Jump to content

ImKilaya

Beta Tester
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10792
 • Clan

  [MIRKO]

About ImKilaya

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  A według mnie jest ciekawy. Mam inne dobre ósemki, jak na przykład Cossacka, ale dałbym Orkanowi szansę. Torpedy i heal odpowiadają mojemu stylowi gry. Brak dymu będzie mnie bolał, ale 2 km stalth radar to nie jest zły wynik... wydaje mi się, że Orkan to będzie okręt, który wynagrodzi dobrych graczy, którzy wykorzystają jego zalety bez wpadania w pułapki wad.
 2. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  Hah, wyprosiłem. TVIII Orkan. Exciting! :)
 3. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  Celna uwaga. Zakończenie drugiej wojny oraz 100 lat niepodległości. Okazja na premkę? Wiem, łudzę się :) rtfm_pl---> Błyskawica ma świetną opinię i sprzedała się dobrze. Jeśli hipotetyczny Orkan byłby równie dobry na wyższym tierze, to nie ma co się bać o wyniki sprzedażowe, sporo Polaków kupi i nie tylko!
 4. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  Piorun? Odpowiednikiem byłby Jervis/Gadja Madah, a oba te okręty to tier 7. Na 7 tierze mamy już Błyskawicę, więc kolejny dd tego samego tieru odpada jako premka. Ktoś pisał co zrobił Orkan? Może niewiele, ale są premki, które zrobiły jeszcze mniej. Kronstadt i Stalingrad w ogóle nie powstały, a nie przeszkadzało to wg wrzucić je do gry. ORP Orkan służył przez kilka lat, zatonął w akcji i na jego pokładzie przetransportowano ciało Sikorskiego do uk z Gibraltaru.
 5. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  Ooo, ciekawa uwaga z Wichrem/Burzą. To był francuski typ Bourrasque i w misji z Dunkierką brał udział bodajże Ouragan. Czyli okręt też już jest, ale nie ma go do grania na co dzień. https://pl.wikipedia.org/wiki/Niszczyciele_typu_Bourrasque O Dragonie i Conradzie wiedziałem, ale nie interesują mnie zbytnio niskotierowe krążki. Marzy mi się polski 8 tier i Orkan jest chyba najlepszym kandydatem! :) MexicosBocianos ---> posty są pousuwane, coś tam ciekawego było?
 6. ImKilaya

  Szansa na ORP Orkan?

  Siemka. Od razu po ogłoszeniu polskich okrętów zamarzył mi się ORP Orkan. Gdy dodano Błyskawicę na 7 tierze stwierdziłem, że Orkan pasowałby na tier 8. Teraz po ogłoszeniu brytyjskich ddków okazuje się, że Lightning będzie na tierze 8. Orkan należał do tej samej klasy (typ L i typ M były praktycznie siostrzane- Lightning to typ L, a Orkan to ex-Myrmidon, czyli typ M). Orkan został przekazany polskiej marynarce praktycznie zaraz po wodowaniu. Pełnił głównie służbę eskortową, na jego pokładzie przetransportowano ciało gen. Sikorskiego do UK z Gibraltaru. Zatonął trafiony niemiecką torpedą. Co sądzicie? Fajnie by było zobaczyć drugą premkę "dorosłego" tieru.
 7. ImKilaya

  USS Missouri

  Missouri zostanie za ok dwa miechy usunięty z gry i zastąpiony Musashi, więc jak ktoś jeszcze nie wygrindował, to macie trochę czasu :) Ja dopiero dzisiaj kupiłem, zanim podali wiadomość o usunięciu cholera xD
 8. ImKilaya

  Gneisenau (Tier VII)

  Jak dla mnie z gneisenau problemem jest liczba dział. Mogę przeboleć mniej cytadel, czy kiepską celność, ale 6 dział to jakaś masakra i boli... może się jeszcze przyzwyczaję i nauczę, ale póki co nie gra mi się tym okrętem rewelacyjnie. Trzeba się naprawdę dużo namachać, żeby jakiś rozsądny wynik zrobić.
 9. Signed, please remove this bull***
 10. ImKilaya

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Celność. Większość Twoich obrażeń pochodzi z głównej artylerii i to główna artyleria zarabia kredyty w większości. Celność szarego jest tragiczna i ten moduł to naprawia, mam i polecam.
 11. ImKilaya

  Najgorsze łódki

  Sporo przegrałem i jak dla mnie to Tashkent jest absolutnie najgorszy... zwrotność i wykrywalność to to, co mnie boli. Torpedy też takie sobie... żadnym innym okrętem nie grało mi się tak źle, a przeżyłem Yorcka, Colorado i nawet Furutakę przed buffami.
 12. ImKilaya

  Graf Spee - Tier 6 Premium

  Mam tak samo. Złoto już się chłodzi. Jeszcze jak byłem mały, to mój tata (marynarz) podsunął mi książkę II Wojna Światowa Na Morzu i moje ulubione okręty to właśnie były raidery typu Deutschland. A szczególnie Lutzow z jakiegoś powodu ;] Według mnie będzie to fajny i oryginalny okręt i będzie dawał radę. A porównania do Szarego są nietrafione, dwa zupełnie inne okręty.
 13. ImKilaya

  Admiral Graf Spee- premium T6?

  Reason 1- Graf Spee has some hardcore fans, that will buy her no matter the stats Reason 2- ~two times cheaper than Eugen Reason 3- it's a cruiser, unlike Torpitz or Scharnhorst Reason 4- not a clone of any other ship, like 80% of premiums
 14. ImKilaya

  The Admiral Graf Spee

  You answered yourself my friend. Graf Spee is in a cruiser tree, Dunkek in a bb tree which makes everything balanced. Graf Spee will ocuppy cruiser slot, which means that your bb squadron will not suffer by having Graf Spee taking a bb place in a team. Which one would you have- nurnberg, or graf spee? Because this is how you have to look at it. I'd say looks pretty balanced. ps. also Dunkek was designed precisely to counter Deutschland class ships.
×