Jump to content

ThomAS661

Players
 • Content Сount

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9412

About ThomAS661

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. ThomAS661

  Kitakaze niszczyciel IX tieru

  Dziś wpadłem tym cudeńkiem na koniec gry pomiędzy dwa lotniskowce (oczywiście jak u tych tchórzy na full hp) i wreszcie była satysfakcja. Zwykle niszczyciel dostaje baty w takiej sytuacji - strzelasz i jesteś zwyczajnie za słaby aby zdjąć tak dużo hp zanim cię dopadną. Ale nie tym razem. Kapitan +30%HE więc szatkowanie i unikanie torped, rakiet i bomb. Długi taniec ale dwa cv odeszły pod wodę. Super.
 2. ThomAS661

  Międzygalaktyczne Igrzyska: Atak kosmiczny

  Ponieważ nagrody są marne to nie ma sensu na to tracić czasu. Tyle pracy wkładają w te specjalne udziwnienia a nie mogą zająć się codziennymi problemami jak cholernie powolny interfejs czy przypisanie sprzętu eksploatacyjnego do dowolnego klawisza.
 3. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Bo widzisz jakby wszyscy gracze powiedzieli nie chcemy cv to może WG by coś zrobił. Ale zawsze znajdą się tacy agitatorzy jak Lucek którzy powiedzą - tym da się grać i wykorzystają sytuację. Dla nich nie liczy się klimat okrętów a wygrana. Zobacz Lucek ma już X tier cv brytola i 32 bitwy. Co oznacza że poczuł krew i spędził ok 8 godzin grając tym cv (średnio 15 min x 32/60min).
 4. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lucjusz jako posiadacz kilku desek poczuł się obrażony. Może to on dziś mi kilka razy dopiekł z nieba swoją nieskończenie odnawialną bronią, stojąc na końcu mapy za wysepką i śmiejąc się z frajerów którzy chcą grać DD-kami. Co tam Lucek fajne te brytyjskie CV? Potrafią dowalić cieniasom na wodzie?
 5. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Trochę mi ulżyło i naświetliło dzisiejszą sytuację.
 6. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dziś cały dzień na X tier po dwa CV. I po jednym biednym DD. I znowu CV rulez. I jeszcze w poradach na początku gry wyskakuje chroń swoje CV(?)
 7. ThomAS661

  Saint-Louis (IX)

  Po wymaksowaniu stwierdzam jednak że ma potencjał. Trzeba tylko trzymać się na min 13-14km od pancerników i oczywiście nie pokazywać burty. W sumie zrobiło się miłe przejście do Henryka.
 8. ThomAS661

  Myoko

  Najlepszym na 7 tierze to jest Fiji.
 9. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.8.2. Runda 3

  Wygrać można tylko jedną bitwę kosmiczną. Następne będą się pojawiały 9 i 10 marca.
 10. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.8.2. Runda 3

  Po randomie pojawił się kapitan i moduły. Mocno polepszyli cv. Hieny na lotniskowcach mają znowu swoje święto. Przynajmniej na X tier.
 11. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.8.2. Runda 3

  Ale pływasz bez kapitana więc zero perków. Akizuki widoczny z 7,8km. Masakra. I niestety zasięgi radarów nie uległy zmianie. Następny chory pomysł WG...... eidt kiedy to się skończy.
 12. ThomAS661

  Test publiczny aktualizacji 0.8.2. Runda 3

  Na razie nie wiem o co chodzi. Brak kapitana. Bitwa tylko kooperacyjna..... PO pierwszej koop można grac randoma.
 13. ThomAS661

  Iowa

  Niedawno skończyłem Izumo więc jeszcze go pamiętam. Iowa to duży przeskok in plus. W Izumo RNG było dla mnie koszmarne. Iowa jest dość celna i na dodatek nie ma tyle strzałów za zero co w Izumo. Na pewno też jest celniejsza i skuteczniejsza od bliźniaczego Missouri.
 14. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lumberjack. Czy WG ma gdzieś listę parametrów zależnych od RNG. Pytam całkiem poważnie. W WOT większość RNG jest określona przedziałami np. DMG przebicia +/- 25%. Czy dla WOWS to też można gdzieś dojrzeć?
 15. ThomAS661

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie mądrz się RNG jest najważniejsze. Przecież bez niego to nie byłoby akcji i emocji w tej grze. Strzelałbyś i DMG zawsze ten sam. Nuda Panie, Nuda.
×