Jump to content

KrzysiekEg

Players
 • Content count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About KrzysiekEg

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  30 dni premium, 100 flag zulu + 20% do zarobku, w sumie nie wiem po co, nigdy nie kupowałem premium konta.
 2. Z nowym patchem Missouri ma dostać -20% kosztów do kamuflażu nr 10. Obecnie koszt bitwy to 60 tys. plus dodatki. Zmiana będzie na plus czy na minus?
 3. WoWs nie uruchamia się

  Tak, zrobiłem tak jak Ty. Cały c: ustawiłem na full dostęp. I nic to nie dało. Dopiero ten myk, z plikiem preferences i zmiana api da dx 9. I gra odpaliła. U ciebie chodzi z dx11? Reasumując, problemem nie jest brak dostępu do plików jak sugeruje wg, tylko nowa aktualizacja windowsa gryzie się z ustawieniami gry, i nie chce pracować z dx11.
 4. WoWs nie uruchamia się

  No i dupa. Przeszedłem od nowa całą ścieżkę aktualizacji od 8.1 do 10 i ponownie to samo. wows dodany ponownie do reguł programów zaufanych, konto administratora, i nadal problem z atrybutami. Nie mam możliwości zmiany atrybutu folderu. Kończą mi się pomysły. Znalazłem rozwiązanie na angielskim forum. https://forum.worldofwarships.com/topic/144629-fix-for-game-crash-at-start-upafter-windows-10-update/ Może ktoś bieglejszy przetłumaczy to z angielskiego. Ogólnie trzeba zmienić w ustawieniach gry na dx9. Można to zrobić w pliku preferences. Słabo wg, bardzo słabo.
 5. WoWs nie uruchamia się

  Nie dawało, przynajmniej do 12 grudnia. Próbowałem zarówno jako administrator jak i właściciel. Kidd zobacz na forum wot, tam też mają problemy z aktualizacją. Podobno wczoraj była jakaś łatka i zaczęło działać, inni podają by zmienić skalowanie w ustawieniach grafiki. U innych pomaga wyłączenie wszystkich ustawień w xbox. U mnie też support napisał podobnie, i gówno to dało.
 6. WoWs nie uruchamia się

  Daj znać jaki efekt, może u Ciebie zagra, z tego co czytałem na forum Microsoft to problem występuje w różnych wariantach, i uj wie od czego zależny. Ja nawet zrobiłem cały dysk c z dostępem na full, i dupa. Nawet nowo stworzone foldery mimo atrybutów pozwalających na zapis i odczyt, gówno dały. Nie i uj, i co mi pan zrobi. Odczekam z miesiąc, pewnie Microsoft da kolejna łatkę, na razie 8.1 rządzi.
 7. WoWs nie uruchamia się

  Tyle tylko, że do czasu tej ostatniej gównianej aktualizacji, windows 10 sprawował się dużo lepiej od 8.1. Problem z brakiem możliwości zmiany atrybutów dotyka nie tylko graczy, ale aktualizacja zablokowała także dostępy do plików z innych aplikacji. Kidd niestety tak jak napisałem wcześniej, czeka cię powrót do stanu zero. Doradzę tylko byś nie instalował czystego windows 10, bo to gówno daje, tylko od razu skorzystał z odzyskiwania pierwotnego systemu, (u mnie 8), i po kolei instalował wszystkie aktualizacje. A zobacz jeszcze czy odinstalowanie w menadżerze urządzeń sterów i potem ponowne ich wyszukanie w sieci i zainstalowanie da jakiś efekt. Ja tak miałem właśnie z usb3.0, występował błąd i dupa, urządzenie wyłączone, dopiero odinstalowanie sterowników i ponowna instalacja dała wynik pozytywny.
 8. WoWs nie uruchamia się

  Tyle tylko, że u mnie po cofnięciu do windows 8.1 gra instaluje się i działa z poziomu GC. Ponownie zainstalowałem czysty windows 10 i dupa blada. Nie mogę w systemie zmienić uprawnień folderów i plików do odczytu. Gc zainstalował się poprawnie, gra też, tyle że nie odpala. Gdzieś tam wyskakuje brak dostępu. Support z wg, wspaniale zalecił mi zmianę atrybutów pliku, tyle że to nic nie daje. Obstawiam, że nowa aktualizacja gryzie się z GC, ale może to być też zależna od producenta lapka, lub posiadanego procesora. W tym wypadku u mnie jest lenovo, intel i ge force. Gry na steam po ponownej instalacji też nie działają, fakt, że same starsze tytuły. Odo cofniecie do win8.1 wynikało z tego, że podczas aktualizacji, system się wysypał i komp zawiesił, pomogło jedynie cofniecie do stanu początkowego.
 9. Problem z włączaniem się gry

  Przepraszam game center. To nie jego wina ani WG. Odszczekuję to co napisałem. To wina windowsa 10 i jego posranej aktualizacji.
 10. WoWs nie uruchamia się

  To nie wina WG, tylko syfiastej aktualizacji windowsa 10. Jest tam bug który powoduje, że system automatycznie ustanawia wszystkie foldery i podfoldery jako "tylko do odczytu". Niestety ani przez zakładkę właściwości, ani przez cmd attrib nie można zmienić atrybutów folderów. Gra nie może zapisywać plików i dlatego jest crash. Co gorsza nie można, przynajmniej w moim przypadku, cofnąć się do windy sprzed aktualizacji. U mnie zakończyło się to powrotem do windowsa 8.1. [edited] ich mać. Na razie nie chce mi się tego za bardzo zgłębiać, 4 dni aktualizacji i odzyskiwania jednego gównianego systemu to trochę za dużo.
 11. Problem z włączaniem się gry

  To wina gównianego game center. Musiałem przeinstalować system, i po ponownej instalacji gry, tym razem z cudownym Game cancer, gra nie odpala. Wyskakuje błąd. Dodam, że na tym samym sprzęcie gra chodziła od początku jej wydania. Tym samym porady o złym sprzęcie, braku pamięci, drodzy pracownicy WG darujcie sobie. Poszukuję starego instalatora gry, może ktoś posiada?
 12. Wspaniale [edited] Game Center.

  Musiałem przeinstalować windowsa 10. Od nowa zostałem zmuszony do zainstalowania obsranego game center i ponownej instalacji wows. No i po uruchomieniu gry dostaję taki ładny crash. Ktoś już spotkał się z podobnym gównem?
 13. Słaba gra? Ostatni patch był 10.11 i wtedy mogli by zmienić zarobki. Więc jest to Twoje odczucie. Proszę na dowód bitwa sprzed 2 dni: Mi również wydaje się, że poszedł cichy nerf do zarobków. Tego nie nazwiesz słabą grą? Dodam, że bez premki i flag. Miś plus 300 z dwoma consumablami. Chaba w rezultacie - 70 tys. z dwoma consumablami. Ogólnie ostatnimi czasy ciężko wyjść z 9, 10 na plus.
 14. Oficjalny koniec CA

  Albo po prostu zmniejszyć, podzielić, pomnożyć cytadelę w ca. Teraz to zazwyczaj jeden wielki prostokąt wzdłuż boku okrętu. Gdyby ograniczyć ją do powiedzmy magazynów pod wieżami lub coś tam w centrum jak zbrojownia, to i trudniej by było w to trafić, więc i przeżywalność by wzrosła. Nawet jak by bokiem stał. Podobno coś takiego było w Clevelandzie na wczesnych etapach?
 15. Oficjalny koniec CA

  Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to jesteś za ograniczeniem ilości bb, ale z drugiej strony podajesz przykład z CW, w którym jest tylko jeden bb i 6 ca, a mimo to rozgrywka jest gówniana, bo ca chowają się na końcach mapy, by nie wyłapać jednej buły rng. Może, zamiast ograniczać liczbę bb, wystarczy by cytadela wypadała tak często jak tirpitz z super kontenerów, ale z drugiej strony ca powinny zapomnieć o cytadelowaniu pancerników, oraz stosownie do niższego kalibru i większej szybkostrzelności ograniczyć zadawany dmg?
×