Jump to content

rykzet

Community Contributor
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9785
 • Clan

  [TCG]

About rykzet

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 11/18/1993
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  Designing keyboards.
  i made Suora and Valo btw ;(

3 Followers

Recent Profile Visitors

880 profile views
 1. #Funtage Video Contest!

  I'll be.. soon @WG_Lumberjack
 2. Forum Kapandıktan sonra?

  f o r u m, ö l ü b i r y a t ı r ı m d ı r
 3. katılıyorum.. ve Serdar Ortaç abimizin söylediği bu anlamlı cümle ile @farera'ya eşlik ediyorum. "Aşk bu kızılötesi, yaralı müzesi, hareket edemem..."
 4. Bu olayın para ile alakalı olmadığını düşünüyorum açıkçası, bizden daha çok para harcamasına rağmen asla forumu veya portalı açılmamış ülkeler/diller var. Sebebi forum ve site kültürünün Türk oyuncularda olmaması. En basitinden İtalyan forumunda bile günde binlerce post atılıyor, bir oyuncu başka bir oyuncuya bir katkıda bulunabiliyorken Türk forumunda her gün aynı kişiler benzer şeyleri paylaşıyor. Foruma gelen adamda bakıyor 3-5 ölü başlık dışında dönen muhabbetler bana bir şey katmayacak, çekip gidiyor. Portalda aynı şekilde, kaç kişi oraya girip haberleri okuyor ki? Bugün biri bana diyor ki "Steven Seagal gitmiş haberin var mı?" var dedim, güncelleme notlarında yazıyor.. bununla ilgili sınırsız örnek verebilirim.
 5. Clan Battles Season 2

  In that case you can add something like minimum battles for that. maybe 300-400-500... you call it. But there is a lot of ways to do this if you want to make it happen. Annnd as people said here; some teams has only 1 team while others spamming with 3-4 teams.
 6. [MS-B] Korsarze MS-B

  Hello everyone, I'm Zao in TCG. and yes we do understand. if you don't have replays, i can send you mines..
 7. Tersane..

  La Casa de Papel izleyenlerin yabancılık çekmeyeceği bir çalışma..
 8. Tersane..

  İngiliz Muhribi Cossack, Alman Tersanelerine bir uğrayıp geri geldi!
 9. Tersane..

  Fransız Zırhlıları!
 10. Tersane..

  Seviye 7 İngiliz Muhribi Cossack
 11. Tersane..

 12. Redditte toplanan feedback'lere yazmıştım fakat türkçe halini buradanda belirtmek isterim. Şuanda rankedda hangi konumdasınız? Rank 1 Ortalama olarak maç hissiyatı, uzunluğu, zevki, rekabeti nasıldı? Rekabetli bir ortam tabii ki vardı ama zevk kısmı... zamanla yok oldu. Önceki sezonlara göre nasıldı? Kesinlikle bir öncekinden daha iyiydi. En çok ne hoşunuza gitti? Genel olarak nothing :/ Ne değişmeli? Oyun dengesi ile başlayalım, Random oyunlardaki CV yada Klan savaşlarındaki BB limiti gibi limitler olmalı; bu limitler CV:1 BB:2 DD:2/3 şeklinde olmalı bu sayede aynı oyunda 10 DD veya 12 BB görmeyeceğiz. Takımların dağılımı daha dengeli olmalı, 2 Kutuzov + 1 Atago'nun karşısına 2 Chapayev + 1 Edin vermemeli. Diğer bir örnek ise bir takıma 2 Loyang verip diğerine 1Kagero ve 1 Zerstörer23 vermesi.. Meta.. Oyun metalardan kurtulmalı bütün sezonlar bir kaç geminin etrafında dönüyor. Bu sezon Kutuzov, Loyang gibi gemileri bol bol gördük önceki sezonlarda Fuso ve Belfast her 14 kişinin 10 tanesinde vardı..diğer gemilerede şans verilmesi gerekiyor. Bu rekabetin oluşması için diğer gemilerinde benzer performanslar gösterebilmesi gerekiyor. bu durumda gemisine göre buff ve nerf olayına geliyor. Stok gemiler! Stok gemiler ile ranked girilmesi yasaklanmalı, ranked gemi kasma yeri değildir! Yıldız kaybetme/kazanma sistemi; Kaybeden takımın birincisi yıldız kaybetmiyor, bu durum güzel bir durum ama geliştirilmeli. bir alt limit olmalı. Örneğin 1100/1200 Deneyim puanı alıp kaybeden oyuncu veya oyuncular yıldızını kaybetmemeli.300-500 deneyim puanı ile biten oyunlarda oluyor genel olarak bu durumlarda eski sistem geçerli olup, kaybeden takımın birincisi yıldızını kaybetmemeli. Anti-AFK sistemi; Matchmaker oyun bulduktan sonra "Hazır mısın?" diye sormalı ve belirtilen sürede (30 saniye vb. olabilir) hazıra basmayan oyuncuları sıradan çıkartıp yerine başkasını almalı.
×