Jump to content

Socyn

Players
 • Content Сount

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Socyn

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/25/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. Socyn

  Bitwy rankingowe: sezon piętnasty

  po co teraz ta stal jak nieustrasznego i blacka nie będzie można kupić. Reszta czyli X to tylko ozdoby, kosztowne ozdoby.
 2. Socyn

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  Kirshima ale ta bardziej ludzka. Podoba mi się twarz, włosy i spodnie. Ale charakter to chyba Nachi, bo Ashigara trochę narwana ale też niczego sobie. No i Pani Kongo.
 3. Socyn

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  KURDE chyba rzucę grę, ARP Nachi było legendarne tak jak Kamikaze R, i co można kupić za Eurasy. Dajcie jeszcze statki z Bety i Alphy. Dla niepamiętających ARP Nachi było za utopienie 20 rusków na 8+, kiedy nikt nimi nie pływał, bo były nowe i nie było misji na odblokowanie 8 tieru za nic.
 4. Socyn

  Biuletyn deweloperów 0.9.0

  ARP Nachi legendarny statek na EU. Wreście sobie po pykam nim i niech zazdroszczą Ci co go nie mają.
 5. takie jest info na głównej " Drodzy Gracze, serwer gry zostanie zrestartowany o godz. 19:20 CET w dniu 12.12 z powodu problemów technicznych. "
 6. Socyn

  Misje bojowe w wersji 0.8.10

  po pierwsze jak to opisać niby poprawnie. po drugie - jak napisane jest w artykule RESET podwójnego mnożnika to co mam wydedukować. 3. 3 dni i brak odpowiedzi na forum co miało być leprze od komentarzy pod artykułami - wątpię by ktokolwiek na forum wchodził po to by czytać komentarze. Pod artykułami były przejrzyste i nie wymagało przechodzenia na inną stroną www. Na forum są albo zapaleńcy, albo ktoś z frustrowany, albo przez przypadek (np. początkujący, powracający po dłuższej nieobecności). - Dygresja jak uruchomiłem Wota po roku to szok o co lo to z tymi wszystkimi nowościami. I patrze 70k graczy, czyli te zmiany są odstraszające dla nowego gracza. Jak osoba po 30k bitwach nie ogarnia tych wyskakujących powiadomień, to co ma zrobić świerzak. Tak przecież pało ArmorW. 4. update 8.10, a odpowiedź jest w innym artykule z update 8.7 - czyli jak coś jest napisane 5 miesięcy temu to będzie na bank za 5 miesięcy (np. Okręty Podwodne ich brak, i inne tego typu zmiany w kolejnych updata'ch).
 7. Socyn

  Misje bojowe w wersji 0.8.10

  czyli nie warto już inwestować kasy w W., bo nawet pracownicy nie wiedzą co będzie za 5-7 dni. zlikwidowali komentarze bo niby na forum częściej czytają - ta akurat. Proste jedno pytanie i brak odpowiedzi od 3 pełnych dni.
 8. Socyn

  Misje bojowe w wersji 0.8.10

  ja mam pytanie czy za te 5 dni to jak mam 2x punkty resetu drzewek to mi się zamieni to na 1x. Brakuje mi niewiele do zbadania 2 raz 10 tieru (Zao) i pytanie czy cisnąć czy nie?
 9. Socyn

  Jak to działa: ekonomia — wydatki

  Powinni to obejrzeć wszyscy co nie toną w bitwach!
 10. ktoś napiszę jakich niema na tej liście?
 11. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Ale klasa DD jest przeciwwagą dla BB, BB przeciw CA, CA przeciw DD - i takie było założenie tej gry.
 12. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  grasz w rankingi - pokonaj solo bbka w close combat aha nie od tyłu, bo teraz każdy bbk wie gdzie jesteś przez radary , sonary , znikające busty, itd. zresztą czas obrotu dział jest taki szybki, że i tak strzeli do ciebie szkoda że nie zrobiłem skrinów - wpakowałem w uszkodzonego Musashi 8-9 torped (Fleczer lub Taszkient nie pamiętam dokładnie) zeszło mu hapsa do około 20% (kurde dostał torpedami po całej długości), podpaliłem po tym jak użył eRki. Dostałem salwę z PP i jeden strzał z sekondary - efekt wąchałem dno. A on se do końca bitwy pływał.
 13. Socyn

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  to pograć CV i DD na tym samym poziomie i porównaj - mnie wpieniają BBki do na salwę ściągają DD z PP. A jak dam 9 torped w burte to ten dziadyga dalej pływa.
×