Jump to content

Qall

Players
 • Content Сount

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5062

About Qall

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Srał pies tą grę a jeszcze bardziej ich graczy, poziom jest żenujący (zawsze był). Nie gram w ten totalizator rng od początku stycznia(sygnatura źle pokazuje) i po prostu bawię się świetnie przy innych grach single i multi gdzie mój wr, nie wacha się przy 50% win rate, bo w końcu coś zależy ode mnie a nie od moronów i liczb które jakiś system mi wygeneruje. Pozdrawiam tych którzy nadal próbują dobrze się bawić przy tej zdupionej grze.
 2. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Nie przejmuję się, co więcej wcale nie uważam że to aż taki rak. Jeden błąd i schodzi na salwę, tylko ogarniętych graczy na tym okręcie należy się obawiać (pragnę zaznaczyć że jestem średniakiem). Co do nerfa, kto wie czy w ogóle będzie, moim zdaniem boom na smoleńska już minął a okręt jest taki, jaki był na początku. Osobiście nie uważam że potrzebuję nerfa, zbyt wiele dewastów widziałem czy to w swojej czy przeciwnika drużynie a i sam kilka zebrałem. Smoleńsk, taki zły taki nie dobry a odparujący na salwę.
 3. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  Tak w ramach przypomnienia, jak bardzo społeczność wowsa jest toksyczna. Za tę bitwę dostałem 3 minusy i zero (standardowo) plusów. Po Smoleńsku zawsze sprawdzam punkty karmy bo tam frustraci którzy defacto sami nie potrafią grać wyładowują swoją agresję :P
 4. Qall

  Na randomach nie da się grać....

  kmkris1410 Dyskusja z nabijaczem postów jest jak zapasy z świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz że świni się to podoba.
 5. Qall

  3. SEZON - Rankedy

  Ło panie... aż z ciekawości wszedłem w jego statystyki. Odporny na naukę uparciuch :P takie perełki- sezon 10: prawie 1,5k bitew, sprint 4: 90 bitew.
 6. Qall

  3. SEZON - Rankedy

  Sam rozegrałem w tym sezonie chyba 19 bitew i... wystarczy. Niestety, bitwy rankingowe są źle zrobione i bardzo frustrujące. Tak jak ktoś wcześniej napisał: walczysz nie tylko z przeciwnikiem ale także z swoją drużyną (zachowanie gwiazdki). Tryb rankingowy potrzebuje gruntownych zmian. Najlepszym rozwiązaniem byłby osobisty sposób naliczania rang.
 7. Hello guys, look at this: screenshots are from russian server and a topic from polish community. It is insane...
 8. Zapewne przy dyrektywach sprzedaż czasu i okrętów premium bardziej się zgadza w excelu niż po wprowadzaniu kampanii.
 9. Kiedy zobaczymy jakąś nową kampanie ? Od czasu wprowadzenia dyrektyw te pierwsze zostały jakby zapomniane. Widzę tu pewną cwaną zagrywkę z strony wg. Kampanie można przechodzić i rok bez aktywnego grania a dyrektywy mają określony czas trwania który w pewnym sensie "zmusza" graczy do aktywności jeśli chcesz zgarnąć nagrody. Obrońcom i wszelkim prawnikom udzielający rad: nie chcesz to nie graj, nikt nie każe Ci grać. Serdecznie dziękuję. Pytanie bardziej skierowane jest do szanownego WG niż graczy.
 10. Qall

  W co gra spolecznosc Wowsa i WoT

  90% gier AAA, każdy gatunek im mniej rng tym lepiej
 11. Upewnij się że capa zajmujesz sam. Pomoc w zajęciu nie wlicza, musisz sam przejąć capa. Wtedy zaliczy.
 12. Qall

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dobrego cela na detonacje twoja dobrego cela to czyste rng kolego.
 13. Qall

  3. SEZON - Rankedy

  Odkopuję temat. Jutro 14 sezon rakowy, czym będziecie grać (tier X)? Wszelkie sugestie, porady mile widziane. Osobiście wiem że nie wystarczy mi cierpliwości by czołgać się do 1 (może daruje sobie już po kilku bitwach) Ciekawe czy Smoleńsk się sprawdzi, będzie spot od cv.
 14. Qall

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Eee tam. Jak zwykle płacz że cv góruje nad wszystkimi. Jeśli twój clevland odparowałby z salwy BB z odległości 20km + to spoko, jest ok. Zostań zatopiony przez cv, na ogryzku z uszkodzoną pelotką bo tak z reguły jest w ostatniej fazie bitwy i już jest źle, cv op, zmaścili rework itd. itp. Nie chce mi się wierzyć że ten temat jest nadal męczony jak to cv są nie zbalansowane. Jedyną klasą która ma naprawdę przekichane to stealth no AA deski- tu się zgodzę, wymaga to naprawy. Jak widzę kolejny płacz temat że cv zatopił mojego desa mino worka czy innego herosa z 10% hp to ręce opadają... ludzie, te cv są gorsze niż sprzed reworku i nie macie prawa jęczeć że te was zabijajo!!
 15. Qall

  Aktualizacja 0.8.10: „Stanowczo i gwałtownie”

  Równie dobrze można się poskarżyć do rockstar że red dead redemption 2 nie chodzi na kalkulatorze albo 10 letnim komputerze... Jeśli komputer nie spełnia wymagań to czy jest to wina firmy ? Oczywiście że nie. Nikt nie będzie stosował technologii graficznej sprzed 10 lat tylko dlatego że komuś gra nie chodzi.
×