Jump to content

Qall

Players
 • Content Сount

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4923
 • Clan

  [JHF]

About Qall

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Srał pies tą grę a jeszcze bardziej ich graczy, poziom jest żenujący (zawsze był). Nie gram w ten totalizator rng od początku stycznia(sygnatura źle pokazuje) i po prostu bawię się świetnie przy innych grach single i multi gdzie mój wr, nie wacha się przy 50% win rate, bo w końcu coś zależy ode mnie a nie od moronów i liczb które jakiś system mi wygeneruje. Pozdrawiam tych którzy nadal próbują dobrze się bawić przy tej zdupionej grze.
 2. Qall

  Indomitable - nowy brytyjski CV, mikrorecenzja.

  Że tak powiem, nie ten dział.
 3. Qall

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Ja to nawet nie wiem czy wyrobię się z trzecią dyrektywą, rozegram 2, 3 bitwy i mam dość 😅
 4. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Nie przejmuję się, co więcej wcale nie uważam że to aż taki rak. Jeden błąd i schodzi na salwę, tylko ogarniętych graczy na tym okręcie należy się obawiać (pragnę zaznaczyć że jestem średniakiem). Co do nerfa, kto wie czy w ogóle będzie, moim zdaniem boom na smoleńska już minął a okręt jest taki, jaki był na początku. Osobiście nie uważam że potrzebuję nerfa, zbyt wiele dewastów widziałem czy to w swojej czy przeciwnika drużynie a i sam kilka zebrałem. Smoleńsk, taki zły taki nie dobry a odparujący na salwę.
 5. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Tak w ramach przypomnienia, jak bardzo społeczność wowsa jest toksyczna. Za tę bitwę dostałem 3 minusy i zero (standardowo) plusów. Po Smoleńsku zawsze sprawdzam punkty karmy bo tam frustraci którzy defacto sami nie potrafią grać wyładowują swoją agresję :P
 6. Qall

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  1 wbita po 49 bitwach, 48 tirpitz i 1 jedna na cossaku gdzie akurat dostałem za przeciwnika enterprice więc tu wynik był z góry przesądzony, gdy go wyspotowałem byłem już na ogryzku. Na tirpitzu dwa razy miałem cv jako przeciwnika (obie wygrane) udało się dzięki rpf, który zabrałem kosztem ifhe specjalnie na cv i deski. Najlepsze w tym spincie było to że sami jesteśmy odpowiedzialni za wynik i tylko do siebie możemy mieć pretensje za przegraną, brak bycia uzależnionym od losowań i ameb umysłowych było najlepszą rzeczą jaką w tej grze spotkałem. Najbardziej wymagającym przeciwnikiem były inne tirpitz oraz massachusetts, ci bardziej ogarnięci trzymali dystans od torped a że posiadali lepsze działa to wynik często był tylko wygraną/przegraną ostatniej salwy dla mnie i przeciwnika. Więcej takich rankedów nawet z traceniem gwiazdki ;) Tylko w moim casual klanie znajdują się aparaty które już mają ponad 100 bitew z tym trybie z wr 28%. Dzięki Ci WG za ich brak w drużynie :D
 7. Qall

  Okręty IX - za słabe ?

  Chętnie przeczytam wszystkie opinie nawet jeśli każda z nich będzie przeciwna mojej opinii. Jedynie Twoja, jak już pisałem mnie nie interesuje. Napiszę Ci dlaczego: dla mnie, jesteś zwykłym ubijaczem piany, większość dyskusji z tobą przeinacza się w dogryzanie i jakieś głupie, nie na temat rozmowy. Teraz również ta dyskusja może się zmienić w zwykłe odbijanie piłeczki ale ja na tym zakończę. Cytując klasyka: nie chce mi się z tobą gadać.
 8. Qall

  Okręty IX - za słabe ?

  Grej, pomyliłem się, poprawiłem, dzięki. Wiem, Ty zawsze negujesz wszystko i wszystkich dlatego twoje zdanie na ten temat mnie nie interesuje.
 9. Qall

  Okręty IX - za słabe ?

  Tak, wiem. Dużo zależy od gracza... i taaaa pewnie świetnie się nimi wam gra. Nie chcę mi się w statystyki patrzeć ale dam sobie łeb uciąć że większość okrętów na tier IX tylko wyekspiłeś byle do X.
 10. Qall

  Okręty IX - za słabe ?

  Siema łorszipowe świry, pisząc tego posta nie specjalnie wiem co chcę nim osiągnąć, jako że wg ma gdzieś opinie graczy to jednak mimo wszystko spróbuję: czy wy również uważacie że okręty tieru IX (nie premium) są wybitnie ułomne ? Iowa, Izumo ( nigdy więcej) jednostrzałowiec Neptune, jakiś Sojusz Sowiecki, Seattle itd. itp. Dlaczego z miarę dobrych okrętów tieru VIII dostajemy na IX niegrywalny chłam? Wystarczy spojrzeć na wows numbers: IX drzewkowy jest najmniej popularnym. Nie bez powodu, okręty te z reguły są słabe: wielkie jak Australia i z kiepskim skupieniem pocisków, z wolnym przestawieniem steru i słabym pancerzem. Dlaczego wchodząc w tier IX obojętnie jakiej nacji czuję że dostałem znerfioną VIII jakby za karę. Przez cały progress danego drzewka okrętów z reguły, idziemy do przodu: lepszy pancerz, większa szybkostrzelność, większa prędkość okrętu itd. Na IX: jeeeb, Critical Hit from WG. Ciśnij teraz 250 k expa przez najgorszy okręt jaki nasze pijane saszki wymyśliły.
 11. Qall

  Urealnienie gry

  Nooo dooobra. Teraz zapodaj nam wersję polską i napisz o co chodzi.
 12. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  kmkris1410 Dyskusja z nabijaczem postów jest jak zapasy z świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz że świni się to podoba.
 13. Qall

  16 SEZON - Rankedy

  Ło panie... aż z ciekawości wszedłem w jego statystyki. Odporny na naukę uparciuch :P takie perełki- sezon 10: prawie 1,5k bitew, sprint 4: 90 bitew.
 14. Qall

  Kontenery świąteczne

  Czyli nadal g. 😅
 15. Qall

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Zapewne znajdą się jakieś fioletowe no-life, bez rodziny, bez pracy, bez innych przyjemności. 24h przed WOW, pewnie jeszcze streama nagrają, w tym momencie stwierdzę że pod każdym względem mam lepsze życie od nich :P
×