Jump to content

paaul_p

Weekend Tester
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8377

About paaul_p

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Moskwę na 1/4 mocy poruszającą sie dziobem do ciebie też? na BB mając kropki przód, tył jesteś z 10 salw celnych do przodu podczas bitwy. Jak strzelasz za wyspę we wrogi okręt na czuja bardzo się przydaje kąt i kierunek poruszania. Możesz sobie odpuścić wciskanie Z by śledzić tor pocisków by wiedzieć co się za tą wyspą dzieje i jak się zmienia sytuacja.
 2. Modyfikacja 1 systemu celowniczego

  Zagraj albany to zrozumiesz
 3. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  To następny sezon ograniczenie DD do dwóch na stronę?
 4. Ujea nie afkował. Wystarczy spojrzeć w podsumowanie bitwy i widać, że przez tą minutę jego efektywnej walki zdążył nabić tyle uszkodzeń by znaleźć się w środku stawki w podsumowaniu bitwy. A zresztą płynąłem za nim, widziałem co poczyna będąc wciąż aktywnym i nikt mnie nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne - cytując klasyka
 5. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Opowiem Wam swoją historię , odpalam bitwę rankingową i widzę w swojej drużynie naszego Progamera Ujeę na NC ! myślę, taki koks u nas = bitwa wygrana! nieśmiało zerkam jak ujea wygrywa dla nas bitwę, ja dokładam gwiazkę do rankingów przy okazji czerpiąc garściami wiedzę od naszego forumowego celebryty - tzn. taki był plan patrzę i szczypię się w poślad bo może śnię spójrzcie na dym NC, tak, tak, ujea stoi w miejscu, bokiem do przeciwnika, pojedynkuje się i kulom się nie kłania 5 minut bitwy gdzie 4 z nich straciliśmy na wejście w zasięg i nasz progamer wącha kwiatki, tzn ryby ale i tak to wyciągnęliśmy: konkluzja: umiesz liczyć, licz na siebie
 6. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  zważ, że działo się to na mapie Ocean
 7. Nasze osiągnięcia

  mój świat runął premierze, jak RZyć
 8. Nasze osiągnięcia

  No i jest 1 ranga. Ale pod koniec już nie miałem serducha do wbijania kolejnych poziomów i na 4 randze wisiałem chyba z tydzień. Ale trzeba było to skończyć także spiąłem się i w dwa dni jest szczytowanie. No i.... nie chce się wracać na losowe bitewki. Ogarnięcie tam jakieś było na wysokich rangach. Choćby ostatnia moja bitwa chyba najsłabsza od wielu, wielu dni. Spadłem pierwszy po cytadelach i ataku samolotów torpedowych ale na końcu jakiś magik na cv wyciągnął bitwę choć został sam na wrogi cv i 2 bb. Po wała wbijałem tą jedynkę .
 9. A tylko sobie wysepkę opłynąłem a tu już po bitwie . Generalnie, na topce bitwy są błyskawiczne, także jeden zły unik, zwrot nie w tą stronę odejście za wyspę by chronić HP i zanim wrócisz do bitwy to już po sprawie. Także HP nie chronimy tylko wjazd i przyjmujemy ile bozia dała jak najlepiej kątując i oddając jak najwięcej. Taki morski blitzkrieg
 10. A mój fuso ma lepsze od waszych. Ale na topce ranków, gra się inaczej niż niżej. Byłem, zobaczyłem.... poczekam aż wymaksuję nagato bo moje fuso jest za miękkie na taktyki tam grane. Tam wygrywa się bitwy wjeżdżając ostro w bliski kontakt gdzie musisz przyjąć na klatę kupę obrażeń i jeszcze oddać jak najmocniej. Nikt się tam nie bawi w szachy. Dlatego Nagato z 65k wytrzymałości i z dobrym uzbrojeniem pomocniczym które zadaje konkretne obrażenia oraz NM który ustawiając się dziobem do przeciwnika ma sześć luf do użycia najbardziej nadają się do takiej gry.
 11. MM potrafi zestawić dziwne składy. Dzisiaj trafiło mi się nawet moje jedno Fuso na dwa wraże BB-eki. Ale nikt nie płakał, za to agresywna gra przy błędzie przeciwnika rozdzielającego swoje pancerniki doprowadziła do naszego zwycięstwa. U nas spisał sie jeszcze Sims i Pensacola, natomiast obydwa BB ubiłem ja a i jeszcze jakieś moje cytadelki weszły w CA przeciwnika.
 12. Mówisz, że to on te lasy pod W(AU)brzychem podpalał? PS. dam mu namiar by wiedział gdzie kopać
 13. Omaha

  W ogarniętych rękach OP . Myślałem,że minekaze to będzie mój okręcik do zabawy ale na tym krążowniku bez problemu przeskoczyłem średnie statystyki swojego minekaze (a słabe nie są) a i rekord ośmiu zatopionych w jednej bitwie wyrównałem. Także udało się wbić 14 cytadel w jednej bitwie.
×