KrzysiekEg

Players
 • Content count

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11917

About KrzysiekEg

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile KrzysiekEg

Profile Information

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Problem z MM istnieje, widać to po ilości graczy na serwerze. Nawet pomijając dobór graczy do drużyn, to ustawianie w jednej drużynie 3 dd (benson, kagero, schima), a w drugiej taszkient i kagero, ustawia wynik gry na starcie. I chyba nikt nie powie, że jest tak mało graczy, ze MM musiał dać tak nierówną ilość okrętów w drużynach. Reasumując, nawet jeśli WG nie ustawia gry przez RNG, to może to zrobić poprzez dobór samych okrętów. Zapewne, jeśli jest dwóch fioletowych graczy na tych 2 dd, to może wyciągną bitwę, ale jeśli nie to już jest lipa. A teraz, jeśli jeszcze w tej trójce dd jest fiolet to gra prawie zawsze przegrana.
 2. 9 dni po ostatnim sk. 100 flag zulu hotel.
 3. Zobacz wows fitting tools. Chyba o to Ci chodzi.
 4. No proszę, dziś drugi Sk, 50 cammo gamescom.
 5. Witam. Programiści w wg nie potrafią tego naprawić od dłuższego czasu, więc może któryś z forumowiczów? Pod literką H jest w grze menu, tyle że kosmicznie nieczytelne. W jakim pliku można znaleźć polskie napisy, tak by je skrócić, by nie nachodziły na wartości kamuflażu?
 6. 5 dni po ostatnim, dziś 25 flag hydra. Lepsze to niż samolot.
 7. 21 dni po ostatnim sk, dziś 50 cammo dusza oceanu.
 8. 2 dni po ostatnim, po 5 zwykłych znowu sk, a w nim 25 flag hydra. Często wypada, ale bez szału.
 9. 1 dzień po ostatnim sk, po 2 zwykłych, dziś sk 50 cammo walentynki2017
 10. 18 dni po ostatnim sk, czyli jakieś 50 zwykłych. Tym razem moduł na radar.
 11. 2 etap. 50 cammo halloween moduł na doladowanie. 3 etap. moduł na sonar moduł na doładowanie. 4 etap. 7 dni premium moduł na samolot zwiadowczy.
 12. Twój punt widzenia zależy od miejsca twojego siedzenia. Moje posty były właśnie po to, by wykazać twoją hipokryzję, jak sam zauważyłeś były złośliwe i ukierunkowane na twoją osobę. Ja zawsze byłem za tym, by dzielić graczy w zależności od umiejętności. Lub o rozsądnym dzieleniu drużyn, tak by w jednej było porównywalnie dużo dobrych, jak i słabych graczy, czy też okrętów tego samego typu lub tieru. Masz rację, czas zakończyć tę dyskusję. I kto tu jest trollem, odezwałeś się pierwszy raz na forum po to, by stwierdzić, że ktoś jest trolem. Cóż za merytoryczna wypowiedź.
 13. Jeśli zauważyłeś użyłem cudzysłowu, więc to jest cytat. Nie ja nazywam, ale cytuje innych, chyba że wymagasz jeszcze przypisów na dole. A jeśli tam było całe zgrupowanie 7 latków, w końcu to gra Pegi 7, i oni tam się razem świetnie bawili. To oni bawią się tak jak chcą, w końcu sam tak to argumentowałeś. Musisz przyjąć, że tam jest cały team 7 latków i baw się dalej. Jest super.
 14. Absolutnie nie masz racji, nawet nie spojrzałem na twoje staty. Zapewne są lepsze od moich. Śmiem twierdzić, że nie znajdziesz ani jednego mojego postu w którym jadę komuś po statystykach. Ależ ja Ciebie nie krytykuję, tylko napisałem, że w są tematy w których jesteś obrońcą "warzywnych" graczy, w innych zwolennikiem gry bez jakichkolwiek zmian, a mimo to można znaleźć Twoje posty, w których, krytykujesz, ośmieszasz innych graczy, lub potwierdzasz, że jakaś zmiana będzie dobra dla rozwoju gry. I nie mów mi proszę, że tego posta o tych dwóch graczach zamieściłeś by kogokolwiek czegoś nauczyć, lub jak to nazwałeś przez krytykę zwrócić im uwagę, że powinni grać inaczej. Na pewno wiele wartościowych nauk przekazałeś im tym postem. Tak, to jest osobisty przytyk do Ciebie. Taki sam jak Twój w temacie dotyczącym równoważenia drużyn przez WG.
 15. A gdzie ja stwierdziłem, że Ty stwierdziłeś, że oni nie powinni grać? Krytyka to zniechęcanie do gry, a niektórzy na pewno to tak odbierają. Skąd wiesz, że sam grasz tak dobrze, by wytykać innym ich błędy? Co Cię do tego upoważnia?