Jump to content

unhappy360

Players
 • Content Сount

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8039

About unhappy360

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. unhappy360

  Rework kapitánů

  tak čo nikdo nič? ak je to tak ako ja hovrím, tak je to must have pre každý krížnik s dlhým reloadom.
 2. unhappy360

  Rework kapitánů

  A práve wot ide prejsť na systém lodí, trocha hybridnejší ale idú na neho prejsť.
 3. unhappy360

  Rework kapitánů

  Chalani a dievčatá, prosím vás čo je toto za skill? Top grade gunner? To je akože instant -8% z reloadu hlavnej batérie? Podmienka je že musí byť loď v dohlade? Nechápem, malá biela miška uvádza, že to má byť v dostrele sekundárok. Tak ako to je?
 4. unhappy360

  Rework kapitánů

  Tak ja som si vyskúšal Perth. Podľa mňa je pre túto loď najviac potrebný vyšperkovaný kapitán a špeciálne vybavenie. Vybavenie: vylepšený spotter, vylepšené hydro, vylepšený smoke a potom klasicky lepšie kormidlo (keďže je to commonwelth, tak má posilnenie motorov urobené). vlajky: na rýchlejšie načítanie spotrebných doplnkov, predĺženie doby trvania hydra a smoku Pred reworkom boli u Perthu dva hlavné problémy, hydro sa načítalo skôr ako znova smoke a spotter lietadielko sa načítavalo miliardu rokov (základný dostrel cca 12,8km). Po reworku som na tom takto (trvanie/načítavanie): hydro (145/114) smoke (148/152) a spotter (117/102). Skilly: otáčenie veže, načítanie spotrebných doplnkov zvýšenie doby spoterbných doplnkov, spottovacie lietadlo viac spotrebných doplnkov IFHE a maskovanie Čo mi chýba: pyrotechnika a priority target Čo zazlievam: IFHE stále veľký nerf, priority target až 2 body to je moc, žiadna úprava smoku a pyroman len +1%. Ostatné skilly na torpéda, ako sorry, ale zbytočné. Ja viem, že napr. u Iriana to bude možno zaujmavý build, ale je to kopa iných vecí, kt. majú prednosť aby sa dneskaj krížniky dali hrať. Apropo kam sa podel villigance, skill na skorší spot torpéd? Čo budú teraz robiť taliani, keď nemajú hydrá?
 5. unhappy360

  Fen Yang

  Ale stále to má tie DT čo trafia len BB a CV? či?
 6. unhappy360

  Fen Yang

  Prečo mu zvýšili reload? Z 3 na 5,2s? Torpéda čo poškodia iba BB a CV mu ostali? Alebo sú to klasické DT? Tá rýchlosť 33 uzlov to je vtip? Čo má vlastne táto loď robiť v dnešenej mete? Nejak jej nechápem ani nechápem konceptu prečo sú všetky prémiové panasijské lode vždy slabé? Nie Loyang už dávno nie je dobrý. Siliwangy? Joke, Anshan možno do coopu.
 7. unhappy360

  Aktualizace schopností velitele

  Prečo mám pocit, že tento rework dopadne zle? WG nielen pokazilo wot mercenaries kde sa spustil slušný hate storm, pokazí si reworkom posádky aj tanky na PC ale ešte predtým dorazí lode pred tým, než spustia ponorky naživo. Zbežne som pozeral to čo písala biela miška a neviem, fakt si neviem rady čo zvoliť. Dosť zásadne sa zmení hra s krížnikmi. Nielenže, CAčka budú povinné voziť vlajky na zapálenie (teda bude riadna záťaž na kredity) ale ani BBčka kt. budú ešte viac na okraji mapy ma netešia. Neviem, stačilo prerobiť pár skillov / perkov, ale takto. Uvidíme. Je dosť možné že asi nebudem motivovaný hrať, teda ani posielať eurká. No uvidíme.
 8. unhappy360

  Otázky a odpovědi

  Ďakujem za pozvanie, ale klan nechcem. Hrával som dlho tanky a snažil sa to vymáčknúť na maximum, ale akurát som pri tom vyhorel, až ta že strácam nervy. Nechcem aby sa to stalo aj u lodí. Rankedy som skúšal, ale mám pocit, že to zasa smeruje ku grindu. A to nechcem. Flaky nejaká informácia o tom, či ten sommers nedajú za uhlie ako to spravili s nestrašákom, blackom a flintom?
 9. unhappy360

  Otázky a odpovědi

  Čaute. Mám asi 25k ocele. Ešte ak sa podarí dokončiť hizen, tak by som mal mať cca 27k ocele. Akú loď kúpiť? Sovietske krížniky ma moc nebavia. Trocha to viem s DDčkami. BBčka len coop a lietadlovky len ak sa sfukujú vločky. Rozhodujem sa medzi Plymouthom a Somersom. Keďže Somers pôjde preč (neviem kedy) asi ten, ale na druhej strane stojí to DD za to? Najviac ma to ťahá ale k tomu plymouthu. Ale by malo prísť v dohľadnej dobe k pridaniu niečoho zaujímavého za oceľ? Len pre poriadok, moc rankedy nehrám a do klanu sa nechystám, takže stojí ten sommers za to? Shimu som ešte nehral. Ď.
 10. unhappy360

  Otázky a odpovědi

  asi sa to tu už spomínalo, ale dokedy sa dajú sfúknuť snehové vločky? viem že je to do konca aktuálizácie, ale kedy to bude cca? Dá sa to spojiť spolu s koncom dočasnej kampane?
 11. unhappy360

  Otázky pro WG

  Asi sa to riešilo. Ale prečo mám v zbrojnici možnosť kúpiť legendárne vylepšenia za výskumné body aj pri tých vylepšeniach, kt. som získal hraním misie?
 12. unhappy360

  Aktualizace 0.9.11: Zimní trofeje

  Konečne sa to bude podobať tankom. Vlhký sen marketingového oddelenia WG sa splní.
 13. unhappy360

  Z-44

  Fakt zvažuješ že ho kúpiš? Ak sa nemýlim, tak si sa kedysi vyjadril, že máš rád nemecké lode. Ale čo je na tomto DD nemecké? Hlavná charakteristická črta (hydro) tam chýba a spoliehať sa na spam nemeckých torpéd? Na tú úlohu sa skôr hodí ostergotland. E1: úplne som zabudol na Bennyho a jeho 16 torpéd každých 65 sekúnd
 14. unhappy360

  0.9.11 - Zbrojnice

  Načo je tá Zed 44? Nemá hydro, torpy "až" 12km, ale stále nemecké. Palebná sila nemecká, takže veľmi otázna. Spot nemecký cca 6,1km na IX je o ničom. Načo je tá loď. Dačo mi uniklo? A konečne britský krížnik a vy ho nahúkate za ocel? To fakt? Koľko potrvá 4 updaty, kedy poviete, aha nie je populárny tak ho dáme za uhlie? Presne ako Neustrashymiho?
 15. unhappy360

  Aktualizace 0.9.11: Zimní trofeje

  a súbežne pobeží aj tá nová stavba lode? či tá bude skorej?
×