KrzysiekEg

Players
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11439

Everything posted by KrzysiekEg

 1. 21 dni po ostatnim sk, dziś 50 cammo dusza oceanu.
 2. 2 dni po ostatnim, po 5 zwykłych znowu sk, a w nim 25 flag hydra. Często wypada, ale bez szału.
 3. 1 dzień po ostatnim sk, po 2 zwykłych, dziś sk 50 cammo walentynki2017
 4. 18 dni po ostatnim sk, czyli jakieś 50 zwykłych. Tym razem moduł na radar.
 5. 2 etap. 50 cammo halloween moduł na doladowanie. 3 etap. moduł na sonar moduł na doładowanie. 4 etap. 7 dni premium moduł na samolot zwiadowczy.
 6. Twój punt widzenia zależy od miejsca twojego siedzenia. Moje posty były właśnie po to, by wykazać twoją hipokryzję, jak sam zauważyłeś były złośliwe i ukierunkowane na twoją osobę. Ja zawsze byłem za tym, by dzielić graczy w zależności od umiejętności. Lub o rozsądnym dzieleniu drużyn, tak by w jednej było porównywalnie dużo dobrych, jak i słabych graczy, czy też okrętów tego samego typu lub tieru. Masz rację, czas zakończyć tę dyskusję. I kto tu jest trollem, odezwałeś się pierwszy raz na forum po to, by stwierdzić, że ktoś jest trolem. Cóż za merytoryczna wypowiedź.
 7. Jeśli zauważyłeś użyłem cudzysłowu, więc to jest cytat. Nie ja nazywam, ale cytuje innych, chyba że wymagasz jeszcze przypisów na dole. A jeśli tam było całe zgrupowanie 7 latków, w końcu to gra Pegi 7, i oni tam się razem świetnie bawili. To oni bawią się tak jak chcą, w końcu sam tak to argumentowałeś. Musisz przyjąć, że tam jest cały team 7 latków i baw się dalej. Jest super.
 8. Absolutnie nie masz racji, nawet nie spojrzałem na twoje staty. Zapewne są lepsze od moich. Śmiem twierdzić, że nie znajdziesz ani jednego mojego postu w którym jadę komuś po statystykach. Ależ ja Ciebie nie krytykuję, tylko napisałem, że w są tematy w których jesteś obrońcą "warzywnych" graczy, w innych zwolennikiem gry bez jakichkolwiek zmian, a mimo to można znaleźć Twoje posty, w których, krytykujesz, ośmieszasz innych graczy, lub potwierdzasz, że jakaś zmiana będzie dobra dla rozwoju gry. I nie mów mi proszę, że tego posta o tych dwóch graczach zamieściłeś by kogokolwiek czegoś nauczyć, lub jak to nazwałeś przez krytykę zwrócić im uwagę, że powinni grać inaczej. Na pewno wiele wartościowych nauk przekazałeś im tym postem. Tak, to jest osobisty przytyk do Ciebie. Taki sam jak Twój w temacie dotyczącym równoważenia drużyn przez WG.
 9. A gdzie ja stwierdziłem, że Ty stwierdziłeś, że oni nie powinni grać? Krytyka to zniechęcanie do gry, a niektórzy na pewno to tak odbierają. Skąd wiesz, że sam grasz tak dobrze, by wytykać innym ich błędy? Co Cię do tego upoważnia?
 10. Wykazuję Twoją niekonsekwencję. W jednym z tematów w których narzekano na źle grających i z drugiej strony proponowano, szukano rozwiązań, by to zmienić, twierdziłeś że wszystko jest w porządku. Każdy ma prawo grać jak umie, a cała gra jest super i nie ma potrzeby jej zmieniać. Teraz zaś w temacie, który piętnuje złą grę, sam umieszczasz post z krytyką.
 11. A dlaczego mam coś im sugerować? Bawią się jak lubią, masz coś przeciwko? Zabronisz im tak grać? Wytykając im ostatnie miejsce w tabeli, chcesz zasugerować, że źle grali? Uważasz, że jako 7 latkowie źle zagrali? Chyba że pisząc o ich ostatnim miejscu, co innego miałeś na myśli.
 12. Dlaczego płaczesz? To mój siedmioletni syn z kolegą gra. W końcu to tak ostatnio broniłeś pegi 7. Grali for fun i świetnie się bawili. Źle, że w twojej drużynie? No cóż, teraz nie marudź.
 13. Najlepszym rozwiązaniem jest jakiś podział pod względem umiejętności. Wpłynęłoby to na rozgrywkę. Fiolety, zamiast gwałcić pomidory, grałyby z graczami o podobnym poziomie, czerwoni z podobnym poziomem. Gra trwałaby dłużej, nie byłoby pogromów, a i skończyłoby się narzekanie na MM i dobór drużyn. Jak już wspomniana tu Liga Mistrzów. Każdy z przyjemnością ją ogląda, ale jestem pewien, że skończyłaby się szybko, gdyby w LM grały wszystkie zespoły łącznie z podwórkowymi pegi 7. W sumie nie jest to nic skomplikowanego. Zbieramy dwie drużyny fioletów, nie ma wystarczającej ilości, lub czas oczekiwania na bitwę zbyt długi, dobieramy z niebieskich. Nadal brak, dobieramy z zielonych. Gra zielonych, dobieramy z niebieskich i pomarańczowych itp. itd. Plus jest taki, że każdy gra na poziomie swoich umiejętności. Dodatkowo choćby zagrał i 1500 bitew, a nie poprawiłby umiejętności to na wyższy poziom graczy się nie wdrapie, lub nie osiągnie 1.
 14. Dlaczego nie wolno? Jeśli nie ma zakazu srania na plaży. Małe, 7 letnie dzieci, pegi 7, srają i szczają do woli na plaży.
 15. Wróćmy do tych nieszczęsnych rankedów. Mimo wszystko uważam, że tam jest najbardziej fair rozgrywka. Ten sam poziom okrętów, zazwyczaj ta sama ilość co do rodzaju. W większości przypadków decydują umiejętności. Jakoś nie trzeba było za długo czekać na grę na poziomach 20 do 5. A graczy na randomach jest znacznie więcej, więc dlaczego nie można zastosować chociaż w części podobnych rozwiązań?
 16. Oczywiście że tak, wtedy wiem że nie mam już na co zwalić winy, i że jest to tylko moja syfiasta gra.
 17. Nieuczciwe wobec nas graczy. WG cały czas zapewnia, że gra jest fair i zbalansowana. Gdyby jawnie powiedziało, że jest taki a nie inny mechanizm gry, to wtedy nie ma o czym gadać. Bierzesz to co jest, albo nic. Sam się ogarnij gejsiu, czy ustawienie że jedna strona ma więcej dd niż druga nie jest sterowaniem MM? ups miało byc greysiu.
 18. Mam nadzieję, że nie zepsułem Ci gry. Ile chcesz screenów na potwierdzenie, że da się taką bitwę przegrać. Tępy jesteś skoro nie zauważyłeś, że temat nie jest o tym czy da, lub nie da się wygrać bitwy z gorszym MM. Tylko temat jest o nieuczciwym, wręcz sterowanym MM.
 19. Potrafisz się *edited* jak pies do nogawki a coś konstruktywnego? Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 20. Wejdź na stronę wows stats. W wows jest około 104 tys. graczy. Na 7 randomie zagrało około 34 tys. w tym wielu mniej niż 25 bitew. Zmienić na ranked. Teoretycznie można założyć za zakładkę bitwa randomowa nacisnęło 30% graczy. Zmienić na ranked. Z tego około połowa, porzuciła randomy po około 30 grach. Zmienić na ranked. Tak naprawdę w randomy zagrało około 10-15 tys. graczy, jakieś 10-15%. Zmienić na ranked. Zapewne cc ma dokładniejsze dane. Czas oczekiwanie na bitwę na wyższych tierach nie przekraczał 20 s. Na 5-1 około minuty. Czas oczekiwania jest moją subiektywną oceną, zapewne zależny był od pory dnia. Mój błąd. Dane dotyczą gier rankedowych i ogólnego stanu graczy.
 21. Problem jest i każdy go widzi, tylko że znowu wchodzi nasza wspaniała tradycja, że jeden chce jeszcze loda, a drugi frytki do tego. I temat się rozmywa. Graczy się nie zmieni, każdy może grać, jest to niezależne od WG i od nas. Ale nikt mi nie wciśnie że nie można zrobić równego mm pod względem rozkładu okrętów w drużynach. Może zacznijmy delikatnie na początek i zobaczmy co wyjdzie. Potem może następny krok mm +-1, nawet kosztem dłuższego czekania na wejście do gry. Jakoś na randomach (przepraszam randomach) to działa, a gra je tylko niewielki procent ogółu graczy. A potem już możemy pomarzyć, o balansowaniu drużyn względem poziomu graczy.