Jump to content

tomekzabrze

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16256
 • Clan

  [BASIC]

About tomekzabrze

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

275 profile views
 1. tomekzabrze

  Szukam klanu.

  Witam. Nie posiadam TS-a i mikrofonu ale za to dużo chęci do zdobywania ropy :D 7000 bitew na koncie, kilka dziesiątek, następne w planie, staty takie se ale może wzrosną :D Gram o różnych porach, często rano i późnym wieczorem jak praca i rodzina pozwola. Pozdrawiam.
 2. tomekzabrze

  Misje tygodniowe

  To było chyba pierwsze zwycięstwo dnia na fiji i 100% PD ekstra, Mój błąd.
 3. tomekzabrze

  Misje tygodniowe

  Nie robiłem screena, były zatpione leningrad i kagero, 2250 PD modyfikatorów żadnych nie miałem.
 4. tomekzabrze

  Misje tygodniowe

  Mam problem z czwartą częścią "Peking". W jednej bitwie zniszcz 1 niszczyciela, zdobądź 1750 bazowych PD. Należy ukończyć w bitwie losowej lub rankingowej, okręty minimalnie VI poziomu. W bitwie losowej grając fiji zatopiłem 2 niszczyciele, zdobyłem 2250 bazowych PD i nie zaliczyło. Dlaczego ?
 5. tomekzabrze

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Otrzymałem z superkontenera modyfikacje wytwornicy dymu 1, Działanie : zwiększa czas działania tego sprzętu eksploatacyjnego o 30 % ale zmniejsza czas trwania dymu o 12 %. Dym krótszy o 12% a te 30 co to za lepszość ?
 6. tomekzabrze

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  wMisja: Bitwa w Cieśninie Makasarskiej IV Ograniczenia: Dostępna po wypełnieniu misji Bitwa w Cieśninie Makasarskiej III. Bitwy losowe i rankingowe. Raz na konto. Dowolny okręt poziomu VI lub wyższego. Warunki do spełnienia w jednej bitwie: Zdobądźcie 200 wstęg. Znajdźcie się w pierwszej trójce w Waszym zespole pod względem zdobytych podstawowych PD. Nagrody: 1 000 000 kredytów W jednej bitwie trzeba te wstęgi zebrać
 7. tomekzabrze

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Można to jakoś obserwować w trakcie bitwy żeby wiedzieć ile brakuje lub po bitwie ile zabrakło ? Z trafieniami to jasne ale chyba nie mam takiego okrętu
 8. tomekzabrze

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Warunki do spełnienia w jednej bitwie: Zdobądźcie 200 wstęg. Pewnie rozbawię wyjadaczy ale co to są te wstęgi ?
 9. tomekzabrze

  FAQ - Zanim zapytasz zajrzyj tutaj.

  O to chodziło, dzięki
 10. tomekzabrze

  FAQ - Zanim zapytasz zajrzyj tutaj.

  Witam Jak to zrobić żeby przy okrętach był widoczny nick gracza i nazwa okrętów ? Nie widzę tej opcji czy trzeba ściągnąć jakiegoś moda ?
 11. Witam Przeniosłem wowsa pendrivem na nowy komputer, niby działa mogę grać ale po kliknięciu na ikonę aplikacji od razu startuje ładowanie gry, brakuje tego menu początkowego z informacjami o wydarzeniach itp... wszystkie pliki skopiowałem więc o co chodzi ?
×