Jump to content

ThomAS661

Players
 • Content Сount

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15679

About ThomAS661

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

730 profile views
 1. ThomAS661

  Włoskie pancerniki: wczesny dostęp

  Czekajcie, bo nie chce mi się liczyć, to da się zrobić to camo VIII tier na Vittorio Veneto? Czy jednak jakiś kontener z żetonami trzeba będzie dokupić?
 2. ThomAS661

  Limit kontenerów

  Doszedłem do 100 nieotwartych kontenerów i dalej nie gra nie dodaje, tylko sama otwiera kontenery.
 3. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.10.1: Runda 2

  To jest post do wyrażania swoich uwag na temat testu więc je wyraziłem. Jeśli tego nie rozumiesz to sorry.
 4. ThomAS661

  Bayern (Tier VI)

  Po reworku kapitanów coś się stało z tym statkiem. Strzela jak przed poprawieniem celności niemieckich pancerników. Po prostu szału można dostać. Praktycznie od pierwszego dnia po resecie kapitana 19 perków.
 5. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.10.1: Runda 2

  Ale kolego ten tryb jest tak opisywany - niezależnie od tego co sobie kombinujesz.
 6. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.10.1: Runda 2

  Napisano że tryb Brawl to podobni poziomem zawodnicy. Chyba miało być dobrze a wyszło ja zwykle. SKILL LEVEL zawodników nie jest dobierany podobnie co widać po ich zachowaniach i wynikach bitew.
 7. ThomAS661

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Nie wiem jak u innych ale te proponowane skille to chyba jakiś nieudacznik ustawiał. I dlaczego nie ma mechanizmu ustawienia takich zalecanych umiejętności dla wszystkich kapitanów. Nie wiem czy te 1100 dublonów skompensuje mi wnerwienie wywołane tym wyklikiwaniem kilkuset kapitanów......
 8. ThomAS661

  Hindenburg

  Ja chyba też nie mam jeszcze doświadczenia po ok 120 bitwach. Dziś wyciągnąłem go z garażu i dalej to samo. Napier...ją przez pół mapy i wchodzi w niego dosłownie wszystko. I wszyscy w niego walą jak w Mogami czy Neptuna mimo że płyniesz w 3 linii na 19 km. Na dodatek na ponad 100 trafień w cel tylko 2 pożarki mimo Eksperta w wyburzaniu na kapitanie. Wraca do portu i czeka na lepsze czasy.
 9. ThomAS661

  Aktualizacja 0.9.12: Nowy Rok

  Począwszy od aktualizacji 0.10.1 następujące okręty nie będą już możliwe do nabycia: IX Georgia, IX Alaska, VIII Massachusetts, X Thunderer i X Småland. Georgia, Alaska i Massachusetts będą też niedostępne w Sklepie premium. Ale Smalanda na razie nie widzę za dublony. Czy to znaczy że znika z drzewka za free exp 2Miliony???
 10. ThomAS661

  Aktualizacje w bitwach rankingowych

  I tak też zrobiłem :). Hipper rulez.
 11. ThomAS661

  Aktualizacje w bitwach rankingowych

  Dzisiaj jakaś patologia. W kolejce 88 BB, 1CA, 1CV i 1 DD. Grając BB czekasz 5 minut. Pozostałe od razu pakuje Cię do gry....
 12. W regulaminie jest: Contest Participants can win prizes if they deal more damage to opponents in World of Warships using particular in-game ships then other Participants. Dziwna konstrukcja tego zdania.
 13. ThomAS661

  Jak to działa: Dobieranie przeciwników

  Mimo że białoruskie RNG jest nadal Bogiem tej gry (a zaraz po nim CV "syn boży") to i tak jest lepiej niż to co zrobili w WOT. Gold, RNG +/-25% przy celności/przebiciu/DMG plus MM (bitwy 3 minutowe 15:0) wspomagające pomidorków jest tam nie do zniesienia. Oczywiście to żadne pocieszenie ale ja na razie tu jednak zostanę mimo że podobne kwiatki tu też się zdarzają.
 14. ThomAS661

  Problem z czatem oraz wejściem w menu premium

  Czyli olali problem i czekają na update..... Bardzo bezkosztowy sposób :)
 15. ThomAS661

  Problem z czatem oraz wejściem w menu premium

  Brak wiadomości. brak sklepu premium, brak zbrojowni od wczoraj rano. Jak grać?
×