ghost252

Players
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1048

About ghost252

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile ghost252

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Ja na szybko sprawdziłem to w dwóch bitwach i wszystko było ok. Więcej grać będę wieczorem. U kolegi zadziałało przerzucenie całego folderu res, ale u mnie na ekranie ładowania wywalało grę. W razie gdyby nie działało powinno wystarczyć sprawdzić spójność gry i wszystko wróci do normalnych ustawień. Pozdrawiam ;)
 2. Zmiana języka na polski w wersji gry z rosyjskich serwerów: Grzebiąc uparcie w plikach gry chcąc zmienić język przyjaciół ze wschodu na nasz, razem z kolegą chyba znaleźliśmy rozwiązanie. Potrzebne są do tego wersja gry EU i RU. 1. W launcherze wersji EU ustawiamy język jaki nasz interesuje (w moim przypadku polski). 2. Wchodzimy do głównego folderu z zainstalowaną wersją gry na EU 3. Kopiujemy wszystkie pilik i podfoldery z folderu "res" z wyjątkiem "scripts" oraz "scripts_config" 4. Wklejamy to do folderu "res" w folderze głównym wersji gry RU i zgadzamy się na podmianę plików 5. Uruchamiamy grę i cieszymy oko pięknym polskim językiem
 3. Nie wiem. Jakiś czas temu działało. Od wczoraj nie przez patche. tak czy owak ja już gram na ru i mam gdzieś serwer eu.
 4. Możesz też wgrać mod z paczki aslaina, wtedy w jednym launcherze wybierasz serwer gry i masz zestaw językowy jak EU. Ale oczywiście zostaliśmy olani. Rosjanie wczoraj dostali patch 0.6.8.0.1. i na naszej wersji 0.6.8.0 nie uruchomisz serwera RU. A zupełnie jak Ty postanowiłem wyemigrować, już pobrałem wersję na RU. Niestety poza reflinkiem jak wyżej nie mam żadnego kodu. ILOVEWARHIPS w przeciwieństwie do eu nie działa.
 5. Czy ktoś też nie może zalogować się na serwer rosyjski w grze? Używam moda z paczki aslaina do tego. ok już wiem. Nie dostaliśmy jeszcze patcha 0.6.8.0.1 ech.. jest jakiś sposób na przestawienie całego launchera na RU serwer? Czy tylko ściąganie launchera RU wchodzi w gr?
 6. To miałby być wyłącznie troll kapitan na kumę. A jak ifhe?
 7. Gra omahą, mapa bełt. Po bardzo długiej wymianie ciosów został nasz kongo full hp i duca d'aosta drużyny przeciwnej na 3/4 hp. 5 minut do końca. Kongo ruszył w pościg. Początkowo duca ładnie ustawiła się by nie pokazywać burty. Odległość 13 km. Kongo pudłuje kolejne strzały. Duca męczy go z HE. Odległość 10km, kongo pudłuje kolejną salwę, następnie jeszcze jedną i kolejną. Duca widząc z czym ma do czynienia pokazuje pełna burtę i wykorzystuje maks siły ognia. Kongo pudłuje znów 2 razy. Duca przestaje manewrować i płynąc pełna burtą powoli ściąga hp z bebeczka. Następna salwa kongo już z HE znów pudłuje. Minuta do końca bitwy, kongo ma połowę hp, nie trafił ani raz w ducę, która znika za wsypą na minutę przed końcem bitwy, kierowca pancernika zatrzymuje się w miejscu i przestaje cokolwiek robić/. Kongo oczywiście zostaje jednoznacznie określony na czacie. My przegrywamy na punkty. Kongo trzeci od końca w tabeli. http://wows-numbers.com/pl/player/501865670,HamdiLoki/
 8. Jakiego kapitana na nim macie? Ma dostac buffa w kolejnym patchu przez co jest bardzo interesujący.
 9. Niemieckie niszczarki do 5 tieru to potwory. Ogromny DPM, genialne torpedy, kamuflaż (ok, g101 ma średni) i niska sylwetka czynią z nich rewelacyjne fun shipy. Nawet krótki dym nie przeszkadza na tym poziomie. Jedyne wady jakie mogę wskazać to przeciętna parabola lotu pocisku i słabe pociski HE, które jednak rekompensują świetne AP, nie ma to wsadzać co 4 sekundy cytadele w nieświadomy krążek Absolutnie najlepsze niszczarki niskiego tieru. Polecam każdemu zrobić V-170. Bitwa sprzed chwili. A człowiek męczy się byle zrobić 50K na fletcherze
 10. Pany to jakie perki kapitana na kumę mając 10pkt?
 11. Wbicie X tieru w WoWs nie jest niczym elitarnym ani wymagającym skilla. Najgorszy pomidor robiący 150 bazowego na bitwę w końcu (niestety) zdobędzie desa czy yamato.
 12. Śmieszna sytuacja. Zostało mi 101 xp do drugiego kontenera wiec dla szybkiego wbicia jak i niestresowania się już wszedłem texasem na co op. Spotkałem tam to ziółko http://wows-numbers.com/pl/player/530051364,Fuggs/ Grał emile bertin. Padł pierwszy, zwyzywał drużynę od ślepców i idiotów, a gdy poprosiłem (grzecznie, bez wyzwisk itp.) go, żeby nie grał randomów jeśli z botami nie daje sobie rady przeprosił mnie .
 13. Mamy już wspaniałą misję na smitha a Ty jeszcze +100% do pd chcesz?
 14. Zdecydowanie najfajniejsza ze wszystkich operacji. Całkiem klimatyczna.