Jump to content

w_wilk

Alpha Tester
 • Content Сount

  882
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14024

About w_wilk

Recent Profile Visitors

927 profile views
 1. w_wilk

  Worcester

  Dzięki ale ostatnio szybko zrobiłem 4 dychy (gram teraz z długimi przerwami) i mam już dość grindu Nie mam już tyle cierpliwości do tej gry Ale nie odpowiedzieliście czy jest przyjemność z gry tą dychą.
 2. w_wilk

  Worcester

  Dzięki wielkie napisz jeszcze jak wygląda obecnie przyjemność z gry na tym potworku bo będę chciał przeskoczyć dziewiątkę a to kosztuje sporo wolnego doświadczenia.
 3. w_wilk

  Worcester

  Jak się ma obecnie ten okręt po zmianach ifhe i przy nowych radarach 12 km ? czy warto go robić (czy daje dużo frajdy z gry) ? Jakie perki na kapitanie dać bez ifhe ?
 4. w_wilk

  Cleveland

  Zalecenie jest ogólne ale nie jestem do niego w pełni przekonany szczególnie czytając temat Worcestera i patrząc na mojego Bayarda.
 5. Poczytałem ale problem w tym że nie można wrzucać wszystkich okrętów do jednego worka. Czasami dla okrętów o dużej szybkostrzelności gracze podają wyniki trochę inaczej dla ifhe i bez niego, prawdopodobnie dlatego że podpalenia są sprawą ciągłą (wiem że losową) a saturacja ogranicza zadawanie obrażeń. Dlatego jestem ciekawy jak to jest w przypadku Clevelanda, Bayarda i Worcestera.
 6. w_wilk

  Cleveland

  Dzięki poczytałem ale problem w tym że nie można wrzucać wszystkich okrętów do jednego worka. Czasami dla okrętów o dużej szybkostrzelności gracze podają wyniki trochę inaczej prawdopodobnie dlatego że podpalenia są sprawą ciągłą (wiem że losową) a saturacja ogranicza zadawanie obrażeń. Dlatego jestem ciekawy jak to jest w przypadku Clevelanda, Bayarda i Worcestera.
 7. w_wilk

  Bayard (VIII)

  czy obecnie lepiej wypada ifhe czy robić go pod pożary ? czy warto zakładać lepszy ster kosztem kamo ?
 8. w_wilk

  Cleveland

  czy obecnie na pewno ifhe jest warte ograniczenia palenia ?
 9. w_wilk

  [X] Venezia

  Bo teraz (niestety nie mam porównania z wcześniejszą wersją ) gra się dość trudno. Ale wg suchych danych to był naprawdę duży nerf (głupota w typowym stylu WG) szczególnie do manewru który ratował życie.
 10. w_wilk

  Krążownik Pietropawłowsk

  Okręt jest silny ale mocno sytuacyjny i aby go w pełni wykorzystać wymaga dobrych rąk (lepszych niż moje ). HE są słabe więc cała siła w AP ale cytadele wpadają na bliższym dystansie w okręty płynące bokiem. Celność na dystansie słaba i takie Zao go spali bez problemu. Dlatego jego siła polega na wykorzystywaniu słabszych przeciwników pokazujących boczki, przy dobrze ustawionym pancerniku nie ma już tyle do zaoferowania. Moje pierwsze próby gry raczej z dystansu wypadły marnie, trzeba zdecydowanie pływać bliżej (pływać samotnie w obecnym randomie gdzie wszyscy trzymają dystans to trudne zadanie). Będzie na pewno dobry w dywizjonach mogąc liczyć na wsparcie. Zestaw 11,7 km kamo i 12 km radar świetne, kręcące się 360st wieże doskonałe ale raczej do Stalina mu trochę brakuje. PS dzisiaj próbowałem na blisko i w 3 bitwach zostawałem sam w dodatku przyjmując sojusznicze torpedy, to okręt niestety nie dla mnie (pływam samotnie) pomimo wszystkich jego zalet
 11. w_wilk

  [X] Venezia

  Włoski krążownik X poziomu Venezia Wartość kąta wykorzystywana jako punkt startowy przy sprawdzaniu rykoszetów w przypadku trafień pociskami PPO zmniejszona z 75 do 70 stopni. Czas przeładowania baterii głównej zwiększony z 20 do 20,5 s. Czas przestawiania steru zwiększony z 11,6 do 12,6 s.
 12. w_wilk

  [X] Venezia

  Jak się sprawuje po nerfie ? Czy dalej warto się do niej męczyć ?
 13. w_wilk

  Mainz, VIII Tier Premium

  Jak się sprawuje obecnie ten okręt ? Ma bardzo wysokie średnie obrażenia ale czy to wpływ wybitnych graczy czy realny udział w bitwie ? Jak się sprawuje ten pogorszony pancerz ?
 14. w_wilk

  Goliath X tier

  Napisz coś na temat a nie głupoty , bardzo dużo CL może palić (gdzie ja napisałem że mają to być brytole ?)
 15. w_wilk

  Goliath X tier

  Od palenia to są lekkie jak jego ppance ?
×