Jump to content

rykzet

Community Contributor
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8149
 • Clan

  [TCG]

About rykzet

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 11/18/1993
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  Designing keyboards.
  i made Suora and Valo btw ;(

3 Followers

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Tersane..

  La Casa de Papel izleyenlerin yabancılık çekmeyeceği bir çalışma..
 2. Tersane..

  İngiliz Muhribi Cossack, Alman Tersanelerine bir uğrayıp geri geldi!
 3. Tersane..

  Fransız Zırhlıları!
 4. Tersane..

  Seviye 7 İngiliz Muhribi Cossack
 5. Tersane..

 6. Redditte toplanan feedback'lere yazmıştım fakat türkçe halini buradanda belirtmek isterim. Şuanda rankedda hangi konumdasınız? Rank 1 Ortalama olarak maç hissiyatı, uzunluğu, zevki, rekabeti nasıldı? Rekabetli bir ortam tabii ki vardı ama zevk kısmı... zamanla yok oldu. Önceki sezonlara göre nasıldı? Kesinlikle bir öncekinden daha iyiydi. En çok ne hoşunuza gitti? Genel olarak nothing :/ Ne değişmeli? Oyun dengesi ile başlayalım, Random oyunlardaki CV yada Klan savaşlarındaki BB limiti gibi limitler olmalı; bu limitler CV:1 BB:2 DD:2/3 şeklinde olmalı bu sayede aynı oyunda 10 DD veya 12 BB görmeyeceğiz. Takımların dağılımı daha dengeli olmalı, 2 Kutuzov + 1 Atago'nun karşısına 2 Chapayev + 1 Edin vermemeli. Diğer bir örnek ise bir takıma 2 Loyang verip diğerine 1Kagero ve 1 Zerstörer23 vermesi.. Meta.. Oyun metalardan kurtulmalı bütün sezonlar bir kaç geminin etrafında dönüyor. Bu sezon Kutuzov, Loyang gibi gemileri bol bol gördük önceki sezonlarda Fuso ve Belfast her 14 kişinin 10 tanesinde vardı..diğer gemilerede şans verilmesi gerekiyor. Bu rekabetin oluşması için diğer gemilerinde benzer performanslar gösterebilmesi gerekiyor. bu durumda gemisine göre buff ve nerf olayına geliyor. Stok gemiler! Stok gemiler ile ranked girilmesi yasaklanmalı, ranked gemi kasma yeri değildir! Yıldız kaybetme/kazanma sistemi; Kaybeden takımın birincisi yıldız kaybetmiyor, bu durum güzel bir durum ama geliştirilmeli. bir alt limit olmalı. Örneğin 1100/1200 Deneyim puanı alıp kaybeden oyuncu veya oyuncular yıldızını kaybetmemeli.300-500 deneyim puanı ile biten oyunlarda oluyor genel olarak bu durumlarda eski sistem geçerli olup, kaybeden takımın birincisi yıldızını kaybetmemeli. Anti-AFK sistemi; Matchmaker oyun bulduktan sonra "Hazır mısın?" diye sormalı ve belirtilen sürede (30 saniye vb. olabilir) hazıra basmayan oyuncuları sıradan çıkartıp yerine başkasını almalı.
 7. WG Mod Pack - GÜNCELLENDİ 09/02

  0.6.15 artık güncel olmadığından dolayı modun 0.6.15.1 versiyonuna buradaki ingilizce forum başlığından veya direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.
 8. Tersane..

  Tersane yeni yıl tatiline giriyor. Peki bu Tersane 2017 yılında neler yaptı?
 9. Tersane..

  Soranlar vardı, buyrunuz efenim..
 10. Tersane..

  Tersane N3D kapılarını USS Salem için açtı!
 11. Yeni Yıla Sayarken!

  Kanıt olması adına çekiliş sonuçları ve görsel yarışma sonuçları; https://www.twitch.tv/videos/207846901 Sadece çekiliş sonuçları klibi; https://clips.twitch.tv/BillowingDrabSangImGlitch Kazananlar; @DragutRais @Accelerated @sklava05
 12. Tersane..

  Oyuna eklenen ilk Fransız muhribi özelliklerini kruvazör ağacındaki akrabalarından almış diyebilir miyiz?
 13. Yeni Yıla Sayarken!

  Yeni Yıla Sayarken! Wargaming desteğiyle yaptığımız etkinlikte, yeni yıla hediyelerle girin. Yeni yılın bolca havai fişek gösterisinden ibaret olmadığını kanıtlayın! Kurallar; Seviye 4 ve üzeri herhangi bir gemi ile en az 5 adet gemi batırmanız(Kraken başarımı) Sonrasında yaptığınız oyunun görüntüsünü forum başlığı altında paylaşmanız gerekiyor. Bunları yaptıysanız çekilişe katıldınız! Katılım Tarihleri; 04.12.2017-00:00 Pazartesi - 08.12.2017-23:59 Cuma Çekiliş Tarihi; 09.12.2017 Cumartesi twitch adresinde canlı olarak yapılacaktır. Ödüller; 3 kişiye 30 Gün Premium Herkese iyi oyunlar, iyi şanslar! ----------------------- Ayrıca "Yeni Yıl" yarışmasından bağımsız olarak görselde gizlenmiş 3 "şey" var, bulanlardan ilk 3üne sürprizlerim olacak. Herkesin görebileceği bir yerde paylaşım yaparsanız "bak şunu bunu buldum" şeklinde, maalesef geçersiz saymak durumunda kalabilirim. Forum üzerinden özel mesaj ile veya Discord adresi üzerinden bana ulaşarak bildirebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi yıllar!
×