Jump to content

czstraydog

Beta Tester
 • Content Сount

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9584
 • Clan

  [IDDQD]

4 Followers

About czstraydog

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [IDDQD]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

853 profile views
 1. Máš určitě na mysli tu kampaň s Graf Spee že? Na všech světových serverech bylo možné si tu loď vyjezdit zadarmo splněním misí v kampani. Na všech kromě EU. Taky zkusili........(fakt přemýšlím jak to slušně napsat)..........zkusili vytáhnout z lidí více peněz tím, že loď Graf Spee bylo možné pouze koupit v premiovém obchodě. Vůbec ji nešlo získat plněním misí tak, jako na jiných serverech. A tuto prasárnu obhajovali slovy: "Nechceme aby lidé o vánocích seděli před monitory počítačů". A o dva roky později přišel pekelný grind na PayToRico. Prostě loni už nevadilo že lidi prosedí svátky u pc, hlavně když budou šustit eura v kapse.
 2. At the end of the year wargaming gives us as usually event Milking the Cashmachine. This year its called "Catch your Makarov" Seriously every year its getting worse and worse. They are pissing on our heads and they dont even try to pretend its just a rain.
 3. I na konci letošního roku pro nás wg již tradičně připravilo akci Milking the cashmachine. Tentokrát s názvem: "Získej svého Makarova"
 4. czstraydog

  Shipyard & Puerto Rico

  Do you guys remember how WG in year 2016 removed Hunt for the Graf Spee christmas event on EU server? What was their official statement? What they told us? Wargaming told us that they removed it, because they didnt want to force people to sit in front of pc screen during christmas (of course this was filfthy lie because they want us to buy Graf Spee from premium shop) Is it necessery to say that Hunt for Graf Spee could be finnished pretty easily? Even average players could earn that ship for FREE! And it doesnt took absurd amount of time! And now look at this monstrous Puorto rico event. Even great player+nolifer basically have to spend all of his time playing, grinding and probably paying real cash in order to get Puorto Rico. You know what Wargaming? Big F word to you, your lies and greediness.
 5. czstraydog

  Otázky a odpovědi

  Přesně jak jsem čekal, neumí hrát, proto hraje coop a ještě by chtěl stejně velký výdělek jako mají ti, co hrát umí a hrají proto random. Přesunuto z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 6. So wg finally made change to 0 dmg penetrations? Wow, just WOW! It took you only half eternity!
 7. czstraydog

  Další podvod s boty

  Jj podvod s boty je svinstvo, člověk si je koupí a ony se mu za 14 dní rozpadnou? Fuj!
 8. Vždyť na té stránce máš jasně napsané: Tato změna také ovlivní spotřební doplňky „Stíhač“ a „Pozorovací letadlo“
 9. czstraydog

  0.7.12 - Hlášení chyb

  To těžko, Asashio má pouze dva AA mounty a sice 2x25mm. Takové AAčko by musel průbojný granát z Musashi zničit, což by bylo vidět na druhém screenu. V pobitevních statistikách totiž můžeš vidět co všechno jsi na zasažených lodích zničil nebo aspoň poškodil. Snažil jsem se tady hlavně poukázat na fakt, že těch penetrací za 0 je fakt hodně, stává se to nezávisle na typu a ráži vystřeleného granátu a na druhu zasažené lodě atd. Pochybuju že všechny tyhle situace jsou výsledkem nějaké herní mechaniky.
 10. czstraydog

  0.7.12 - Hlášení chyb

  Nesmyslné penetrace za 0 dmg. Někde jsem slyšel, že penetrace za 0 vznikne tehdy, když střela zasáhne sekci lodě co nemá HP (např. protitorpédovou obšívku, nebo věž či torpédomet). Může mě teda někdo vysvětlit co jsem trefil průbojným granátem vystřeleným z Mushashi, který trefil torpédoborec Asashio? Tahle loď nemá žádnou obšívku a žádný výše zmíněný modul jsem nepoškodil. Tohle není herní mechanika, ale prachsprostý bug.
 11. czstraydog

  Suggestions thread

  People are still converting (paying) free xp? Why? Its so easy to farm these I just showed my clanmates how to do it efficiently and here is result. I think they did pretty well
 12. czstraydog

  game wg

  I dont know which drug you took, but you should take half dose next time.
 13. Se slzou v oku vzpomínám jak jsem jezdil rankedy hlavně proto že na ranku 1 byla odměna 100 kamufláží na +100%xp. Takové kamufláže teď hnijí ve skladu, protože nemají žádnou hodnotu
 14. 7 kebabů...............Comediantovy určitě začaly téct sliny z koutku
 15. Teď už ne, to by bylo přece šílené. Hrát cw jen kvůli oceli, která se rozdává zadarmo
×