Jump to content

pold77

Alpha Tester
 • Content Сount

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7332
 • Clan

  [SIEMA]

About pold77

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

772 profile views
 1. No ja nie musiałem czekać. A w wiadomościach jest wiele informacji które nie pokrywają się z rzeczywistością, więc niezbyt mądrym byłoby brać je za pewnik.
 2. nie będę się sprzeczał, bo nie miejsce i pora ku temu, ale informację o podobnym brzemieniu dostawałem przy zgłoszeniach do bety, beta weekendów (czy jak to się nazywało) i któryś z test serwerów....i byłem ich uczestnikiem. Więc zupełnie logicznym jest, że mogło mi się wydawać iż z automatu byłem przypisany do aktualnych testów (jestem w WoWs od wczesnej alfy). Żadnego złego rozumienia tutaj nie ma, po prostu komunikat wprowadza w błąd. Powinno być - "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte". Wtedy nie byłoby pola do żadnych domysłów i pytań.
 3. No rozumiem, tylko że z tego co pamiętam z alfy/bety i wnioskując z komunikatu na www jestem już w tych testach ("korzystasz już z tej oferty")...ale jednak widocznie nie jestem :/
 4. O co chodzi z tym komunikatem po kliknięciu "weź udział"? - dostaję zwrotkę że "korzystasz już z tej oferty" ale na serwer nie idzie się wbić, ponoć błędne hasło :/. Reset też nie pomaga, bo " nie odnaleziono gracza z tym adresem email". Ktoś ma coś podobnego?
 5. pold77

  GO NAVY! (i "jego" Arsenał)

  Fajny pomysł, ale wolałbym, żeby to było w jakiś sposób osadzone w wydarzeniach historycznych.
 6. pold77

  0.7.6 - Arsenał

  U mnie to samo :/. Już w pierwszej fazie testu arsenał nie odpalał w ogóle. Sprawdzałem spójność plików, nawet wywaliłem co poniektóre, żeby dociągło jeszcze raz, ale nic z tego....nie działa :/
 7. pold77

  Historyczne Camo - propozycje

  noooo.....dokładnie takie camo już było :)
 8. pold77

  Historyczne Camo - propozycje

  Była cała paczka skórek historycznych jeszcze przed wprowadzeniem kamo od WG :). Było tego więcej niż na poniższych screenach, ale dużo wywaliłem przy sprzątaniu dysków. 99% kamuflaży opartych zostało na historycznych wzorach, w tym nawet japońskie camo ( z jednego z raportów jakiegoś oficera marynarki US który gromadził pozostałości po zniszczonej dokumentacji bezpośrednio po zakończeniu wojny, już na terenie Japonii). Japońskie lotniskowce (jeden z wzorów zamieszczonych w poście powyżej) też miałem, ale screeny się nie zachowały, a plików Photoshopa tutaj nie będę wrzucał :). W wypuszczonej paczce były poniższe skórki, a niedokończonych, jak japońskie lotniskowce i amerykańskie pancerniki było też sporo. To były czasy późnej Alfy/Bety, więc były tylko te dwie nacje. Niszczyciele: Clemson 1930 (kamuflaż klasy Benson) Krążowniki: St.Louis (historyczny ;)) Cleveland 1943,1945 (historyczny) Pensacola (historyczny) Atlanta (historyczny) Baltimore 1948 (historyczny) DesMoines 1948 (historyczny - USS Salem) Pancerniki: Nagato (historyczny - C.G.Grimes Capt. USN report) Amagi Yamato (zmiany kolorów, zgodnie z historycznymi opisami) Warspite New York 1942 (historyczny) Arkansas (1944 - historyczny) Lotniskowce: Langley Ranger (historyczny) Independence 1945 (historyczny) Lexington 1942,1944 (historyczny) Essex 1945 (historyczny) ...było tego chyba z 30 sztuk... no ale nie mam screenów :/ A WG o wzory historyczne nie musi pytać, bo jest tego od groma na necie, razem z paletami barw (nie trzeba wzorować się na czarno-białych fotkach), czcionkami i wszystkim czego potrzeba do otworzenia oryginalnych historycznych kamuflaży w grze :) A tak jeszcze na koniec....bo mi się przypomniało :). Na serwerze RU w fazie bety, był konkurs, na właśnie historyczne kamuflaże i gość który "zajumał" moje wygrał tenże konkursik. Oczywiście twierdził że to wszystko jego praca, a że nie miałem zamiaru się wykłócać i prosić o pliki źródłowe na których pracował, to zostawiłem to w cholerę. Do tego nie pomógł też kontakt z ówczesnymi przedstawicielami WG na polskim forum i niestety nie otrzymałem dostępu do okrętów których nie posiadałem w porcie, a praca na okręcie którego nie można wyprowadzić z portu i jego podgląd jest czarno biały (wtedy nie było tych modów które są teraz), niestety nie należała do komfortowych....a chciałem tylko jakieś konto testowe na którym byłyby wszystkie okręty. Zniechęciło mnie to na tyle do roboty, że cała paczka poszła przy następnej aktualizacji w przysłowiowy piach :/. Ale jest tak jak napisałem: WG ma dostęp do danych historycznych, miało również do przygotowanych już na ich podstawie skórek w kliencie, jeszcze w fazie zamkniętej bety....dlaczego nie skorzystano z tego, a wprowadzono jakieś dziwne kamuflaże....nie mam pojęcia.
 9. w teksturach nie muszą zmieniać, wystarczy że zmienią cokolwiek w camouflages.xml i jak miałeś swoją wersję pliku, to czeka Cię ciężka przeprawa z doszukaniem się zmian i wrzuceniu swoich "poprawek"
 10. pold77

  Halloween?

  Przez przypadek, w jednym z plików zauważyłem dzisiaj coś takiego: plik jest odpowiedzialny za kształty + kolory fal, wybuchów, dymu, itp. a między nimi wrzucona właśnie ta tekstura, przed patchem 0.5.0.3 na pewno jej nie było. Pewnie taki "trupek" będzie wyskakiwał zza jakiejś burty, albo coś w tym stylu
 11. pold77

  Jeden serwer

  Bo ściągnąłeś klienta serwera NA?
 12. Po pierwsze to opanuj nerwy i nie wyzywaj ludzi. Po drugie, wywal plik "preferences.xml" z głównego folderu gry i uruchom klienta, otworzy się w oknie. Ustawiaj co chcesz, a jak znowu nawali to usuń ten plik i działaj od nowa. Możesz tez próbować przez menadżera zadań, klikasz prawym na procesie i wybierasz " przełacz na". A jak chcesz dalej ludzi wyzywac to idź do lasu, pokrzycz sobie trochę.
 13. pold77

  Polska wersja WoWS by Nephilimer

  Bo sugeruje żebyś skorzystał z pomocy innych . To nie był żaden przytyk. Narzędziami do konwersji martwić się będziesz przy wersji tłumaczenia 0.1.1. Swoją drogą, fajnie by było gdyby oprócz samego tłumaczenia, oczywiście w przyszłości, ten Twój "projekt" zamienił się w coś podobnego do "rozszerzonych informacji" jak mod do WoTa (możliwe ze nazwę pomyliłem). A z oferowanej pomocy skorzystaj, ludzie będą mieli w to swój wkład, a Ty mniej roboty teraz i w przyszłości.
 14. 90 st. to raczej za dużo Zmniejsz ustawienia grafiki na minimum i sprawdź temperatury. Sugerowałbym nie przekraczać 70st. Ale im niżej tym lepiej. A wentylator na karcie w ogóle działa?, bo 90st na sprawnym sprzęcie chyba nawet nigdy nie widziałem.
 15. pold77

  Polska wersja WoWS by Nephilimer

  Zróbcie tłumaczenie bez polskich znaków, każdy zrozumie że są z tym problemy techniczne, nikt nie będzie miał o to pretensji. Jak się wspólnie za to weźmiecie to szybciej pójdzie. Brak polskich znaków kontekstu na pewno nie wypaczy. Przez długie lata nie można było nawet smsów wysyłać po polsku a wy się szczypiecie z taka niedogodnością. Da się żyć bez ć i ź
×