Jump to content

ThomAS661

Players
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6580

About ThomAS661

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Izumo

  Izumo jest wyjątkowy. W zasadzie nie widzę żadnych jego zalet. Inne z wymienionych mają albo pancerz albo dobre uzbrojenie, sondę, radar, tylne wieże dział. Jedyne co przychodzi do głowy co ma Izumo to dobry pas przeciwtorpedowy. Dziś z 3 km 3 pełne salwy nie trafiły w Friedriche der Grosse. Po prostu czarna rozpacz, bezsilność i łzy w oczach. Grasz i modlisz się z aby twój team coś zrobił bo twoje pociski lecą gdzie chcą a jak już trafią to za zero albo symboliczny tysiąc coś tam. Za każdym razem wypływam nim z poczuciem że cokolwiek się stanie to i tak wypłynę jeszcze raz bo gwiazdkę na nim trzeba zbić. Jak zrobię na nim 70k dmg to jestem szczęśliwy.... To chyba taka pokuta przed Yamato.
 2. Izumo

  Ten okręt można opisać jednym słowem: "gówno"
 3. Admiral Hipper, VIII tier

  Po 63 bitwach stwierdzam że pewnie bez kapitana ale zostanie w porcie. Nawet na 10tkach daje radę, Przede wszystkim ma dokładne działa i uczciwy zasięg strzału. Jak pomyślisz to można nim niezłe wyniki zrobić.
 4. Tier 9 Z-46

  Jak dla mnie najlepszy DD na 9 tier. Następca już tak nie powala.
 5. Musashi

  Wyexpiłem i wrażenia mieszane. Pali się jak zapałka. Strzela jak rozrzutnik gnoju. Brak AA. Zarabia połowę tego co Missouri. W zasadzie to przydaje się do grania na przemian z Missouri jak mam potrzebę zarabiania. Ale generalnie to kupa.
 6. USS Missouri

  Czy tylko mój Missouri się ostatnio pali jak papier? Co strzał to pożar mimo iż mam max ochrony przeciwpożarowej.
 7. Baltimore

  Zapomniałeś że Des Moines ma ma dodatek nieco przedłużajacy strzał do 18km. A to już spokojnie wystarcza. I o ile Clevelandy widać po patchu to Baltimorów jest bardzo mało.
 8. Baltimore

  Właśnie widzę że nowy Baltimore ma zasięg artylerii 15,8km a na stocku 14,4km. To chyba jakiś dowcip .... to będzie nastepne g...o którym można walczyć tylko na bliskie dystanse. Czyli reszta świata roztrzela Cię na 15 km dystansu. Raczej idzie na sprzedaż zaraz po wprowadzeniu patcha
 9. Cleveland

  Właśnie widzę że nowy Cleveland ma zasięg artylerii 15,6km a na stocku 14,2km. To chyba jakiś dowcip .... to będzie nastepne g...o którym można walczyć tylko na bliskie dystanse. Czyli reszta świata roztrzela Cię na 15 km dystansu. Raczej idzie na sprzedaż zaraz po wprowadzeniu patcha
 10. USS Missouri

  Mam dokładnie to samo. Coś z nim po cichu zrobili.
 11. Jak działają torpedy?

  Tyle co napisałeś. Zgodnie z profilem do wczoraj 2259 bitew. Z czego najwięcej V-170 moim ulubionym fun-shipem :). Zresztą kto by kupił konto jak moje bez ani jednej X-tki........ Dotychczas zawsze zadawałeś torpedami maksymalny dmg - co najwyżej 25%? Nie wiem nie zwracam aż tak na to uwagi. Tym razem była ewidentna sytuacja która mnie mocno zdziwiła. I tak za chwilę go dopadłem. Miał 44% więc zacząłem węszyć WOT-owy podstęp. Ale skoro Shokaku to taki magiczny okręt to trudno nic nie poradzę :). Generalnie traktuję lotniskowce jak arty w WOT - są zbędne żeby nie powiedzieć coś więcej.
 12. Jak działają torpedy?

  A czytać umiesz? "Po prostu dotychczas nie zdarzyła mi się aż tak duża dysproporcja."
 13. Jak działają torpedy?

  Eee tam SzakalDarkstar przesadzasz. Po prostu dotychczas nie zdarzyła mi się aż tak duża dysproporcja. Grając w WOT'a byłem przyzwyczajony do RNG +/- 25% plus tysiąc ukrytych współczynników faworyzujących pomidorki. Po 46k bitew miałem już dosyć tej przytłaczającej manipulacji gdzie już na początku bitwy w 80% wiesz jaki będzie wynik. Dlatego też ostatnio WOT poszedł w odstawkę. W WOWS gram na luzie. Nie wnikam aż tak głęboko w mechanikę i nie instaluję xvm'a. Na razie jedyne co mnie denerwuje to różne ilości niszczycieli, szczególnie gdy są 3 cap'y i przeciwniki ma 3 niszczyciele a my 2 i do tego ze słabym camo. Reszta jest znośna. Generalnie Interesują mnie podstawowe parametry jak zasięg torpedy czy szybkość okrętu. I tu nagle ZONG. 120% pewności zatopienia i sytuacja jak w WOT - koleś sobie po prostu odpływa. Więc spokojnie zapytałem.....
 14. Jak działają torpedy?

  Dziś wpakowałem Kagero 3 torpedy w Shokaku za 32k dmg. Dwa zalania. I koleś popłynął dalej. Jak to jest? Torpeda Kagero ma 21k Dmg. Razy 3 to daje 63k Dmg. Chyba czegoś nie doczytałem???
 15. Jakość i stabilność

  Co najlepsze ta test serwerze tych problemów z wydajnością grafiki nie było. U mnie dodatkowo zawiesza się gdy w czasie startu gry zamiast czekać przechodzę do WIN'dowsa.
×