Jump to content

Mladzioch

Players
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5570

About Mladzioch

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

1 Follower

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Gneisenau (Tier VII)

  Rozumiem co masz na myśli, ale właśnie dlatego gra mi się nim świetnie. :-) Co nie oznacza świetne wyniki. Gra tym okrętem daje mi wiele frajdy z uwagi na nietuzinkowość i dobre strony, o których pisałem. A co do celności... mam nadzieję, że nie włożę kija w mrowisko jeśli napiszę, że każdy okręt ma takie szalone salwy...
 2. Gneisenau (Tier VII)

  Panowie. Co to za płacze... Gneisenau to świetny okręt, a nie grałem nim wtedy kiedy był super jak piszecie. Wyekspiłem go kilka dni temu. Cytadeluję krążowniki i pancerniki, niszczarki nie mają łatwo z moją dodatkową na 8 km i wyśrubowanym na maksa skupieniem, lotniskowce tracą mega dużo samolotów, zwrotność i prędkość bardzo dobre, do tego wszystkiego torpedy z fajnymi kątami wypuszczania. Może strzelajcie inaczej, grajcie bardziej zespołowo, skupcie się na taktyce, bo dla tego okrętu jest bardzo ważna. Prawda jest taka, że nie ma złych okrętow tylko albo źle dobrana taktyka albo brak umiejętności (czesem pewnie również szczęścia).
 3. 44smok a co powiesz na taki pomysł dla Akizuki: 1. PM PT 2. LS 3. SE 4. CE RL IFHE Wyjaśnienie: Dla mnie CE i RL to mus dla niszczarki - obie umiejętności są kluczowe i to zarówno w defensywie jak i ofensywie... Nie mogę zdecydować tylko czy na 3. poziomie SE czy DE (w związku z IFHE). Ma YT są filmiki w których Akizuki trafia w bitwie ponad dwieście razy z DE, a mimo to zapala tylko 3 razy. Dlatego chyba jednak nie warto łudzić się, że to zapalarka mimo spamu pocisków? Nie daję AFT, bo z niewidki już nie postrzelamy, a bazowy zasięg dział to jakieś 12 km chyba... tyle mi wystarczy do walki z niszczarkami i sytuacyjnego oklepywania większych okrętów. Ciekaw jestem Twojego zdania. Dzięki!
 4. Dropsiqowe filmiki krążownikowe

  S! Jednak stream jest kiedy jest i basta. A ja mam dziwny grafik, i chciałbym w dogonej dla mnie i innych chwili posłuchać Dropsik'a bo baardzo go cenię i jego opowieści rady. Ujea streamuje i wrzuca to jako normalny odcinek na YT. Wilk syty i owca cała...
 5. Dropsiqowe filmiki krążownikowe

  Dlaczego Dropsiq nie wrzuca już nic na YT? Obejrzałem wszystko i chciałbym więcej... :-)
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Możecie mi wyjaśnić dlaczego część okrętów jest do kupienia w sklepie premim a część w grze za dublony? Dlaczego nie ma wszystkich dostępnych okrętów sklepie???
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie mam dostępu do kompa w tej chwili a na już muszę wiedzieć ile kosztuje ORP Błyskawica/Grom. Może ktoś napisać szybko?
 8. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  Etap II: 1.000 dublonów i 50.000 free expa
 9. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  Mam skończony pierwszy etap i kończę właśnie drugi. Nie stwierdziłem jednak nagród o których piszecie za ten pierwszy... Można to jakoś sprawdzić co wypadło (przeoczyłem?)?
 10. Jak najlepiej ....

  Wyjaśnijcie mi bo się pogubiłem i błądzę: Zaznaczenie wrogiej eskadry dodaje 30% dmg dla pelotki przeciwko tej jednej eskadrze. Kiedy lata ich więcej to AA wali tylko w zaznaczoną? Bo jeśli tak to czy bez zaznaczenia AA wali we wszystkie po równo tyle, że bez ww. bonusu do dmg?
 11. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  A ja nie mam superkontenerów, ani kolekcji... kto wie dlaczego?
 12. smoku teraz możesz napisać coś o buildach dla herbacianych bebeków? Obiecałeś... :-)
 13. Kagero

  Pamiętaj, że na tych poziomach część okrętów ma radary z większym zasięgiem niż 7 km, o których napisałeś... Granie Kagero nie jest samo w sobie trudne ze względu na okręt. Gra niszczycielem na poziomach 8+ jest trudniejsze w ogóle. Po pierwsze dlatego, że tutaj już większa część kapitanów jest ogarnięta, po drugie ze względu na wspomniane radary i ilość eskadr przeczesywających bezkres mórz i oceanów...
 14. hello, its me sky cancer

  Hej, dla japonskich CV lepiej AFT czy MAA od Ryujo w górę...
×