Jump to content

KrzysiekEg

Players
 • Content count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

Everything posted by KrzysiekEg

 1. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  30 dni premium, 100 flag zulu + 20% do zarobku, w sumie nie wiem po co, nigdy nie kupowałem premium konta.
 2. Z nowym patchem Missouri ma dostać -20% kosztów do kamuflażu nr 10. Obecnie koszt bitwy to 60 tys. plus dodatki. Zmiana będzie na plus czy na minus?
 3. WoWs nie uruchamia się

  Tak, zrobiłem tak jak Ty. Cały c: ustawiłem na full dostęp. I nic to nie dało. Dopiero ten myk, z plikiem preferences i zmiana api da dx 9. I gra odpaliła. U ciebie chodzi z dx11? Reasumując, problemem nie jest brak dostępu do plików jak sugeruje wg, tylko nowa aktualizacja windowsa gryzie się z ustawieniami gry, i nie chce pracować z dx11.
 4. WoWs nie uruchamia się

  No i dupa. Przeszedłem od nowa całą ścieżkę aktualizacji od 8.1 do 10 i ponownie to samo. wows dodany ponownie do reguł programów zaufanych, konto administratora, i nadal problem z atrybutami. Nie mam możliwości zmiany atrybutu folderu. Kończą mi się pomysły. Znalazłem rozwiązanie na angielskim forum. https://forum.worldofwarships.com/topic/144629-fix-for-game-crash-at-start-upafter-windows-10-update/ Może ktoś bieglejszy przetłumaczy to z angielskiego. Ogólnie trzeba zmienić w ustawieniach gry na dx9. Można to zrobić w pliku preferences. Słabo wg, bardzo słabo.
 5. WoWs nie uruchamia się

  Nie dawało, przynajmniej do 12 grudnia. Próbowałem zarówno jako administrator jak i właściciel. Kidd zobacz na forum wot, tam też mają problemy z aktualizacją. Podobno wczoraj była jakaś łatka i zaczęło działać, inni podają by zmienić skalowanie w ustawieniach grafiki. U innych pomaga wyłączenie wszystkich ustawień w xbox. U mnie też support napisał podobnie, i gówno to dało.
 6. WoWs nie uruchamia się

  Daj znać jaki efekt, może u Ciebie zagra, z tego co czytałem na forum Microsoft to problem występuje w różnych wariantach, i uj wie od czego zależny. Ja nawet zrobiłem cały dysk c z dostępem na full, i dupa. Nawet nowo stworzone foldery mimo atrybutów pozwalających na zapis i odczyt, gówno dały. Nie i uj, i co mi pan zrobi. Odczekam z miesiąc, pewnie Microsoft da kolejna łatkę, na razie 8.1 rządzi.
 7. WoWs nie uruchamia się

  Tyle tylko, że do czasu tej ostatniej gównianej aktualizacji, windows 10 sprawował się dużo lepiej od 8.1. Problem z brakiem możliwości zmiany atrybutów dotyka nie tylko graczy, ale aktualizacja zablokowała także dostępy do plików z innych aplikacji. Kidd niestety tak jak napisałem wcześniej, czeka cię powrót do stanu zero. Doradzę tylko byś nie instalował czystego windows 10, bo to gówno daje, tylko od razu skorzystał z odzyskiwania pierwotnego systemu, (u mnie 8), i po kolei instalował wszystkie aktualizacje. A zobacz jeszcze czy odinstalowanie w menadżerze urządzeń sterów i potem ponowne ich wyszukanie w sieci i zainstalowanie da jakiś efekt. Ja tak miałem właśnie z usb3.0, występował błąd i dupa, urządzenie wyłączone, dopiero odinstalowanie sterowników i ponowna instalacja dała wynik pozytywny.
 8. WoWs nie uruchamia się

  Tyle tylko, że u mnie po cofnięciu do windows 8.1 gra instaluje się i działa z poziomu GC. Ponownie zainstalowałem czysty windows 10 i dupa blada. Nie mogę w systemie zmienić uprawnień folderów i plików do odczytu. Gc zainstalował się poprawnie, gra też, tyle że nie odpala. Gdzieś tam wyskakuje brak dostępu. Support z wg, wspaniale zalecił mi zmianę atrybutów pliku, tyle że to nic nie daje. Obstawiam, że nowa aktualizacja gryzie się z GC, ale może to być też zależna od producenta lapka, lub posiadanego procesora. W tym wypadku u mnie jest lenovo, intel i ge force. Gry na steam po ponownej instalacji też nie działają, fakt, że same starsze tytuły. Odo cofniecie do win8.1 wynikało z tego, że podczas aktualizacji, system się wysypał i komp zawiesił, pomogło jedynie cofniecie do stanu początkowego.
 9. Problem z włączaniem się gry

  Przepraszam game center. To nie jego wina ani WG. Odszczekuję to co napisałem. To wina windowsa 10 i jego posranej aktualizacji.
 10. WoWs nie uruchamia się

  To nie wina WG, tylko syfiastej aktualizacji windowsa 10. Jest tam bug który powoduje, że system automatycznie ustanawia wszystkie foldery i podfoldery jako "tylko do odczytu". Niestety ani przez zakładkę właściwości, ani przez cmd attrib nie można zmienić atrybutów folderów. Gra nie może zapisywać plików i dlatego jest crash. Co gorsza nie można, przynajmniej w moim przypadku, cofnąć się do windy sprzed aktualizacji. U mnie zakończyło się to powrotem do windowsa 8.1. [edited] ich mać. Na razie nie chce mi się tego za bardzo zgłębiać, 4 dni aktualizacji i odzyskiwania jednego gównianego systemu to trochę za dużo.
 11. Problem z włączaniem się gry

  To wina gównianego game center. Musiałem przeinstalować system, i po ponownej instalacji gry, tym razem z cudownym Game cancer, gra nie odpala. Wyskakuje błąd. Dodam, że na tym samym sprzęcie gra chodziła od początku jej wydania. Tym samym porady o złym sprzęcie, braku pamięci, drodzy pracownicy WG darujcie sobie. Poszukuję starego instalatora gry, może ktoś posiada?
 12. Wspaniale [edited] Game Center.

  Musiałem przeinstalować windowsa 10. Od nowa zostałem zmuszony do zainstalowania obsranego game center i ponownej instalacji wows. No i po uruchomieniu gry dostaję taki ładny crash. Ktoś już spotkał się z podobnym gównem?
 13. Słaba gra? Ostatni patch był 10.11 i wtedy mogli by zmienić zarobki. Więc jest to Twoje odczucie. Proszę na dowód bitwa sprzed 2 dni: Mi również wydaje się, że poszedł cichy nerf do zarobków. Tego nie nazwiesz słabą grą? Dodam, że bez premki i flag. Miś plus 300 z dwoma consumablami. Chaba w rezultacie - 70 tys. z dwoma consumablami. Ogólnie ostatnimi czasy ciężko wyjść z 9, 10 na plus.
 14. Oficjalny koniec CA

  Albo po prostu zmniejszyć, podzielić, pomnożyć cytadelę w ca. Teraz to zazwyczaj jeden wielki prostokąt wzdłuż boku okrętu. Gdyby ograniczyć ją do powiedzmy magazynów pod wieżami lub coś tam w centrum jak zbrojownia, to i trudniej by było w to trafić, więc i przeżywalność by wzrosła. Nawet jak by bokiem stał. Podobno coś takiego było w Clevelandzie na wczesnych etapach?
 15. Oficjalny koniec CA

  Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to jesteś za ograniczeniem ilości bb, ale z drugiej strony podajesz przykład z CW, w którym jest tylko jeden bb i 6 ca, a mimo to rozgrywka jest gówniana, bo ca chowają się na końcach mapy, by nie wyłapać jednej buły rng. Może, zamiast ograniczać liczbę bb, wystarczy by cytadela wypadała tak często jak tirpitz z super kontenerów, ale z drugiej strony ca powinny zapomnieć o cytadelowaniu pancerników, oraz stosownie do niższego kalibru i większej szybkostrzelności ograniczyć zadawany dmg?
 16. GZ test I

  Może na japońcu tak, ale na Montanie (aft,bft, i moduł na drugim slocie) mam rekord 50 samolotów i z tego, co pamiętam to był cv 9 albo 10 tier. Fakt, że troszkę nieogarnięty, albo tak bardzo zacietrzewiały, że podchodził raz za razem mimo strat. Pomijając Montanę, na Ibukim długo miałem rekord 42 na równym tierze, a to jakoś specjalny ca do obrony aa nie jest.
 17. GZ test I

  Otóż to, jeśli bb nie chce paść od jednej eskadry, wtedy robi wytrzymałość aa na pierwszym slocie, na drugim zasięg aa, potem może jeszcze na trzecim podbić aa, plus perki kapitańskie. Nawet z japońskiego bb można zrobić niezłą aa fortecę. Nawet jak się z tej eskadry przedrze kilka samolotów, to torped wejdzie 1 góra 2. A to przeżyje każdy bb.
 18. GZ test I

  No cóż, zgodnie z prawdą historyczną to lotniskowce były największym zagrożeniem dla pancerników. Może właśnie powraca równowaga w grze? Kto z was na pancernikach inwestował w perki na AA? Kto brał bft? Aft tylko, gdy pod secondary bulid na bb. Więc może czas zmienić podejście i zamiast wzmacniać mało użyteczną secondary, wzmocnić aa? Możecie się z tym nie zgadzać, ale ja na każdym pancerniku mam full aa. Uważam, że wolę mniej nabić dmg na secondary, niż stracić hp z kilku torped czy bomb. Można powiedzieć, że jest mało cv w grze i takie perki rzadko się przydają, ale z drugiej strony jak często widzicie te bb atakujące na pierwszej linii i używające secondary? Jedyny problem, jaki widzę to płacz samotnych bb na końcach mapy, które szprechają, że jak zrobią aa, to nie będzie na fire prevention i inne potrzebne dla camperów perki.
 19. Teorie spiskowe a prawda

  Problem z MM istnieje, widać to po ilości graczy na serwerze. Nawet pomijając dobór graczy do drużyn, to ustawianie w jednej drużynie 3 dd (benson, kagero, schima), a w drugiej taszkient i kagero, ustawia wynik gry na starcie. I chyba nikt nie powie, że jest tak mało graczy, ze MM musiał dać tak nierówną ilość okrętów w drużynach. Reasumując, nawet jeśli WG nie ustawia gry przez RNG, to może to zrobić poprzez dobór samych okrętów. Zapewne, jeśli jest dwóch fioletowych graczy na tych 2 dd, to może wyciągną bitwę, ale jeśli nie to już jest lipa. A teraz, jeśli jeszcze w tej trójce dd jest fiolet to gra prawie zawsze przegrana.
 20. Co z menu pod literą H? Może któryś z graczy wie gdzie w plikach znajdują się napisy w tym menu, tak by można było je skrócić?
 21. Kontenery - Dyskusja

  9 dni po ostatnim sk. 100 flag zulu hotel.
 22. Zobacz wows fitting tools. Chyba o to Ci chodzi.
 23. Kontenery - Dyskusja

  No proszę, dziś drugi Sk, 50 cammo gamescom.
 24. Menu pod literą H.

  Witam. Programiści w wg nie potrafią tego naprawić od dłuższego czasu, więc może któryś z forumowiczów? Pod literką H jest w grze menu, tyle że kosmicznie nieczytelne. W jakim pliku można znaleźć polskie napisy, tak by je skrócić, by nie nachodziły na wartości kamuflażu?
 25. Kontenery - Dyskusja

  5 dni po ostatnim, dziś 25 flag hydra. Lepsze to niż samolot.
×