Jump to content

paaul_p

Weekend Tester
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9690

About paaul_p

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

195 profile views
 1. Problem techniczny

  zdecyduj się!
 2. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  To jak mam na 12 km dwa BB przed sobą to mam bić w hindi i zao na 22km i to jeszcze kręcących doopą! Nie przekonałeś mnie To właśnie dla mnie plumkanie i droga do przegranej, stanie z tyłu i 20-sta próba tarfienia ogarniętego hindi lub zao. Od tego mam ogarnięte krążki a ja wiążę walka wraże BB podpływając blisko i podpalając je na zmianę!
 3. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  I te potencjalne uszkodzenia to odplumkania na 25 km? ty masz ich tylko 1,5 mln
 4. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Jak bezużyteczny, jak spaliłem do zera 3 BB. Co to znaczy bezużyteczny? Jakbym je zatopił AP-ekami to już byłby użyteczny? Pokrętna logika! Dorzucam do tego ponad 2,1 mln potencjalnych uszkodzeń i 9k na z-52. Przekonałem?
 5. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Z "drwalami" to się robi tak:
 6. Musisz bardziej prosić. Nie na darmo kolega przerobił tekst na grafikę.
 7. Moskwę na 1/4 mocy poruszającą sie dziobem do ciebie też? na BB mając kropki przód, tył jesteś z 10 salw celnych do przodu podczas bitwy. Jak strzelasz za wyspę we wrogi okręt na czuja bardzo się przydaje kąt i kierunek poruszania. Możesz sobie odpuścić wciskanie Z by śledzić tor pocisków by wiedzieć co się za tą wyspą dzieje i jak się zmienia sytuacja.
 8. Modyfikacja 1 systemu celowniczego

  Zagraj albany to zrozumiesz
 9. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  To następny sezon ograniczenie DD do dwóch na stronę?
 10. Ujea nie afkował. Wystarczy spojrzeć w podsumowanie bitwy i widać, że przez tą minutę jego efektywnej walki zdążył nabić tyle uszkodzeń by znaleźć się w środku stawki w podsumowaniu bitwy. A zresztą płynąłem za nim, widziałem co poczyna będąc wciąż aktywnym i nikt mnie nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne - cytując klasyka
 11. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Opowiem Wam swoją historię , odpalam bitwę rankingową i widzę w swojej drużynie naszego Progamera Ujeę na NC ! myślę, taki koks u nas = bitwa wygrana! nieśmiało zerkam jak ujea wygrywa dla nas bitwę, ja dokładam gwiazkę do rankingów przy okazji czerpiąc garściami wiedzę od naszego forumowego celebryty - tzn. taki był plan patrzę i szczypię się w poślad bo może śnię spójrzcie na dym NC, tak, tak, ujea stoi w miejscu, bokiem do przeciwnika, pojedynkuje się i kulom się nie kłania 5 minut bitwy gdzie 4 z nich straciliśmy na wejście w zasięg i nasz progamer wącha kwiatki, tzn ryby ale i tak to wyciągnęliśmy: konkluzja: umiesz liczyć, licz na siebie
 12. Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  zważ, że działo się to na mapie Ocean
×