w_wilk

Alpha Tester
 • Content count

  699
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9772

About w_wilk

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday
 • Portal profile w_wilk
 1. Też tak miałem po ostatnim patchu. Niestety spójność nic nie dała więc ściągałem grę od nowa.
 2. Co się dzieje z serwerem bo mnie wyrzuca dzisiaj co kawałek ?
 3. I co z tego że tak oberwiesz raz na kilkanaście bitew. Jak dostaniesz cytadelę to też tak płaczesz ? Kup okręt pograj i wtedy się wypowiadaj na jego temat. Okręt wcale nie jest łatwy w grze i na pewno nie pay to win.
 4. Jak się gra tym okrętem po wejściu Enterprise ?
 5. Ale kretyni z WG chyba zdają sobie sprawę z tych faktów, więc wypuszczając premkę mogącą często grać na 10 tierach powinni ją do tego przygotować.
 6. Dzisiaj znów tylko 10 tiery. Czy te matoły z WG nie mają w systemie MM jakichkolwiek sensownych rozwiązań. Ostatnie dni gram tylko na wysokich tierach i przyjemność żadna.
 7. A jaki zrzut ma Leks ? Czy Leks daje radę obecnie ?
 8. No niestety kiepsko to wygląda. Topienie niszczarek wielce problematyczne. Jedyna nadzieja w bombach ale tu rng.
 9. Bo to dobry perk szczególnie na mniej pancernych okrętach. Ważne czy toczysz pojedynek z jednym przeciwnikiem czy za chwilę możesz spodziewać się deszczu pocisków więc trzeba się zwijać
 10. Ten post świadczy tylko o jednym, Twojej niskiej kulturze.
 11. Dzięki, gram sam i ten chaos bitwy jest czasami straszny. Ja nie narzekam na okręt ale częsty brak logiki drużyny która nie strzela do wyspotowanych DD, nie zajmuje capów, opuszcza nagle flankę,porusza się w pojedynkę (BB) i ogólnie nie chce wygrać bitwy. Sprawdzę setap 2-1-1 ale 1-1-3 daje duże możliwości ataku co wybrałem dotychczas.
 12. A kto tam Cie wie. Dzięki wszystkim za informacje. PS A jak się wybiera te misje razy 3 ?
 13. Dzięki za uwagi. Jadę na 1-1-3 bo to wydaje się jedynym sensownym, 2-1-2 ma dopiero Midway. Trudno się gra tym setapem przeciwko Taiho ale 2-1-1 jest mało ofensywny. Szkoda, że nie można wybrać setapu pod przeciwnika. Nie narzekam na samą grę tym okrętem (całkiem fajna) ale zależność od drużyny. Ostatnio przegraliśmy mając 4 okręty a przeciwnik tylko lotniskowiec bo moi towarzysze nie przejęli capów.
 14. Jesteś pewien że dostanie się 100% dublonów przy takiej ofercie ? Czy ktoś to wypróbował ?
 15. Dzisiaj 4 bitwy wszystkie w plecy. Nie lubię narzekać na zespół bo jestem cienki na lotniach ale.... staram się jak mogę, nawet niszczarki topię i nic. Jak Wy wygrywacie te bitwy na Esseksie ?