Jump to content

Elleanor

Players
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3331

About Elleanor

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Scharnhorst

  Na YouTube se nato podívá každý sám, nechápu proč sem ty videa pořád cpes. Nic proti.
 2. Warspite pořád v T8, 5 bitev T8
 3. Texas

  Tak co, nějaké recenze, adekvátní? Máte? Hrajete? Postřehy?
 4. Warspite

  Nejsem uber top hráč jako místní hvězdy, ale ať dělám, co dělám, tohle se nedá zahrát normálně, i v T6 fail, dostřel nahovno, a na blízko to je jak kdy, lituju že sem to kdy koupil kdysi, stále čekám na zlepšení a stále marně
 5. Sjednocení dvou účtu?

  Já se naopak divím, chtěl sem radu, a ted tohle, jedni píšou že sem zloděj, a zbytek zpráv ze koupi ten účet. Příště už forum nepoužiju když budu chtít radu.
 6. Sjednocení dvou účtu?

  Teď už to vím, diky, jen mě nenapadlo že budu za zloděje a že mi bude psát tolik lidí ze to koupí.
 7. Sjednocení dvou účtu?

  SteeL_J4MES já ale nechci nikoho pohorsit, já sem se jen ptal. Kolega mi to sam nabídl, ty peníze bych mu dal kdyby to šlo nějak spojit, jinak mě to nezajímá co s tom udělá. Nejsem žádná svine, jen sem chtěl vědět jestli by to šlo, nějak se to zvrtlo , a to sem nechtěl.
 8. Sjednocení dvou účtu?

  Nic jsem nekupoval, a žádné zkušenosti s tím nemám, z toho důvodu se ptám zde, a ptám se jelikož mi to bylo nabídnuto kolegou, nikdy by mě nenapadlo si takhle něco kupovat.
 9. Sjednocení dvou účtu?

  Kolega motorkář měl nehodu když sme byli na vyjíždce, a po pul ročním léčení mi nabídl svůj acc, že už hrát nebude. Za těch 500 co po mě chce, myslím ze byste brali všichni, tirpitz, atlanta, Warspite, a nějaké další, 7k dublonu a cca 40m kreditu. Já ovšem nechci hrát na jeho účtu, a pokud to tedy nejde převést nějak, i když chápu WG proč to nejde jak zde bylo zmíněno, tak ho prodá na sociální síti, nebo na auru vklidu za 2500,- ,a kde kdo, i úplný nováček se dostane k dobře rozjetemu účtu.
 10. Sjednocení dvou účtu?

  O koupi nejde, nevěděl sem jak to napsat. Jinak, myslel sem si to že to nijak nepůjde.
 11. Zdravím, nikde jsem na fóru nenašel odpověď, ptám se tedy takhle, a hlavně těch nejpoverenejsich. Lze nějak, je nějaká možnost sloučit dva acc, ať už kredity, dublony, nebo lodě? Ne všechny, ale hlavně prémiové lodě. Dejme tomu ze jsem zdědil, nebo koupil acc a na obou účtech hrát nechci, ale na druhém acc jsou prem lodě které bych chtěl. Nejedná se o podvod, mam email i hesla k danému účtu. Řešil už tohle někdo, nebo nějaké informace k tomuhle? Díky
 12. Tirpitz

  Přesně to robím, chodím iba T5, T6 a po pauze se zase snažím učit hrát, mam dost rozumu abych věděl že T8 premiak že mě neudělá skillera. Právě proto čekám, a když to tady tak čtu, doufám že ho nijak do budoucna nebudou měnit.
 13. Tirpitz

  Taky bych měl o něj zájem, pokud je to tak jako ve wot, že když něco na vydělávání tak jedině T8, tak na výběr moc nemám. Kutuzov je na mě moc těžký, atago asi taky, a tirpitz, no, nerad bych byl za ty prachy zklamaný protože nemám skill a byl bych spíš na obtíž. Tak doufám že se nějak výrazně nezmění než se od vážím
 14. Warspite

  Marně stále váhám nad druhým slotem vylepšení. Dlouho sem tam měl rychlejší otáčení věží, teď tam mám vylepšenína ssekundární výzbroj. Kapitán je slabý, mam málo odehrané. Ale teď, když opět začínám aktivně hrát, a sbírám informace na YouTube, tak hodně hráčů má na Warspite - 7% k disperzi. No, a jako ne moc zkušený námořník a kapitán se nemůžu rozhodnout. Chápu, 100 lidi 100 chuti, ale dalo by se to nějak shrnout co a proč by mělo být nejlepší?
 15. Nováčci, otázky & odpovědi

  Zdravím, vracím se cca po 8mi měsících k aktivnímu hraní, a po přečtení a doplnění informací tady z fóra a pár bitvách, mi pořád jedna věc vrtá hlavou. Jak je to s AA a sestrelovanim letadel, porad je lepší letku tagovat (označovat), nebo už se oto nemusím starat a je to jedno? Skill u kapitána na vyšší dmg označené letce nemám. Díky
×