Jump to content

KrzysiekEg

Players
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About KrzysiekEg

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. SK za każdy 10T

  1. 100 charlie london 2. 50 kamuflaży rocznica 3. Leningrad (dobre to?) 4. 25 flag bazyliszek 5. 100 victor lima 6. 7 dni premki 7. 50 cammo gamescom 8. 100 victor lima 9. 15 tys. węgla 10. 1000 dublonów 11. 1000 dublonów 12. 15 tys. węgla 13. 100 november foxtrot 14. 15 tys. węgla
 2. Nasze "osiongniencia"

  Można i tak przegrać. Bo po co wykorzystać przewagę. Jak zginąłem jako ostatni to mój team miał 800 do 240 punktów. Team zamiast utrzymać przewagę dał się wybić do nogi.
 3. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Za to mieli jasnowidza, który im powiedział, że wygrają powstanie i wolną Polskę. Poza tym, to już był 44 rok. Już było wiadomo o Katyniu i paru innych kłamstwach wujka Josifa. A to nie wiesz, że według najnowszych badań IPN, to właśnie mały Kaczyński zaniósł rozkaz o powstaniu na barykady.
 4. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Tym głupsza była decyzja o powstaniu, z jednej strony Niemcy, z drugiej Rosjanie. I niechętni Alianci, którzy by pomóc musieliby przeskoczyć 2000 km. Nie wiem, jak można liczyć, że kilka tysięcy powstańców da radę najpierw regularnym wojskom niemieckim, i nawet po zwycięstwie nad Niemcami, wygrać jeszcze z rosyjską armią.
 5. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Obiecane były wolne wybory i takie tam bajki. Niby jak po pierwszej wojnie światowej. Ustalanie granic itp. Nikt im nie powiedział, że mamy zostać 17 republiką i że zachód ma nas w dupie.
 6. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Dokładnie, walka w górach. Niemcy nie dali rady i ruscy by nie dali. A za o to Jugosłowianie mogli liczyć na dostawy i wsparcie z niedalekiej Italii. Inna sprawa, moim zdaniem, powstanie było bezsensowne. Kolega wyżej napisał, że dowództwo AK liczyło na wojska polskie, które bez rozkazu miałyby przedostać się do Polski i pomóc powstańcom. Tylko nie wiedzieli, że Polska już dawno była sprzedana Stalinowi za cenę nowego ładu, i nikt nam nie pomoże. Dostawali sugestie, że nie teraz, że nie mogą liczyć na wsparcie, jak to na zachodzie, powiedzieć delikatnie spierdalaj, ale tak by się nie obrazili, w końcu mogą się jeszcze przydać. A największym żartem losu jest Francja i uznanie jej za jednego ze zwycięzców II wojny. Kraj, który jawnie dał dupy Hitlerowi, część kraju oddał, a z drugiego zrobił dupolizne państewko, później został 4 udziałowcem do podziału Europy i Niemiec na strefy wpływów.
 7. Roon, IX tier

  A kapitan jak w takim razie ustawiony, bo spodziewam się że, cammo za 4 może być zbędne?
 8. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  2. 25 flag smok, 50 cammo halloween, ale crap. 3. 50 tys. wolnego expa i 100 flag 20% hp.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  I dupa, ja mam 0 zniżki.
 10. Grozovoi – Tier X

  Ale zyskasz o jeden więcej dym i dopałkę. Według mnie nic nie tracisz, a zyskujesz.
 11. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  2. 25 flag smok, 50 cammo halloween, ale crap.
 12. Smutny temat o smutnym mundialu

  A teraz muszę iść na magazyn, dostawa węgla przyszła.
 13. Smutny temat o smutnym mundialu

  Zupełnie jak o polskiej drużynie, która miała być tak dobra, ze miała być w finale. Nie bój, nie bój, zmienią ustawę i będziesz płacił na tv, w nowej opłacie paliwowej, albo daninie solidarnościowej.
 14. Smutny temat o smutnym mundialu

  Radzio, a skąd ja mam wiedzieć, gdzie Ty mieszkasz? Napisałeś, że na wsi, to ja Ci wierzę. Skoro Ty wierzysz tv, to ja zmienię swoje postępowanie i też zacznę wierzyć ludziom. Zacząłem od Ciebie.
 15. Smutny temat o smutnym mundialu

  Nie wiem o którą Ci wyspę chodzi, i o którą wypowiedź. Mi chodziło o tą wyspę, o której jakiś czas temu rządowe telewizje trąbiły, że się tak wspaniale rozwija, ma takie pkb na plusie, i zero problemów z uchodźcami. Nie można wierzyć we wszystko co w tv mówią, bez względu kto to mówi. Wiecznie, ale to nie zmienia faktu, że jak mnie złapią, to wymuszą jego przestrzeganie.
×