Jump to content

SirensRevolution

Players
 • Content count

  525
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3971
 • Clan

  [LOBUZ]

About SirensRevolution

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Mi zabrakło jeszcze jednej wygranej bitwy do flagi #2 Stalingrad.
 2. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Ale szajs. Jak to wejdzie z bonusami nawet +200% do PD, to bym nie chciał.
 3. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Jak już to przekonwertują to na exp elitarny, czyli ten, co musisz dodać dublony, aby zamienić go na wolne doświadczenie. Ale IMO całość XP, który na nim zdobędziesz - zostanie. Tak więc będziesz mógł sobie zbadać Lyona.
 4. Kamera w porcie - Ankieta

  Jedyną zmianą, jaką ja i zapewne wielu innych graczy by chciało - niech kamera przestanie się sama ustawiać do najlepszej według siebie pozycji! Chciałbym, aby po zmianie jej pozycji (kąt, oddalenie) pozostawała bez zmian. Teraz za każdym razem gdy wybiorę inny okręt, wejdę do innej zakładki lub zakończę bitwę kamera cały czas resetuje swoje położenie. Ba! resetuje się nawet po minucie patrzenia się na okręt! Proszę, zmieńcie to.
 5. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Zawsze jak czytam posty w stylu "jak oni mogą chcieć za to pieniądze?!", "dlaczego osoba, która zapłaci ma mieć lepiej, niż ja, gracz który nie wydał ani złotówki na tę grę?!" to zastanawiam się czy takie osoby w ogóle zastanawiają się co piszą i czy ich komentarze mają jakikolwiek sens. Zapłaciłeś za kupno gry? Nie - WoWS jest darmowy. Ktoś zmusza Cię do kupowania abonamentu premium, aby móc kupować nowe okręty lub grać rankingówki/klanówki? Nie. Czy cała zawartość gry jest osiągalna bez płacenia? Tak, jak najbardziej. Czy gracze używający okrętów premium są zauważalnie silniejsi w grze, niż osoby używające darmowych okrętów? Nie są. A teraz pytanie w jaki sposób Wargaming ma zarobić na utrzymanie serwerów gry, płacenie pracownikom, kampanie marketingowe i ulepszanie produktu? Pieniądze spływają z nieba? Widzę, że niektórzy wybrali podejście "bo mie sie należy!" nie patrząc na daną sprawę z innej perspektywy. Świat nie jest czarno-biały, a produkty i usługi nie są nigdy za darmo. Takie jest życie. No to kończ grę. Nikt Ci nie broni. Wargaming z całą pewnością nie będzie płakać za graczem, który nie przynosi żadnych korzyści dla ich firmy. Prawda jest taka, że WoWS jest jedną z najbardziej "otwartych" gier do graczy, którzy nie chcą płacić. Niektórzy naprawdę nie grali w prawdziwe gry P2W, gdzie mając pojazd premium i ulepszenia premium mogłeś zaorać dowolnego gracza o większym doświadczeniu i będącego na wyższym lvl. Tutaj tego nie ma. Ja podchodzę do tego w sposób - granie w daną grę sprawia mi przyjemność? Chętnie wspomogę twórców swoimi pieniędzmi, nie muszę za to otrzymywać zawartości dalece lepszej od tej darmowej. Natomiast większość innych (przeciętnych) graczy podchodzi do tej kwestii nieco inaczej i chociaż ja P2W nie pochwalam, to taki gracz będzie skłonny zapłacić tylko za taką zawartość. A firma musi mieć pieniądze na utrzymanie gry i dodatkowy zarobek. Cały świat to jeden wielki P2W.
 6. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Z 34 otwartych kontenerów (zwykłe + premium z dziennych misji za kupno Aigle i 5 ze sklepu) wypadły dwie misje - na tier V i VI. Słabo, co tu dużo mówić. Ale lepiej zaczynać od VI, niż od III. :)
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jakbym miał 3 takie camo, to bym sobie życie w WoWS na nowo ułożył.
 8. Cheaterstwo

  Jak najbardziej powoduje i dlatego sam wożę na wszystkich BB "cel priorytetowy". Gdy tylko DD przełączy się z dział na torpedy, natychmiast spada liczba celujących osób. Szczególnie przydatne w przypadku, gdy mam pojedynek z DD 1vs1. Wówczas można co do sekundy przewidzieć moment wystrzelenia przez niego torped. Dwa, czy trzy razy już oskarżali mnie na czacie o cheaty. Sam jak gram na DD to staram się właśnie dlatego obserwować swój cel zawsze przy widoku odpalania torped.
 9. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Team 2 pod przywództwem @Little_Rowboat 8:3. Wygrana m.in z WGP2L.
 10. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Czyli mówisz, że rok temu gra była dokładnie taka sama i nic nowego się nie pojawiło?
 11. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Ja tam nie narzekam. Lepiej jak wprowadzają nowe dodatki i usprawniają grę, niż grać w nierozwijający się produkt.
 12. Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  ST, French battleship Gascogne, tier VIII Reload time of the main battery is decreased from 30 to 28 seconds. Changes increase ship's average damage per minute and compensate for nuances of her peculiar turret placement. https://www.facebook.com/wowsdevblog/?hc_ref=ARRQ85GGi_NYW8SnUrhAb1Rf3Adu-WgDBVLryqAuq9xlwx9gZVWUmf0NPDBmf-S-kpA&fref=nf
 13. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Tak narzekacie, że aż mnie świerzbi aby kupić tak ze dwa, albo dwadzieścia kontenerów. Ale z tych 12 darmowych to nie dostałem ani jednej misji. Z 4 kontenerów dziennych premium za kupno Aigle też nic nie wypadło. Czyli łącznie 16 prawie pustych kontenerów. Za to kolekcja skończona. A to chwilka, jednak ich nie kupię bo się to nie opłaca. Zresztą i tak nic mi z nich nie wypadnie.
 14. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Pewnie gdzieś za 3 miesiące.
×