Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content Сount

  730
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8610
 • Clan

  [QTAZ]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

1,093 profile views
 1. SirensRevolution

  Dziennik Kapitana

  Szkoda tylko, że nikt nie dodał w artykule wzmianki o tym, iż ta funkcjonalność będzie dostępna dopiero w kolejnej aktualizacji za tydzień. Gracze szukają zakładki która obecnie w ogóle nie istnieje... a cały artykuł wskazuje na to jakby już była.
 2. SirensRevolution

  Problemy z działaniem PORTU - ankieta

  Jeszcze dodam: - Przewijanie karuzeli okrętów przy ponad 200 łajbach w porcie tnie się ekstremalnie i czasem karuzela potrafi się "zresetować" i wrócić na sam początek listy. W szczególności widać to jeżeli mamy włączoną kompaktową 2-3 poziomową karuzelę - W trakcie przechodzenia pomiędzy zakładkami jak port/badania/profil, UI zawiesza się na 2s - Po zakończeniu bitwy i powrocie do portu całe UI tnie się okrutnie przez kilka sekund - Ciągłe zawieszenia i spowolnienia UI w trakcie zakładania sygnałów/kamo oraz przydzielania kapitana do okrętu
 3. SirensRevolution

  Bitwy rankingowe: Sezon czternasty

  Może zamiast żalić się na forum, że nie chce Ci się już grać przez osoby z modami, wziąłbyś się za naukę podstawowych mechanik gry, poszerzył swoją wiedzę i... przestał być mięsem armatnim? No ale lepiej ten wolny czas zamiast samodoskonalenia się, tracić na obwinianie wszystkiego i wszystkich dookoła.
 4. Kolejny event przeznaczony dla cheaterów którzy odpalą sobie bota 24/7 i będzie im rozgrywał bitwy Jestem prawie pewien, że cała dziesiątka graczy która zwycięży, to będą konta które ostro jechały na botach w trakcie trwania tego eventu. Fakt przykry niemniej prawdziwy...
 5. SirensRevolution

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Rework CV był robiony po to, aby uciszyć żarty graczy na temat "roku CV". No i efekt doskonale widzimy - przez 4 lata nie udało się stworzyć przemyślanego gameplay lotniskowców a to co zostało wyplute (bo inaczej nie da się tego nazwać) spowodowało jeszcze większą frustrację graczy, w szczególności tych doświadczonych bo zamiast rozwinąć mechanikę okręty-samoloty to jedynie ją spłycono i obcięto z potrzeby jakiegokolwiek myślenia.
 6. SirensRevolution

  Duża ankieta o reworku CV

  Ja tam uwielbiam grać z CV. Przynosi to wiele korzyści takich jak: - brak potrzeby spożywania kawy (lotniskowce zawsze skutecznie i długotrwale podnoszą ciśnienie) - okazja do nauczenia się przeróżnych nowych przekleństw, oraz osobliwego łączenia ich w najbardziej spektakularne inwektywy (także w różnych językach!) - możliwość przetestowania wytrzymałości i solidności peryferii takich jak mysz czy klawiatura - oszczędność pieniędzy, dzięki sposobności przypomnienia sobie powodu dla którego nie wydaję już więcej pieniędzy na WoWS Same plusy! Czysty profit!
 7. Did you get doubloons, free xp, and credits? Because i have nothing. I have all captains with 0xp too.
 8. Is server online? Because i can't connect yet.
 9. Thanks for answer. WG Center restart has solved this issue. :)
 10. Hello, I have received my login details on e-mail, but i can't download "TST" instance. I don't have this position in my WG Game Center available. Is this a bug or maybe it will be unlocked tomorrow and for now i can't even download it?
 11. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  @Little_Rowboat Tag ŁOBUZ przy nazwie użytkownika? No to wszystko wyjaśnia!!!oneone
 12. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Ahh, w końcu już za tydzień skończy się ta promocja i każdy będzie miał dublony po 400zł tak jak być powinno, a nie będą uprzywilejowani złodzieje kraść. Ileż można oglądać ten dobrobyt za płotem! Nareszcie!
 13. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Cały wątek można tak podsumować ;)
 14. SirensRevolution

  Republique, tier X

  Republika to obecnie najlepszy BB X tieru, tylko trzeba odrobinę wiedzieć jak nim grać i nie snapić z 20km, ale również bez sensu nie rashować na przeciwnika bo to nie Kurfurst i szybko topnieje pod ostrzałem z HE. I najgorszą rzeczą jaką można Republice zrobić to używać buildu pod pomocniczą - to nie Alzacja i build na pomocniczą się nie sprawdza. Robimy full pod przeżywalność oraz niewidkę i karamy wszystko w naszym zasięgu - bo w tym jest ten BB najlepszy.
×