Jump to content

xyre0

Beta Tester
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3975
 • Clan

  [KHARE]

About xyre0

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. xyre0

  CV Rework Beta Test - Feedback thread

  After entire evening of testing, time for my feedback: + Rocket planes are finally useful and very fun to use + Interface changes: you finally know when your CV is spotted or under attack + Effectiveness of your attack depends both on your and your enemy's skill + Sector prioritizing is more viable than last time, with sector switching time shorter + Planes are no longer useless vs higher tier ships, I was able to harass a Worcester with Lexington's planes just by wiggling my squadron - We still can't control our carrier while commanding a squadron, we need to ditch our squadron to regain control of our ship. I think there should be an option to put active squadron on hold for 10-20 seconds before they return to carrier. This way we can respond to threats without having to repeat entire takeoff process - DPS of short range AA is negligible, i think it should be buffed or medium and long range should get a DPS on top of firing flak clouds - Torpedo bombers feel lacking, especially speed and arming distance, but maybe I just need to learn to adjust correctly Thats it from my side, if I think of something new, I will post again.
 2. xyre0

  USS Des Moines [X]

  Taki tam mały impuls :D Uwielbiam AP, jak jakiś BeBok wyjedzie zza wyspy bokiem, salwy po 6-8k co 5 sekund to jest jedna z najlepszych rzeczy w tej grze :)
 3. xyre0

  Wersja 0.5.14 - ulepszenia w interfejsie

  Podgląd statusu okrętu w bitwie to świetna sprawa, jest tylko problem z nieczytelnością danych. W polskiej wersji tekst nachodzi na liczby i nic nie widać, widać to zwłaszcza przy opisie obrażeń plotek.
 4. xyre0

  Dołącz do Wargaming Europe!

  Ups, nie mam oporów przed wyprowadzeniem się, nie wiem tylko czy mam dość pieniędzy by pojechać do Francji i pomieszkać tam. Mimo to spróbuję, wyślę CV, może się uda! Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz.
 5. xyre0

  Dołącz do Wargaming Europe!

  Oferty pracy są dla mnie bardzo kuszące, mógłbym pracować jako Community Coordinator. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwa praca zdalna, z Polski, bo z wyjazdem do Francji mógłbym mieć drobne problemy. Wie ktoś coś na ten temat i chciałby się podzielić wiedzą?
 6. xyre0

  High Caliber [Contest]

  2760 base xp, 189658 dmg.
 7. xyre0

  Moj mega fail

  Bitwa kumą, wypływam sobie zza wyspy, wroga Omaha wesoło posyła we mnie salwę, trafiają mnie jakieś 3-4 pociski i detonuje mi magazyn amunicji. "Pech, zdarza się", wbijam do następnej bitwy, trafiam Clevelandem na Kawachiego, który wypuścił całą salwę w miejsce, w którym mnie nawet nie było, koleś do tego płynąc jakieś 10 węzłów (bo full speed to za szybko), wpłynął na wyspę, a gdy się z niej wydostał, wpłynął na nią znowu. Oczywiście RNG działa zawsze i potworna celność BBków pokazała swoje oblicze: zabłąkany pocisk trafił mnie i oczywiście zdetonował magazyn amunicji. Ot, głupiemu się fartło. 2x pod rząd. Dzisiaj cały dzień będe jeździł sobie z flagami na odporność na ammoracki... I Arkansasie obsunął mi się paluch z guzika, i nie dość, że ugasiłem pożary (co chciałem zrobić), to użyłem leczenia i uleczyłem sobie jakieś 2000 hp, a potem było mi to potrzebne... I tak bitwa była dobra ;)
 8. xyre0

  Phoenix

  Trzy bitwy pod rząd: 1. http://scr.hu/9np/j3aav http://scr.hu/9np/es0jh 2. http://scr.hu/9np/uttir http://scr.hu/9np/e7icg 3. http://scr.hu/9np/3t6dz http://scr.hu/9np/ol938 Jak widać, słaby okręt, nie idzie nim robić dobrych wyników, dmg do bani a AP nic nie przebija... W alternatywnej rzeczywistości zapewne tak jest.
 9. xyre0

  Kuma

  Hmm, jaka jest najlepsza taktyka dla tego krążka? Zwykle staram się trzymać na dalekim-średnim dystansie, i spamować ile wlezie i nie dawać się trafić. Torped użyłem tylko kilka razy, na zrobienie kinder niespodzianki dla BB będącego po drugiej stronie wyspy. Gra mi się tym nią świetnie, ale jednak czuję, że nie wykorzystuje całego potencjału drzemiącego w niej. Jakieś ciekawsze porady? próbować robić zasadzki? Kombinować z flankowaniem? Wszystko naraz?
 10. xyre0

  Umikaze

  Na CBT miałem japońskie DD do 5 tieru. 4 i 5 tier były dla mnie znakomite. Umikaze nie jest zły, odrzucają mnie jedynie od niego okropnie powolne torpedy. Jedne z najwolniejszych wśród wszystkich dd z obu drzewek (48 węzłów... tyle samo ma Wickes na III tierze i potem wszystkie inne torpedy mają ponad 50 węzłów). Na niewielkich niskotierowych mapach łatwo po prostu nie trafić.
 11. xyre0

  Umikaze

  Potwornie powolne torpedy, jest dosyć trudno używać ich z dalekiego zasięgu, bo wróg zdąży zrobić jakiś manewr lub schować się za wyspą, a tych w mapach na low lvlach jest dosyć dużo. Ale to tylko tier II. Polowanie na Louisów czy pancerniki to mus.
 12. xyre0

  St. Louis

  A właśnie jak ja gram Tenryu to mam wrażenie, że dobrze kontruję St.Louisów. Jak sytuacja na to pozwala to wolę trzymać się na granicy zasięgu dział, pruć ile wlezie w Louisa płynącego w moją stronę i jednocześnie elegancko unikając jego salw, bo te pociski trochę lecą przez te 10 km, a Tenryu jest dobry do manewrów. Niestety ta taktyka nie działa na inne okręty...
 13. xyre0

  St. Louis

  Solidny okręcik, przypuszczam, że nerfbat wkrótce go dopadnie, bo to w zasadzie na obecną chwile najlepszy okręt w grze patrząc pod kątem tieru. Ma więcej hp od pancernika (S. Caroliny), działa prują co 8 sek i przez HE spam zadają więcej dmg niż pancerniki. Moim skromnym zdaniem słusznie byłoby mu ściąć trochę hp lub zasięg działa, bo w obecnej chwili przy tej ilości Louisów zwykle wygrywa team, który ma ich więcej. Ja póki co korzystam z niego póki mogę i staram się zniknąć innymi statkami z III tieru by się nie denerwować
 14. xyre0

  Aktualizacja 0.3.1 – zgłoszenia błędów

  Również miałem problem z grą, po wejściu do bitwy w Minekaze jedyne, co mogłem robić, to sterowanie. Nie mogłem celować torpedami, moje działa były nieruchome, nie mogłem włączyć zasłony dymnej ani sie ugasić, do tego nie mogłem wyłączyć automatycznej osłony Plot. Ctrl X i inne skróty nie działały.
 15. xyre0

  DD control bug

  Had same problem, i wasn't to do anything but steer, I was on fire and my damage control ability didn't work, same with smokescreens. My guns and torp tubes were stuck in one position. Ctrl + X or Shift + X did nothing. I will try that trick with files.
×