Jump to content

SmerfZgrywus

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7091
 • Clan

  [TPB]

About SmerfZgrywus

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. SmerfZgrywus

  [TPB] The Pirate Bay

 2. SmerfZgrywus

  4K resolution UI scaling request.

  Please make 4K scale UI
 3. WYNIK OGÓLNY: 0 PKT NASSAU 0 PKT Screeny: link KAISER 0 PKT Screeny: link KOENIG 0 PKT Screeny: link BAYERN 0 PKT Screeny: link
 4. SmerfZgrywus

  ''NINJA'' - Konkurs - II etap Maratonu

  Wynik 208
 5. SmerfZgrywus

  Konkurs - Grunwald 606

  Murmańsk XP 2036 DMG 1090 Suma 3126 Murmańsk XP 1983 DMG 126 692 Suma 3252
 6. SmerfZgrywus

  ''WINCYJ DYMYDŻU'' - Konkurs - I etap MARATONU

  To i ja się dopiszę ;) 119 na razie
 7. SmerfZgrywus

  1stCav - rekrutacja

  Tak, obeszło się bez ofiar w ludziach więc temat dalej aktualny
 8. SmerfZgrywus

  Bitwy Rankingowe

  Pancernik ma taką pulę hp żeby zbierać dmg od przeciwnika. Jeśli nie ty to te same pestki poleca w krążownik a jemu zrobią większą krzywdę... To, że masz większy zasięg nie znaczy, że masz grac na takim zasięgu całą bitwę.
 9. SmerfZgrywus

  Bitwy Rankingowe

  A szkoda, WG mogło by odblokować taką opcje przy następnym stopniu. Najlepiej dywizjony 7 osobowe.
 10. SmerfZgrywus

  Bitwy Rankingowe

  Jak dokładnie wygląda podział losowania pomiędzy rangami? Ranga 25 z 25 czy są jakieś widełki?
 11. SmerfZgrywus

  Patch 0.4.1.1

  Dokładnie, powinieneś wysłać ten post do siebie...
 12. SmerfZgrywus

  Patch 0.4.1.1

  Walka z pancernikami chyba z zasady powinna być trudna? Chciał byś mieć na każdym tierze takie Colorado które salwy z HE od krążownika przyjmuje po 5-6 k co kilka sekund? Jeśli tak to po grzyba dodawać do gry pancerniki? Wracając do tematu moje pierwszego posta. Czy WG mogło by się wysilić podając listę prawdziwych zmian? Ja za grę płacę pełna kwotę (premka, dublony, okręt premium) więc i informacje o zmianach chciał bym otrzymywać w całości a nie po kawałku.
 13. SmerfZgrywus

  Patch 0.4.1.1

  W nadbudówkę Iowy prawie zawsze wchodził dmg. Mały, często minimalny ale wchodził. To dziób i przednie działa przyjmowały za "0", bądź rykoszetowały pociski. Teraz stojąc prostopadle do przeciwnika ten wbija się z AP w dziób i to po kilka tysięcy hp ... Ponadto na kilka bitew które rozegrałem dziś miałem wrażenie, że obrażenia od pocisków HE z krążowników też się zwiększyły. O ile wcześniej można było przystopować natarcie flanki ustawiając się dziobem tak teraz działa to tak samo jak w każdym innym pancerniku czyli nie działa. Mnie osobiście nie bawi strzelanie się na 25km gdzie trafienie zależy od RNG a nie od tego ty czy dobrze się wstrzeliłeś. Dodatkowo taka gra blokuje możliwości ataku słabiej opancerzonych krążowników. Moim zdaniem to po prostu psuje rozgrywkę.
 14. SmerfZgrywus

  Patch 0.4.1.1

  Ale o nerfie pancerza na Iowa już nie warto wspominać prawda? Lepiej to zrobić po cichu, może tępy gracz się nie domyśli....
 15. Hey, after auto update my browser show me something like that: An error occurred while running UserScript WoWsStatInfo 0.4.1.16, script: Lang: pl Browser name: Firefox Full version: 40.0 Major version: 40 AppName: Netscape UserAgent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:40.0) Gecko/20100101 Firefox/40.0 Error: TypeError: url is undefined URL: http://worldofwarships.eu/pl/community/accounts/506977522-SmerfZgrywus/#tab=pvp/account-tab-overview-pvp Line: 2140 Column: 7 StackTrace: TypeError: url is undefined Please, inform script developer about this error. Reinstal doesnt work.
×