Jump to content

Qall

Players
 • Content Сount

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3540
 • Clan

  [JHF]

About Qall

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. Qall

  HMS Exeter Tier V

  Też wbijałem cytadele na copach, na zmianę fiji i edynburgiem. Trzeba grać trochę na yolo żeby zdąrzyć z cytkami na innych krążkach. Exteter wbity i teraz będzie rdzewieć w porcie :p jakoś mnie nie urzekł ten okręt. Jeden coop rozegrany żeby obadać co to jest i styka.
 2. Qall

  Eventy - WG robisz to źle

  W takim razie zwracam honor, pomyliłem się. Jednak mimo wszystko pamiętam że była haja bo RU miało coś więcej niż reszta serwerów. Jakieś dodatkowe zadania i nagrody.
 3. Qall

  Eventy - WG robisz to źle

  Jak nie było jak było ( w okresie świąt grudniowych, jakieś 2 lata temu chyba). Powstało wiele płacz tematów ( nie tylko na polskim forum) i w końcu WG łaskawie ją dodało na EU.
 4. Qall

  Eventy - WG robisz to źle

  Korsarz_87 prawda! Jak tylko na Ru zapodali misje na graff spee to taka gowno burza powstala że szok. Teraz jak jest eventów i misji od chole... to też źle bo ciągle trzeba grać. Normalnie nie dogodzisz.
 5. Qall

  HMS Exeter Tier V

  Dlatego ja kozakiem zrobiłem 1 bitwę z 1 medalem a potem przeniosłem się na nelsona bo ma wyższy potencjał na zrobienie kilku osiągnięć w jednej bitwie.
 6. Qall

  HMS Exeter Tier V

  Jeśli dd to cossakiem można z dużym prawdopodobieństwem zrobić "pierwsza krew" full speed na najbliższego capa i można upolować wrogą deske za pomocą dział a te cossack ma całkiem dobre. Prócz tego dewastujące udeżenie na wrogim krążku albo bbeku za pomocą torped puszczanych pojedyńczo, trafią wszystkie albo żadna.
 7. Qall

  HMS Exeter Tier V

  Potwierdzam, nelsonem idzie szybko to zrobić. Dretnot, ognioodporny i jak szybko dopłyniemy do pierwszego kontaktu z wrogiem to i pierwsza krew wleci. Ogólnie ten etap zaliczyłem pierwszego wieczoru czyli dziś.
 8. Woohoooo, w końcu. Nareszcie będzie można oddychać. Zbiornik z powietrzem to jest to czego nam wszystkim trzeba
 9. Qall

  Kto chciałby powrotu starych CV

  bierzesz BB i masz +200% do zwrócenia na siebie uwagi przez cv
 10. Qall

  Nasze osiągnięcia

  Wystarczyło w temacie "na randomach nie da się grać" ponarzekać i już Wania wajchę przestawił A na Moskwie finalna bitwa dla emblemu "dowódca krążownika. Siły elitarne
 11. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Nie wiem co się dzieje. Kilka dni temu wyszedłem na 53% wr natomiast od trzech dni cały czas dostaję baty do tego stopnia że spadłem znów na 52 % wr Co więcej doszedłem do Moskwy i mimo że osiągam nią naprawdę dobre wyniki to ciągłe przegrane zaczynają mnie męczyć bo mogę dwoić się i troić a i tak gdzieś z góry RNGeus mówi: przegracie !! Co mam jeszcze zrobić żeby wyciągnąć te moje nieporadne drużyny ?!?!?! Normalnie szlag mnie trafia przy tej grze...
 12. Qall

  Nasze osiągnięcia

  I najlepsze... Lotnisko zniszczone działami baterii dodatkowej :D
 13. Qall

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Znerfcie AA, mówią kapitanowie CV ! Zbufujcie AA, mówią kapitanowie desek, bbrajanów i krążków . Tak teraz wygląda co drugi temat w tematyce CV. W mojej opinii mimo iż praktycznie nie gram lotniami to te, są cieniem dawnych siebie i są praktycznie bez użyteczne dla teamu oraz mało groźne jako przeciwnik (jedynie ich spot sporo miesza w bitwie) i mówię to ja, gracz który nie znosił latających fioletowych raków. Dlatego też dziwi mnie że znajdują się na forum posty o tym jak to CV ich niszczy, że samolotów się nie da zestrzelić że coś tam coś tam i ogólnie nerf CV bo OP...te tematy chyba tworzą kompletne pomidory które przed reworkiem nigdy nie zostały zakleszczone przez midwaya w krzyżowym ataku bombowców torpedowych które zadawały dmg jak torpedy JPN deski i kombinowałeś nie tylko jak manewrować żeby przyjąć jak najmniej dmg ale jak w ogóle przeżyć a teraz, puszczą torpedy w takim spredzie że trafią Cię max dwie za dmg salwy z HE jakiegoś krążka. Poważnie, te nowe CV to po prostu kpina i jeżeli ktoś uważa że są zbyt mocne to zapraszam do gry nimi, szybko zmieni zdanie. PS: od reworku CV żaden z nich nie zrobił mi większej krzywdy nie mówiąc już o zatopieniu bo czegoś takiego również nie uświadczyłem, za to AA zrzuca samoloty aż miło.
 14. Qall

  Arms Race - Rankedy

  Po 80 bitwach chyba się poddam, nie mam siły a co najważniejsze czasu by wr i statystyka w końcu zadziałała na moją korzyść, do 5 stopnia z wr 60%, z czego 73 na musashi z średnim dmg 130 k. Od kilku dni skaczę po między rangą 5-6 wr leci na pysk (56%) a nie każdą przegraną da się wyciągnąć tak by zachować gwiazdę, na jeden dzień grania wygląda to mniej więcej tak: 4 przegrane 3 razy z zachowaniem gwiazdy 1 raz wygrana i równie dobrze mógłbym wcale nie grać, wyszło by na to samo.... Modlę się o dzień w którym zmieni się system rankingowy bardziej pod ocenę osobistą gracza a nie wygrana/przegrana która defacto zależy od wszystkich . Obecny tryb może skutkować wszystkimi objawami nerwicy. Co ciekawe, na randze 6 spotykam samych asów z rangi 10 (zapewne nie umieją z niej wyjść) z takimi osobnikami w drużynie nie ważne co zrobisz ile przytankujesz ile naklepiesz dmg i co rozwalisz. Wygrana - przegrana to loteria, rzut kostką i nadzieją że wrogi team jest gorszy od Twojego. Wg naprawdę powinno pomyśleć nad innym rozwiązaniem bitew rankingowych, obecny tryb sprawia że asy z 300-400 exp na bitwę są wyciągani w górę a Ci którzy mieli faktyczny wpływ na bitwę nie raz są ciągnięci w dół lub stoją w miejscu. Nie chce oczywiście mówić że sam nigdy błędu nie popełniłem, jednak nie tyle i nie na taką skalę z jaką się spotykam w prawie każdej bitwie.
 15. Qall

  Arms Race - Rankedy

  I właśnie przez takich brajanków doszedłem do wręcz patologicznych rozwiązań, wole zachować gwiazdkę niż dać cień wygranej dla mojego team'u edytowano Ciągle rank 10.
×