Jump to content

Haatra

Moderator
 • Content Сount

  1,787
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

3 Followers

About Haatra

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,911 profile views
 1. No vidíš, jaký jsem slepejš :) Děkuji za nakopnutí :)
 2. Už to bude pomalu týden od srazu a nikde nic - žádné fotky, videa, hodnocení akce... Bude něco? Rád bych se na něco podíval/přečetl si... :)
 3. Autobusy to dávají za cca 2,5 h, takže by s tím neměl mít problém.
 4. Haatra

  Otázky a odpovědi

  Na tohle jsem se ptal už před několika lety a bylo mi vysvětleno, že jsem [Editováno], [Editováno] a [Editováno] a nic takového, jako střelba do vody s cílem předčasné aktivace torpéda nikdy neexistovalo. Jsem si jistý, že jsem o tom četl a bylo to i v nějakém filmovém dokumentu, ale nemám teď dost času, abych to dohledal a předložil k posouzení. Snad to někdo najde... Pozn.: Už si nepamatuji, jestli byla tato střelba úspěšná.
 5. Jestliže někdo z Vás chce zveřejnit, že na Setkání jede a případně i sdělit odkud, jakým způsobem, nebo je ochoten nabídnout svezení, ať to napíše do tohoto vlákna nebo mně do PM. Já to pak uvedu v prvním příspěvku tohoto vlákna (děkuji Žabákovi za svolení) a budu tento úvodní příspěvek postupně aktualizovat.
 6. Haatra

  Éra ve WoWs: Rusko

  Haatra tu byl a flame odstranil... Doufám, že se na srazu všichni potkáte a tam zjistíte, že osoby, se kterými se na fóru/chatu/ve hře hádáte, jsou ve skutečnosti fajn kluci/holky (teď mluvím i z vlastní zkušenosti).
 7. Haatra

  Kochání se přírodou

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12156646777-tajemny-mont-saint-michel/21838256515 Pořad bude možné přehrát do 26. 5. 2019 Edit: Nestilhli jste to? Nevadí, na Uloz.to jsem našel několik kopií tohoto pořadu. Velikost je poněkud větší, holt ČT datovým tokem přehnaně nešetří (jako komerční televize) a na kvalitě je to znát. Příjemné sledování :)
 8. V popisu "nových" neprémiových kontejnerů chybí informace, že z nich můžou padnout sovětské prémiové lodě. Na webu tato informace je, u "starých" kontejnerů informace o možnosti získat lodě (v předběžném přístupu) byla.
 9. Dodatek: Indomitable, UK CV T8, Work in Progress - rakeťáci 188 uzlů, bombardéry 182 uzlů Poznámka: Uvedené rychlosti jsou standardní, maximální (s boostem) jsou vyšší
 10. imho je s modelem PV nějaký problém, kamaráda tak vymazala druhá bitevka na salvu z téměř full HP.
 11. Haatra

  0.8.3 - Hlášení chyb

  Stále (druhý rok) tu máme "Transaction error". Nelze tedy přehazovat kapitány, měnit spotřebáky, vlajky, moduly, vybrat si, jaký kontejner chci, ... Nic z nabízených řešení (restart/čistá instalace hry/hra bez modů) nepomáhá. Chyba se projevuje pod Window$ i pod Linuxem. Uvedený stav trvá někdy i víc, než 24 hodin.
 12. Haatra

  0.8.3 - Hlášení chyb

  Nejsou. Vypadá to tak, že si to pamatuje poslední stav i do další série námořních bitev. Po vyčerpání pokusů se to tedy musí vypnout.
 13. Haatra

  0.8.3 - Všeobecná zpětná vazba

  Ano, bohužel. Vybírá si to náhodně mezi několika z nich.
 14. Haatra

  0.8.3 - Soutěž Victory

  Honor se mi už z principu líbí víc, ale jelikož máme kromě hry i reálný život, možnost výběru týmu podle aktuálních denních možností je imho velké +. Sběratelé nášivek si navíc můžou zahrát za oba týmy a zkompletovat si tak svoji sbírku :D . Jediné skutečně VELKÉ mínus je odměňování hráčů za killy. Všichni dobře víme, jak to deformuje chování hráčů ve hře a i přesto se odměny za killy vytrvale v misích objevují. Nechápu, proč odměňování není třeba podle umístění ve výsledkové tabulce (podle base XP) - nejlepším se něco přidělí, zbytek dostane méně nebo vyjde naprázdno. Dále už jen malé připomínky: V Armory (ve Zbrojnici?) by mohla být při nákupu 5 ks sovětských kontejnerů nějaká "množstevní" sleva (aktuálně 1 ks = 30 tokenů, 5 ks = 150 tokenů), stejně tak i u kamufláží Victory. Chybí možnost koupit víc, než jen 3 dny prémiového účtu (např. 7 dní PÚ, ale levněji za 1 den).
 15. Haatra

  0.8.3 - Vylepšení přístavu

  Ve WoT to kdysi dávno byla taky katastrofa. Teď to v garáži běží bezproblémově a určitě to v ní nevytěžuje GPU na 100%. Trochu mně proto překvapuje, že ve WoWS je to tak špatné.
×