Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content count

  718
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5261
 • Clan

  [LOBUZ]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. Dublony - co jest z cenami?

  @Little_Rowboat Tag ŁOBUZ przy nazwie użytkownika? No to wszystko wyjaśnia!!!oneone
 2. Dublony - co jest z cenami?

  Ahh, w końcu już za tydzień skończy się ta promocja i każdy będzie miał dublony po 400zł tak jak być powinno, a nie będą uprzywilejowani złodzieje kraść. Ileż można oglądać ten dobrobyt za płotem! Nareszcie!
 3. Dublony - co jest z cenami?

  Cały wątek można tak podsumować ;)
 4. Republique, tier X

  Republika to obecnie najlepszy BB X tieru, tylko trzeba odrobinę wiedzieć jak nim grać i nie snapić z 20km, ale również bez sensu nie rashować na przeciwnika bo to nie Kurfurst i szybko topnieje pod ostrzałem z HE. I najgorszą rzeczą jaką można Republice zrobić to używać buildu pod pomocniczą - to nie Alzacja i build na pomocniczą się nie sprawdza. Robimy full pod przeżywalność oraz niewidkę i karamy wszystko w naszym zasięgu - bo w tym jest ten BB najlepszy.
 5. Dublony - co jest z cenami?

  Chyba rozgryzłem mechanizm! - ci co nie wydają nic lub bardzo mało otrzymują promocje (aby ich zachęcić do wydawania kasy) - ci którzy wydają umiarkowane ilości pieniędzy nie dostają promocji (bo nie ma sensu ich już zachęcać) - osoby które wydają duże ilości pieniędzy na grę, znów dostają promocje (bo jest spora szansa, że utopią całe góry hajsu) No i teraz już jest wszystko jasne!
 6. Dublony - co jest z cenami?

  Eh, Złoty, Złoty :D Rangi co prawda nie dostałem ale mam prywatny pokój z bilardem w biurowcu Wargaming na Cyprze i zwracają się do mnie per Sir. ;)
 7. Dublony - co jest z cenami?

  Mam w porcie wszystkie okręty premium, perm camo na w zasadzie wszystkie T X, jak były mikołajki to kupiłem chyba z 150 kontenerów mikołajowych i wiele, wiele więcej a promocję na dublony jakoś dostałem i mam nadal po 160zł za 30k. Tak więc to że ci co mało wydają dostają lepsze promocje akurat można raczej między bajki włożyć. ;)
 8. 1. Firefox (najnowszy 61) 2. PC (z innych urządzeń nie loguję się do stron WG) 3. uBlock Origin 4. Nie korzystam
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  1. Dementuję plotki jakoby "biedne" konta miały lepsze warunki promocji. 2. Zaprzeczam jakoby stali gracze WOT mieli lepszą promocję. 3. @Odo_Toothless do kogo mam się zgłosić? :D
 10. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Pamiętajcie
 11. Aslain's WoWS ModPack Installer #10 (15-09-2018)

  Przecież wystarczy włączyć w ustawieniach pełny alternatywny tryb interfejsu.
 12. Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Uzależnia i to jeszcze jak. Najpierw zacząłem lekko - kupiłem Murmańska, później Tirpitza, a skończyło na twardych narkotykach pakietach w postaci wszystkich okrętów i czasu premium, paczek specjalnych, kontenerów i dowódców. Uważaj! To może spotkać i Ciebie! Najpoważniejszym skutkiem przedawkowania okrętów premium jest pusty portfel! Granica miedzy jednym okrętem premium a wszystkimi w grze jest cienka! - Kampania przeciw Sklepowi Premium ;)
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jest stara bo oferta się nie zmieniła. Aktualizacja już była. Trzeba czekać tydzień na coś nowego. Zawsze wchodzi wszystko "za jednym zamachem" nie ma czegoś takiego że przez cały piątek wrzucają do sklepu po kolei nowe oferty.
 14. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  W dużym skrócie: Nigdy więcej nie będzie już zwrotu w pełnej ilości dublonów za posiadany już w porcie okręt, jeżeli kupimy go po raz kolejny (w przecenie) - od teraz będzie zwracane zawsze tyle dublonów ile warty był okręt w danej promocji. WG nie było zadowolone z tego "procederu" i postanowili to ukrócić. Zmiany wprowadzili zbyt szybko bo nie powiadomili o tym wcześniej graczy, za co przepraszają i w związku z powyższym, za każdy okręt/pakiet kupiony od 1 maja do wprowadzenia aktualizacji 0.7.6 zostaną zwrócone dodatkowe dublony (do pełnej wartości okrętu). -- Nie kupujcie więcej posiadanych już w porcie okrętów (nawet jak będą w przecenie -50%) bo dostaniecie rekompensatę w wysokości 50% kosztu okrętu w dublonach.
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  O ile mnie pamięć nie myli to aktualizacja oferty jest zawsze w piątek o godzinie 7 rano.
×