Jump to content

w_wilk

Alpha Tester
 • Content count

  725
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10462
 • Clan

  [TNM]

About w_wilk

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. Roma

  Poczekaj z zachwytami bo czasami cała salwa obramowuje niszczyciel bez trafienia.
 2. Roma

  Entuzjazmu tu wielkiego nie znajdziesz ale to ładny okręt i chciałem go mieć. Kapitan jest z Cesare ale ma kamuflaż bo warto czasem zniknąć, większy zasięg pomocniczej i plot oraz wykrywalność torped bo one dla mnie są dużym zagrożeniem. Jeszcze go testuję więc możliwe zmiany.
 3. Roma

  Na szczęście tylko w tym idiotycznym kamo.
 4. Roma

  Opinia na zasadzie nie mam to się wypowiem. Pancerz Romy to akurat jest pozytyw (dziobem doszedłem do Yamato) i gdyby celność była na tym poziomie to byłoby wszystko OK. Podstawowy problem Romy to działa. Ze względu na słabą celność trzeba grać bliżej (może dlatego mały zasięg) a dość słaba zwrotność utrudnia wymanewrowanie torped. Okręt trudny i wymagający sporo od gracza więc nie dla wszystkich. Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że trzeba będzie przestawić się na inny styl walki charakterystyczny dla tego okrętu i wyniki były słabe ale po 9 bitwach już są lepsze. Moja Roma najbardziej boi się torped.
 5. HMS Conqueror - Tier X

  Czy jakiś moderator mógłby wyczyścić ten temat i zostawić konkrety ?
 6. HMS Conqueror - Tier X

  A pokaż mi gdzie napisałem , że okręt jest słaby. Okręt aktualnie jest mocny ale opisuję jego wady które znam bo nim gram. Po nieuniknionej serii cichych nerfów które zawsze następują po takiej nagonce ten okręt może łatwo stać najsłabszą dziesiątką. Wyniki często zależą od aktualnego balansu w grze który potrafi się drastycznie zmienić, Gdyby w każdej bitwie był 10 poziomowy CV ten okręt mógłby je mieć wyraźnie niższe. Na tym zakończę dyskusję bo nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. Niech się wypowiedzą inni gracze posiadający ten okręt.
 7. HMS Conqueror - Tier X

  Pod warunkiem, że otrzymujesz obrażenia naprawialne.
 8. HMS Conqueror - Tier X

  Porównaj z innymi dziesiątkami.
 9. HMS Conqueror - Tier X

  Ja również ale nie strzelam focha. Piszę tylko o moich odczuciach grając linią brytyjskich BB. Pograj nimi a poznasz ich słabe strony.
 10. HMS Conqueror - Tier X

  Bardzo wrażliwy na torpedy i pociski AP bo tu naprawka niewiele pomaga, świetnie się pali, mało hp nie pozwalające na frontalny atak a przez to mniejszy wpływ na wynik bitwy. O słabej OPL nie będę się rozwodził. Okręt wsparcia bardzo zależny od reszty zespołu. Od graczy którzy mają go długo słyszę, że ciche nerfy już się rozpoczęły i wyniki typu 400tys. hp to przeszłość. Okręt nadal mocny okręt poprzez HE ale łatwy do znerfienia i doprowadzenia do przegięcia w drugą stronę. Jak weszły brytyjskie krążki to także był wielki krzyk, że Minotaur OP a dzisiaj prawie go nie widuję bo gracze nauczyli się z nim walczyć. To tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
 11. HMS Conqueror - Tier X

  Możesz spokojnie go pogonić i zająć capa a on musi (powinien) odchodzić. A zabić go mogą spokojnie krążki lub niszczyciele (nie mówiąc o CV). Te okręty mają swoje słabe strony tylko nie wszyscy są ich świadomi.
 12. Oktiabrskaja Riewolucyja

  Czy ten bełkot uważasz za wypowiedź ?
 13. HMS Conqueror - Tier X

  Na podstawie przypadkowych filmów powstaje legenda niezniszczalnego okrętu którego każdy pocisk podpala. I wszyscy co go nie posiadają pierwsi się domagają się nerfa do zera. A okręt jest mocny ale ma kilka słabych stron które dają się we znaki w grze. Dobrzy gracze robią na nim wyniki ale zobaczymy jak dojdą do niego słabsi. A balans trzeba robić ostrożnie bo można rozwalić całą linię.
 14. HMS Conqueror - Tier X

  Okręt już ponoć dostał nerfa i słabiej podpala. Ale dalej jest dobry i ja go mam. Ma również swoje wady których liczba pewnie niedługo "niezauważalnie" wzrośnie.
 15. Instalujesz gry na partycji systemowej ????????????????????????????????
×