Jump to content

ElHabanero

Players
 • Content Сount

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1121
 • Clan

  [PRDI]

About ElHabanero

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. ElHabanero

  Něco z historie

  ta pohotovostna zasoba munice mne pripada ako keby bola po tej traverzii posielana k delu normalne z muničaku ked si všimnete spodok ma v lufte predsa len počas vetších vln by sa kymacala jedna radosť :)
 2. ElHabanero

  Otázky a odpovědi

  možno maš pravdu ale myslím že hlavnou ulohou bolo ničenie ponoriek pomocou hlbinných bômb
 3. ElHabanero

  Otázky a odpovědi

  No preto aj mam od Rusakov len Izyaslava radšej hram Mutsuki aj ked mi to s ním ešte poriadne nejde
 4. ElHabanero

  Otázky a odpovědi

  Bohužial bolo nás 5DD na každej strane +2CV na každej strane a ostal som posledný proti 7, M8ii asi by to zahral lepšie ako ja predsa len ma viac skúseností. aby som nezabudol Izyaslav je znamy svojím supertorpmi až 5km ,takže nikde nemusíš ísť pod svoj spot range ano je pravda že má 5x100mm kanony ale ked hram torpedoborec nech ma torpeda nechcem hrať gunboat lebo ten oficialne není v hre všade je napísane torpedoborec a maš pravdu stale hram solo 1vers15 enemy
 5. ElHabanero

  Vlhká zpovědnice

  no ja som zase nespokojny na 4-5Ts cv-čkami Izyaslav ma 7 slovom sedem bodov do AA obrany jak ma zmerčil Langley defaultne po mne druha hra Konigsberg top Tier 2x Furioso aj unas aj u enemy dalšia užasna hra už totalne [Editováno] vlezem do prístavu a tam anketa ako som spokojny s bitkou [Editováno] Přeneseno z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 6. ElHabanero

  Vlhká zpovědnice

  dneska 5hier s Mutsuki a priemerny dmg z 1torpeda 7800 aj nejake drobne a to má prosím 610-ky torpeda ktore maju max 14k poškodenie ale hlavne že Shokaku to do mojho Bayernu narvala za 12300 dmg z jedneho torpeda tak neviem či RNG mi [Editováno] alebo kýho čerta ale pravda Mutsuki je celkom good a to mam len 8bodoveho kapitana na ňom musím sa sním poriadne skamarátiť Přesunuto z "Průvodce hrou ---> Lodě ---> Japonsko ---> Torpédoborce Mutsuki"
 7. ElHabanero

  Statistika obsahu kontejnerů

  kurňa že dostavate po 100 ks ja len max 50 ks z SC Valentýn camo predtym 50 ks Vyvern vlajok
 8. Takže zase len pre X-ky vylepšenia na menšie lvl sa nič nenajde :D. A takto nahana WG ludí na vetší tier :D.
 9. ElHabanero

  Aurora

  prečo v troskach? lebo si nemohol do grecka alebo do španielska k moru ? ale zase zadara školy za par drobnych dovolenka pri mori 2x do roka teraz sa namakaš aby si mal tu dovolenku vtedy si ju mal cez ROH za tretinovu cenu pioniersky tabor v Bulharsku Varna na 2 tyždne letecky 3500 Kčs každy rok v tatrach na mesiac teraz skus na mesiac :))
 10. ElHabanero

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  240k lidí ve fronte na pripojení a hra je pro 10k lidí jen tak neviem či si zahram vobec ?:(
 11. ElHabanero

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ty Evile artyni maju kanoe ? Kurňa musím sa kuknuť kde presne to mam na SU-14-2 hadam mi potom aj posadka prežije pri náhlych povodniach :D
 12. ElHabanero

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ja si na vás vezmen Su-85b s 390 dohladom :D alebo nesmrtelneho Klimenta Vorošilova :DD alebo žeby T-50-2 ?:DD
 13. ElHabanero

  Exeter

  Mám Kirova a 30 lietadiel 6TCV-čku nedam ani ked sa po.eriem som rad ked zostrelim 3-4 a prežijem len s malym poškodením. A tie označenia je to krížnik je takže tak proti BB je to len krížnik :).
 14. ElHabanero

  Exeter

  Hehe bohužial ale len ako premiak lebo Emerald nezostreli ani jedno lietadlo 6TCV-čku bez pomoci druhych. Za mna dobry balanc ked chceš mať AA ochranu kup si alebo si vyjazdi ( ty čo maju čas) . Zvyšne 5T CA maju smolu nie su premiaky.
 15. ElHabanero

  ChatBAN =)

  no uspešne druhy jednovy za nami :D
×