Jump to content

czstraydog

Beta Tester
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8165
 • Clan

  [IDDQD]

4 Followers

About czstraydog

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. czstraydog

  Další podvod s boty

  Jj podvod s boty je svinstvo, člověk si je koupí a ony se mu za 14 dní rozpadnou? Fuj!
 2. Vždyť na té stránce máš jasně napsané: Tato změna také ovlivní spotřební doplňky „Stíhač“ a „Pozorovací letadlo“
 3. czstraydog

  0.7.12 - Hlášení chyb

  To těžko, Asashio má pouze dva AA mounty a sice 2x25mm. Takové AAčko by musel průbojný granát z Musashi zničit, což by bylo vidět na druhém screenu. V pobitevních statistikách totiž můžeš vidět co všechno jsi na zasažených lodích zničil nebo aspoň poškodil. Snažil jsem se tady hlavně poukázat na fakt, že těch penetrací za 0 je fakt hodně, stává se to nezávisle na typu a ráži vystřeleného granátu a na druhu zasažené lodě atd. Pochybuju že všechny tyhle situace jsou výsledkem nějaké herní mechaniky.
 4. czstraydog

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Nesmyslné penetrace za 0 dmg. Někde jsem slyšel, že penetrace za 0 vznikne tehdy, když střela zasáhne sekci lodě co nemá HP (např. protitorpédovou obšívku, nebo věž či torpédomet). Může mě teda někdo vysvětlit co jsem trefil průbojným granátem vystřeleným z Mushashi, který trefil torpédoborec Asashio? Tahle loď nemá žádnou obšívku a žádný výše zmíněný modul jsem nepoškodil. Tohle není herní mechanika, ale prachsprostý bug.
 5. czstraydog

  Suggestions thread

  People are still converting (paying) free xp? Why? Its so easy to farm these I just showed my clanmates how to do it efficiently and here is result. I think they did pretty well
 6. czstraydog

  game wg

  I dont know which drug you took, but you should take half dose next time.
 7. Se slzou v oku vzpomínám jak jsem jezdil rankedy hlavně proto že na ranku 1 byla odměna 100 kamufláží na +100%xp. Takové kamufláže teď hnijí ve skladu, protože nemají žádnou hodnotu
 8. 7 kebabů...............Comediantovy určitě začaly téct sliny z koutku
 9. Teď už ne, to by bylo přece šílené. Hrát cw jen kvůli oceli, která se rozdává zadarmo
 10. Taky jsem se zrovna chystal poukázat na rozdíl ve smýšlení různých národů. Prostě speciální sněhové vločky ze západu chrochtají blahem, jak je krásně sluníčkové, že dostanou něco zadarmo. A naopak lidi z východu bručí a remcají, že to samé dostanou bez sebemenšího náznaku snahy.
 11. czstraydog

  [Official] Wargaming Response to Steel Concerns

  Simply one big NO to free steel.Why? Because normally you have to earn it by playing Ranked or CWs. Both game modes take huge effort and lot of time, especially CWs. You have to learn strategy for every map, you must know how to play your ship, how to defeat enemy ships (simply you need skill), you need good teamwork, good commander and so on. And now you can earn steel by winning co-op battles? WHAT?
 12. czstraydog

  Sbornik poruch osobnosti...

 13. czstraydog

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak jsem potřeboval asi 30k free xp. Stačila jedna bitva a ještě zbylo. Btw na konci mě zůstalo 133hp
 14. czstraydog

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Ano moc se tam nevyskytuju, pravda ale je, že to není jen tím s jakými herními výkony se tam člověk v poslední době setkává ale spíše tím, že mě už loďky opět přestávají bavit. A dalším faktem je, že operace jsou nejlepším místem k farmení kapitánských i free expů.
×