Jump to content

MACK_PL

Beta Tester
 • Content Сount

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7700
 • Clan

  [B-EYE]

About MACK_PL

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

511 profile views
 1. MACK_PL

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Już na 1 - szym teście, gdy płynąłem Worcesterem i zestrzeliłem 6 samolotów z tych, co latały w moim zasięgu przez prawie całą bitwę, wiedziałem że rework jest zrobiony pod konsolowe dzieci, które nie lubią by im coś w grze przeszkadzało. Nie jestem graczem dobrym, ale do tej pory zwykle radziłem sobie z atakami lotniskowców. Teraz nawet nie będzie takiej możliwości :)
 2. "Pancerniki" Klimczyka są na swój sposób niepowtarzalne. Encyklopedyczna książka (ze względu na ogrom tematu), którą zamieniono w przyjemną gawędę o historii tej klasy okrętu. Jeśli chcesz mieć ogólny pogląd na krążowniki i niszczyciele II WŚ, to już typowo encyklopedycznie i całościowo traktuje o tym Whitley - ale jest dostępny jedynie po angielsku i jak chcesz go w papierze, to przygotuj się na wydatki typu 400 złociszy za używkę. "Destroyers (albo Cruisers) Of World War II - An International Encyclopedia". Krążowniki mam w, ehm, ebooku Niszczycieli nigdzie znaleźć nie mogłem, aż trafiłem na stronę jakiegoś uniwersytetu w USA gdzie była online. Niestety, nie do ściągnięcia, bo nie byłem pracownikiem naukowym. Co ciekawe, digitalizowało ją Google Books, więc powinna być dostępna dla wszystkich...
 3. Za to jego dowódca, który przeżył tę akcję, miał sporo do opowiedzenia i zrobił to, jako pisarz.
 4. MACK_PL

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czasem mi się zdarza, ale bardzo rzadko. Czasem też w grze nie działa mi "szybka informacja" - jak w bitwie się klika Ctrl i najedzie np na amunicję, to są podane podstawowe parametry. Niestety zdarza się, że nie mogę tego wywołać.
 5. No, w sumie następca - 30bis.
 6. MACK_PL

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Głównie to oficjalne streamy WG na Facebooku. Polub fanpage WoWs i będziesz mógł czasem coś wyrwać. Generalnie nudne to jak flaki z olejem i wolę poczekać aż ktoś to wrzuci na reddit albo forum - najwyżej ryzykuję, że kod nie będzie działał. I tak nie dają nic konkretnego raczej.
 7. Myślę, że jest i taka możliwość. Pieniądze nie śmierdzą. Pamiętam, jak kupiłem kamo na Ogniewoja na VI tierze przy rozdziale linii sowieckich DD. Raz, że Ogniewoj zostawał na stałe w porcie, bo był i u nas w marynarce - cieszyłem się, że na VIII kamo będzie, to po rozdziale miałem dostać jeszcze drugie na Gniewnego - który z racji bycia projektem 7 też w porcie zostawał. No i dostałem na Gniewnego kamo. Jak z papierowej choinki. Czułem się, jakby mnie ktoś w mordę kopnął :D Takie kamo można było na niego kupić, jak był na V tierze. Cleveland i jeszcze coś też miały jego odmianę.
 8. MACK_PL

  Kiev – Tier VIII

  Widocznie wygrałeś kamuflaż z któregoś z urodzinowych eventów, były rozdawane na Z-23, Kijowa, Monarcha i New Orleans. Zamiast do ogólnego XP dodają bonus tylko do XP dowódcy. Takie kamo idzie do inwentarza nawet jak nie masz okrętu. I przebóg, nie pisz posta pod postem. To nie czat.
 9. MACK_PL

  Kiev – Tier VIII

  Odinstaluj moda na pokazywanie wszystkich okrętów i już ich nie zobaczysz :)
 10. To zeszłoroczne "śnieżne" to jeszcze jakoś w miarę okrętowo wyglądało. Ale te płatki itd to już naprawdę przesada. Chociaż pierwszy świąteczny kamuflaż, biało - zielono - czerwony jest chyba wzorem brzydactwa :D
 11. MACK_PL

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To chyba nie bardzo zależy od wklepującego :) Kody mają bodaj 45 minut ważności od pokazania się na streamach itp
 12. MACK_PL

  Kontenery - Dyskusja

  Niewiele dostałem Superkontenerów, ale kiedyś tam wypadł mi z jednego Mołotow. Dziś - "zrobiłem" drugi kontener dnia, standardowo - Więcej Zasobów. Przyspieszone bicie serca, bo widzę napis SUPERKONTENER. Jest! Okręt! Okręt... Ja pier... Kiedyś myślałem, by go kupić na 50% zniżce, żeby mi nie wypadł z SK - już nie muszę, hehe I pomyśleć, że gdybym to zrobił, to wylosowałoby mi 100 flag na taranowanie Chociaż, ze względu właśnie na słabe opinie był dla mnie interesujący. Patrząc na to, co mi SK dawały - następny (jeśli trafię) będzie Oleg, bo raczej nie Kutuzow - tiery idą w dół. Czasem w ogóle zauważam, że interfejs kontenerów przycina - tak jak w tym, przypadku, gdy "wcięło" kontenerka z animacji po jego otwarciu.
 13. MACK_PL

  Arms Race - Rankedy

  Raczysko. Zupełnie jak random - albo gwałcisz, albo gwałcą. EDIT: I te Emeraldy, zabierane na ranki z uporem godnym lepszej sprawy... Jak rzuci na epicentrum na Wielkim Wyścigu, to piszę GG i idę na yolo. Reszta mojej drużyny i tak lubi pływać wokół "tego dużego kółka" na mapie, więc szkoda czasu.
 14. MACK_PL

  .

  Bo wchodzą na konsolę, a tam gra a'la RTS nielzia ;)
 15. MACK_PL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Farraguty bez takich :nicków: już to robią na teście Generalnie znowu CV headshot staje się legitną praktyką, bo ciężko go uniknąć ;)
×