Jump to content

Socyn

Players
 • Content Сount

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Socyn

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/25/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. dzięki mistrzu i faktycznie mało nowości
 2. dobra nie znam angielskiego tak dobrze (bez kontekstu nei czaje) - ktoś mi to streści, może być w punktach
 3. a kilka samych torped - np. Taiho, Unryu, Shinano... i te gadanie, (propaganda) że to ubooty były najlepsze i najgroźniejsze
 4. Socyn

  CV Rework Beta Test - Feedback thread

  1 beta cv power 2 beta cv does not exist - 3 cvks were and still clevlend swim to them using only zones (set at the start on the left), never once missed anything - 3 cv's visual defect in carrier start airplanes (eve enemy)
 5. ja jestem za tym by drzewa były morzami - flota bałtycka i śródziemnomorska oddzielnie
 6. jest plus CV skilowy nie rozwali gry CVki słabszej 2. jest ciekawie , mi się podoba sterowanie poza przełączeniem na samą CVke (użycie naprawki(gaszenia/HP+) to w walce z DD, CA HORROR) 3. AA nie ma zestrzeliwać samolotów tylko bronić okręty - i to się sprawdza (chociaż mało miałem okazji testować AA, CVki nie atakują mnie za często ) 4. lotniska nie świecą teraz DDków w liczbie 4 naraz 5. ja zauważyłem działanie myśliwców i jest potężne 6. myślę że nie zmieniliście ustawień graficznych (dla osób komentujących powyżej) 7. ustawienie strefy (co za problem) ustawia się ją na starcie i skręca przed atakiem (bardzo historyczne to trochę, że działa główne strzelają w jedną stronę, a nie w dwie jednocześnie )
 7. dobra - gra wywala jak się włączy flycam na lotniskowcu sojusznika i nie idzie zastartować następnej bitwy. gra samolotami jest fajna i wymaga chwili treningu ale ~ tego szukałem bo w grze nie ma informacji jak włączyć strefową obronę (na razie i tak nie przetestowałem w praniu, bo mnie nie atakują CVki) ALE WADĄ JEST PRZEŁĄCZANIE SIĘ NA CV W CELU OBRONY I NACIŚNIĘCIA NAPRAWY (GASZENIA, hp+) NA CV - podpłyną do mnie DD i zonk, trudno się przełącza CV samoloty.
 8. Socyn

  Kontenery - Dyskusja

  ostatni 30 dni premki i 2x 1000 złotych monet , tak że szkok
 9. Socyn

  Dyskusja o reworku CV

  poczekamy na coś więcej - teraz to tylko dywagacje i nic więcej
 10. Socyn

  Update 0.7.5 Bug Reports

  Due to technical issues, server downtime for update 0.7.5 will be extended to 10:00 UTC (12:00 CEST)
 11. Socyn

  Jakość i stabilność

  i znowu się tnie interfejs, nawet z ograniczeniem odświeżania. objaw - tnie się gra + mrygające efekty dostają hopla i nakszaniają szybciej niż ....
 12. Socyn

  Jakość i stabilność

  najlepsze że minęło cięcie jak zmniejszyłem tempo odświeżania interfejsu - czyżby bug interfejsu powoduje takie jazdy ze stabilnością gry?
 13. Socyn

  Jakość i stabilność

  okej - problem techniczny - nie grałem w testy pierwszy raz i co nagle kara? 1. interfejs wariuje - mryga z prędkością światła (mini mapa + klawisze 2.3.4.. na samolotach jak startują i lądują (te strzałki), same samoloty dostają poświaty i też mrygają szybciej niż lecą) 2. FPS i ping OK, ale gra tnie niemiłosiernie Edit 3. wiadomości się nie wyświetlają + nie idzie pominąć nowości Viva la france (tego kółka ryżowego) zmiany ustawień nic nie zmieniły
 14. Socyn

  0.7.0 - Pokoje treningowe

  *edited* - ustawień nie widzi , są ustawienia mam pod turnieje i rankingówki Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.
 15. Socyn

  0.7.0 - Zmiany w MM bitew Co-Op

  10 bitew i tylko w 1 nie było CV - coś grałeś nie ten tryb?
×