Jump to content

Adenai

Players
 • Content Сount

  168
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10382
 • Clan

  [R_R]

About Adenai

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,233 profile views
 1. Adenai

  Aktualizace 0.11.6 - Hlášení chyb

  oki díkes..kdyby to pokračovalo,,,zašlu klasický log report...díky za rychlou reakci
 2. Adenai

  Aktualizace 0.11.6 - Hlášení chyb

  1.8. jsem odjel na dovolenou...nikdy do té doby mi tahle hra nespadla....vrátil jsem se předevčírem...tj. 8.8...a jen během dneška mi spadla už 4x...a to je 12:10....co se během toho týdne aktualizovalo? Jestliže se jsem vyjímka, podívám se na log a zašlu ho, ale po tolika letech si myslím, že se jedná opravdu o něco ve hře samotné.
 3. ..jo to je taky perla ,A speciálně svého času v naší rodině velmi často používaná...:-D
 4. takových 10-11 dní " já už nemůžu, vemte to někdo za mě" " tak já bych..." "bylo to pěkný, ale že bych to musel vidět dvakrát?" opravdu geniální věty a scéna za scénou....já jsem to slyšel z origoš kazet když mi bylo tak kolem dvanácti let...čili opravdu desítky let nazpátek...Dobytí a Blaník jsou pro mě nej hry.
 5. jj .. "sníme psy!"..."i když žádné psy nemáme? "...." i když žádné psy nemáme..." ...moje oblíbená část z téhle hry.. a pak ještě driftování
 6. Teď jsem vlezl s Kagou do hodnocené bitvy a při odpočtu se někdo zeptal: " jaký je plán??", já na to automaticky a bez zaváhání " můj plán je support dd ! ".....chvíle ticha a pak se ozvalo..." i když žádná dd nemáme? ".... už dlouho jsem si nepřipadal tak pitomě a zároveň se tak nenasmál....a pak, že tahle hra už nepobaví :-D
 7. palec nahoru.. :-D neznal jsem ho a už tehdy jsem ho neměl rád ...rozesmála jsi mě...
 8. můj názor je skoro stejný jako ten tvůj co jsi naznačila v předchozím příspěvku. Jen mi vadí, styl příspěvku a navíc od člověka, co by měl být teoreticky přesně v tomhle směru nad věcí a spíše tohle nekomentovat. Toť vše.. jeho názor a ani svůj nezměním..Asi jsem se trochu změnil ( a nebo rezignoval )..právě jsem spolknul pár vět, co by jsem ještě před dvěma lety napsal k tomu jeho příspěvku ( no, spíše k autorovi ) ...jsem v pohodě, jen si projíždím po delší době, co se tu kde na fóru objevilo. Nehájím si nic...jen prostě nemám rád nic co zavání zbytečnou arogancí.....stačilo aby napsal..."myslím si" . " podle mě"..." nikomu neberu jeho názor, ale můj je takový, že "...ale jeho projev nebyl zrovna asertivní....Jdu vařit.. hezký den.
 9. nelze než souhlasit...mě jen trochu nakrknul ten suveréní tón pána contributora
 10. geniální příspěvěk a názor....a dlabu na to jestli contributor a nebo ne...je to hloupé. Netuším proč předpokládáš, že jediná a ta správně "chlapácká" zábava jsou jen desítky? Myslím že spousta lidí tvého myšlení právě sedí někde v kanclu a "dolaďuje" tuhle hru.
 11. no já měl včera 9 lodí a z toho 3 ponorky..takže pecka..jak asi ta hra vypadala? Navíc si tu přihodím, neb je to můj topic, připomínku, že nechápu trochu myšlení kompetentních lidí, jestliže dají na rvačku T10 a ještě 7 lodí....bez urážky ale edited proč by jsem to měl hrát?..Zkusím si 1-5 bitev a pak velký bobek..nemám z toho absolutně nic, kromě těch "rvačka" odměn!, které jsou ale opravdu sakra slabé, aby jsem kvůli nim ztrácel čas v tomhle módu při této konstelaci. Desítky si můžu hrát i jinak...Netuším, proč někomu tohle přijde jako něco , co dokáže hráče nabudit a přeorientovat na něco jiného než klasiku. Opravdu nechápu.
 12. po prvním názoru, jsem to raději smazal a napsal jiný....mám svůj názor, ne toliko na samotný konflikt, ale na to mediální tlačení do toho co si mám myslet.
 13. Trapný a zjevný alibismus...
 14. sry musel jsem upravit to co jsem napsal..bylo to hodně zmatené
 15. Tak potom v pohodě Lucy.. jen jsem tím Lentilce v závislosti na spoustě jejích předchozích příspěvků říkal, že je lepších ptát se na konkrétní věci, než-li obecně lamentovat, či shazovat něco. Je lepší napsat.. hraju tohle a tohle a nejde mi to a nevím proč, než-li prohlásit, že tenhle typ bitvy, lodě atd je špatný. Na to první, hráči,co tuhle hru znají, dokáží odpovědět, ale to druhé je naopak namíchne a pak bývají ty odezvy takové, jaké tu často bývají. Lepší se ptát ( postěžovat) konkrétně, než-li obecně. Toť vše...
×