Jump to content

Adenai

Players
 • Content Сount

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1454
 • Clan

  [DE-FS]

About Adenai

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

195 profile views
 1. Adenai

  Nesportovní chování

  Ten případ který to začal,vycházel podle mě z frustrace jednotlivce.Ale to na věci nic nemění... dám report... někdo si někde zívně a hra běží dál. A ten týpek " osere" tímhle stylem ještě dalších 15 hráčů,než se možná dostane do hledáčku ( protože nějak netuším jak systém pozná,proč dotyčného reportuji).Ale když v chatu upustím páru a 5x řeknu idiot ( doslova)...tak přes týden nemůžu nikoho ve hře pochválit.Přijde mi to dost nevyrovnané.A aby jsem se vrátil k dotazu.Takže jediné co s tím mohu dělat je dát report o kterém vím že sám o sobě nic neřeší?
 2. ..Když někdo pošle do veřejného chatu lokalizaci poslední lodě,byť je třeba afk,nebo v tomhle případě zapíchnutá v lagu na lajně,jak je to bráno v rámci komunity a jak v rámci pravidel?Nechci dělat zbytečný flame,ale dost se mi to nelíbí,i když já jsem tou poslední lodí nebyl.Nicméně asi by dotyčného hledali dost dlouho,pokud by ho vůbec našli.
 3. ..tak tohle mě rozesmálo.. suveréně nejlepší náborová hláška za poslední rok,se kterou jsem se setkal.A to myslím vážně.Tímhle bylo řečeno absolutně vše:-)
 4. Adenai

  Karma

  Taky mi to tak přijde,ale potom vůbec nechápu proč to existuje.Že by nějaká myšlenka a její realizace usnula v polovině cesty?
 5. Adenai

  Karma

  Já jsem si tu do vyhledávače dal výraz karma a pak report a nenašlo mi to žádné výsledky.Opravdu jsem měl jako první snahu si to dohledat sám.Ale to co jste mi řekli s Flakym mi to zcela jasně osvětlilo.
 6. Adenai

  Karma

  Právě jsem dojezdil bitvu s Atagem.100k dmg,žádný "zaďour" a po bitvě koukám,že mi to píše cosi o snížení karmy.Předpokládám,že jsem dostal asi report,protože v závěru tam psalo cosi osamocené Amagi na druhé straně,že jsem ho nepodpořil (jinak netuším,kdo by měl důvod (a zrovna jemu jsem tam životnost o něco málo prodloužil:- ) ).Já se chci jen zeptat,jaký význam má karma a kde můžu zjistit jak tedy na tom jsem já a jak jsou na tom v tomhle směru ostatní.A jak moc ji mám brát vážně.Tzn. jak moc je její úroveň relevantní ke skutečnosti?
 7. Adenai

  poškození

  Ahoj, 1,zajímá mě k čemu se mi ukazuje ve a hře a posléze i ve statistikách profilu potenciální poškození a zda-li má jeho množství nějaký vliv na výsledné skóre v týmu. 2,Co všechno je z průběhu hry hodnoceno zkušenostmi.Logicky předpokládám dmg,odhalení a cap.Ale nevím jestli i třeba dmg AA,či sestřelení letadel,případně úspěchy.Zda-li jsou ohodnoceny a nějaké stužky a pod.Nikde jsem to nenašel.
 8. Adenai

  Teamkill

  Díkes,beru na vědomí.A začneme spolu od nuly.Ok?
 9. Adenai

  Teamkill

  On se tam ale nemotal.. on stál za dost mimo a hlavně stál..a rozjel se až pak a to už jsem ani neviděl ono už když torpy mají dosah 10 km a on to koupí těsně před jejich potopením to ani nestihnu napsat...ale ok,tohle beru na vědomí.Uznávám,že jsem to mohl napsat předem..to je fakt.
 10. Adenai

  Teamkill

  Ptal jsem se slušně.Ptal jsem se slušně i v jiném topicu a přijde,mi že chtít tu seriózní a slušnou odpověď na fóru je opravdu ztráta času.Problém je v tom,že většina z těch co odpovídá reaguje v závislostech na statech a nepřemýšlí o tom,že na druhé straně sedí člověk,co opravdu potřebuje pomoci.Dneska jsem Comediane byl na pohřbu své maminky.Umírala celou dobu, co jste se do mě naváželi ohledně topicu "Loď za uhlí" a ten konec opravdu nebyl hezký.Paradoxně v těch chvílích,kdy jsem si četl jak jsem špatný a co neumím a podobně mi to asi pomáhalo zapomenout nejvíce.Ale,že by jsem se cítil o to lépe tvrdit nemůžu.Nechci tu žádné ohledy či kondolence.Jen by jsem rád,aby jsi si uvědomil ty i další,že tohle je jen hra a na druhé straně počítače nesedí statistiky nebo špatný hráč,ale že tam sedí normální člověk,který zrovna může být v situaci jako jsem byl a nebo jsem já nyní.Více to pitvat nebudu.Z toho jak formuluješ to co píšeš vím,že jsi všechno,ale rozhodně ne hloupý člověk. Moc rád by jsem,ale věděl na co se mohu ptát,jak mám formulovat dotaz a jestli vůbec má hráč jako jsem já, s tím co umím tuhle hru hrát.Mě to přijde,že na to prostě nemám a mít nebudu a že je pak lepší podle většiny reakcí přejít na jinou hru. Omlouvám se všem,ale opravdu dneska nejsem v pohodě i když se snažím.
 11. Adenai

  Teamkill

  Chtěl jsem se zeptat,jak moc je dokonalý automatický systém ohledně postihů..pošlu torpy absolutně mimo tým ( do smoku na cap).S Atagem je to na 10 km... zhruba na 9,5 km mi do jednoho vletí naše DD (takže ten čas si dokážete odhadnout sami.Já už jsem byl o podstatný kus mapy jinde a najednou koukám,že jsem team killer ( DD to přežilo).Trochu tomu nerozumím,resp jak se tomuhle mohu ubránit?Ten doytyčný a zejména se svojí lodí měl docela dost možností se tomu vyhnout.Myslel jsem,že teamdmg a team kill je věc,která se týká úmyslného poškozování.Tady moc nechápu myšlenku.
 12. Adenai

  Loď za uhlí

  Ne,to ne.. ale on to obhajoval... já se na začátku jen zeptal,kterou loď by jsem si měl vzít za uhlí.. a pak se dozvěděl spousty věcí věcí na které jsem se neptal...tak nic.. tenhle topic končím.Tady to nemá cenu.A to není nic k tobě.. spíše celkově.Řeší se tu hlavně můj skill a staty a ne můj dotaz.Omlouvám se všem,ale tady už reagovat nebudu....nemá to cenu. (Flaky dík)
 13. Adenai

  Loď za uhlí

  Jsem z toho zmatený.. opravdu.Podle všeho a většiny jsem slabý a nezkušený hráč,ale podle tebe dost dobrý na to, aby jsem dokázal detailně rozebrat svoje bitvy. Pokud se snažím odpovědět všem na všechno.. tak tu píšu slohové práce a hlavním důvodem je se "vykecat".Navíc tu dle tebe napadám fialky a zřejmě jim dávám za vinu,že prohrávám ( nebo jaký důvod..fakt netuším)..na rovinu,speciálně tady jsou mi fialky a barvy všech u řitě.Já mám problém sám se sebou a fialky nemohou za to,že hraji pitomě...nevkládej mi do úst nic co jsem neřekl. A navíc o mě víš něco co ani já sám nevím.. mám 20000 oceli.. Opravdu nechci být rýpal..ale i když jsem stručný... asi i tohle bude pro tebe sloh. Tvoje poslední věta je však podstatná... za mě zatím Thunderer vede.
 14. Adenai

  Loď za uhlí

  Hu.. kooperativky vůbec neberu v potaz... DD nezatáčí...ostatní boti většinou nereagují na riziko ze stran a pod.Je to zcela odlišné od klasických random bitev.To uhlí není tak těžké vysvětlit...za celou dobu co hraji si beru jen kontejnery za více zdrojů...plus ty zisky bokem.... Byl jsem v jednom klanu,kde byli hodně dobří hráči,ale jen minimálně jsem se dostal k tomu,že by se mnou hráli tiery 6-7-8.Nicméně musím uznat,že pokud k tomu došlo,tak se mi snažili odpovídat na všechno na co jsem se ptal..(mimochodem v té době jsem měl wr tuším 38%...a dosti i díky jejich odpovědím se mi to daří zvedat nahoru a hlavně už nemám často tak velký pocit zbytečnosti z bitev ).V tomhle klanu jsem hodně krátce a bohužel se mi podařilo zatím zahrát s nimi jen dvě divize.Snad se to zlepší...Hra je od WoT velmi odlišná...až tu budeš mít 100k bitev a pak vletíš do Wotka tak se v tom budeš taky docela plácat.Problém nebudeš mít s mechanikou typu poměr penetrace a pancíř a či funkce HE ,AP,HESH,APCR .Ale zcela určitě budeš umírat kvůli neznalosti map,neznalosti toho co který stroj je schopný zvládnout.Toho kam se rozjet a kdy to obrátit zpátky,protože je to tam prostě za tři minuty zazděné a podobně.Ale pokud se mě pak zeptáš co za desítku,tak ti zcela určitě odpovím a poradím jak nejlépe dokážu,bez toho aby jsem ti řekl...nemáš na to.. hraj ještě rok nízké tiery.Těch důvodů je víc a nebudu je rozebírat.Zeptej se mě tam slušně,a já ti slušně odpovím a nebudu řešit na co máš a na co ne..Je to jen hra.
 15. Adenai

  Loď za uhlí

  Absolutně nejlepší reakce v kterou jsem už ani nedoufal...a sakra oceňuji,jak velkou jsi si s tím dal práci.. dost možná to pomůže i dalším.
×