Jump to content

ghost252

Players
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1083

About ghost252

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

295 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Okazało się, że swoją śmieszną grą mahanem na drugim koncie (Inxar) mam 12 wynik PR na serwerze i 9 w średnim dmg
 2. Mahan

  Po ograniu ponownie mahana na 2 koncie stwierdzam, że jest to bardzo mocna deska mimo krążącej o nim słabej reputacji. Na plus: -dużo torped pozwala w miarę bezstresowo zasypywać nimi okolicę -ogromna siła ognia -niezła pula hp -możliwośc bezpiecznego torpedowania bez wykrycia Minusy: -lekko mułowaty -torpedy robią mały dmg -AA niemal nic nie robi (na kadłubie c nie grałem) Z innych spraw- kamuflaż nie powala (jak wszystkich dd 7 tieru). Boli to zwłaszcza gdy trafimy na 8 i 9 tier. Przydałyby się buffy camo dla niszczarek 6 i 7 tieru.
 3. Aktualizacja 0.6.12 - Zgłaszanie błędów

  Codziennie po kilka razy crash w bitwie :/
 4. Eh i znów weekend...

  Wczoraj w 6 czy 7 bitwach 100% WR, dziś byłem gotowy na wajchę w dół. Wchodzę do bitwy: Oho, 2 różowych, zaczęło się. Ale postanowiłem, że nawet jeśli to nie pozwolę sobie zepsuć dnia. Akatsuki dostało detonację po moim 2 trafieniu. Coś jest nie tak...
 5. Wiadomo co się stanie z doświadczeniem zebranym na okrętach w operacji halloween?
 6. Eh i znów weekend...

  Oto jak mm postanowił uwalić w pierwszej bitwie na gaede (stock, bez kapitana...) mnie i gaede czerwonych.
 7. Mahan

  Graj jak farragutem z lepszymi torpedami :P
 8. Mahan

  Soon
 9. Benson

  Nie zawiedziesz się na fletcherze :)
 10. Ognevoi – Tier VIII

  Odchodzimy na więcej niż 7km i patrzymy jak większość pocisków fletchera ląduje w wodzie :) Świetna niszczarka jak już wyżej wspomniano. Więcej nie ma co się rozpisywać.
 11. Ogniewoj

  Benson ma większy dmg z torpedy.
 12. Eh i znów weekend...

  Jedna z głupszych drużyn z jaką grałem. 2 razy musiałem odbijać zajęte przez siebie capy, niemal udało mi sie zająć trzeci ale fiji mnie zresetował. Mój team miał capy zupełnie gdzieś, ze swoim camo 7,5km musiałem sam je zdobywać a gdy pensacola odbijała b nikt nie raczył go zresetować dopiero gdy zostało 7 minut zaczęli się nimi interesować. Z drugiej strony to był dość ciekawy mecz i czułem ogromny wpływ na losy bitwy.
 13. Nasze osiągnięcia

  @up co zrobił ogniewoj?
 14. Podvoisky – Tier V

  Przeciętna maszyna. Własnie skończyłem grind na drugim koncie ze średnim 33k (gdzie na 4 tierze mam średnią 40k). Zdecydowanie zbyt długi reload i kiepska manewrowość. Na capie przez to nie powalczymy, chyba, że z japońską deską. Generalnie większość bitew duzo nie zdziałamy. Zdecydowanie wolałbym działa starego gniewnego. Oczywiście czasem fajna bitwa wpadnie ale potrzeba na to sporo szczęścia. Co ciekawe, na 10 bitew które stoczyłem 1 była na 4 tierze, jedna na 6 i 8 na 7 :/
 15. Misje tygodniowe

  Przycięli nagrodę za 4 etap z 1mln do 500k srebrników- brawo wg.
×