Jump to content

Qall

Players
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2622
 • Clan

  [JHF]

About Qall

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Qall

  Taranowanie

  Wątpie by na obrażenia od taranowania wpływała prędkość i masa okrętu no i do tego bazowe hp co by nam dało licznik obrażeń nie do ogarnięcia przez wg :p pozostańmy przy bazowym hp. Kiedyś jakaś zdesperowana deska wpłyneła na moje BB, było to jedyne taranowanie które przetrwałem bo dd ma mało hp, prędkość chyba nie miała znaczenia zwłaszcza że płynął na mnie pełną parą.
 2. Witejcie syćkie Pytanie mam. Czy ktoś może opisać oczywiście w podstawach klasyfikacje BB ? Już tłumacze o co chodzi, mam full wygrindowane USA i Japońców BB. Chce rozpocząć grind francuzów, brytoli albo niemców. No właśnie, których ? Jakie są cechy szczególne tych nacji (jeśli chodzi o bb) wiem tyle że naziści mają dość dobrą pomocniczą (tak mam tirpitza, niestety :P) herbaciarze walą z HE ale czy to wszystko ? Nie wiem co mają francuzi. Ktoś może rozwinąć cechy szczególne tych 3 nacji, szczególnie ostatnie tiery VIII-X-na tych szczególnie mi zależy, bo na przykład takim usa grało się świetnie do VIII i X a japońcami to była udręka (amagi, zupełnie nie rozumiem zachwytów na tym okręcie, rozrzut gnoju na wszystkie strony tylko nie tam gdzie trzeba ale takie Yamato po prostu rządzi. IX pomijam bo to crapy na wszystkich drzewkach ;) ) Z góry dziękuje.
 3. Qall

  Nasze osiągnięcia

  W końcu udało mi się osiągnąć "Dowódca Pancernika I" Zrobione na Montanie oraz Yamato - który na początku bardzo osłabił mi staty nim nauczyłem się nim grać, kiedy go w końcu w miarę ogarnąłem okazał się lepszy niż Montana, jego pociski mniej dindają i nawet w zdziobowane bb potrafi łatnie przywalić czego na montanie zbyt często nie widziałem. Teraz jeszcze "tylko" siły elitarne
 4. Qall

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Bitwa rozegrana przed chwilą na NIE premium koncie i NIE premium okręcie bez 8/8 flag z expem. Kolega wyżej miał rację że łatwiej nabić bazowy niż free, tutaj za bitwę 900 free exp a bazowy ponad 2k. Oczywiście że na premium z flagami idzie od czasu do czasu wyklepać kilkanaście free exp za 1 bitwę. Mój rekord za jedną bitwę (nawet screen gdzieś na forum jest) to coś około 25k exp i 15k free exp na montanie oflagowany full na exp z mozaiką, jednak nie na każda bitwę ma się takie camo i flagi ;)
 5. Qall

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Z tym free expem i bazowym expem to chyba ich trochę poniosło. 50k na jednym i drugim to na prawdę nie jest mało i wyklepać to w dwa tygodnie faktycznie nie będzie łatwo. Jestem na etapie z free exp. Flaga papa 300% f.exp + te 50% exp (specjalnych nie mam żadnych) do tego jakiś kamo z 100% exp i przy porażce wpadające 150-500 free expa to trochę słabo...
 6. Qall

  Worcester

  Brak ogrania na tym okręcie wiadomo jest jedną z przyczyn mojej kiepskiej gry, to przyjdzie z czasem. Tylko nie mamy wpływu na mape i napotkanych przeciwników przez co okręt jest bardzo sytuacyjny.
 7. Qall

  Worcester

  Nie mogłem się doczekać grania worcem i po paru bitwach na seattle przeskoczyłem za free exp odrazu do tego okętu. Miałem przynieść piekło, miałem wypalać całe okręty, miał być deszcz Heków . Narazie próbuje nie ginąć. Okręt obrywa paskudnie od byle czego, bez wyspy można zapomnieć o spamie He. W potyczce 1vs1 z innym CA T10 nie widze szans przetrwania, koszmarnie długi lot pocisków... Nie wiem jak nim grać.
 8. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Ostatnio sam stałem się ofiarą pewnego tirpitza (storpetował mnie) dlatego że nie tankowałem na capie, uwaga:seattle gdy do capa zbliżały się 2 bb i 1 ca t10. Doceniam że uważał mnie za dobrego tanka przeciw takim siłom wroga.
 9. Qall

  Co mnie denerwuje* w WOWS [*edited]

  No dobra, trochę mnie poniosło. Przepraszam. Wiecie, tyle negatywnej energii się zebrało podczas sobotniego grania że to musiało wybuchnąć.
 10. Qall

  Co mnie denerwuje* w WOWS [*edited]

  Dej sie pokój... sam jestem 50/50 graczem czyli totalny sredniak.... ale gdy jest weekend nagle staje sie "unicium" bo we wszystkich bitwach mimo że *Edited to jestem na pierszym miejscu, czy na prawde muszę grać z takimi *Edited ?????? I jeszcze edytuje, a co... Cała masa głąbów grająca w weekend i marnująca mój czas. Odinstalujcie grę. Bo co robi kretyn na t10 shimakaze który sobie pływa gdzieś na krańcach mapy ( nie, nie ma CV).. i po prostu sobie pływa. Jak *Edited łódź do połowu *Edited ryb. Zbanujcie mnie albo tych *Edited. Mam to w *Edited są lepsze gry.
 11. Qall

  Seattle

  Ifhe i skill z 3% podpałki oraz flagi na podpalenie i daje rade. W sumie tylko spam pożarów ma sens bo pociski same w sobie faktycznie są do niczego, nawet przeciw innym krążkom nie opłaca się strzelać z pp.
 12. Qall

  Musashi

  Pozwól mi zrozumieć. Masz 70k węgla i 220k free expa i twierdzisz że za parę dni będzie Cie stać na Musashi/Jean Bart nie wiem jak to chcesz zrobić ale na musashi za free exp nadal brakuje Ci około 500k free exp a na musashi za węgiel brakuje około 100k węgla.
 13. Qall

  Seattle

  Po 8 bitwach (i 5 pięciu porażkach :P) Uważam że okręt i tak o niebo lepszy niż papierowy cleveland bez zasięgu. Tutaj przynajmniej możemy w coś trafić jednocześnie nie wypływając jak w clevelandzie na pierwszą linie ognia by znaleźć cel do którego sięgną działa, do długiego lotu pocisków idzie się przyzwyczaić biorąc odpowiednia poprawkę. Pierwszy okręt na którym zrobiłem "zwiastun tragedii" ale pewnie też dlatego że mało gram krążkami a ten jest moim najwyższym tierem w CA.
 14. Qall

  Czas to pojęcie względne

  Hehe miałem dziś dokładnie to samo. Trochę się zdziwiłem bo z tego co pamiętam pierwszy raz zagrałem w okolicach maja. Wg załamuje czasoprzestrzeń.
 15. Qall

  Co robię źle ?

  Issithin tak zgadzam się i masz rację. Chodziło mi tylko o to że jak na sporą liczbę trafień i pożarów dmg jest stosunkowo niski. Wiem że dmg to nie wszystko jednak po prostu zadziwiło mnie jak trudno wyklepać więcej przy bądź co bądź prawie ciągłym ostrzałem (przynajmniej do poziomu VIII CA, na chwile obecną to mój max) stąd moje zwątpienie bo grając BB jeśli dobrze celujemy to wynik 74k nie jest niczym nadzwyczajnym.
×