Jump to content
Update 0.9.2.1 release: 31/03/2020 05:00 - 07:00 UTC Read more... ×

verlay

Beta Tester
 • Content Сount

  1,919
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7386

2 Followers

About verlay

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

880 profile views
 1. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  No się postarali.... zmienili III na IV na fladze jolly roger
 2. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Bo WG do dzisiaj nie opracowało automatycznego systemu do przyznawania nagród(flag), więc Sasza z Wanią siedzą przy flaszce i ogórkach i ręcznie dodają dla każdego nagrody.
 3. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Atlanta nie ma dymu, żeby coś nią ugrać trzeba wiedzieć gdzie zaparkować i być niewidocznym bo Atlanta wykryta to martwa Atlanta. Jak Cie Flintem wyspotują to puszczasz bąka i masz większą szansę na przeżycie. Bo to, że ktoś wygrał 3 razy rankingi wcale nie oznacza że jest jakimś koksem. Duże znaczenie dla statystyk może mieć to, że Atlantę trzeba było kupić a jak już ktoś kasę wydał to szkoda żeby okrętem nie grał i tak boty ponabijały taki dmg a z Flintem zagrali 1-2 bitwy stwierdzili, że kupa i tym nie grają.
 4. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Ładnie widać różnicę miedzy pręmką do kupienia a premką do zdobycia. Więc Twój mit:
 5. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  1500 Bitew.... myślę, że koło 400-450 bitwy bym dostał raka mózgu.
 6. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Skończyło się raczysko :P Z racji grania większości gier(jakieś 85%) Tirpitzem był to dla mnie najdłuższy sezon, po dotarciu na rangę 2 na jakieś 100 gier oduczyłem się grać. A w tym sezonie widziałem już wszystko od remisu!, detonację od jednej torpedy i wysadzanie DD z pomocniczej a na koniec 2 osoby bez straconej gwiazdki :P Mogłem grać Loyangiem ale postanowiłem sobie bezstresowo popykać BBczkiem co dało mi przy okazji jakiś 1mln elitarnego exp. Także tego powodzenia tym co jeszcze grają :) a w szczególności @baxowaty
 7. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Jak już myślisz, że rng jest po twojej stronie i wygrasz tą bitwę: Tyrpitz vs Loyang 1 pestka z pomocniczej vs 1 torpeda :)
 8. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Tego jeszcze nie grali
 9. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Ten sam kagero chwilę później u mnie w teamie od samego początku strzela w naszego bensona i wali torpedami do wszystkich,, kończy z różem i samozatopieniem a bitwa już na starcie przegrana :(
 10. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Ten tego
 11. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Dla mnie sprawa by się zakończyła w bitwie. To ty musiałem po bitwie zacząć mnie wyzywać, już ci więcej wstydu oszczędzę i tego tutaj nie wkleję.
 12. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Żeby było jasno dałem cała wstecz i kręciłem w lewo, niestety tak działa mechanika tej gry, że okręt nie zacznie się cofać tylko będzie miał te 4 węzły. Dopiero jak dałem full i kręciłem w prawo to go przepchałem choć on zamiast odbić w lewo dalej się pchał prosto. Ja zrobiłem wszystko co mogłem żeby wyjść z tej sytuacji(nie spowodowanej przeze mnie). Wystarczyło się rozejrzeć przed odbijaniem czy coś nie płynie z tyłu albo chwilę przed kolizją skręcić orleanem na maksa w prawo ale nie on sobie musiał radośnie płynąc prosto i jeszcze mieć pretensje, że to moja wina.
 13. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Widzę, że otworzenie powtórki sprawia ci problem więc wrzuciłem film na którym sobie można obejrzeć jak to wyglądało.
 14. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Dobra masz ignora tutaj, jak masz coś do powiedzenia to wejdz na normalne konto.
 15. verlay

  15 SEZON - Rankedy

  Czyli nie obejrzałeś i dalej w swoje. W sumie zabawny jesteś więc nie dostaniesz ignora.
×