Jump to content

Haatra

Supertester
 • Content Сount

  1,768
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [CULMY]

3 Followers

About Haatra

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,734 profile views
 1. Jen pro upřesnění: Tréninkovka od Aslaina nikdy neexistovala. Tréninkovka ve hře byla už velmi dlouho, jen ji WG z neznámého důvodu jako herní režim nezpřístupnila. Parametry nastavení tréninkovky se při tom časem měnily, takže nebyla mrtvou částí hry. Zpřístupnit šla buď ruční editací nebo za pomoci modu, který se velmi rychle stal součástí různých modpacků (jako je třeba ten od Aslaina). To ale nic nemění na faktu, že mnohem lepší kód byl nahrazen mnohem horším nedodělkem. Na základě četných připomínek uživatelů šlo uvedení fin8ln9 verze tréninkovky bez ztráty kytičky odložit. Ostatně, už nejměně 2x se stalo, že na základě negativních reakcí hráčů došlo k odložení celé aktualizace. A aktualizace 0.7.0 je (IMHO) prakticky zbytečná. Každopádně věřím, že po tomto novoročním nakopnutí odpovědných osob do míst, kde záda ztrácejí svoje čestné místo, si tyto osoby připomínky hráčů vemou k srdci a v budoucnu nás ještě příjemně překvapí. Třeba nějakou čistě servisní aktualizací, která ve hře opraví hromadu chronických chyb... I Have a Dream... :) gl & hf :)
 2. Haatra

  Musashi

  "Speciální" kamufláž má kromě standardních bonusů ještě +50% XP na kapitána. Lze ji zakoupit i přímo ve hře za 5000 dublonů. Vzhled viz připojené obrázky ve spoileru.
 3. Haatra

  Musashi

  V tomto vlákně můžete diskutovat o prémiové bitevní lodi Musashi (Japonsko, tier IX). WG Wiki (v angličtině, v ruštině)
 4. Zhoršení stability klienta, zbytečné a obtěžující grafické efekty, nemožnost se připojit do hry, zhoršení funkcionality tréninkové místnosti... Naprosto zbytečná aktualizace.
 5. Haatra

  Aktualizace 0.7.0 - Hlášení chyb

  Zkontroloval jsem kalendář, ale podzim uz není. Tak proč to padá stále víc a víc (nejen mně)? Připojit se nejde bez rozdílu, jestli je to po rankedu nebo ne. Takže čas rankedů ubíhá, prémiový účet taky...
 6. Boti jen statičtí, všechno se vždy musí nastavovat odnova. Možnost nastavit heslo je malinkaté vylepšení, ale koho jsme ve staré tréninkovce do bitvy nechtěli, toho jsme prostě nevzali. Celkově palec dolů.
 7. Haatra

  Aktualizace 0.7.0 - Nášivky a emblémy

  Za mně zbytečnost, navíc po zničení mé lodě i obtěžující.
 8. Protože se množí dotazy hráčů ohledně nové WG hry Kalibr, tady je několik informací ohledně této hry: Kalibr / Calibre / Калибр je nová WG střílečka z pohledu třetí osoby (3rd person shooter game) a ještě stále je ve vývoji (v současnosti probíhá alfa-testování). V současnosti jsou jak oficiální webové stránky, tak i fórum a Youtube kanál (Deníky vývojářů (Developer Diaries) a Odpovědi vývojářů (Developers Q&A)) dostupné pouze v ruštině.
 9. Because a lot of players have been asking me about the new WG game, here is some info: Calibre / Калибр is the new WG 3rd person shooter game and it is still under development (currently in Alpha-testing stage). ATM official web, forum and Youtube channel (Developer Diaries and Developers Q&A) are available in RU language only.
 10. Ten už na PT není. Dokonce mám dojem, že paleta zvuků sirén se taky rozšířila.
 11. Haatra

  Musashi

  Ach tak... Servisní náklady u Missouri jsou mnohem nižší, než u "obyčejné" T9 lodě Bonus na kredity je skrytý parametr, který WG nezveřejňuje (ale změny oznamuje) ZK lze ovlivnit kamufláži i vlajkami Kolik ZK a kreditů Missouri získá/vydělá bez kamufláže, se mi testovat nechce. Ale bylo by zajímavé, kdyby to někdo udělal ;) Musashi (jako speciální T9 prémiovka) bude mít bonusy obdobné.
 12. Byly uděleny na základě předchozích bitev (z PT nebo z live serveru). Je mi líto, ale po prvním kole PT tuto aktualizaci hodnotím jako prakticky zbytečnou. Nová tréninková místnost je téměř úplně nanic Emblémy, HSF a další grafické serepetičky nepřidávají žádné bonusy. Plácání emblému přes obrazovku po zničení mojí lodě mi docela vadí (bude možné tento efekt vypnout?). Nevím, kdo tyto grafické efekty chtěl, ale ať si to užije. Změna MM v coop bitvách může být zajímavá Líbí se mi, že sirény zůstaly funčkní – na výstražní houkání lodě většinou spoluhráči reagují a mění směr/rychlost plavby.
 13. Haatra

  Musashi

  Uvedena cena je zatím z agentury JPP Technické specifikace stále nejsou konečné Musashi bonusy na kredity a ZK – samozřejmě – má "Klasická" prémiovka se standardní kamufláží nemá tak dobré bonusy, jako má/bude mít Missouri/Musashi Tirpitz Missouri Servisní náklady na bitvu -10% -20% Zkušenosti na bitvu +50% +100% U Musashi můžeme očekávat podobné (neřku-li stejné) bonusy. Tak nějak :) Koupi Missouri doporučuji (mám ji), našetřit i s její pomocí na Musashi bude o dost lehčí (Musashi chci taky). A to nejsem typický bitevkář.
 14. Haatra

  Aktualizace 0.5.8 - Nové stuhy

  Stužky (ribbons).
 15. V bitvách na PT velmi často dochází k poškození / vyřazení modulů (věže, motor, kormidlo, torpéda). Přenesou se tyto změny i do ostré verze 0.7.0 nebo jde jen o nastavení PT? (Vylepšení i dovednost Preventivní údržba používáme, k enormnímu množství vyřazení modulů dochází jak u nás tak u protivníka.)
×