Jump to content

SomeoneNickedMyNick

Beta Tester
 • Content Сount

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9971
 • Clan

  [BASIC]

About SomeoneNickedMyNick

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. SomeoneNickedMyNick

  Champagne, premium tier VIII

  Nie chcę Cię martwić, ale "growy" Gascogne też wygląda jak zdupyship by WG, no chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono
 2. SomeoneNickedMyNick

  Stateczność okrętów - pytanie o Pensacola

  Gromy były ciężkie na dziób, więc podjęto z pewnym żalem decyzję o montażu 1 stanowiska jednodziałowego. Jednakże superpozycję uważano za lepszą do prowadzenia celnego ognia i część stateczności poświęcono, montując wieżę dwudziałową w miejscu bardziej pożądanym. Źródła nie pamiętam, ale tak zasłyszałem.
 3. SomeoneNickedMyNick

  Community Management - co tam u Was słychać

  Pytanie mam, bo dziś na czacie klanowym się zastanawiałem. Czy każdy gracz ma swoją wajchę, czy jest jedna i tylko potencjometrem czy innym pokrętłem ustawia się nazwę użytkownika i wtedy przestawia?
 4. SomeoneNickedMyNick

  uczciwa walka

  Może w betę gra?
 5. SomeoneNickedMyNick

  Kontenery - Dyskusja

  Taak? Właśnie dostałem 2 SK z kampanii na Halsey'a. Pierwszy to 100 flag India Delta - no szanuję w opór, takich kontenerów to ja chcę więcej. W drugim - okręt. Marblehead Lima. No już wolałbym flagi, serio Tym bardziej, że mam oryginalnego Marbleheada i już rzadko go używam - to teraz mam 2, w tym jeden fikuśnie pomalowany. Trochę się poczułem, jakbym w ryj obuchem dostał, liczyłem na kolejne flagi Jak dotąd SK dostarczyły mi Mołotowa, Krasnego Kryma i Marbleheada. Same cymesy Ale widzę, że maszyna losująca idzie od dołu tierowo - trzeba by mieć wszystkie niskie premki, żeby wyskoczyło coś wyżej. I o ile nie liczyłem na żadne 8 tiery, to ten Marblehead to kiepski żart. Krym przynajmniej nie jest klonem czegoś, co mam już w porcie.
 6. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Bardziej pewnie chodziło o niszczyciele
 7. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Częściowa racja Prorok?
 8. SomeoneNickedMyNick

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przed momentem - 3 pierwsze i ostatni weszły. Resztę może jeszcze powtórzę
 9. SomeoneNickedMyNick

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  Podłączam się pod pytanie - oddzielny tryb dawał mi jakiś wybór Akurat nie zdążyłem w jednej bitwie nic zobaczyć, bo zostałem zdmuchnięty przez torpedy Shimakaze z capa i jakoś odechciało mi się dalej sprawdzać
 10. SomeoneNickedMyNick

  błąd tekstur

  Zaktualizuj sterownik grafiki, najlepiej czystą instalacją. Ale najpierw zobacz jeszcze jedno - wyłącz w grze w opcjach grafiki post processing, by zobaczyć czy problem zniknie - jeśli tak, to brakuje pewnie tekstury "flar" słonecznych, lub karta nie radzi sobie z ich renderowaniem.
 11. SomeoneNickedMyNick

  Karma system +/-

  Miałem w 2 bitwach do czynienia z autorem wątku. Ja potrafię czasem w złości czy frustracji narzekać na czacie, ale ten pan robi to jak zawodowiec. Leci osobiście tych, co mu podpadną, szczególnie jak ktoś ma staty niższe od niego. Nie dziwię się więc, że karma leci. Po co tylko się przejmować, skoro nic nie daje?
 12. SomeoneNickedMyNick

  Mc Book

  https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/article/10631/ Powyżej jest artykuł Supportu z 2017, ale miesiąc temu aktualizowany. A poniżej - głos rozsądku:
 13. SomeoneNickedMyNick

  Zapalnik bezwładnościowy IFHE po nowemu

  No, Colbert ze względu na tier oberwał jeszcze lepiej niż 2 amerykańce. Problem jest taki, że IFHE mało mu daje, a zabiera teoretycznie dużo - z losowego parametru. Trzeba chyba więcej AP używać, choć przy tęczowych parabolach mało to ma sensu.
 14. SomeoneNickedMyNick

  Zapalnik bezwładnościowy IFHE po nowemu

  Proszę: https://forum.worldofwarships.com/topic/213359-ifhe-all-night-long/ Generalnie Mam problem z Atlantą i Flintem - ale raczej pójdę w DE a IFHE zastąpię CE. Grałem wcześniej bez IFHE, to i teraz się da.
 15. SomeoneNickedMyNick

  Zwrot stali za okręty które można będzie mieć za węgiel...

  Czekałem na taki temat, ale nie spodziewałem się go tak wcześnie
×