Jump to content

w_wilk

Alpha Tester
 • Content count

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10608

About w_wilk

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. Tier VII Z -39 Premium

  Trochę mało tych pocisków leci tu mogłoby być lepiej. Duża pula hp ułatwia natomiast atak torpedowy na BB z bliska, łatwiej dopłynąć na bliski dystans gwarantujący celny strzał. Okręt posiada wady (np artyleria) i zalety (np kamo) które wydają się w miarę zrównoważone. Jak ktoś liczy na OP to niech nie kupuje.
 2. Tier VII Z -39 Premium

  Po trzech bitwach trudno o w miarę obiektywną opinię ale wydaje się zbalansowany. Nie jest OP ale przez dobre kamo 6,1km nie jest też słaby. Torpedy z Massa, działa z 8 tieru o dobrym zasięgu ale nie podpala rewelacyjnie (czasem AP wydajniejsze). Losuje różnie ale również z krążkami 8-9 tieru z radarami i wtedy jest groźnie przez dość krótkie torpedy, bo trzeba podchodzić blisko z dużym ryzykiem.
 3. Duca degli Abruzzi, VII tier

  Gratulacje. Mi tak dobrze nie idzie. Mam wrażenie że okręty fokusują mnie w pierwszej kolejności pomimo, że mają większe cele bliżej. Szczególnie łase na moje hp są pancerniki niestety.
 4. Duca degli Abruzzi, VII tier

  No właśnie brak IFHE boli najbardziej ale camo wydawało mi się prioritetem. Napiszcie czy z IFHE wchodzi coś w pancerniki (bez nic nie wchodzi).
 5. Duca degli Abruzzi, VII tier

  Moje pięć bitew niestety przeważnie z 9 tierem i było trudno. Tylko jedna dobra bitwa reszta niestety słaba. Podpala słabo - 7% nadal a HE bez tego mało dają. Torpedy okazjonalne bo bardzo wolne, czasem jakiś pancernik na nie wpłynie. Potrafi solidnie oberwać ale może powalczyć jeśli będzie miał wsparcie, samotnie niewiele zdziałamy. Okręt zwrotny co pozwala unikać ciosów i pomagając naprawką czasem można przeżyć trudne chwile w czym pomaga dobre camo. Miałem dzisiaj straszne drużyny (4 szybkie przegrane) więc to może zniekształcać obraz.
 6. Asashio VIII premium

  Również uważam, że to niezły DD ale mocno zależny od losowania. Przy większości moich dotychczasowych gier gdzie jest po 5 DD na stronę, gra się dość trudno bo nie ma czym pogonić DD i CA przeciwnika. Również tendencja WG do skracania czasu bitew nam nie służy bo najlepsze wyniki można osiągnąć przy grze do zatopienia wszystkich dużych okrętów npla.
 7. Gascogne

  Nie rozumiem tego płaczu. Zagrałem nim co prawda tylko 14 bitew ale uważam, że jest przyzwoitym średniakiem. Tylko do niego potrzebny jest bardziej wysublimowany styl gry. To nie jest Tirpitz, tu nie można po prostu płynąć przed siebie i strzelać.
 8. Gascogne

  Jak jest z celnością szczególnie na większych dystansach ? Sam zasięg jeszcze nic nie daje.
 9. Dyskusja ogólna

  czy na teście można grać premkami ?
 10. Roma

  Poczekaj z zachwytami bo czasami cała salwa obramowuje niszczyciel bez trafienia.
 11. Roma

  Entuzjazmu tu wielkiego nie znajdziesz ale to ładny okręt i chciałem go mieć. Kapitan jest z Cesare ale ma kamuflaż bo warto czasem zniknąć, większy zasięg pomocniczej i plot oraz wykrywalność torped bo one dla mnie są dużym zagrożeniem. Jeszcze go testuję więc możliwe zmiany.
 12. Roma

  Na szczęście tylko w tym idiotycznym kamo.
 13. Roma

  Opinia na zasadzie nie mam to się wypowiem. Pancerz Romy to akurat jest pozytyw (dziobem doszedłem do Yamato) i gdyby celność była na tym poziomie to byłoby wszystko OK. Podstawowy problem Romy to działa. Ze względu na słabą celność trzeba grać bliżej (może dlatego mały zasięg) a dość słaba zwrotność utrudnia wymanewrowanie torped. Okręt trudny i wymagający sporo od gracza więc nie dla wszystkich. Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że trzeba będzie przestawić się na inny styl walki charakterystyczny dla tego okrętu i wyniki były słabe ale po 9 bitwach już są lepsze. Moja Roma najbardziej boi się torped.
 14. HMS Conqueror - Tier X

  Czy jakiś moderator mógłby wyczyścić ten temat i zostawić konkrety ?
 15. HMS Conqueror - Tier X

  A pokaż mi gdzie napisałem , że okręt jest słaby. Okręt aktualnie jest mocny ale opisuję jego wady które znam bo nim gram. Po nieuniknionej serii cichych nerfów które zawsze następują po takiej nagonce ten okręt może łatwo stać najsłabszą dziesiątką. Wyniki często zależą od aktualnego balansu w grze który potrafi się drastycznie zmienić, Gdyby w każdej bitwie był 10 poziomowy CV ten okręt mógłby je mieć wyraźnie niższe. Na tym zakończę dyskusję bo nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. Niech się wypowiedzą inni gracze posiadający ten okręt.
×