Jump to content

Thor1n

Master Pirate
 • Content Сount

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  993

2 Followers

About Thor1n

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Prague

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Thor1n

  Tirpitz

  ...s největší pravděpodobností tier 9 jako H39 a tier 10 jako H41. Jinak Tirpitz přijde do obchodů už zítra. (tzn.: v sobotu 29.8. v 7:00)
 2. Thor1n

  St. Louis

 3. Thor1n

  Minekaze

  Tak to mám pro tebe špatný zprávy... : D WG má rozdělaný prémiák IJN DD na 5. úrovni jménem Kamikaze... a je ještě o trošku lepší než Minekaze. : ) Má stejná torpéda, plus lepší otáčení děl, plus 2x tak větší RoF. Už se na něj těším.
 4. Thor1n

  Tirpitz

  Statistiky hráče: EiKarrRamba Myslím, že s touhle lodí se bude hezky vydělávat. : ) Edit: Houmer_ vydal českou recenzi Tirpitz přichází! Odkaz viz spoiler.
 5. Thor1n

  Aoba

  no přece místo v přístavu pro další loď
 6. no, jestli je Sims v základu pro zkušené... tak s druhými torpédy to bude teprve výzva.
 7. Torpéda sem, torpéda tam, torpéda kam se podívám. Torpédo sem, torpédo tam, to dárečky vám posílám. Hrdý majitel potopeného vraku. Ve hře mi říkají potápěč. Mořský vlk ze Středozemě. Torpédový kurýr. Letadlový uklízeč. Aktivní hledač perel. Lodě-bijec. Kapitán bludného torpédoborce. ...s Poseidónem na kávičce. Bombardéry sem a tam, asi bomby posbírám! Profesionální chytač granátů. Jako úspěšný chytač torpéd teď hraji za podmořskou ligu.
 8. Thor1n

  Pensacola

  Já už jsem to psal tady. Pensacola má nesmyslně vysokou hodnotu dosahu nalezení lodí... a to 15,7 km. New Orleans má 12,4 km. Přitom je Pepsina jen o maličko vyšší, jinak jsou skoro stejně velké. Pepsi by měla mít tak 13 km, max. 13,5. Des Moines má 13,9 km. North Carolina má 15,7 km. Ranger má 14,2 km. : D
 9. Thor1n

  Pensacola

  Atago je takové, jaké popisujete... a zaslouží si buff. Až bude mít hodně lidí osmičky, bude to znát a snad s tím WG něco udělá... Už teď má statistiky podprůměrné... avg dmg za Atago mám 40k, za St. Louis 41K, a za Murmansk 61k. To mluví samo za sebe. : D A co si myslíte o tom vytvořeném modelu Pensacola 1930? Je to vlastně Pepsina v základu. Já bych spíš uvítal USS Portland... : ) Edit: Jj, taky jsem jen napsal svůj názor... prostě mi Pepsi-cola v aktualizaci 0.4.1 přijde dobrá. Ale taky to může být tím, že za těžké americké křižníky mi to fakt jde. : )
 10. Thor1n

  Pensacola

  kdo ví, třeba se někomu nelíbilo, co napsal o Atagu... spousta lidí si myslí, že je to úžasná loď já ji mám taky, a špatná není... ale ta rychlost střelby je příšerná... možná, že by to Cleveland zvládl ...když jsem to já dokázal s Atlantou : ) jak si to teď zpětně čtu, tak mně se zas nelíbí, jak srovnáváte lodě s CBT ...když každý ví (tedy skoro každý), že se lodě neustále balancují, upravují, atd. ty lodě nejsou stejné jako dřív... teď mi přijde Pepsina mnohem lepší popravdě, v CBT jsem na ni taky nadával
 11. Thor1n

  Yamato

  Všichni mi říkali... Montana je lepší. Většina za ní hraje. V testu jsem ji vyexpil a opravdu je to skvělá loď. Jenže... ...pak přišel moment, kdy jsem si šel pro Jamato. A hned první bitvu jsem z ní byl neskutečně nadšený. Nejen, že je to nádherná, jedinečná, legendární loď. Ale přijde mi i zábavnější. Hrál jsem ji na close combat s vylepšení pro sekundárky. Tedy boj do 10 km. A výsledky naprosto úžasné. Hned první bitvu jsem plul mezi ostrovy a vybafnul na Des Moines a vystřelil první salvu. Zasvěcení ví, co následovalo... její posádka šla plavat. : D Další na řadu přišla Iowa... výstřel a... -50% HP. : D Ta loď je prostě boží! Je to přesně jak říkal carramba ve videu. Když už se trefíte, tak to stojí za to. Přijde mi, že Jamato je jako nůž... a ostatní lodě jsou z másla.
 12. Thor1n

  Pensacola

  Nechápu, jak tohle můžeš napsat... Pensacola je naprosto úžasná loď. A je mnohem lepší než Cleveland. Cleveland střílí jak arti... s ní je to jak když někdo krmí slepice. Nebo jak když vystřelí paragány do vesmíru a oni pak pomaličku padají na místo určení... Ale Pepsina? AP - 203 mm, dobrá trajektorie, vysoká rychlost střel a hlavně parádní poškození. Na testu jsem s ní pořádal hotové sado maso a nechal si ji jako elitní na hodnocené hry. Co bitva, to 1, 2, či 3 zářezy. WG má dokonce udělaný model s názvem Pensacola 1930. Že by budoucí prémiák? : D Každá loď má jiné parametry a každý by měl přizpůsobit styl hraní daným parametrům. Pepsi je vysloveně sniper a bodyguard celého spojeneckého svazu.
 13. Thor1n

  Sims

  Podařilo se mi najít info o druhé variantě torpéd. 2x4 533 mm Bliss–Leavitt MK8 mod. 2B Rychlost: 49 kt Dosah: 9,2 km Nabíjení: 72 s Max. poškození: 8 500 Pro představu uvedu první variantu. 2x4 533 mm MK15 mod. 0 Rychlost: 65 kt Dosah: 5,5 km Nabíjení: 87 s Max. poškození: 11 600 Pozn.: Detekce lodi s kamufláží je... 7,33 km. (...s pátou schopností kapitána klesá detekce na 6,6 km)
 14. Thor1n

  Des Moines

  Tak jsem dnes testoval DM a super. Tak se podělím o některé poznatky. Je to opravdu skvělý křižník a po dnešku to bude moje nejoblíbenější lajna z celé hry. Střely lítají rychle a trajektorie je ideální...: 18,25 km za 13,70 s (s výbavou na dostřel) 14,70 km za 10,00 s 10,00 km za 06,00 s Největší dilema bude každý mít při volbě nejdražšího vybavení... Tedy buď dostřel nebo nabiják. Vyzkoušel jsem oba. Každému asi sedne něco jiného, protože každý preferuje jiný styl hraní... Ale úplně nejlepší výsledky jsem měl s touto konfigurací. Vybavení a schopnosti na AA. Nabiják -12% nabíjení + schopnost kapitána na otáčení věží. Kamufláž za 8.000,- na -3% detekci. (pak vás detekují na 13 km) V této konfiguraci tedy nabíjíte za 5,28 s + dostřel 15,8 km. (dostačující) Na dočasné zvýšení dostřelu o 20%, můžete použít spotřebák Spotting Aircraft. DPM je obrovský, s AP dáváte citadely křižníků jak na běžícím páse, a na BB je to insta-napalm. To mi dost připomíná Atlantu. Pokud si vás nepřítel nevšímá, tak za to draze zaplatí! : D
 15. Thor1n

  Langley

  Video je z rané fáze CBT (uzavřená beta).Od té doby se spousta věcí změnila... Teď máme OBT (otevřená beta) a do oficiálního vydání hry se toho ještě hodně změní... (viz blížící se aktualizace)
×