Jump to content

HoldMyBeerAndWatch

Players
 • Content Сount

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10073

About HoldMyBeerAndWatch

Recent Profile Visitors

1,170 profile views
 1. HoldMyBeerAndWatch

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Masz zainstalowany mod, który pokazuje prędkość maksymalną wroga? Jak tak to odinstaluj, a jak nie to xml są w bin/najnowszy folder/res_mods/gui
 2. HoldMyBeerAndWatch

  Nasze osiągnięcia

  Ja wyczuwam, że dziwne losowania to dopiero się zaczną Sam nie wiem WTF, od tak to się nie nauczyłem grać. Nadal twierdzę że gra się popsuła, bo gram jak grałem a wygrywam. Nawet jak mi się odechce grać i się kręcę jak gówno w przeręblu. A neptun to przechodzi wszelkie pojęcie, za pierwszym razem ło panie, idź pan stąd, tak mi szło a teraz Był jakiś buff czy coś?
 3. HoldMyBeerAndWatch

  Nasze osiągnięcia

  WoWS go home you're drunk. Ta gra się chyba spsuła. Albo wajchę ktoś zapomniał przestawić bo w życiu tyle fioletu w WR u siebie to nie widziałem.
 4. HoldMyBeerAndWatch

  Waterline: co dalej?

  Ło rany, przeżywacie jak mrówka okres. WoWS od początku był grą akcji a nie symulatorem. Papierowa mechanika, papierowa taktyka to i papierowe okręty. Już dawno widać było, że coraz bardziej odchodzą od prawdziwych konstrukcji. A zastanawialiście się kiedyś czemu? Bo gralibyśmy kalką kalki skopiowaną z innego drzewka.
 5. HoldMyBeerAndWatch

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kontenery są za subskrypcję mailową.
 6. Co jest z logowaniem przez Google Play nie można się zalogować pomocy

   

   

 7. HoldMyBeerAndWatch

  Przeszkalanie kapitana

  W sumie te Wasze dywagacje dały mi to do myślenia i gdyby sytuację odwrócić to otrzymalibyśmy premium kapitana, który nie wymagałby przeszkalania w obrębie nacji.
 8. HoldMyBeerAndWatch

  Wielkie polowanie: Inwazja rozpoczęta

  Wreszcie dostałem coś co nieco przełamało ogólne znużenie grą. Z początku nie byłem przekonany(przy pierwszym ewencie), ale teraz się wkręciłem. W tej odsłonie przynajmniej jest w co strzelać pod koniec. Nie wiem jak Wam, ale najwięcej "funnu" daje mi gra w stylu "idź pan w p... stąd", nawet głowy sobie kluczem nie zajmuje. Ale za to tych żetonów to nie ma za co wymieniać. Stałe kamo dla ósemek, Olanda nie mam w najbliższym czasie zamiaru expić, Amagi mam dość na dłuższy czas, Akizuki może i nawet bym zagrał, ale kiedy skoro czasu nie mam, żeby zagrać czymś czym mam ochotę. Szmatki jakieś fajne czy porządne kamo mogli rzucić, a tu tylko kredki. Pewnie i tak bym je wziął, ale ponarzekać trzeba.
 9. HoldMyBeerAndWatch

  „Nagła śmierć czyhała wszędzie.”

  ??? Tłumaczenie z googla byłoby lepsze
 10. HoldMyBeerAndWatch

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Gdyby były jeszcze łatwiejsze to byłyby nie grywalne. Tak to chociaż ze 2 szare komórki się uruchomi. Wystarczy tuż przed wystrzeleniem torped, wcisnąć x i zwolnić cel. Przecież one dym puszczają swoim a same spotują. Nie siedzą bezmyślnie w dymie.
 11. HoldMyBeerAndWatch

  Azuma czy Agir?

  Za to nadrabia przebiciem, prędkością wylotową i przeładowaniem. A co do celności, to mam zarówno Agira i teoretycznie najcelniejszego Siegfrieda i mam co do tego mieszane uczucia. Może to przez to, że staram się trzymać na zasięgu 10-12km. Nie twierdzę, że to nie wiadomo jakie op, ale mi się dobrze nim gra zwłaszcza z Kutuzowem w parze. Ta naprawka na 10% nieraz mi życie ratowała. Niemcami mam niewiele zagrane na razie i może zmienię zdanie, gdy toto ogarnę, ale puki co trwam w zdaniu że Kronek jest lepszy od nich. I w ogóle spośród dużych krążków z t9 jest najmocniejszy. 8-10 km skątowany dobrze dziobem i z paytorico czy stalinem mogę się śmiało strzelać. Z różnym skutkiem, ale mogę.
 12. HoldMyBeerAndWatch

  Azuma czy Agir?

  Tak żem czuł. Lubię się czasem wbić tam gdzie nie trzeba, a Kronsztad to potrafi wybaczyć. Bym się męczył tylko.
 13. HoldMyBeerAndWatch

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Nie chcę nikogo urazić, ale jeśli ktoś uważa że poziom coopek jest za duży no to sorry. Randomy są dużon bardziej wymagające. Coopki gram gdy brakuje mi 200xp do codziennych czy chcę szybko wbić X cytek/pożarów/trafień i nigdy nie przykładałem do tego wagi. Yolo i uj, bez jakichś taktyk czy planowania. I co? I mam wr 98% na 1200 bitew. A ja raczej taki kiepsko-przeciętny gracz jestem.
 14. HoldMyBeerAndWatch

  Azuma czy Agir?

  A się z pytaniem podepnę. Czy warto brać Azumę ze względu na trajektorię lotu pocisku? Pasowałoby mi coś jak Kronsztad, płaska trajektoria i szybkie pociski. Kronek z tym jest bezkonkurencyjny, a Alaska wypada najgorzej. Agira mam a desek nie chcę, więc zostaje Azuma lub czekanie. Nie mam kredek, to regrind za wolne odpada. Według cyferek wygląda to podobnie, pomijają Zygfryda. Ale już tu Alaska nieco odstaje, podobnie jak Agir. Kronsztad wypada najlepiej, ale on chyba też już niedostępny.
 15. HoldMyBeerAndWatch

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Właśnie tak mi się wydawało, że one je widzą wcześniej niż wartość ich wykrycia. Ale chyba nie widzą ich przez przeszkody, bo łatwo wpadają na torpedy zza wyspy. Przynajmniej takie mam odczucie. Boty zawsze idą zgodnie z ich "wzorcem", nie wiem jak to nazwać. Bot deska zawsze idzie na capa i wali dym tuż przed, obierają "najgroźniejszy" cel a mnie olewają chociaż jestem bliżej. Nie zauważyłem żeby skupiały się na celu z najmniejszą ilością hp, czasem deską pływam pomiędzy bb, które walą do siebie a mnie ignorują. Nie wiem jak z wykrywalnością, ale raczej nie mają opcji widzenia wszystkich. W dymie czy zza wyspy nikt do mnie nie strzelał. Może strzelają i celniej, ale nie "przewidują" jak gracz, w-s w-s i się gubią. I chyba nie zwracają uwagi na przeszkody na linii strzału, bo zdarza im się strzelać w wyspę większością dział i nie korygują tego. Tylko czemu są takie głupie jak ja puszczę torpedy, wiele razy skręcały pod moje rybki chociaż płynęły zupełnie innym kursem. Albo ruszają/przyśpieszają, kiedy torpedy są tuż koło nich. A same boty często ładują w twoją stronę i uj, radź sobie. Takie moje spostrzeżenia, niekoniecznie pokrywające się z prawdą.
×