Jump to content

KrzysiekEg

Players
 • Content count

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About KrzysiekEg

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  1. 1000 dublonów, 50 wiwerna.
 2. Same radary

  O co ten płacz. Gra jak gra.
 3. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  A coś na temat, czy zawsze będziesz się wcinał jak waciak w d..? Po co wtrącasz się do każdego tematu? Nudny już jesteś. Tu się nie zgodzę, był lepszy od stałego. Stały dawje tylko +50% punktów. A tamte +50% dla kapitana i wolnego expa.
 4. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  Dark wiem o tym doskonale. Ta gra jest jak woda w kiblu, jest póki wg jej nie spuści. Dlatego też nie mam zamiaru płacić za coś co nie jest moją własnością. Chodzi mi o to, że WG coś wspominało, że nikt nie straci na tym podziale, a nawet zyska. I chyba nie jestem sam, któremu to się nie podoba. https://forum.worldofwarships.eu/topic/101055-us-cruiser-changes-how-will-you-be-affected/
 5. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  Mogę się z Tobą zgodzić, tylko jest jedno małe, ale. Robiłem misję z kamuflażem na okręt 8 tieru z radarem. Więc miałem i radar i kamuflaż. Tak zaopatrzony okręt stał w porcie. Teraz nie mam równoważnika, więc ta zamiana jest dla mnie ze stratą. Patrząc na punkt 4, skoro nie zapłaciłem za niego to mi go zabrali. Tym samym patrz to co napisałem na temat Belfasta. Po pierwsze nie płaczę, popatrz lepiej na temat, który ci zamknęli, tam byłeś mistrzem płaczu. Po drugie, miałem kamuflaż na 8 więc nie widzę powodu dla którego mam marnować czas jeszcze raz by go zdobyć. Po trzecie, w du..pie mam kamuflaż na 7, na okręcie który już sprzedałem, bo jest jak dla mnie bezużyteczny. Po trzecie powtórzę jeszcze raz, bo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Wczoraj miałem na 8 okręt z radarem i kamuflaż do niego, a dziś nie mam. Zauważyłeś różnicę?
 6. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  Ale czego nie zrozumiałeś? Miałem coś, nie ważne czy za darmo czy za pieniądze. Było moje, a teraz tego nie mam, więc to chyba jest coś nie tak? Teraz zabierają kamuflaż, a jutro Belfasta, bo go też dostałem za darmo. Tak ma być? Tylko nie pisz, że mam szansę znowu go wylosować z kontenera.
 7. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  Witam. Może ktoś mi wyjaśni politykę wg. Trzymałem na 8 tierze Orleansa dla tego kamuflażu i dla radaru. Z nowymi zmianami, NO poszedł tier niżej, kamuflaż został razem z nim, ale za to stracił radar. Tym samym okręt jak dla mnie stracił rację bytu. Z drugiej strony wstawiono Baltimore na 8, ma radar, ale nie ma mojego kamuflażu. To coś chyba jest nie tak z tą zamianą? Jak dla mnie NO na 7 jest zbyteczne bez radaru, więc do sprzedania a kamuflaż bezużyteczny, nawet go sprzedać nie można, a okręt, który go zastąpił, nie ma fajnego kamuflażu, i tym samym też jest niepełnowartościowy w porównaniu do NO, którego posiadałem na 8 tierze.
 8. Oficjalny koniec BB/BC

  Byłem, widziałem i dziękuję. Mam gdzieś taką grę.
 9. A jak będzie poprawnie: "W zdaniu jest wiele słów"? Czy " W zdaniu jest wiele słowa"?
 10. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Wbiłem jedynkę. Cóż mogę powiedzieć, jestem lamą, ale na szczęście jest wiele lam gorszych ode mnie. Sezon najlepszy, który udowodnił mi, że nie mam co się usprawiedliwiać, że w poprzednich przegrywałem, bo nie miałem odpowiedniej premki. Co ciekawe, jedynkę wbiłem prawie w identycznej liczbie bitew co w poprzednich dwóch. Sezon, który udowodnił, że dobry gracz poradzi sobie zawsze i zachowa jedynkę, a przeciętny tylko wtedy awansuje, jeśli cały team zagra dobrze. Ewentualnie, kiedy już dotrze do odpowiedniego poziomu większa liczba lam, większych niż on sam, wtedy ma szansę na zachowanie gwiazdki. Moim skromnym zdaniem, każdy ranked powinien być grany z wyłączeniem premek.
 11. "Miś zrobił swoje, miś może odejść", zagrałem dziś 3 bitwy i mam podobne wrażenie. Za dużo chyba zarabiał.
 12. Ignorować jak najbardziej. Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, potem pokona doświadczeniem.
 13. Zacznij od czytania ze zrozumieniem, napisałem wyraźnie "ile są mocniejsze lub nie". Nie ma znaczenia jakie to torpedy, tylko jaką mają moc materiału wybuchowego. Poza tym, tamten post to nie był żaden zarzut, tylko informacja. Mamy do czynienia z grą i wszystkie dane Wg może sobie z kosmosu wziąć. Mistrzu.
 14. Według danych z Wikipedii. Od początku ataków o 12:37 do eksplozji magazynów o 14:23 w „Yamato” trafiło co najmniej 11 torped oraz 8 bomb. Dwa dalsze trafienia torpedami są możliwe, lecz niepotwierdzone. Teraz zależy o ile mocniejsze lub nie, są torpedy amerykańskie do niemieckich.
 15. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  30 dni premium, 100 flag zulu + 20% do zarobku, w sumie nie wiem po co, nigdy nie kupowałem premium konta.
×