Na FB wyjaśnili mi, że ciągle mam farta i losuje mi słabe lotnie podczas gdy reszta graczy w każdej bitwie zmaga się z najlepszymi lotnikami serwera i nie jest w stanie nic ugrać. Jak ktoś chcę się czegoś dowiedzieć to pytajcie śmiało na FB. Tam wiedzą.
 14. _MageT_

  [PRP] Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej

  Pssst... Ale Kitakaze to DD artyleryjski a nie torpedowy. Dla ułatwienia sprawdź liczbę dział/wież i torpedy/wyrzutni torpedowy i porównaj do Shimakaze.
 15. _MageT_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Schłodzone łzy bbczków, szklaneczkę?
×