Jump to content

HoldMyBeerAndWatch

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8233

About HoldMyBeerAndWatch

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. HoldMyBeerAndWatch

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Niestety nie znałem tej kombinacji, aby sprawdzić. Zwykle jak mam laga to po nim okręt jakby przyśpiesza żeby nadrobić dystans, ale w tym wypadku zamroziło na chwilkę grę i okręt jakby przeskoczył tą straconą odległość. Inaczej nie potrafię tego opisać, może serwery im nie wyrabiają? Modyfikacje posiadam, ale klawiszy czy kombinacji nie zmieniałem. Jakiegoś moda od klawiszy nie mam, jedynie co sobie przypominam a dodaje skrót to pomocnik w skillach kapitańskich pod H. W katalogu, który podałeś nie mam ani tego katalogu ani pliku. Nie ma sensu drążyć tematu, mam nadzieję że się nie powtórzy. Dzięki za pomoc.
 2. HoldMyBeerAndWatch

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Niestety, kamera była zamrożona na ostatniej pozycji a z tego co widzę powinienem dać radę poruszyć obraz myszką. Ruszanie nie dawało żadnego rezultatu. I w 100% jestem pewien, że nie wcisnąłem nawet 1 z tych klawiszy. Grę przytrzymało jak przy lagu, dosłownie na sekundę lub mniej, a jak puściło to kamera już nie reagowała. A o jakie "celowanie" Ci chodzi? Wejście w tryb shiftem nie działało ale mogłem sterować wieżami, okręt utknął na tej wyspie i widziałem.
 3. HoldMyBeerAndWatch

  Nasze osiągnięcia

  Też coś wrzucę, może wyniki nie jakieś cudowne, ale dla mnie czyli gracza który prawie odróżnia HE od AP i strzela "no w niego" , dają pewną dozę satysfakcji. Bo jak inaczej wpaść w MM z fioletami i trochę pomieszać im szyki, tudzież jakimś cudem być 1 czy 2. Ale czasem i tak przegrana
 4. HoldMyBeerAndWatch

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  To tak średnio ten bunt im wyszedł, bo sterować i strzelać mogłem. Kamera "wolna" nie była, nie dało się ruszyć czy wejść w tryb celowania ale reszta działała. "Przymuliło" nieco grę i tak zostało aż klienta musiałem ubić. Nie bardzo mi się chce powtórki takiej akcji. Btw odkąd "odstawiło" to wulgaryzm?
 5. HoldMyBeerAndWatch

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ma ktoś pomysł co tu się właśnie stało ? Kamera została, okręt popłynął dalej. Mogłem go kontrolować, ale nic nie widziałem. Ta łódka pod ikonką wykrycia to ja.
 6. HoldMyBeerAndWatch

  W tym szaleństwie jest jakaś metoda

  Ja kupiłem rok premki za pół ceny przed świętami w 2018 i do tej pory mam jeszcze 140 dni do końca. Połowę dublonów miałem z kontenerów i innych nagród a na brakujące wydałem coś koło 50 zł na allegro. Może wystarczy do następnej zniżki. A co do kredek, dużo zależy na tym czym się gra, szmatkach i kamo. Jak się "grinduje" kilka linii, jakąś "regrinduje" i ogólnie gra się na bogato to zawsze brakuje. Ale dobrą premką idzie wyjść na swoje nawet mimo porażki:
 7. HoldMyBeerAndWatch

  Aktualizacja 0.9.1.1

  "Spowrotem" serio? To tłusty czwartek, nie prima aprilis.
 8. HoldMyBeerAndWatch

  Dziennik Kapitana

  Tłumacz nie dodał pierwszego akapitu, w angielskiej wersji jest notka u góry.
 9. HoldMyBeerAndWatch

  ZAPALNIK BEZWŁADNOŚCIOWY mimi że nieskuteczny

  Mam IFHE na Republice i Groszku, taka loteria jest. Czasem dodatkowa zrobi marne 5-6k, a czasem jak masz bitwę "w zwarciu" to potrafi zmielić wiele tak za 30-50k, czasem więcej. Zauważyłem jednak, że wraz z ręcznym sterowaniem, działa jak niezły sztraszak i nadaje się dobrze do dobijania wrogów. Mam też IFHE w Smoleńsku i Harugumo i tam robi większą różnicę. Przynajmniej tak to wygląda, w testowym bez IFHE na Yamato potrzebowałem 400+ trafień a i tak 50% to pożary(boty były nieaktywne) a z IFHE około 240-260 trafień, przy czym pożary zjadły około 20% hp. Ten test robiłem z rok temu, więc wyniki mogą być inne teraz.
 10. HoldMyBeerAndWatch

  Mechanika taranowania

  Sorry za odkopywanie tematu, ale jak jest z mechaniką taranowania przy stałym kontakcie? Miałem już 2 razy sytuację, że spotkałem się bb z wrogim bb na "rogu" wyspy. W obu przypadkach żaden z nas nie chciał taranować, więc chwilę staliśmy może 100 metrów od siebie, na tyle blisko że główna artyleria była bezużyteczna. Jak dałem powoli do przodu a przeciwnik do tyłu, to się "puknęliśmy" ale bez obrażeń. Dopiero przy kontakcie zaczęło naliczać, ale w takim tempie jak przy wpadnięciu w "naszego". I tak sobie go pchałem przez chwilę, strzelając w innych, gdy przestałem dostawać jakiekolwiek obrażenia. Przeciwnik dostawał cały czas, ale ja napierałem dziobem w jego burtę i powoli przesuwałem się w kierunku jego rufy. Czy w takim przypadku działa saturacja obrażeń, bo tak to wyglądało. Mój dziób przestał otrzymywać obrażenia, a przeciwnik cały czas dostawał bo obrywał "po długości" okrętu. Wbiłem w ten sposób jakieś 30-40k dmg sam otrzymując może 10k, a akcja trwała ze 2 minuty albo więcej. Wiem, nie ma powtórki znaczy nie było, ale na starym kompie wows cudem się odpalał i wyłączałem co się dało. A szkoda bo pewnie bym się do tej kompilacji od wg dostał, bo jakby się dało to mogłem zrobić akcję jak Kmicic w Potopie. Przeciwnik też, moje działa były nad jego okrętem i vice versa. (Wiem wiem, tldr)
 11. HoldMyBeerAndWatch

  Superkontenery - 4. rocznica

  Po otwarciu wczoraj 150 kontenerów gromadzonych od początku tego wydarzenia De Grasse za dyrektywy a z SK 1. 100 x India Yankee 2. 15k węgla 3. 100 x Equal Speed 4. 50 Halloween kamo 5. 25 x Czerwony smok 6. 100 x Juliet Charlie 7. 50 Halloween kamo 8. 50 rocznicowego kamo 9. 1k dublonów 10. 100 x India Delta 11. 25 x Czerwony smok 12. 15k węgla 13. 100 x Juliet Charlie 14. 50 rocznicowego kamo 15. 100 x India Yankee 16. 100 x Juliet Charlie 17. 50 La Fhelia Padraig kamo(100% więcej expa i expa kapitana, ten zielony taki) 18. 7 dni premium 19. A w ostatnim Okhotnik (zawsze coś) Oprócz tego z kocich kontenerów 2 razy po 100 dublonów, a ogólnie ze wszystkich jakieś 45k węgla, po około 30-40 smoczych flag, 1200 dublonów, 20k wolnego expa.
 12. HoldMyBeerAndWatch

  World of Warships płynie do Poznania - Poznań Game Arena!

  To zerwać współpracę. A jakiś aplet w klimacie wowsa do g19 też jest?
 13. HoldMyBeerAndWatch

  World of Warships płynie do Poznania - Poznań Game Arena!

  Skoro partneruje wam logitech, to może wreszcie zrobiłby profil wows dla g910.
 14. HoldMyBeerAndWatch

  ST - Okręty podwodne

  Czy ja dobrze przeczytałem, op-eki będą wykrywane jeśli znajdą się POD okrętem przeciwnika. Przecież to gwałt na historii i to zbiorowy. Może jeszcze się ktoś zreflektuje i to poprawią, bo po odwróceniu "poprzeczki nad T" myślałem że już na głupszy pomysł nie wpadną. Chyba ktoś za dużo bimbru wypił.
×