Jump to content

Socyn

Players
 • Content Сount

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Socyn

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/25/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Ale klasa DD jest przeciwwagą dla BB, BB przeciw CA, CA przeciw DD - i takie było założenie tej gry.
 2. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  grasz w rankingi - pokonaj solo bbka w close combat aha nie od tyłu, bo teraz każdy bbk wie gdzie jesteś przez radary , sonary , znikające busty, itd. zresztą czas obrotu dział jest taki szybki, że i tak strzeli do ciebie szkoda że nie zrobiłem skrinów - wpakowałem w uszkodzonego Musashi 8-9 torped (Fleczer lub Taszkient nie pamiętam dokładnie) zeszło mu hapsa do około 20% (kurde dostał torpedami po całej długości), podpaliłem po tym jak użył eRki. Dostałem salwę z PP i jeden strzał z sekondary - efekt wąchałem dno. A on se do końca bitwy pływał.
 3. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  to pograć CV i DD na tym samym poziomie i porównaj - mnie wpieniają BBki do na salwę ściągają DD z PP. A jak dam 9 torped w burte to ten dziadyga dalej pływa.
 4. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  o kurde - 50% ludzi marudzi że pogorszyli CV i nic nie można zrobić nimi - a 50% twierdzi że są zasilnie i należy je znefić - o co kamam ludziska?
 5. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  ciekawe - gracze narzekają na za dobre CV i jednocześnie, że są do bani i nie da się nimi grać. to są sprzeczne roszczenia, dlatego utrudniają grę na CV bo koksy robią teraz 400k dmg, a słabi 0 dmg - ale to na tych silnych się narzeka ja zauważałem iż na rankenach nie da się wgrać DD vs. BB w walce close combat 1 v 1 . Właduje 9 torped w BB i to dalej pływa - pali się - dalej pływa. I walka kończy się na pojedynku taranującym BB vs. BB.
 6. Socyn

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  naprawdę są tacy gracze co się obudzili po 2 tygodniach, na forum to umieją wejść, a ze strony nie umieć czytać?
 7. wywalcie te CV z gry , na Copie 6 bitew 1 win - co to jest lecę eskadrą i spada od razu bez ataku lub 1 raz zaatakuje a pozostałem samoloty około 10 są ściągane w 2 sekundy. Do takiego Ryszelie czy Concoś lepiej się nie zbliżać na 10km. To jest Coperacja tu boty płyną w linie prostej a i tak 1 cv vs 1 bb przez 10 minut go nie zatopi. Sorry w ostatniej walce staranowałem Yamato. Bo płyną obok Ryszelie i 2 x BB i se nie polatasz. I gdzie ten buff do Cv'łek?? CV to jest złom. Kiedyś CV vs BB mógł go zatopić teraz to papatki.
 8. ale mnie rozbawiłeś tym Myoko. Gra zaczyna się od walki na dystansie maks 30 km, bez centralnego dowództwa. A teraz o Myoko, okręty te mają torpedy do długich lanc i tak miały być one użyte. Atak torpedowy z DD i CA na amerykańskie BB. Potem klasa Yamato i reszta BB dobija zaskoczone i ranne amerykańskie BBki. A nie do ataku na burta - burta jak za czasów piratów. No i jest czas 20min tak jak pisałeś, ale procent trafień wynosi historycznie max 5% to w ciągu gry trafisz ze 4 razy.
 9. ta jasne liczysz liczbę samolotów jako siłę AA - to jesteś cho.y. Tu chodzi by statek zatopić lub się obronić, a nie tracić samoloty i je zestrzeliwać. Na testach pływałem atakowany przez CVke cały czas i nie trafiła mnie ani bombami ani torpedami pancernikiem czystym bez udziwnień.
 10. a ja się nie zgodzę - testy pokazały iż 1. najpierw CV są OP, test później pływam sobie, a gościu nie może mnie zatopić (specjalnie tylko i wyłącznie pływałem). Nawet teraz baran co płynie prosto ginie i w nowym balansie też. Wystarczy manewrować i wielkie G. ci zrobi. Teraz liczy się w obronie ilość zestrzeleń, a w nowym obrona przed trafieniem - dlatego jest płacz bo obrona też się zmienia.
 11. wolę jak jest to napisane, łatwiej się tłumaczy
 12. dzięki mistrzu i faktycznie mało nowości
 13. dobra nie znam angielskiego tak dobrze (bez kontekstu nei czaje) - ktoś mi to streści, może być w punktach
 14. a kilka samych torped - np. Taiho, Unryu, Shinano... i te gadanie, (propaganda) że to ubooty były najlepsze i najgroźniejsze
 15. Socyn

  CV Rework Beta Test - Feedback thread

  1 beta cv power 2 beta cv does not exist - 3 cvks were and still clevlend swim to them using only zones (set at the start on the left), never once missed anything - 3 cv's visual defect in carrier start airplanes (eve enemy)
×