Jump to content

unhappy360

Players
 • Content Сount

  542
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14069

About unhappy360

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,270 profile views
 1. unhappy360

  Aktualizace 12.0: Lunární Nový rok

  to je dobre, že s189 nie je nikde, a ani ho nemusíte pridávať, čím menej ponoriek, tým lepšie
 2. unhappy360

  Otázky pro WG

  Od vydania niektorých prémiových lodí ubehlo veľa vody (updatov). Niektoré sa už buffli, ale čo ostatné lode, pozerám sa hlavne na Blyskavicu. Tá mala kedysi zaujímavú mechaniku streľby. Teraz je to podpriemerné DD, kt. má vysoký spot, slabé a pomalé torpéda. Určite by jej pomohlo zníženie spotu o 500-600 metrov. Hlavne keď ste teraz pridali ponorky do hry. Samozrejme sú tu aj iné lode, ale tie som v rámci snehových vločiek ešte nehral. Nejaké info? žabáku, len tu nestruhni nejakú korporátnu odpoveď, kt. si skopíruješ s predtlačeného dokumentu.
 3. unhappy360

  Pohled v čase: Japonské křižníky

  Najeko nechápem zmysel tejto novej línie. Desiatka by mohla byť OK, ale mid tier. Prečo majú taký obrovský spot?
 4. unhappy360

  Otázky pro WG

  Ahoj žabáku, najprv všetko dobré do nového roka. Teraz otázka, bude do hry zavedená možnosť neprímať žiadne súkromné správy v prístave od hráčov, kt. nie sú v zozname mojich priateľov (tak ako to má WOT)? Druhá otázka: nemohli by ste pridať možnosť nedostávať pozvánky do klanu? Je to dosť otravné, keď po bitke v prístave čaká vždy pozvánka.
 5. unhappy360

  Otázky pro WG

  nepochopil si otázku, každí kto sa prihlási na discorde alebo len vybraní z prihlásených na discorde. Teda príklad: a) prihlási sa 500 a 500 bude mať misiu, b) prihlási sa 500 ale vy vyberiete len 250?
 6. unhappy360

  Otázky pro WG

  Klasická otázka: čo narodeninové odmeny? Nebudú? fix mal byť už pred dvoma týždňami. Druhá otázka je na akciu naplnenie punčochy, nie je k tomu vlákno, takže otázka znie: Aby som mohol dostať odmeny za odohranie 60 bitiek ako loď s terčom (bitka s minimálne 300 base XP + viac ako 10 hier), tak sa musím prihlásiť na discord a zároveň ma musíte vybrať?
 7. nechce to ubrať levely, chce to zmeniť spôsob získavania bodov. dve možnosti: A) body sa dajú získať aj inak ako misiou, teda ak vyčerpám denné misie na body a mám splnenú týždennú misiu, každé ďalšie hranie je voči BP absolútne irelevatné B) denné misie neviazať na víťazstvo - klasický problém, ja ako bývalí 57% hráč mám dni v týždni, kedy musím po 2 hodinách hrania ísť hrať coop lebo neviem vyhrať.
 8. unhappy360

  Vývojářský blog

  Inak otázka na vianočné operácie a snehové vločky. Žabáku bude rovnaký princíp, ako sa robil pri narodeninách? Že bude možnosť použiť tokeny na sfúknutie vločky?
 9. unhappy360

  Vývojářský blog

  ani to nejdem čítať, čo dali tým sovietom, riadené protilodné strely? toto sme chceli
 10. unhappy360

  Halloween: Twilight Battle

  ok a bude to či nie?
 11. unhappy360

  Dědictví Hellady: Velos ve zbrojnici

  som ostal unhappy takže jedine, že by mi padla z kontajneru? ibažeby to bol prípad džuzepeho verdi, kt. sa dá dostať len za prachy.
 12. unhappy360

  Dědictví Hellady: Velos ve zbrojnici

  Takže keď skončí celá akcia, tak sa Velos dostane do hry len cez prémiový obchod za eurá, alebo sa bude dať kúpiť aj za inú hernú menu? Alebo už nebude vôbec k dostaniu?
 13. unhappy360

  Nová operace „Vlčí smečka“

  Prečo by som mal hrať túto operáciu?
 14. unhappy360

  Halloween: Twilight Battle

  kde je naháňanie sa za monštrami a killovanie aurory? Prečo by som vlastne mal hrať tento mód?
 15. Prečo je stále možné shotgunuť s ponorkou úplne všetko z 1km? Prečo neexistuje normálny boj proti ponorkám? Prečo sa ponorky pod hladinou pohybujú svetelnou rýchlosťou? Prečo lode, kt. majú ako boj proti ponorkám hlbinné nálože a nie lietadlá nemajú šancu potopiť ponorku (lebo vždy utečie a nálože dopadajú nikoľko KM od ponorky)? Prečo stále je možnosť spamovať ping, každých 5 sekúnd? Prečo stále tlačíte absolútne hlúpy gameplay pre ponorky, v zmysle že nemusí človek keď hrá ponorku ani vedieť zamieriť? prečo potom nedáte ping na DDčka, alebo ešte lepšie magnetické torpéda? Prečo DD nabíja torpéda niekoľko minúť ale ponorka len zlomok z toho? Dokedy to máme v tejto hre trpeť? čo mám na tom teste testovať, keď ste nefixly vyššie spomenuté problémy a nedostali sme sa ďalej? V takomto stave si Žabáku myslíš, že niekto bude platiť za Battlepas 6k dublonov? Najme v dobe, keď odchádzajú hráči z vašej hry? Rozhranie pre battle pass je absolútne nečitateľné a nevidno, prečo by som za neho mal platiť. Rád by som vedel relevantné odpovede, prečo máme teda niečo testovať, keď sa nič nemení? Pozitívum je, že netreba čakať 28 minúť na log in do bitky.
×