KrzysiekEg

Players
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9985

About KrzysiekEg

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile KrzysiekEg

Profile Information

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. *edit* serwer wows. Najfajniejsze że walka na remis, i 100 k kredek psu na budę. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 2. Granie dd jest kompletnie bezowocne. DD ma zadymić bb w drodze na uj wie jaką pozycję, potem wyspotować wrogie dd i na koniec zająć cap. Jak dd zostanie wyspotowany to ma szybko spieprzać by znowu zadymić bb. Oczywiście jak to zrobi i przeżyje dłużej jak 5 minut, to i tak w razie przegranej jest na gównianym miejscu, bo za spota i capa nie ma za dużo punktów. Jak tego nie zrobi to jest znowu ostatnim ujem w drużynie. Chyba kupię fuso.
 3. Następny sk z badziewnym modułem na aa. Im częściej wypadają sk tym mniejsza szansa na coś fajnego.
 4. 6 dni po ostatnim sk, jakieś 15 zwykłych, dziś 5 baniek kredytów. Lepsze to niż modyfikacja na samolot.
 5. A co to za flaga?
 6. 11 dni po ostatnim sk. Czyli jakieś 25 kontenerów. Badziewiasty moduł na aa.
 7. Można by było uznać że była to płyta z Yamato, gdyby była uprzednio zamontowana na okręcie i zdemontowana w wyniku uszkodzenia do naprawy. Z filmu o którym wspominałem wynikało że była to płyta z wieży znalezionej na poligonie artyleryjskim.
 8. To nie jest dokładnie płyta z Yamato, tylko taka jak na Yamato i Musashi. Jest to płyta czołowa wieży działowej, znaleziona na poligonie strzelniczym albo w stoczni. Płyta ta została przebita w warunkach poligonowych już po wojnie, dla testów. Niedawno na Focus tv leciał fajny film dokumentalny o Yamato i Musashi.
 9. Tak, to bardzo przyjemne uczucie. I do tego jak wzrasta poziom nadziei, że może jeszcze wpadnie coś podobnego.
 10. Owszem, ale i tak ma zasięg 7,2 km. Bez modułu na 25 %, który lepiej moim zdaniem zamienić na celność, wartość podstawowa to około 150 dla 128. A dla 40 mm ponad 220 z zasięgiem 5 km, a 76 dla 20 mm z zasięgiem 3 km. Podbijając bft wyniki skaczą o 20% na 180 dla 128 mm, i około 270 dla 40, i 90 dla 20 mm. Nie wiem jaka jest odległość do zrzutu torped ale oceniam że około 1,5 -2 km. Zanim samolot zrobi zrzut to jest masakra i wchodzi w zasięg praktycznie całego aa. Dodatkowo jest bonus z 1 punktu mniej, i 10 % do przeładowania secondary które też mają około 7-8 km zasięgu. Biorąc manual podbijamy tylko 128 mm na około 300 dps, i tylko jak zaznaczymy cel, reszta bije na podstawowych wartościach. Jak atakuje kilka eskadr, a i parę pocisków leci w naszą stronę i torped z dd, czasem można coś przegapić. Pomijając to jakiego gracz dokona wyboru, aa na Iowa jest wystarczająco mocne by mało który cv próbował do nas podejść.
 11. Według mnie lepiej BFT. Manual podbija tylko 128 mm i tylko jako aa, a bft wszystko łącznie z secondary. Poza tym to tylko 3 punkty, a manual cztery. Pozostały punkt można dać na dwa samoloty, lub na PM. Mając PM możesz na pierwszy slot wziąć moduł na ochronę dodatkowego uzbrojenia. Biorąc pod uwagę, że masz moduł aa i aft, to i tak będzie kosmiczna niespodzianka dla samolotów.
 12. 3 kontenery po ostatnim następny sk. Moduł na aa. Wg rozwiązało worek z sk, tyle że samo badziewie. To już wolę raz na miesiąc ale konkretnie.
 13. Odnośnie tego że cv są op. Ca 9 tier i cv 9 tier.
 14. 7 kontenerów po ostatnim sk. Tym razem 50 cammo dusza oceanu. Chyba nie ma co liczyć na coś super po belfascie.