Jump to content

w_wilk

Alpha Tester
 • Content Сount

  805
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11556

About w_wilk

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

573 profile views
 1. w_wilk

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Nie będę dyskutował z moderatorami bo jak skończą się wam argumenty to znowu dostanę bana. PS do dyskusji to trzeba poważnych źródeł a nie wiadomości z plotkarskich portali internetowych.
 2. w_wilk

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  I to jest różnica mentalna między firmami zachodnimi które planują długoterminowo niekoniecznie maksymalizując zysk a wschodnimi które chcą się nachapać natychmiast.
 3. w_wilk

  Neustrashimy - Tier IX

  W obecnej postaci to ani torpedowiec ani artylerzysta. Niby uniwersalny ale w niczym mocny nie jest.
 4. w_wilk

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W samą porę wróciłem do AW i mam co robić przez najbliższe dwa miesiące.
 5. w_wilk

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  OKRĘTÓW !!!!!!!!!!!!
 6. w_wilk

  Prinz Eitel Friedrich

  Już w styczniu może się okazać dobrym okrętem, bo tylko okręty z AA będą bezpieczne.
 7. w_wilk

  Niepotwierdzone wiadomości dotyczące gry

  Dostaniesz nowy zbiór pikseli od WG za taką wypowiedź ?
 8. Przepraszam ale temat ma inny tytuł więc nie jest identyczny.
 9. Pytanie tylko czy ilość graczy świadczy o jakości. WOT zrobił się grą dla dzieci (tych rzeczywiście przybyło za to ubyło prawdziwych graczy), brak jakiejkolwiek taktyki i tylko zręczne rączki (widać to po bitwach chyba, że kogoś zaślepiają pieniądze). Czy los okrętów ma być taki sam ?
 10. w_wilk

  Niepotwierdzone wiadomości dotyczące gry

  Bo do działu off-topic mało kto zagląda. Nie uważam aby to było jego miejsce.
 11. Ten bo przeniesienie go do off-topic praktycznie go zamyka. Tutaj temat umrze śmiercią naturalną o co zresztą chodzi moderatorom.
 12. Założyłem nowy temat dla "niesprawdzonych" wiadomości.
 13. Ponieważ moderatorzy przenieśli do off-topic jedyny temat dotyczący niepotwierdzonych oficjalnie przez WG wiadomości dotyczących gry zakładam nowy temat. Proszę o wypowiadanie się tylko na temat.
 14. To co piszesz to medialny bełkot. Pooglądaj filmiki dobrych graczy (Ja oglądam również rosyjskie bo mnie ten język nie boli) czy oni są zadowoleni ? Czy poziom wymagany do gry obecnie CV i w nowej formule to to samo ? W ten sposób możemy sprowadzić całą grę do poziomu dzieci bo przecież można wprowadzić autocelowanie i poza zręcznością rąk nic do niej nie będzie potrzebne. Ale to już nie będzie gra dla mnie. Tyle w tym temacie bo szkoda czasu.
 15. Ja jestem od alfy i uważam, że WG absolutnie nie słucha graczy i jedynym prawdziwym wykładnikiem dla nich są pieniądze. Dlatego przestałem pisać cokolwiek. Przykładem jest zmiana lotniskowców gdzie nie słyszałem od graczy pozytywnych opinii a WG i tak ją wprowadzi. Bo chodzi o nową grupę "graczy" dla których jest ona w obecnej postaci za trudna. 5-latkowi fajnie się będzie bezmyślnie latać. Widząc jak WOT idzie na dno (teraz to bezmyślna rąbanka z 3 minutowymi bitwami) nie wierzę aby ta gra dobrze skończyła. Okręty to moja ulubiona dziedzina (chociaż jestem szczurem lądowym i mam tylko parę wypłynięć) od bardzo wielu lat i chciałbym aby gra się rozwijała ale mój wpływ poza finansowaniem gry (dość sporym ) jest żaden. PS Jeśli uważasz to za wiadro pomyj to trudno.
×