w_wilk

Alpha Tester
 • Content count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10195

About w_wilk

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday
 • Portal profile w_wilk

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Czy jakiś moderator mógłby wyczyścić ten temat i zostawić konkrety ?
 2. A pokaż mi gdzie napisałem , że okręt jest słaby. Okręt aktualnie jest mocny ale opisuję jego wady które znam bo nim gram. Po nieuniknionej serii cichych nerfów które zawsze następują po takiej nagonce ten okręt może łatwo stać najsłabszą dziesiątką. Wyniki często zależą od aktualnego balansu w grze który potrafi się drastycznie zmienić, Gdyby w każdej bitwie był 10 poziomowy CV ten okręt mógłby je mieć wyraźnie niższe. Na tym zakończę dyskusję bo nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. Niech się wypowiedzą inni gracze posiadający ten okręt.
 3. Pod warunkiem, że otrzymujesz obrażenia naprawialne.
 4. Porównaj z innymi dziesiątkami.
 5. Ja również ale nie strzelam focha. Piszę tylko o moich odczuciach grając linią brytyjskich BB. Pograj nimi a poznasz ich słabe strony.
 6. Bardzo wrażliwy na torpedy i pociski AP bo tu naprawka niewiele pomaga, świetnie się pali, mało hp nie pozwalające na frontalny atak a przez to mniejszy wpływ na wynik bitwy. O słabej OPL nie będę się rozwodził. Okręt wsparcia bardzo zależny od reszty zespołu. Od graczy którzy mają go długo słyszę, że ciche nerfy już się rozpoczęły i wyniki typu 400tys. hp to przeszłość. Okręt nadal mocny okręt poprzez HE ale łatwy do znerfienia i doprowadzenia do przegięcia w drugą stronę. Jak weszły brytyjskie krążki to także był wielki krzyk, że Minotaur OP a dzisiaj prawie go nie widuję bo gracze nauczyli się z nim walczyć. To tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
 7. Możesz spokojnie go pogonić i zająć capa a on musi (powinien) odchodzić. A zabić go mogą spokojnie krążki lub niszczyciele (nie mówiąc o CV). Te okręty mają swoje słabe strony tylko nie wszyscy są ich świadomi.
 8. Czy ten bełkot uważasz za wypowiedź ?
 9. Na podstawie przypadkowych filmów powstaje legenda niezniszczalnego okrętu którego każdy pocisk podpala. I wszyscy co go nie posiadają pierwsi się domagają się nerfa do zera. A okręt jest mocny ale ma kilka słabych stron które dają się we znaki w grze. Dobrzy gracze robią na nim wyniki ale zobaczymy jak dojdą do niego słabsi. A balans trzeba robić ostrożnie bo można rozwalić całą linię.
 10. Okręt już ponoć dostał nerfa i słabiej podpala. Ale dalej jest dobry i ja go mam. Ma również swoje wady których liczba pewnie niedługo "niezauważalnie" wzrośnie.
 11. Instalujesz gry na partycji systemowej ????????????????????????????????
 12. Przecież on ma słabe AP za to może masakrować HE z podpałką. U mnie w użyciu są głównie HE.
 13. Gdyby zrobiły to w pierwszym podejściu to może tak ale część oblatywała mój manewrujący okręt i jeszcze rzucała i to mnie dziwi. Może faktycznie Conq ma tak słabe OPL.
 14. To naucz się czytać albo zobacz czym pływam nim zaczniesz wypisywać głupoty.
 15. Z 25 torped (5 grup) 8 tierowy CV wsadził 7 w 10 poziomowy okręt to mało ?