Jump to content

Choice5

Weekend Tester
 • Content Сount

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11837
 • Clan

  [O-S-W]

About Choice5

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

204 profile views
 1. Choice5

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Zvuky - neslyším zvuk střelby, přitom "hejblátko" full napravo. Jednou za 10 her vypadnou zvuky kompletně. FPS - občas to spadne prudce dolů, předchozí patche jsem neměl problém. EDIT: Chi, sotva si postěžuji (jednou za rok), tak server je přetížený a nedostanu se do hry. Takže příště na zpětnou vazbu prdím :)
 2. Tak nevím. Zkusil jsem zatím cca 4 hry s osmičkama (lexi i shokaku), hry v desítkách a letky padaly jak hrušky. Vliv na hru minimální. Moc mne to nebavilo teda... Na šestce ok, tam jsem se cítil silný. Ale vyšší tiery už hráči umí přepínat strany, drží při sobě, plus desítkový AA.... Nepřijde mi to zas tak jednoduchý, zahrát osmičkovou CV proti desítkovým křižníkům a bitevkám. Závěr: počkal bych ještě týden až se to trochu uklidní a pak určitě WG něco vymyslí na rebalanc (DD asi teď trochu trpí). Zbytečný hned odinstalovávat hru :)
 3. Choice5

  Saint Louis

  Jen dotaz, Flamu tvrdí 203/6 = 34mm penetrace a většina lodí má 32mm. Takže IFHE u děl kalibru 203mm vyhození 4 bodů u kapitána. Má to ukázáno i ve videu a IFHE na 203mm gunech je čistě subjektivní záležitost, reálně to nemá žádný vliv. /Respektive vliv to má a to negativní, o pár procent nižší šance na zapálení/ Tzn. můj dotaz - něco se změnilo a dneska má IFHE smysl i u 203mm ? Jinak k lodi, já se teda trápím jak nikdy...
 4. Choice5

  Prinz Eugen

  Po přidání healu se mi Prinz jeví jako výborně hratelný. Už ty pecky od Yamata tak nebolí. Palec nahoru, se změnou jsem spokojen.
 5. Choice5

  Graf Zeppelin

  Počkej, to jako fakt? Hydro ? Jachachááá, nenééé.... to né... Tomu nevěřím :)
 6. Choice5

  Aktualizace 0.7.0 - Hlášení chyb

  "Server je přetížený"... Na webovkách uvedeno 10k hráčů online. To je nějakej renonc, ne? Chyba u mne? Asi mám psát na podporu, tady mi nikdo neporadí, co :)
 7. Choice5

  Aktualizace 0.6.14 - Hlubinná torpéda

  Mně to nakonec nedalo a připojím se k debatě :) Vybavil jsem si například Tameiči Hara, Nepotopitelný kapitán a ve vydání 2013, dohledal na straně 184 následující: "....... nařídil jsem obrat doleva a vypuštění torpéd. Bylo třicet vteřin po 2100. Nepřítel byl 50 stupňů po pravoboku, v ideálním úhlu pro torpéda a ve vzdálenosti 7500 metrů. Do vody zasyčelo z mých dvou lodí šestnáct úhořů a obsluha torpédometů okamžitě začala s jejich novým nabíjením. Sotva byla torpéda na cestě, vyrostly po obou stranách našich lodí sloupy vody. První salva dopadla na obě strany. Zamíření, nepochybně s použitím radaru, bylo úžasné, ale ani jedna z mých lodí nebyla zasažena. Dopady granátů po obou našich stranách pokračovaly a obsluha stále zápolila s nabíjením torpédometů.". Pokud pan plukovník nekecá, tak torpéda se snažili nabít klidně i přímo v bitvě. Nikoli jen vypustit první várku, potom odpoutat - přebít, a hurá zpátky do bitky. Ale pěkně pod palbou se s tím kluci prali. Tož já jen tak. Pozn. Hara sedí na DD Šigure, což by měla být třída Širatzuju (Širacuju, ve hře to máme jako Shiratzuyu ?), 2x 4 torpédomety.
 8. Nejmenuj - smázni pls :) Já už to hodil pryč.
 9. Jojo, hnedka na forum. Páč takovýdle týpky, co jiným nadávají že jejich 51%WR se nerovná jejich 63% a chatování do noobu atd. moc nemusím. To je pro mne nevyzrálý [edited], který zbytečně spamoval celou hru o ničem. Víš jak. Napiš dvě tři nadávky, ulev si, běž do přístavu, vem jinou loď. Ale netahej se panebože za lulínka na nějakým jiným chudákovi. Chápeš. EDIT: Jinak sledování statů v pořádku, vidíš jak se ti daří atd. Nic proti, v pořádku. Ale necpi to jiným do palice. A vůbec, moje bábovička je větší než ta vaše :)
 10. Každej si zanadává. Já reagoval na to, jak se tahá za lulínek s 63%WR :)
 11. Choice5

  T-22

  Na německé DD jsem se těšil, ale zatím teda zklamání. Přeexpeno za 20 her, celkem dobrý WR i dmg, ale... radost ze hry žádná. Nakonec jsem to hrál čistě na torpéda, jak nějakýho japonce. Děla vůbec nenakládaly podle mých představ, tak jsem na ně v podstatě rezignoval. Jsem zvědav na šestku.
 12. Choice5

  Vlhká zpovědnice

  Pro mne je to teď nehratelný. Snažím se expit devítkový křižníky a 5 DD na každé straně. Který tým má lepší DD hráče, automaticky vyhrává. Můžu tlačit do capu jako support, naše DD stojí bokem v kouři... Chjo. A sám DD hrát nechci, když mi vadí pět na každé straně.
 13. Choice5

  Baltimore

  Tak Baltimore mi zatím těžce nesedl (13 her, 12 proher). Uvidíme po vyexpení, ale zatím těžkopádná špatně manévrující loď, oproti NO nízká výdrž na bojišti... Stockový děla ještě nemají tu rychlost střelby. AA 5 km mne taky zklamalo.. Ještě zkusím dát rychlejší otáčení kormidla, viz post Porpoisee. Tak uvidíme. Zatím smutek.
 14. Choice5

  Vlhká zpovědnice

  Tak se jdu přiznat a trochu omluvit spolubojovníkům. Dneska jsem koupil Baltimore a zatím všechny hry s novou lodí ve stylu "To". 8 her, 8 proher, nástřel 30k ... A že to jako spravím s Dmitrim, když je patchday a tolik DD v každé hře, tak že jako budu radarovat a všechny DD rozbiju. No, nerozbil a jak mi to s dmitrim nejde ani v jakž takž formě, tak dneska taky 30k průměr. A co tím chci říct. Že jsem se jako fakt snažil, ale nešlo to a hrál jsem jak naši staří známí Lájosci a spol. Prostě to někdy nejde a kluci "To" se asi taky snaží (tak jako já dneska), ale to spojení mozek, minimapa, wsad, myšlenka "teď vám všem naložím, páč mám devítku" holt někdy nefunguje. Karma mi dneska klesla aspoň o pět bodíků, protože jsem dělal hrozný divočiny a reporty byly zasloužený. Přátelé, buďme na sebe hodní, co?
×