Jump to content

w_wilk

Alpha Tester
 • Content count

  748
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10839

About w_wilk

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

503 profile views
 1. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Warto. Okręt dzięki naprawce potrafi się wygrzebać z ciężkich sytuacji. Ma szybkie pociski na duże odległości i dużo torped na bliskie spotkania.
 2. Musashi

  Muszę niestety się z tym zgodzić. Gra się dla takich bitew jak poniżej ale wymagają one zbalansowania składów i trochę ogarniętych teamów co obecnie jest rzadkością.
 3. USS Indianapolis

  Raczej nerf niepotrzebny bo mniej ostrożni gracze będą szybko schodzić, sam nieraz łapię niezłe buły. Ten okręt wymaga jednak pewnego ogrania.
 4. USS Indianapolis

  Jak się jest na topie to wychodzą takie bitwy tutaj samotny pojedynek na dystansie z dwoma Colorado. Ale gdy pojawiają się mocne lufy to trzeba bardzo uważać (trzymać dystans i manewrować) bo można błyskawicznie stracić większość hp.
 5. Musashi

  Doczłapałem się w końcu dzięki korzystnej wymianie i mam pytanie, co bierzecie w ostatnim slocie ulepszeń. Obniżenie prędkości obrotu dział to dość słaby pomysł chyba, że wcześniej zamiast celności bierze się polepszenie obrotu. Ale celność ważna więc mam dylemat. Na razie pomocnicza ale szału nie robi. Jakiego samolotu używacie zwiadowczego czy myśliwca ? PS jeszcze sporo czasu minie zanim dostanę dowódcę Yamamoto
 6. Musashi

  No nie strasz mnie bo przymierzam się do zakupu.
 7. Kronstadt IXT

  Właśnie widziałem na YT i podziwiam ale ja mam zwykle Zao, Moskwy, Hindenburgi i innych gości którzy walą z daleka (często zza pancerników). W moich bitwach nikt nie chce kapować więc idę z przymusu bo inaczej bitwa będzie krótka (dychy nie lubią ryzyka ?). Ostatnio przy stanie 5-3 dla nas Zao uciekł z capa bo ktoś do niego strzelił chociaż wiedział, że to spowoduje przegraną. Poczekam na szczęśliwsze losowania.
 8. Kronstadt IXT

  Oglądam YT i nie wiem jak się wam trafiają takie losowania. Ja na 7 bitew miałem jedno fajne (w ostatniej) reszta 10 i 9 tier gdzie krążki biły mnie zasięgiem i nie chciały łapać cytadel. Do tego moi towarzysze za wszelką cenę chcieli przeżyć a nie wygrać więc to ja właziłem na capy i ginąłem walcząc z kilkoma wrogami . Po 5 bitwach zacząłem żałować zakupu (fakt grałem w nocy). W plutonie byłoby na pewno łatwiej ale pływam sam i mam kiepskie wyniki. Może gram za agresywnie ale ten okręt nie ma zasięgu aby pływać w grupie strzelającej z 20 km i ktoś musi walczyć o capy. Na razie jestem trochę rozczarowany (bo nie udało mi się staranować Misi chociaż straciła 55 tys. dmg ) bo cytadel dość mało a dziobem nie bardzo da się tankować.
 9. czy wystarczy przekopiować do nowego folderu czy coś się zmieniło ?
 10. Tier VII Z -39 Premium

  Czasami trafi się niezła bitwa (gdyby nie dobry pluton z Flintem u przeciwników może byśmy wygrali ) ale jak większość DD jest zależny od losowania i drużyny.
 11. Prinz Eugen - Tier 8 Premium

  Na większe odległości HE dają radę do czasu aż coś pokaże burtę. To naprawdę dobry okręt ale warto zrezygnować z kamuflażu na rzecz szybszego przestawiania steru bo on musi unikać salw a nie je przyjmować.
 12. Czy mając okręt premium i kupując go w sklepie dostanę za niego złoto czy tylko kredyty ?
 13. USS Indianapolis

  Wyprowadziłem z portu po dłuższej przerwie i jest lepiej. Obiłem jakiegoś mało ogarniętego Kronsztada na ponad 40 tys. Czy mając ten okręt i kupując go w sklepie dostanę za niego złoto (ile ?) czy tylko kredyty ?
 14. To nie jest celność dział tylko celność uzyskana w grze, najczęściej kosztem odległości z jakiej prowadzisz walkę. Krążkiem można strzelać z daleka a Gneis wymaga zbliżenia na znacznie mniejszy dystans co niesie ze sobą większe ryzyko.
 15. Tier VII Z -39 Premium

  Bo często to dobrzy gracze pierwsi kupują (lub dostają) premki i je testują (nie odnosić tego do mnie ). Oni też posiadają dobrych kapitanów. Wielokrotnie początkowe statystyki okrętów były bardzo obiecujące i spadały po jakimś czasie, więc miarodajne wyniki może będą po miesiącu.
×