Jump to content

CapricaSix

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5880

1 Follower

About CapricaSix

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. CapricaSix

  Velikonoční pomlázka 2018 - Vyhlášení

  Já sice čtu skoro všechno, co vyjde na webu, ale já, i znám spoustu lidí, co to nehrajeme v češtině, a v anglický verzi o tom zmínka nebyla (což chápu že to tak je). Ta implementace by byla pro všechny komunity a všechny servery, by samozřejmě nebylo jen pro Česko-Slovensko. Určitě ty jako osoba s tím nic víc neuděláš. Jen narážím na to, že moc hráčů na foru nechodí. Na FB je x příspěvků denně, skoro nemožný sledovat všechno. Ve hře personálně oslovíš malé procento lidí. Osobně, si vzpomínám, že jsem o tom četl na forum a úspěšně jsem to zapomněl asi 5 minut nato... Je mi líto, že jsi strávil čas něčím, co pak nemělo takovou odezvu. Je potřeba podobné soutěže přímo implementovat do hry. Nebo si dohodnout podporu u velitelů velkých českých klanů, kteří to vezmou za svoje a rozšíří informaci v rámci svých klanů.
 2. CapricaSix

  Velikonoční pomlázka 2018 - Vyhlášení

  Ono by bylo fajn, kdyby se všechny tyhle typy soutěží objevili přímo ve hře. Znám spousty lidí, co na fórum nechodí a tudíž o ničem neví. Pokud to takhle není naschvál, že je to odměna pro lidi, co sem chodí. Šlo by například ve hře přidat tlačítko "přihlásit ke komunitě", člověk si vybere česko-slovenskou a pak by se mu to zveřejňovalo ve hře jako speciální komunitní úkol a viděl by tam, průběžně jeho nejlepší dosažený výsledek. Určitě lepší systém, než fotit screenshoty a postovat to na forum. Úvaha do budoucna, jestli chcete aby se někdo soutěží účastnil. Jinak účast lidí na foru je dost mizivá v Čechách. Chtělo by to víc oživit, třeba nějakýma pravidelnýma srazama, který nemusejí být bůhvíjak oficiální. Ta komunita by se víc znala a víc lidí by sem chodilo si pokecat.
 3. CapricaSix

  2. Komunitní SRAZ BRNO

  Rozhodně jsem pro, aby ty oficiální srazy byly častěji, dal bych dvakrát ročně klidně. Naposledy jak byl v Praze, tak nás tam bylo 35-40 lidí si myslím. V Brně by přišlo ještě víc.
 4. CapricaSix

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Přesně tak, ramování rulez! Někteří kolegové se sice občas nechají unést, ale ten pocit vyřadit křižníkem bitevku je krásnej. Škoda, že nejsou Die-Hard z klanovek, už bych ji měl pěknou sbírku.
 5. CapricaSix

  Vlhká zpovědnice

  Souhlasím, Od toho mám free expy. Koupit loď, okamžitě jde do fullu až potom s ní hraju. Martel jsem si koupil nedávno a zatím spokojenost.
 6. CapricaSix

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Za mě zatím na Khabovi max 565 + 4 citadely = 569.
 7. CapricaSix

  Aktualizace 0.7.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Jak říká @Sigimundus. Nejde mi o to, že by lidi, co mají problémy něco změnili, ale třeba se přijde na to, že je chyba u konkrétní grafiky, konkrétního ovladače, konkrétního buildu OS. Já to vidím na klanovkách, skoro v každé bitvě nám někdo z týmu během hry spadne. Tohle jsou chyby které se špatně hledají a pokud chcete pomoct aby se to nedělo, tak to že napíšete "Mě to padá taky" moc nepomůže.
 8. CapricaSix

  Aktualizace 0.7.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Já třeba žádné lagy ani oscilující FPS nemám. Bylo by možný uvést u každého příspěvku na toto téma hardwarovou konfiguraci na které hrajete (Hlavně grafiku a její driver) a build operačního systému? Aby ty příspěvky něčemu třeba pomohly...
 9. CapricaSix

  Kamufláže a jejich vzhled

  A to bych zavedl. Kamufláže, co by ti dali výhodu v něčem a nevýhodu v něčem jiným. Kamufláž Jan Hus -70% flooding, +50% fire...
 10. CapricaSix

  Diskuze k RRK

  Dobrý nápad, akorát teď když si otevřu Měsíční kola, vidím jenom: Zde budou jen měsíční kola
 11. 30 MB/s to gratuluju to sedíš přímo na CESNETu? Osobně nikdy nemám problém s rychlostí stahování patchů, stahuji konstantě na hraně své maximální kapacity 25 MB/s.
 12. CapricaSix

  Bonusové kódy zdarma

  Včera bez problémů, 5 minut práce. Zkus to v Chrome.
 13. CapricaSix

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Nj, koukám 338 839 dmg dal... a vsadím se, že ani to mu nestačilo na High Calibre v tomhle setupu :D
 14. CapricaSix

  Úprava fóra - Zpětná vazba

  Jdou tam nastavit filtry. Tady jsem jeden vytvořil, mělo by tam být všechno českýho, klidně si ho nastav jako výchozí: https://forum.worldofwarships.eu/discover/156/
×