Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content count

  706
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4702
 • Clan

  [LOBUZ]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Uzależnia i to jeszcze jak. Najpierw zacząłem lekko - kupiłem Murmańska, później Tirpitza, a skończyło na twardych narkotykach pakietach w postaci wszystkich okrętów i czasu premium, paczek specjalnych, kontenerów i dowódców. Uważaj! To może spotkać i Ciebie! Najpoważniejszym skutkiem przedawkowania okrętów premium jest pusty portfel! Granica miedzy jednym okrętem premium a wszystkimi w grze jest cienka! - Kampania przeciw Sklepowi Premium ;)
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jest stara bo oferta się nie zmieniła. Aktualizacja już była. Trzeba czekać tydzień na coś nowego. Zawsze wchodzi wszystko "za jednym zamachem" nie ma czegoś takiego że przez cały piątek wrzucają do sklepu po kolei nowe oferty.
 3. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  W dużym skrócie: Nigdy więcej nie będzie już zwrotu w pełnej ilości dublonów za posiadany już w porcie okręt, jeżeli kupimy go po raz kolejny (w przecenie) - od teraz będzie zwracane zawsze tyle dublonów ile warty był okręt w danej promocji. WG nie było zadowolone z tego "procederu" i postanowili to ukrócić. Zmiany wprowadzili zbyt szybko bo nie powiadomili o tym wcześniej graczy, za co przepraszają i w związku z powyższym, za każdy okręt/pakiet kupiony od 1 maja do wprowadzenia aktualizacji 0.7.6 zostaną zwrócone dodatkowe dublony (do pełnej wartości okrętu). -- Nie kupujcie więcej posiadanych już w porcie okrętów (nawet jak będą w przecenie -50%) bo dostaniecie rekompensatę w wysokości 50% kosztu okrętu w dublonach.
 4. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  O ile mnie pamięć nie myli to aktualizacja oferty jest zawsze w piątek o godzinie 7 rano.
 5. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Ale przecież już ten cały klub był od dawna, ze dwa lata na serwerze RU. O ile dobrze zrozumiałem z tego co napisali w tamtym poście, to teraz go tylko trochę zmieniają. Nie ma żadnej informacji o tym, że ma to wejść na serwer EU, więc średnio interesująca sprawa.
 6. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  @henryk5pio Gówno prawda a nie OP. Przez cały filmik wszyscy paradują do niego burtą. Okręt w wersji V2 jest co najwyżej grywalny. Wystarczy odpowiednio się do niego skątować i nie będzie w stanie nic zrobić bo ma działa 305mm, co oznacza, że nie ma overmatcha na nic powyżej 22mm pancerza. Co więc będzie karał? DDki? Nope, no more (po zmianach). Minotaury? Pewnie, tak samo jak HIV, który również ma na ich pancerz overmatcha. Nie ukarze niczego więcej, bo zwyczajnie wystarczy się do niego dziobować i wszystko będziemy odbijać, a nie przełączy się on na HE i nas nie spali bo HE zwyczajnie nie posiada. Ponadto pamiętajmy o jego zwrotności lotniskowca i braku rozbicia, co sprawia, że stanie się głównym celem dla każdego CV. Oprócz tego chyba nie muszę dodawać, że pokazanie nim burty do jakiegokolwiek pancernika = instant death, tak samo jak na Moskwie. Nareszcie jest szansa na okręt, który nagradza za dobrą grę i karze za złą. W końcu WG robi okręt poprawny - dokładnie taki, jakie powinny być wszystkie inne łajby - czuły na popełnianie nim błędów, jak i skutecznie wykorzystujący błędy popełniane przez innych graczy. I już podnosi się krzyk "o nie! OP! znerfić, zmienić, usunąć!". Szanuję Flamu bo jest bardzo dobrym graczem, ale wnioskując po jego niektórych filmikach to straszny hipokryta. Z jednej strony najpierw twierdzi, że w grze jest zbyt duży wpływ RNG (i zarazem zbyt niska celność BB) i że są to problemy trapiące WoWS; Twierdzi również że gdy ktoś pokazuje burtę i popełni błąd to powinien być srogo karany. Z drugiej jednak strony, gdy WG wprowadza właśnie taki okręt do gry to twierdzi, że jest "broken". Poważnie? Nie pasuje? Wnioskując po filmiku Flamu, chyba sami gracze proszą się o więcej idiotycznych okrętów pokroju Conquerora - niewymagających mózgu do grania nimi. Usuńmy wszystkim AP, usuńmy cytadele, dajmy rozrzut taki, aby wszystkie pociski spadały wszędzie, byle nie tam gdzie celujemy i zwiększmy wpływ RNG o +200%. Nie będzie trzeba myśleć jak strzelać i w co strzelać bo wszystko zrobi za nas RNG. A pływać będziemy mogli do każdego burtami bo przecież nikt nas za to więcej nie ukarze. Skoro sami tego chcecie...tylko więcej proszę nie narzekajcie na stan gry i jej graczy.
 7. USS Salem

  Nie ma dowodów na to, że tak nie będzie. ;)
 8. USS Salem

  Typ Des Moines. Będzie do kupienia za węgiel w Arsenale.
 9. USS Monaghan

  Na kadłubie B Monaghan również ma 2x5. :)
 10. Kontenery z kolekcji amerykańskiej - dyskusja

  Kupiłem sobie 15 kontenerów tych amerykańskich i w sumie jestem zadowolony Wpadło 300 flag, misja na Clevelanda (którego już mam ale wpadną kredyty), Atlantę (również mam, więc również kredyty) i Monaghana na którego właśnie najbardziej liczyłem. No i wiadomo trochę elementów kolekcji. Czy polecam zakup? Z pewnością szansa na wypadnięcie misji na okręty jest znacznie wyższa niż w poprzednich tych francuskich. Więc tak, polecam.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W artykule jest napisane, że dojdzie do sklepu jeszcze w ciągu tygodnia kolejne 15 okrętów premium nie wymienionych wyżej.
 12. Kontenery z kolekcji amerykańskiej - dyskusja

  No to miejmy nadzieję, że wylosuje mi dosyć szybko tego Monaghana a nie za 50 kontenerem. Wieczorem pewnie zdam relację z otwierania (o ile mi się nic nie odwidzi).
 13. Kontenery z kolekcji amerykańskiej - dyskusja

  Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z misjami na okręty, gdy już posiadam w porcie wszystkie możliwe do zdobycia premki z tych kontenerów tylko brakuje mi Monaghana? Jest wówczas tak, że wylosuje mi od razu tego Monaghana, czy będą nadal misje na okręty które już posiadam i dostanę jedynie rekompensatę w kredytach?
 14. masło maślane czyli super MM

  Miałeś założone flagi zwiększające szansę na detonację (do podpaleń)? Kiedyś detonowałem na klanówkach na Moskwie mając założoną zarówno flagę przeciw detonacji, jak i te wspomniane sygnały i detonowałem. Niemniej jednak, jestem prawie pewien, że obecnie zostało już to dłuższy czas temu zmienione/naprawione i nie da się już NIGDY detonować mając założoną flagę. Jak już to nie żaden cheat tylko Twoje problemy z opóźnieniem (ping). Zapewniam Cię, że takie rzeczy nie są możliwe do wykonania, bo miejsce położenia okrętu przekazuje Ci na bieżąco serwer. Nawet gdyby taki cheat istniał, to by zwyczajnie nie miał prawa działać, bo pole hitbox obliczane jest po stronie serwera a nie klienta gracza. Nieistotne jakie dane klient gracza przekazywałby serwerowi, bo Ty nadal otrzymałbyś poprawne dane - a poprawnymi danymi są te, które posiada serwer. Na tym polega obecnie 99% gier. Każdy klient gracza wysyła dane swojego położenia do serwera gry, gdzie są one kompensowane i nanoszone są poprawki, po czym wysyłana jest odpowiedź zwrotna do obu graczy z już "wspólnie przyjętym" położeniem dla każdego z nich. Klient zwyczajnie nie ma tu nic do "gadania" bo finalnie obu graczy zawsze będzie widziało to samo. RNG i trochę szczęścia/pecha. Żaden Auto-Aim. Radar Panie, radar! Napisz jaki okręt w Ciebie strzelał co 12s a najlepiej wyślij powtórkę. Dodam, że niektóre pancerniki mogą zejść poniżej 20s przeładowania np. Scharnhorst, Republique.
×