Jump to content

goldmaster2

Players
 • Content Сount

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  216

About goldmaster2

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. goldmaster2

  Jak hrát Kriegsmarine DD ?

  Taktéž děkuji za tipy :) . Fórum si určitě pročtu. Jinak iChase na Yt znám, ale na kapitánovi jsem před nedávnem udělal perk 3 tieru, takže camo ještě nemám.
 2. goldmaster2

  Jak hrát Kriegsmarine DD ?

  Děkuji za rady, volné exp. nemám, tak to nějak přetrpím. :)
 3. goldmaster2

  Jak hrát Kriegsmarine DD ?

  Dobrý den, potřebuji poradit jak hrát s Kriegsmarine DD a DD obecně, jelikož moje výsledky jsou naprosto příšerné (zřídka 10k dmg v tier V hře). Jediné co jsem zatím pochopil je: 1, cap 2, hlavně se nespotnout 3, moc nestřílet=>spot Hlavní problém je hned začátek bitvy, kdy směřuji na nejbližší cap. Ovšem zde v 90% potkám nepřátelský DD, který na mě zahájí palbu. V tu chvíli je on viditelný pro můj tým, ale i já pro ten jeho. No a zde nastává ten problém, kdy se snažím co nejrychleji utéct, opětovat palbu a zároveň se snažím vyhýbat nepřátelským střelám. Jelikož dělám moc věcí zároveň, vždy něco podělám, například narazím do ostrova, nebo se mi podaří utéct, ale k dalším nepřátelským lodím, jednoduše buď mě zničí během prvních 2-3m hry nebo vyváznu jen s málo HP a celou hru se budu muset držet vzadu a hrát velice opatrně, to ale vede k mizerným výsledkům. Co mám tedy dělat ? Druhá otázka je, co dělat s DD když jsou ve hře 4 CV. Pokud vím, tak účelem DD je neodhalený se přiblížit k cíli a pokusit se ho zasáhnout torpédy. Pokud se ale o to samé pokusím když jsem odhalený, nebo je poblíž jiný DD který mě při tom odhalí, je velice pravděpodobné že mu dojde o co mi jde a kromě toho že změní směr, tak po mě také začne střílet vší výzbrojí co na lodi má. Což většinou také nepřežiji. Ovšem pokud jsou ve hře 4 CV, tak jsem prakticky perma-spot, tudíž šance na přiblížení se k cíli neodhalen je nulová. Budu rád za jakékoliv odpovědi, tipy a rady. Děkuji
 4. goldmaster2

  [Basics] Spotting mechanics

  Hi, I am new to this game, so this might be a stupid question. I was in my German DD T-22, ready to ambush enemy T-22 from behind the rock. There weren´t any enemy ships nearby, only my teammate in a cruiser, who was shortly spotting enemy T-22, which had only few HP left, so I saw it like a easy target for my loaded HE rounds. Our distance was around 5km (spotting distance is 6,5km for T-22), but because there was a rock between us and enemy T-22 was sticked to her side, he got unspotted for a while. And then something I wasn´t expecting happened. I sailed from behind the corner of the rock, and immediately got spotted, but I didn´t see the enemy T-22. He appeared 5-7 seconds after I got spotted, but he manage to prepare himself for me and launch torpedoes. I killed him, but because I had only few seconds to react, because the torpedoes were on their way for a while, I died. I was thinking that I showed him my spotting points earlier than I was able to detect his, but because you wrote here that WoWs doesn´t have any spotting points, I feel curious about this. Can anyone please explain me what really happened? I want to know the game mechanic better, because I already suck in playing DDs, but I want to improve my skills. Thank you for responses
 5. goldmaster2

  Prémiový obchod a dárky

  Tak jsem to zkusil znovu po 2 hodinách a již to jde. Nemám tušení čím to bylo, ale chtěl bych tímto tento topic uzavřít.
 6. goldmaster2

  Prémiový obchod a dárky

  Stratos_HF Taky jsem Vám chtěl zaslat screenshot, ale nebere mi ho to. Jinak ano, mám vybranou možnost jako dárek, vyplněné jméno hráče atd. To že koupím 3300 to mi nevadí :D. Ale jen nevím proč to lze koupit jen přes PaySafeCard, kterou teď neseženu, mohu jedině přes MasterCard. https://drive.google.com/open?id=1uHDn-f50HnFKRNXG8rDodVg9rA_8FRwn Tady je odkaz na ten screenshot.
 7. goldmaster2

  Prémiový obchod a dárky

  Dobrý den, tak jsem si řekl že udělám známému radost a koupím mu na Vánoce jako dárek Admiral Graf Spee do WoWs. Jenže jsem zjistil že Admiral Graf Spee není v nabídce v prémiovém obchodě (Je pro to nějaký důvod, proč je dostupný pouze za dublony ve hře ?). No, to by nebyl takový problém, jelikož jsem si řekl že mu tedy koupím přes možnost "Jakékoliv množství dublonů" přesně 3290 dublonů, které právě stojí ve slevě. Narazil jsem ale že jedinou možností jak zaplatit tento dárek je pouze přes PaySafeCard. Je to nějaký bug nebo proč jsem tedy mohl platit ve WoT dárky přes MasterCard a zde ne ?
×