Jump to content

CapricaSix

Players
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5880

About CapricaSix

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

1 Follower

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Velikonoční pomlázka 2018 - Vyhlášení

  Já sice čtu skoro všechno, co vyjde na webu, ale já, i znám spoustu lidí, co to nehrajeme v češtině, a v anglický verzi o tom zmínka nebyla (což chápu že to tak je). Ta implementace by byla pro všechny komunity a všechny servery, by samozřejmě nebylo jen pro Česko-Slovensko. Určitě ty jako osoba s tím nic víc neuděláš. Jen narážím na to, že moc hráčů na foru nechodí. Na FB je x příspěvků denně, skoro nemožný sledovat všechno. Ve hře personálně oslovíš malé procento lidí. Osobně, si vzpomínám, že jsem o tom četl na forum a úspěšně jsem to zapomněl asi 5 minut nato... Je mi líto, že jsi strávil čas něčím, co pak nemělo takovou odezvu. Je potřeba podobné soutěže přímo implementovat do hry. Nebo si dohodnout podporu u velitelů velkých českých klanů, kteří to vezmou za svoje a rozšíří informaci v rámci svých klanů.
 2. Velikonoční pomlázka 2018 - Vyhlášení

  Ono by bylo fajn, kdyby se všechny tyhle typy soutěží objevili přímo ve hře. Znám spousty lidí, co na fórum nechodí a tudíž o ničem neví. Pokud to takhle není naschvál, že je to odměna pro lidi, co sem chodí. Šlo by například ve hře přidat tlačítko "přihlásit ke komunitě", člověk si vybere česko-slovenskou a pak by se mu to zveřejňovalo ve hře jako speciální komunitní úkol a viděl by tam, průběžně jeho nejlepší dosažený výsledek. Určitě lepší systém, než fotit screenshoty a postovat to na forum. Úvaha do budoucna, jestli chcete aby se někdo soutěží účastnil. Jinak účast lidí na foru je dost mizivá v Čechách. Chtělo by to víc oživit, třeba nějakýma pravidelnýma srazama, který nemusejí být bůhvíjak oficiální. Ta komunita by se víc znala a víc lidí by sem chodilo si pokecat.
 3. 2. Komunitní SRAZ BRNO

  Rozhodně jsem pro, aby ty oficiální srazy byly častěji, dal bych dvakrát ročně klidně. Naposledy jak byl v Praze, tak nás tam bylo 35-40 lidí si myslím. V Brně by přišlo ještě víc.
 4. Přesně tak, ramování rulez! Někteří kolegové se sice občas nechají unést, ale ten pocit vyřadit křižníkem bitevku je krásnej. Škoda, že nejsou Die-Hard z klanovek, už bych ji měl pěknou sbírku.
 5. Vlhká zpovědnice

  Souhlasím, Od toho mám free expy. Koupit loď, okamžitě jde do fullu až potom s ní hraju. Martel jsem si koupil nedávno a zatím spokojenost.
 6. Za mě zatím na Khabovi max 565 + 4 citadely = 569.
 7. Jak říká @Sigimundus. Nejde mi o to, že by lidi, co mají problémy něco změnili, ale třeba se přijde na to, že je chyba u konkrétní grafiky, konkrétního ovladače, konkrétního buildu OS. Já to vidím na klanovkách, skoro v každé bitvě nám někdo z týmu během hry spadne. Tohle jsou chyby které se špatně hledají a pokud chcete pomoct aby se to nedělo, tak to že napíšete "Mě to padá taky" moc nepomůže.
 8. Já třeba žádné lagy ani oscilující FPS nemám. Bylo by možný uvést u každého příspěvku na toto téma hardwarovou konfiguraci na které hrajete (Hlavně grafiku a její driver) a build operačního systému? Aby ty příspěvky něčemu třeba pomohly...
 9. Kamufláže a jejich vzhled

  A to bych zavedl. Kamufláže, co by ti dali výhodu v něčem a nevýhodu v něčem jiným. Kamufláž Jan Hus -70% flooding, +50% fire...
 10. Diskuze k RRK

  Dobrý nápad, akorát teď když si otevřu Měsíční kola, vidím jenom: Zde budou jen měsíční kola
 11. 30 MB/s to gratuluju to sedíš přímo na CESNETu? Osobně nikdy nemám problém s rychlostí stahování patchů, stahuji konstantě na hraně své maximální kapacity 25 MB/s.
 12. Bonusové kódy zdarma

  Včera bez problémů, 5 minut práce. Zkus to v Chrome.
 13. Nj, koukám 338 839 dmg dal... a vsadím se, že ani to mu nestačilo na High Calibre v tomhle setupu :D
 14. Jdou tam nastavit filtry. Tady jsem jeden vytvořil, mělo by tam být všechno českýho, klidně si ho nastav jako výchozí: https://forum.worldofwarships.eu/discover/156/
×