Jump to content

Kocour_toulavej

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15691
 • Clan

  [NHCZ]

About Kocour_toulavej

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. Kocour_toulavej

  Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

  Black nemusíš tady hned každého urážet a kolik kdo má buněk a hraje jen BBčka,o tom to přece není je to o tom že ponorky jsou nezranitelné od této třídy lodí a na manévrování jsou moc velké a málo pohyblivé a tudíš lehce zranitelné a jinou třídu lodí se mi hrát zatím nechce. Tak asi tak nějak a mám asi těch buněk víc než si myslíš ty.
 2. Kocour_toulavej

  Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

  Žabáku píšu to sem naposledy,co to tady plácáš za nesmysly,vždyt bitevní lod a některé křižníky ponorce neublíží a ponorka je schopna BEZTRESTNĚ potopit a na ochranu svého týmu se nedá spolehnout,když každej hraje sám za sebe. Tak mi prosím napiš,jak se já sám z bitevkou mám bránit,když je tak neohrabaná a kromně toho mají ponorky samonaváděcí torpéda.
 3. Kocour_toulavej

  Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

  Je mi úplně jasný že se to snažíš ,,vokecat,, ale to nic nemění na tom že hrát pomalé neobratné lodě jako jsou bitevní,se nevyplatí .Má to být hra o válečných lodích jak je to v názvu a necpát do toho nezranitelné a nezjistitelné ponorky,proti kterým většina lodí nemá obranu.Neboj se podívat pravdě do očí......
 4. Kocour_toulavej

  Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

  Je mi jasný žabáku že se držíš pravidla,,koho chleba jíš toho písen zpívej,, ale o počtu ponorek to není,to je o tom že se jim nemáš jak bránit a do této hry to fakt nepatří a uvědom si jak dlouho to bude hráče bavit být jen potravou pro ně.
 5. Kocour_toulavej

  Ponorkové bitvy: bezplatné pronájmy ponorek

  Odehrál jsem pár bitev s křižníkama a i s bitevkou a je to o ničem,nemám se jak bránit proti torpédům ani úhybný manévry nepomáhají ,tak že jsem tam byl jen jako cvičný cíl pro ponorky a nebo jako dárce free HP pro ně.Můj názor je že do této hry ponorky nepatří.Ten kdo chce hrát ponorky at si hraje ,,Silent Hunter,, Tato hra má být o válečných lodí a ne o ponorkách.
 6. Já si myslím,že až většina nových hráčů zjistí,že na nižších tierech se nedá nijak bránit proti letadlovkám s nekonečnými letadlami a raketami,tak tu celou hru opustí a odinstaluje.....Ale to není jen můj osamnělej názor....
 7. Kocour_toulavej

  Zpravodaj vývojářů 0.8.4

  Když už dáváte na lodě III. a IV. úrovně dvě a více letadlových lodí,tak proč také nedáte ostatním lodím více protiletadlových zbraní aby se mohli také nějak bránit .Jsou na obraty pomalé a jeden nebo dva kulomety na obranu fakt nestačí.
 8. Koukám že Vám ani o zpětnou vazbu ani tak nejde,jen se potřebujete tady vzájemně chválit a plácat po zádech jak jste dobří,a Ti co mají jiný názor jsou hned odsuzováni že píší lži a nepravdy. Je to fakt dost smutné......
 9. Píšu to jsem znovu pro ,,Lieutenant_42,, zkus si vzít bitevní lod III.ranku a jet s ní proti 3 letadlovkám a vyzkoušej si sám za jak dlouho tě potopí aniž by jsi jim nějak ublížil.
 10. Podle mně to odradí dost nových hráčů od hraní této hry,když zjistí že jsou na nižších tierech proti letadlovkám úplně bezbraní......a že to není už žádná zábava pro ně hrát dál.
 11. Píšu to sem ještě jednou pro ,,žabáka,, a jeho spolek [Editováno] jste lodě na třetím tieru a zvlášt bitevky,bez dostatečných protiletadlových zbraní jsou jen snadným terčem pro letadlovky,jsou pomalé a neobratné a proto jdou rychle ke dnu.,čím je v letadlovek protihráčském týmu víc,tím je to rychlejší. Fakt jste to nedomysleli a celé proto [Editováno]
 12. Kocour_toulavej

  Květnové bojové mise: Bismarck v akci!

  Celou hru s loděma 3. a 4. úrovně jste zničili,protože díky slabým nebo i žádným protiletadlovým zbraním se nemají čím bránit, BB jsou pomalé a neobratné,tak jsou i jako kachničky stříleny a posíláni na dno. Opravdu jste to soudruzi [Editováno]. jak to jen šlo. Čím víc letadlovek tím rychleji jsou na dně..
 13. Kocour_toulavej

  Květnové bojové mise: Bismarck v akci!

  to teda nekecám nevím proč bych měl lhát.
 14. Kocour_toulavej

  Květnové bojové mise: Bismarck v akci!

  No dneska jsem zažil neuvěřitelnou věc,jel jsem z bitevní lodí III. úrovně ,která má slabá AA zbraně a proti sobě 3 letadlové lodě,kterej koumák tohle vymyslel??? To je neuvěřitelná [Editováno] přece....
 15. Kocour_toulavej

  Co WG Fest prozradí? - Diskuzní vlákno

  Tak milé WG tady jsem za svých 147 korun dostal jen pár [Editováno] vlajek a žádnou lod.Tak že velké sklamání na tankách jsem dostal za 147 korun IS-3A a tady nic....no jdu hrát tanky a žádný premko na lodě nebude!!!!!
×