ThomAS661

Players
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4014

About ThomAS661

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile ThomAS661

Recent Profile Visitors

36 profile views
 1. W czasie misji Atlanta strzelała do mnie z odległości 13 km co jest niemożliwe.
 2. U mnie nie działa perk cel priorytetowy. Wielokrotnie widzę że boty do mnie celują i oddają strzały a perk nie działa.
 3. Przy zakupie nowych części (radar, kadłub) po pierwszym zatwierdzeniu odkrycia części z doświadczenia zmiana nie nastąpiła. Dopiero ponowne odkrycie pozwoliło na jej zakup. Miałem to wielokrotnie.
 4. No właśnie 4 gwiazdki i nie ma tego cv do ubicia. Pod koniec gry kilka razy usiłowałem go odszukać i nie dało się.
 5. Właśnie o tym piszę, nie płyniesz tam ...... i co giniesz ostatni bo reszta popłynęła :) A zresztą skąd na początku gry wiesz gdzie nie płynąć mądralo. Chyba że twoja taktyka to start jak już wszystko wiadomo.... Dziś przez pół mapy goniłem Essex a to gówno nawet na dopalaczu nie dało rady go dopaść..... Nędza panie nędza.
 6. Najlepszy silent hunter to jest Mutsuki. Gra w bezradarowym towarzystwie i ma przez to dużo większe możliwości. A Yugumo jak trafisz radarowców to najwyżej po granicach mapy sobie popływasz i zginiesz jako ostatni nie odgrywając większej roli w grze. A jak zaatakujesz za szybko to Cię odstrzelą w kilka sekund. Ostatnio coraz więcej takich gości widzę.
 7. Fiji ma chociaż lepszy zasięg artylerii co daje dużo większe możliwości niż przy 13,2 km Leandera. Przynajmniej spróbuję. A tak przy okazji Leander skończony i na razie brytoli w porcie brak.
 8. Jak dla mnie to męczące gówno. Odbijasz się od byle pancernika. Ciągłe kombinowanie z zadymianem i brak zasięgu. Po prostu bezsilność. Szczególnie po ostatnich zmianach z dymkiem gdy Cię niestety widać z 4,6km w dymie. NAJGORSZY krążownik 6 tieru. W porcie na pewno nie pozostanie.
 9. Zgadzam się. Kapitan X poziom i 5,5 km kamuflaż - rewelacja. I do tego dpm zabijający wszystko co się rusza. Najlepszy niszczyciel IV poziomu.
 10. Chyba to co pisaliście o yugumo to już przeszłość. Po Kagero to teraz duże rozczarowanie. Brak przeładowania torped, dużo wolniejszy, mniej zwrotny. Nie wiem czy kontynuować do X-tki....
 11. Minekaze odpada ze względu na masakryczne kąty strzału torped. Mutsuki spokojnie daje radę i nie trzeba prawie 90stopni żeby wystrzelić torpedy.
 12. Myślę że to był powód nr 1 i klikanie nie bardzo mi wychodzi...... Zdjąłem tego perka i jest OK. Dzięki
 13. W dwóch pancernikach (Fuso i Colorado) moja artyleria dodatkowa nie strzela. Nawet po bezpośrednich pojedynkach praktycznie burta w burtę ilość pocisków wystrzelonych przez artylerię dodatkową - zero. Jakieś podpowiedzi?
 14. Fubuki ma tragiczne kąty strzału torped i dlatego idzie na żyletki zaraz po odkryciu następcy. Żeby wystrzelić torpedy trzeba się całkowicie ustawić bokiem co zwykle kończy się śmiercią. Chyba najgorszy z niszczycieli pod tym względem.