ghost252

Players
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1053

About ghost252

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile ghost252

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. Przycięli nagrodę za 4 etap z 1mln do 500k srebrników- brawo wg.
 2. Fajnie, że działa. Nie wiem jak z kamerą artylerii. Wieczorem mogę sprawdzić to u siebie. Swoją drogą logowanie do innego serwera z paczki aslaina działa bez problemu. W sumie tylko w przypadku aktualizacji na ru ktora jest zazwyczaj dzień wcześniej nie pogramy :/
 3. ...ale tylko niszczycielom i krążkom, z powodu opadu nie mogą startować samoloty z CV, BB za to mają oczywiście zamontowane specjalne pancerze odporne na atom...
 4. @up bez przesady :P Nicholas w niskotierowe krążki wsadza ładny dmg z ap. Nawet czasem cytadela wpadnie. Ciekawi mnie właśnie jakie wartości mają działa na clemsonie. Wczoraj nic nie mogłem zrobić płynącej pełną burtą kumie z 4km. Znalazłem wykres dla dział 127mm us dd, ale dla clemsona nie znalazłem.
 5. ... a następnie opad nuklearny działający jak cyklon :P
 6. Ma ktoś tabelki/wykresy penetracji pancerza pociskami AP? Konkretnie chodzi mi o coś takiego dla clemsona i Nicholasa.
 7. Właśnie cały problem mam tylko z wybraniem pierwszej trójki, bo na razie na kolejną nie mam punktów. Mam ogromny dylemat czy iść w przeładowanie torped czy jednak HP. Z jednej strony mamy 9 sekund szybciej rybki, a z drugiej 2800hp.
 8. Ja na szybko sprawdziłem to w dwóch bitwach i wszystko było ok. Więcej grać będę wieczorem. U kolegi zadziałało przerzucenie całego folderu res, ale u mnie na ekranie ładowania wywalało grę. W razie gdyby nie działało powinno wystarczyć sprawdzić spójność gry i wszystko wróci do normalnych ustawień. Pozdrawiam ;)
 9. Zmiana języka na polski w wersji gry z rosyjskich serwerów: Grzebiąc uparcie w plikach gry chcąc zmienić język przyjaciół ze wschodu na nasz, razem z kolegą chyba znaleźliśmy rozwiązanie. Potrzebne są do tego wersja gry EU i RU. 1. W launcherze wersji EU ustawiamy język jaki nasz interesuje (w moim przypadku polski). 2. Wchodzimy do głównego folderu z zainstalowaną wersją gry na EU 3. Kopiujemy wszystkie pilik i podfoldery z folderu "res" z wyjątkiem "scripts" oraz "scripts_config" 4. Wklejamy to do folderu "res" w folderze głównym wersji gry RU i zgadzamy się na podmianę plików 5. Uruchamiamy grę i cieszymy oko pięknym polskim językiem
 10. Nie wiem. Jakiś czas temu działało. Od wczoraj nie przez patche. tak czy owak ja już gram na ru i mam gdzieś serwer eu.
 11. Możesz też wgrać mod z paczki aslaina, wtedy w jednym launcherze wybierasz serwer gry i masz zestaw językowy jak EU. Ale oczywiście zostaliśmy olani. Rosjanie wczoraj dostali patch 0.6.8.0.1. i na naszej wersji 0.6.8.0 nie uruchomisz serwera RU. A zupełnie jak Ty postanowiłem wyemigrować, już pobrałem wersję na RU. Niestety poza reflinkiem jak wyżej nie mam żadnego kodu. ILOVEWARHIPS w przeciwieństwie do eu nie działa.
 12. Czy ktoś też nie może zalogować się na serwer rosyjski w grze? Używam moda z paczki aslaina do tego. ok już wiem. Nie dostaliśmy jeszcze patcha 0.6.8.0.1 ech.. jest jakiś sposób na przestawienie całego launchera na RU serwer? Czy tylko ściąganie launchera RU wchodzi w gr?
 13. To miałby być wyłącznie troll kapitan na kumę. A jak ifhe?