Jump to content

Kluszkov

Alpha Tester
 • Content Сount

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8367

1 Follower

About Kluszkov

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Kluszkov

  Pare słuw nowego

  Na pewno nie zaszkodzi obczaić parę filmików na yt (kanałów jest sporo, także parę polsko-języcznych), lub pooglądać grę na żywo na serwisie twitch.tv, na pewno nie jeden streamer uraczy cię dobrą radą albo ktoś z chatu.
 2. Kluszkov

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Jakby ktoś był ciekaw:
 3. Kluszkov

  Regarding Nephilimer's Ranked Battles Opinions

  I don't want to be a reason for insulting eachother so I'll post almost same as I did on polish forum. I do not consider myself as best player or person who knows everything about this game. I do agree that luck takes a big part for reaching rank 1. I can admit, that I had few or even more battles that even if they ended up as win, I didn't deserve for it. Probably, there were also some opposite cases. Thats how this game works, you have to accept it or leave it. Good luck for others on ranked battles sorry for my english
 4. Kluszkov

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Dzięki wszystkim : ) @Misiuuuu Co do rad, to zależy czym grasz. Jak grasz DDkiem to może i jestem w stanie podać parę wskazówek, jednak przede wszystkim trzeba się dostosowywać do danej sytuacji na mapie, więc nie ma idealnego schematu na bitwę. Co do ogólnych rad na pewno trzeba się uzbroić w cierpliwość i starać się pozostać w dobrym humorze co często bywa bardzo ciężkie^^ Szczęście też często odgrywa dużą rolę. To że wbiłem 1-nkę jako pierwszy nieoznacza, że jestem najlepszy i wiem wszystko o tej grze. Przyznam się szczerze, że uzbierało by się kilka jak nie kilkanaście bitew, które mimo że skończyły się dla mnie wygraną, to ja na nią nie zasłużyłem. Chociaż na odwrót pewnie też się zdażało. Taki urok tej gry, trzeba się z tym pogodzić albo sobie odpuścić. Powodzenia dla reszty wojujących
 5. Kluszkov

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Pomysł wygląda kusząco, jednak moim zdaniem wbicie 1-wszej rangi w 1-2 dni niebyłby problemem dla dużej ilości graczy. Po za tym nie zawsze największa ilość xp czy dmgu wiąże się z największym wkładem w wygraną (zwłaszcza teraz, po zmienionym xp przyznawanego za cap/decap).
 6. Kluszkov

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Info z serveru NA: 5-6 tiery do 11 rangi, później 7-8.
 7. Kluszkov

  Przypadkowe usunięcie kapitana.

  @N0zsFeratu W Becie miałem podobny przypadek (już nie pamiętam czy to była otwarta czy jeszcze zamknięta), a mianowicie był event z jakimiś kosmo-statkami. Polegało to na dodatkowym trybie gry w sumie identycznymi okrętami jakie były dostępne dotychczas (Yamato, Zao, Des Moines itp.), tylko mapy były dosłownie kosmiczne, a okręty były stunningowane i dziwnie pomalowane. Event trwał weekend, zagrałem może z 3 bitwy. Po zakończeniu eventu wszyscy kapitanowie z "kosmo-statków" zostali automatycznie odesłani do rezerwy, co spowodowało u mnie brak wolnego miejsca, a ja akurat kończyłem Fletchera, z jeśli się nie myłę 18 pktowym kapitanem. Tak samo jak Ty kliknąłem sprzedaj, nawet nie patrząc czy zwalniam dowódcę. Opcja odzyskania go nie wchodziła w grę, WG okazało jedynie współczucie
 8. Kluszkov

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Jeśli chodzi o mnie, zdecydowanie nie. Mam za mało postów, staram się nie trollować i unikać kłótni. Także ten.... nie liczy się ^^
 9. Kluszkov

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Grając DD-kami nauczyłem się nie montować ani modfikacji na silnik ani na ster. To i tak praktycznie nic nie daje, jak już coś montuję z tego przedziału, zdecydowanie wolę mniejszą szansę na podpalenie.
 10. Kluszkov

  Perki dla Błyskawicy

  Polskiego drzewka nie będzie na 100%, jednak mogą pojawić się inne premki. Tutaj akurat nie zgadzam się, oczywiście to kwestia gustu, dla jednego nie jest nudne pływanie np. powolnym BBkiem i przeładowywanie co 30 sek, dla mnie gra jest najciekawsza na gunboatach. Przed updatem amerykańskimi, teraz głownie ruskie i Błyskawica. I wcale nie trzeba mieć 15 pkt kapitana (ja dobijam dopiero do 4perku), żeby czerpać przyjemność z gry i robić znaczące wyniki dla drużyny.
 11. Kluszkov

  Steel Ocean - chinska kopia wows

  Podobało mi się porównanie SG, że Steel Ocean wygląda jak gra na Androida A mimo to, no moim 4-letnim lapku działa gorzej niż WoWs.
 12. Kluszkov

  Kitakami

  Its fun 2 play, had couple very funny battles today but as Spock said, I really can't see the reason to play it since im loosing money even for premium repair kit. And yes limited time ships has always no credits and no exp to get but we're not supertesters, it would be nice if we could earn money atleast like normal t8 ship not like premium.
 13. Kluszkov

  Steel Ocean - chinska kopia wows

  Z chęcią spróbuję, chociaż wątpię, że przesiądę się tam na stałe. Moim zdaniem to będzie zdrowa rzecz dla WoWs, mając konkurencję na rynku. Pytanie tylko jaka ta konkurencja będzie.
 14. Kluszkov

  What's with all the Kitakami's cruising around.

  I'm affraid that with fully moduled for detection and captain with skill "detection expert" this ship would be too much OP, I had battle today that i've killed 2x T8 BBs with one torpedo salvo. Now just imagine division 3xKitakami.
×