Jump to content
Planned Server Restart (Masters) Read more... ×

SomeoneNickedMyNick

Beta Tester
 • Content Сount

  687
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10555

About SomeoneNickedMyNick

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,037 profile views
 1. SomeoneNickedMyNick

  Przegrać ale wygrać

  W WoT bodajże jeśli się dostanie któryś z medali w przegranej drużynie to jest coś takiego jak "heroiczny opór" i wtedy exp liczy się jak w wygranej. Jeśli by i tu za medal bohaterski dawali, to mogłoby chyba jeszcze przejść.
 2. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Erich Loewenhardt

  Ja zawsze podbijam te co robią robotę, więc są najdłużej w AA. W tym przypadku to sztukasy z tymi ogromnymi bombiskami
 3. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Weser

  Z punktu widzenia nooba - generalnie się zgodzę. Fajnie wbija się cytki z rakiet w Omahę czy Konigsberga, ale zawsze ktoś je dobija. Torpedy niby "dedykowane" na DD, ale czas celowania (a właściwie rozwalanie celownika na całą szerokość przy byle ruchu) i ich "rozrzut" jednak sprzyjają unikom. Rakiety czasem skątowanemu DDkowi wbiją coś więcej niż overpen, ale nie jest to pewny DMG. Za to bomby cytadelujące pancki po 7000 za sztukę to nawet fajna zabawa, no i ich wycelowanie okazało się nie być tak bardzo trudne jak się bałem. Niestety, jako że jestem cinki w ogóle a na CV w szczególności, to dobrą bitwę zrobię chyba tylko wtedy, gdy połowę drużyny przeciwnika wywali z gry.
 4. SomeoneNickedMyNick

  Bandera Cesarstwa Niemieckiego (Kaiserliche Marine)

  Bez moda były, moda nie używałem bo mapa flag się za często zmieniała a jego instalacja była kłopotliwa, bo grzebało się w plikach a WG mogłoby banować za zmiany, że niby warpacka używam. Zresztą mod pozwalał na założenie flagi cesarskiej na niemieckie okręty, a pamiętam moją irytację, że weimarskie bandery są, a cesarskiej nie ma
 5. SomeoneNickedMyNick

  Bandera Cesarstwa Niemieckiego (Kaiserliche Marine)

  W becie nie było "Nimcuf", więc to późniejsze czasy. Zniknęły bardzo szybko i chyba bez żadnych zapowiedzi. Tylko Królewiec i Yorck, właśnie na stockowych kadłubach. Izjasław miał na stocku Św. Andrzeja, a na drugim kadłubie banderę floty czerwonej z lat 20- tych. Były smaczki
 6. SomeoneNickedMyNick

  Bandera Cesarstwa Niemieckiego (Kaiserliche Marine)

  Były, pamiętam. Dlatego drażniło mnie to, że nie ma imperialnej
 7. SomeoneNickedMyNick

  Bandera Cesarstwa Niemieckiego (Kaiserliche Marine)

  Swego czasu stockowy Königsberg i Yorck miały weimarskie bandery, nie wiem jak jest teraz. Bandery cesarskiej nie używają, mimo że była też w plikach gry dawno temu - jak wytłumaczyli, była prośba rządu Niemiec by jej nie stosować (ponoć), gdyż niektóre grupy neonazistowskie posługują się nią w swojej symbolice.
 8. SomeoneNickedMyNick

  Flagi pamiątkowe/specjalne/przyznane

  Generalnie nie wszystkie "nacje" mogą to zrobić - trzeba było zwykle ukończyć eventową kolekcję by móc zakładać podwójne flagi i odwracać kolorki camo - niektóre kontenery kolekcji są dostępne w Zbrojowni za węgiel, ale to trochę marnowanie tego zasobu jeśli miałbyś całą kolekcję zebrać.
 9. SomeoneNickedMyNick

  [VIII] Champagne

  Nie chcę Cię martwić, ale "growy" Gascogne też wygląda jak zdupyship by WG, no chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono
 10. SomeoneNickedMyNick

  Stateczność okrętów - pytanie o Pensacola

  Gromy były ciężkie na dziób, więc podjęto z pewnym żalem decyzję o montażu 1 stanowiska jednodziałowego. Jednakże superpozycję uważano za lepszą do prowadzenia celnego ognia i część stateczności poświęcono, montując wieżę dwudziałową w miejscu bardziej pożądanym. Źródła nie pamiętam, ale tak zasłyszałem.
 11. SomeoneNickedMyNick

  Community Management - co tam u Was słychać

  Pytanie mam, bo dziś na czacie klanowym się zastanawiałem. Czy każdy gracz ma swoją wajchę, czy jest jedna i tylko potencjometrem czy innym pokrętłem ustawia się nazwę użytkownika i wtedy przestawia?
 12. SomeoneNickedMyNick

  uczciwa walka

  Może w betę gra?
 13. SomeoneNickedMyNick

  Kontenery - Dyskusja

  Taak? Właśnie dostałem 2 SK z kampanii na Halsey'a. Pierwszy to 100 flag India Delta - no szanuję w opór, takich kontenerów to ja chcę więcej. W drugim - okręt. Marblehead Lima. No już wolałbym flagi, serio Tym bardziej, że mam oryginalnego Marbleheada i już rzadko go używam - to teraz mam 2, w tym jeden fikuśnie pomalowany. Trochę się poczułem, jakbym w ryj obuchem dostał, liczyłem na kolejne flagi Jak dotąd SK dostarczyły mi Mołotowa, Krasnego Kryma i Marbleheada. Same cymesy Ale widzę, że maszyna losująca idzie od dołu tierowo - trzeba by mieć wszystkie niskie premki, żeby wyskoczyło coś wyżej. I o ile nie liczyłem na żadne 8 tiery, to ten Marblehead to kiepski żart. Krym przynajmniej nie jest klonem czegoś, co mam już w porcie.
 14. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Bardziej pewnie chodziło o niszczyciele
 15. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Częściowa racja Prorok?
×