Jump to content

SomeoneNickedMyNick

Beta Tester
 • Content Сount

  687
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10680

About SomeoneNickedMyNick

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,354 profile views
 1. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Erich Loewenhardt

  Ja zawsze podbijam te co robią robotę, więc są najdłużej w AA. W tym przypadku to sztukasy z tymi ogromnymi bombiskami
 2. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Weser

  Z punktu widzenia nooba - generalnie się zgodzę. Fajnie wbija się cytki z rakiet w Omahę czy Konigsberga, ale zawsze ktoś je dobija. Torpedy niby "dedykowane" na DD, ale czas celowania (a właściwie rozwalanie celownika na całą szerokość przy byle ruchu) i ich "rozrzut" jednak sprzyjają unikom. Rakiety czasem skątowanemu DDkowi wbiją coś więcej niż overpen, ale nie jest to pewny DMG. Za to bomby cytadelujące pancki po 7000 za sztukę to nawet fajna zabawa, no i ich wycelowanie okazało się nie być tak bardzo trudne jak się bałem. Niestety, jako że jestem cinki w ogóle a na CV w szczególności, to dobrą bitwę zrobię chyba tylko wtedy, gdy połowę drużyny przeciwnika wywali z gry.
 3. SomeoneNickedMyNick

  Flagi pamiątkowe/specjalne/przyznane

  Generalnie nie wszystkie "nacje" mogą to zrobić - trzeba było zwykle ukończyć eventową kolekcję by móc zakładać podwójne flagi i odwracać kolorki camo - niektóre kontenery kolekcji są dostępne w Zbrojowni za węgiel, ale to trochę marnowanie tego zasobu jeśli miałbyś całą kolekcję zebrać.
 4. SomeoneNickedMyNick

  [VIII] Champagne

  Nie chcę Cię martwić, ale "growy" Gascogne też wygląda jak zdupyship by WG, no chyba że po drodze tym planowanym Richelieu 1 wieżę na rufę przeniesiono
 5. SomeoneNickedMyNick

  Stateczność okrętów - pytanie o Pensacola

  Gromy były ciężkie na dziób, więc podjęto z pewnym żalem decyzję o montażu 1 stanowiska jednodziałowego. Jednakże superpozycję uważano za lepszą do prowadzenia celnego ognia i część stateczności poświęcono, montując wieżę dwudziałową w miejscu bardziej pożądanym. Źródła nie pamiętam, ale tak zasłyszałem.
 6. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Bardziej pewnie chodziło o niszczyciele
 7. SomeoneNickedMyNick

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Częściowa racja Prorok?
 8. SomeoneNickedMyNick

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przed momentem - 3 pierwsze i ostatni weszły. Resztę może jeszcze powtórzę
 9. SomeoneNickedMyNick

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  Podłączam się pod pytanie - oddzielny tryb dawał mi jakiś wybór Akurat nie zdążyłem w jednej bitwie nic zobaczyć, bo zostałem zdmuchnięty przez torpedy Shimakaze z capa i jakoś odechciało mi się dalej sprawdzać
 10. SomeoneNickedMyNick

  błąd tekstur

  Zaktualizuj sterownik grafiki, najlepiej czystą instalacją. Ale najpierw zobacz jeszcze jedno - wyłącz w grze w opcjach grafiki post processing, by zobaczyć czy problem zniknie - jeśli tak, to brakuje pewnie tekstury "flar" słonecznych, lub karta nie radzi sobie z ich renderowaniem.
 11. SomeoneNickedMyNick

  [X] Kremlin

  No z takimi co pokazują gdzie dokładnie wycelować, żeby trafić
 12. SomeoneNickedMyNick

  Morskie legendy: USS Slater

  Może to przymiarka do prowadzenia korwet, fregat, niszczycieli eskortowych po wprowadzeniu OP? Też parzyste tiery i pełne drzewka by były ;)
 13. SomeoneNickedMyNick

  [X] Smolensk

  Takie moje 3 grosze - czy to ulepszenie jest przydatne? Postawi się, owszem, większą zasłonę dymną - jednak będzie ona szybciej się rozwiewać. Na Perth czy Huanghe chyba to bardziej przydatne, nawet na Włochach byłoby OK, gdyby nie to że nie mogą (albo nie mogły), ewentualnie u Amerykanów, którzy i tak mają długi dym :)
 14. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Devonshire

  Ja mam 11 pkt i wziąłem w sumie krążkowy standard - PT (cel priorytetowy), AR (adrenalinka), SI (Nadzorca), CE (kamuflaż). Wieżami kręci sekundę czy dwie szybciej od CL brytyjskich na początku myślałem o ich przyspieszeniu, ale wygrała adrenalina. Dalej chyba wezmę podpalanko i czujność plus JoAT i eksperta w ładowaniu. Na razie nie doświadczyłem utraty steru lub silnika, fakt że na napęd wziąłem ulepszenie w modułach. Aha - jednak nie jest tak zwrotny, jak mi się zdawało - no i przyspieszanie od zera węzłów to mordęga, nie to co w lekkich.
 15. SomeoneNickedMyNick

  [VI] Devonshire

  Wczoraj pokazało mi go w pierwszej paczce dublonowej, miałem jeszcze z kontenerków świątecznych, więc wydałem. Pierwsza bitwa była naprawdę spoko. Ponad 70k obrażeń, 8 cytadel na krążkach typu Aoba, Trento, Leander - wbite tak trochę "od niechcenia" - jest dość celny, mam wrażenie. Trento za 22500 wyłapało. Dość zwrotny, ale sam też potrafi DMG wyłapać niezgorzej - ratuje nas jednak ta naprawka. Obrona przeciwlotnicza (wziąłem hydro zamiast def AA) jest, bo jest - nie za bardzo mogę się zgodzić z opinią @Juicy_Jay. Albo inaczej - zrobiony pod AA może i samoloty strąca, ale nie uważam takiej inwestycji za opłacalną. Oerlikony, Pom-Pomy i 102 mm. Gdy samoloty wlecą w prawdziwy skuteczny zasięg plot, to znaczy, że torpedy już w nas płyną. Zresztą, w pierwszej bitwie zatopił mnie ostatni przeciwnik - lotniskowiec, na którego wypłynąłem, by "zjeść" go z zaskoczenia jak uciekał reszcie drużyny - niestety, pożar z bomb a za moment torpedy mnie wykończyły, a samolotów spadło chyba mniej niż 5. Przeładowanie dział 14 sekund - przy potrzebie żonglerki amunicją, EL jest chyba konieczny. Tym bardziej, że ktoś mi zawsze dobijał ogryzki, które zostawały po cytadelach Stałe camo w sumie niebrzydkie, takie "Belle Epoque" ale razi mnie nieco wielki napis "ROYAL NAVY" na burtach. Jeszcze powinno być dopisane "Miejsce na Twoją reklamę"
×