Jump to content

ThomAS661

Players
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4942

About ThomAS661

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. HMS Edinburgh Tier VIII

  Belfast nie wpada na X tier więc nie ma co go tu porównywać. Neptun kupiony, Edinburgh sprzedany i never again. Po trzech pierwszych bitwach nie ma porównania. Wreszcie można coś zrobić. Nawet na stocku daje nieźle. Te brakujące 4 kilometry zasięgu robią swoje.
 2. HMS Edinburgh Tier VIII

  Po kilkudziesięciu bitwach widzę jego następną nieprzyjemną cechę: ten okręt zatrzymuje się na odcinku dwa razy dłuższym niż inne. Skutkuje to sytuacjami gdzie giniesz bo się nie zatrzymałeś na czas tam gdzie inni spokojnie opanowali sytuację. Dziś stałem przez kilka minut w dymku i waliłem centralnie w bok Missouri. I efekt marny. Salwa po 1,5 do max 4 k dmg. Ściągnąłem mu ok 40k a potem koleś mnie ściągnął jeną salwą ........ Czysta bezsilność. 185 trafień i 70 k dmg. To czysty żart 380 dmg na jeden strzał. To niszczyciel na III poziomie za tyle strzela z HE.
 3. HMS Edinburgh Tier VIII

  Co mi po spocie jak gdy strzelę to wyparuję w 10 sekund. Krążowniki nie są od spotowania.
 4. HMS Edinburgh Tier VIII

  Powiem Ci: w niczym. To wyjątkowo bezbronny okręt. Wszyscy gdy go widzą to od razu w niego walą. A ty ze swoimi 15km zasięgu możesz sobie co najwyżej dumek puścić. Idzie na żyletki zaraz po zakupie Neptuna który ma już bardzo przyzwoity zasięg.
 5. HMS Leander Tier VI

  Ale po Fiji znou dostajesz crap czyli Edinburgh. 15km na Fiji starczało a na VIII-kach to śmiech na sali. Zwłaszcza jak trafisz na Xtki i otwartą mapę co drugi raz to po prostu bezsilność zabija.
 6. Baltimore

  W ciągu pierwszych 7 gier dwa razy DETONACJA. Jak amorak w chińskim czołgu. PP nie przebijają pancerzy pancerników. Na razie okropny, nieruchawy cel dla wszystkich którzy go zobaczą.
 7. Tier 8 Z-23

  Jak na razie najgorszy DD na 8 poziomie. Mułowaty, działa kręcą się jak w Yamato. Słaba prędkość i skręty. Kiepski zasięg strzału. Przejść i zapomnieć. Słaby zasięg torped w stosunku do camo.
 8. Blokada statów lub bot WG?

  To pewnie tak ze zwykłej skromności się ustawia taki profil?
 9. Blokada statów lub bot WG?

  Dziś strzelałem do kolegi Wales01 na Bismarck'u Amagi. Pełną salwą z 7 km dostał w burtę na wysokości cytadeli za 1,2k. Chciałem się dowiedzieć kto to był że takie cuda przeżywa. No i widzę że nie widzę jego statów. Można jakoś je zablokować?
 10. Aktualizacja 0.6.14 - zgłaszanie błędów

  W czasie misji Atlanta strzelała do mnie z odległości 13 km co jest niemożliwe.
 11. Aktualizacja 0.6.14 - zgłaszanie błędów

  U mnie nie działa perk cel priorytetowy. Wielokrotnie widzę że boty do mnie celują i oddają strzały a perk nie działa.
 12. Aktualizacja 0.6.14 - zgłaszanie błędów

  Przy zakupie nowych części (radar, kadłub) po pierwszym zatwierdzeniu odkrycia części z doświadczenia zmiana nie nastąpiła. Dopiero ponowne odkrycie pozwoliło na jej zakup. Miałem to wielokrotnie.
 13. Aktualizacja 0.6.14 - Nowe Operacje

  No właśnie 4 gwiazdki i nie ma tego cv do ubicia. Pod koniec gry kilka razy usiłowałem go odszukać i nie dało się.
 14. Yugumo Tier 9

  Właśnie o tym piszę, nie płyniesz tam ...... i co giniesz ostatni bo reszta popłynęła :) A zresztą skąd na początku gry wiesz gdzie nie płynąć mądralo. Chyba że twoja taktyka to start jak już wszystko wiadomo.... Dziś przez pół mapy goniłem Essex a to gówno nawet na dopalaczu nie dało rady go dopaść..... Nędza panie nędza.
×