Jump to content

KrzysiekEg

Players
 • Content Сount

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18167

About KrzysiekEg

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. KrzysiekEg

  Wesoła Rocznica

  Perth.
 2. KrzysiekEg

  Superkontenery - 4. rocznica

  1. 25 bazyli 2. 1000 złota 3. 6x50 cammo 4. 2x7 dni premki 5. 8X100 flag 6. 15000 węgla 7. 50 flag hydra 19 dyszek i 1 z dyrektyw. Razem 20. Dziadostwo bez wartości.
 3. KrzysiekEg

  15 SEZON - Rankedy

  Wbiłem jedynkę. Cóż mogę powiedzieć, jestem lamą, ale na szczęście jest wiele lam gorszych ode mnie. Sezon najlepszy, który udowodnił mi, że nie mam co się usprawiedliwiać, że w poprzednich przegrywałem, bo nie miałem odpowiedniej premki. Co ciekawe, jedynkę wbiłem prawie w identycznej liczbie bitew co w poprzednich dwóch. Sezon, który udowodnił, że dobry gracz poradzi sobie zawsze i zachowa jedynkę, a przeciętny tylko wtedy awansuje, jeśli cały team zagra dobrze. Ewentualnie, kiedy już dotrze do odpowiedniego poziomu większa liczba lam, większych niż on sam, wtedy ma szansę na zachowanie gwiazdki. Moim skromnym zdaniem, każdy ranked powinien być grany z wyłączeniem premek.
 4. KrzysiekEg

  15 SEZON - Rankedy

  Odpaliłem grę i Flint w porcie.
 5. KrzysiekEg

  15 SEZON - Rankedy

  Granie dd jest kompletnie bezowocne. DD ma zadymić bb w drodze na uj wie jaką pozycję, potem wyspotować wrogie dd i na koniec zająć cap. Jak dd zostanie wyspotowany to ma szybko spieprzać by znowu zadymić bb. Oczywiście jak to zrobi i przeżyje dłużej jak 5 minut, to i tak w razie przegranej jest na gównianym miejscu, bo za spota i capa nie ma za dużo punktów. Jak tego nie zrobi to jest znowu ostatnim ujem w drużynie. Chyba kupię fuso.
 6. KrzysiekEg

  15 SEZON - Rankedy

  Niestety muszę się zgodzić. Jest to sezon premkowych okrętów. Gneisenau to rozrzutnik gnoju z daleka, z bliska na secondary ginie od torped raz, dwa. Belfast wymiata w zwarciu z każdym krążkiem i dd. Japońska deska, co z tego że ma 16 torped które są tak wolne że tylko ślepy ich z daleka nie wyminie, a z bliska pada bo nie ma szans na wymianę ognia na działa. A jakoś nie chce mi się inwestować w okręt który nawet nie jest moją własnością, a i tak nie ma gwarancji że to co kupie dziś będzie takie samo jutro.
×