Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content Сount

  724
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6085
 • Clan

  [KURLA]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. SirensRevolution

  Duża ankieta o reworku CV

  Ja tam uwielbiam grać z CV. Przynosi to wiele korzyści takich jak: - brak potrzeby spożywania kawy (lotniskowce zawsze skutecznie i długotrwale podnoszą ciśnienie) - okazja do nauczenia się przeróżnych nowych przekleństw, oraz osobliwego łączenia ich w najbardziej spektakularne inwektywy (także w różnych językach!) - możliwość przetestowania wytrzymałości i solidności peryferii takich jak mysz czy klawiatura - oszczędność pieniędzy, dzięki sposobności przypomnienia sobie powodu dla którego nie wydaję już więcej pieniędzy na WoWS Same plusy! Czysty profit!
 2. SirensRevolution

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

 3. Did you get doubloons, free xp, and credits? Because i have nothing. I have all captains with 0xp too.
 4. Is server online? Because i can't connect yet.
 5. Thanks for answer. WG Center restart has solved this issue. :)
 6. Hello, I have received my login details on e-mail, but i can't download "TST" instance. I don't have this position in my WG Game Center available. Is this a bug or maybe it will be unlocked tomorrow and for now i can't even download it?
 7. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  @Little_Rowboat Tag ŁOBUZ przy nazwie użytkownika? No to wszystko wyjaśnia!!!oneone
 8. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Ahh, w końcu już za tydzień skończy się ta promocja i każdy będzie miał dublony po 400zł tak jak być powinno, a nie będą uprzywilejowani złodzieje kraść. Ileż można oglądać ten dobrobyt za płotem! Nareszcie!
 9. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Cały wątek można tak podsumować ;)
 10. SirensRevolution

  Republique, tier X

  Republika to obecnie najlepszy BB X tieru, tylko trzeba odrobinę wiedzieć jak nim grać i nie snapić z 20km, ale również bez sensu nie rashować na przeciwnika bo to nie Kurfurst i szybko topnieje pod ostrzałem z HE. I najgorszą rzeczą jaką można Republice zrobić to używać buildu pod pomocniczą - to nie Alzacja i build na pomocniczą się nie sprawdza. Robimy full pod przeżywalność oraz niewidkę i karamy wszystko w naszym zasięgu - bo w tym jest ten BB najlepszy.
 11. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Chyba rozgryzłem mechanizm! - ci co nie wydają nic lub bardzo mało otrzymują promocje (aby ich zachęcić do wydawania kasy) - ci którzy wydają umiarkowane ilości pieniędzy nie dostają promocji (bo nie ma sensu ich już zachęcać) - osoby które wydają duże ilości pieniędzy na grę, znów dostają promocje (bo jest spora szansa, że utopią całe góry hajsu) No i teraz już jest wszystko jasne!
 12. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Eh, Złoty, Złoty :D Rangi co prawda nie dostałem ale mam prywatny pokój z bilardem w biurowcu Wargaming na Cyprze i zwracają się do mnie per Sir. ;)
 13. SirensRevolution

  Dublony - co jest z cenami?

  Mam w porcie wszystkie okręty premium, perm camo na w zasadzie wszystkie T X, jak były mikołajki to kupiłem chyba z 150 kontenerów mikołajowych i wiele, wiele więcej a promocję na dublony jakoś dostałem i mam nadal po 160zł za 30k. Tak więc to że ci co mało wydają dostają lepsze promocje akurat można raczej między bajki włożyć. ;)
 14. SirensRevolution

  Wylogowywanie z portalu - potrzebna wasza pomoc!

  1. Firefox (najnowszy 61) 2. PC (z innych urządzeń nie loguję się do stron WG) 3. uBlock Origin 4. Nie korzystam
 15. SirensRevolution

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  1. Dementuję plotki jakoby "biedne" konta miały lepsze warunki promocji. 2. Zaprzeczam jakoby stali gracze WOT mieli lepszą promocję. 3. @Odo_Toothless do kogo mam się zgłosić? :D
×