Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content Сount

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11363
 • Clan

  [FATTS]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

1,317 profile views
 1. SirensRevolution

  Czarny piątek: zniżki do 40%!

  No ale gdzie jest tu niby wprowadzanie w błąd? Przecież jest opis misji bojowej z wyraźnie zaznaczoną informacją iż jest ona dla okrętu Atlanta - nie Atlanta B, nie Kurfurst, nie Yamato (uff aż mi się tytuły ogłoszeń na OLX przypomniały).
 2. SirensRevolution

  Dziennik Kapitana

  Szkoda tylko, że nikt nie dodał w artykule wzmianki o tym, iż ta funkcjonalność będzie dostępna dopiero w kolejnej aktualizacji za tydzień. Gracze szukają zakładki która obecnie w ogóle nie istnieje... a cały artykuł wskazuje na to jakby już była.
 3. SirensRevolution

  Bitwy rankingowe: Sezon czternasty

  Może zamiast żalić się na forum, że nie chce Ci się już grać przez osoby z modami, wziąłbyś się za naukę podstawowych mechanik gry, poszerzył swoją wiedzę i... przestał być mięsem armatnim? No ale lepiej ten wolny czas zamiast samodoskonalenia się, tracić na obwinianie wszystkiego i wszystkich dookoła.
 4. Kolejny event przeznaczony dla cheaterów którzy odpalą sobie bota 24/7 i będzie im rozgrywał bitwy Jestem prawie pewien, że cała dziesiątka graczy która zwycięży, to będą konta które ostro jechały na botach w trakcie trwania tego eventu. Fakt przykry niemniej prawdziwy...
 5. SirensRevolution

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Rework CV był robiony po to, aby uciszyć żarty graczy na temat "roku CV". No i efekt doskonale widzimy - przez 4 lata nie udało się stworzyć przemyślanego gameplay lotniskowców a to co zostało wyplute (bo inaczej nie da się tego nazwać) spowodowało jeszcze większą frustrację graczy, w szczególności tych doświadczonych bo zamiast rozwinąć mechanikę okręty-samoloty to jedynie ją spłycono i obcięto z potrzeby jakiegokolwiek myślenia.
 6. Did you get doubloons, free xp, and credits? Because i have nothing. I have all captains with 0xp too.
 7. Is server online? Because i can't connect yet.
 8. Thanks for answer. WG Center restart has solved this issue. :)
 9. Hello, I have received my login details on e-mail, but i can't download "TST" instance. I don't have this position in my WG Game Center available. Is this a bug or maybe it will be unlocked tomorrow and for now i can't even download it?
 10. SirensRevolution

  [X] République

  Republika to obecnie najlepszy BB X tieru, tylko trzeba odrobinę wiedzieć jak nim grać i nie snapić z 20km, ale również bez sensu nie rashować na przeciwnika bo to nie Kurfurst i szybko topnieje pod ostrzałem z HE. I najgorszą rzeczą jaką można Republice zrobić to używać buildu pod pomocniczą - to nie Alzacja i build na pomocniczą się nie sprawdza. Robimy full pod przeżywalność oraz niewidkę i karamy wszystko w naszym zasięgu - bo w tym jest ten BB najlepszy.
 11. SirensRevolution

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  1. Dementuję plotki jakoby "biedne" konta miały lepsze warunki promocji. 2. Zaprzeczam jakoby stali gracze WOT mieli lepszą promocję. 3. @Odo_Toothless do kogo mam się zgłosić? :D
 12. SirensRevolution

  [0.10.9.0] Aslain's WoWS ModPack Installer

  Przecież wystarczy włączyć w ustawieniach pełny alternatywny tryb interfejsu.
 13. SirensRevolution

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jest stara bo oferta się nie zmieniła. Aktualizacja już była. Trzeba czekać tydzień na coś nowego. Zawsze wchodzi wszystko "za jednym zamachem" nie ma czegoś takiego że przez cały piątek wrzucają do sklepu po kolei nowe oferty.
 14. SirensRevolution

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  W dużym skrócie: Nigdy więcej nie będzie już zwrotu w pełnej ilości dublonów za posiadany już w porcie okręt, jeżeli kupimy go po raz kolejny (w przecenie) - od teraz będzie zwracane zawsze tyle dublonów ile warty był okręt w danej promocji. WG nie było zadowolone z tego "procederu" i postanowili to ukrócić. Zmiany wprowadzili zbyt szybko bo nie powiadomili o tym wcześniej graczy, za co przepraszają i w związku z powyższym, za każdy okręt/pakiet kupiony od 1 maja do wprowadzenia aktualizacji 0.7.6 zostaną zwrócone dodatkowe dublony (do pełnej wartości okrętu). -- Nie kupujcie więcej posiadanych już w porcie okrętów (nawet jak będą w przecenie -50%) bo dostaniecie rekompensatę w wysokości 50% kosztu okrętu w dublonach.
×