Jump to content

TheComedian1983

Alpha Tester
 • Content Сount

  3,879
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  26059
 • Clan

  [IDDQD]

About TheComedian1983

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

7,364 profile views
 1. Já si přál aby do hry přišly atomovky, ale tohle je taky dobré. Držím WG palce v jejich neutuchajícím usilí tuhle hru, na četné žádosti komunity, změnit do podoby nevídané.
 2. TheComedian1983

  Dotazy na aktivní hráče

  Mám osm bitev za poslední měsíc. A tak to mám už půl roku, možná rok. Patche jsou čím dál "lepší" a je to vidět na klanové aktivitě. I ti největší srdcaři bublaj vzteky, když dojde na téma WoWs. Za sebe čekám už jen na přidání atomovek, smoke baráží, buffu CV a ponorek a třeba medvídka Pů. @YabbaCoe klidně si udělej poznámku Myslím, že jsme byli vcelku silný klan co se aktivity týká, ale prostě hra je kde je a nikdo už s tím nechce ztrácet čas. Dobře natočená Plzeň je sice moc dobrá, ale pokud dostanete Plzeň natočenou před pěti dny, kterou někdo mezitím používal jako popelník, tak ji prostě jen vylejete a dáte si něco jiného. Probíhající CW jsou asi poslední normální a hratelné, ale hráčů moc není (já jsem třeba čistě náhradník co zdrhne hned, když mě už není třeba) a hraní s partou je sice fajn, ale dříve měl člověk další motivaci třeba v odměnách. Ale koho zajímají odměny, když random je odpornej a ocel a vše ostatní se přeměnilo v bezcenej šmuk. Co tak vím, tak ostatní klany upadaj tempem nevídaným a jiné jsou rovnou mrtvé. Probíhají i pokusy o fůze klanů a majitelé kvalitních účtů hledaj hejly co jim vrátí případné investice. Ano. Je tady obrovské množství klanů s hráči velmi specifických kvalit co se pravděpodobně ani neslezou na discordu/ts a jsou to všechno solisté a hru si užívají. Dobře pro ně. Hra je koneckonců zdárně upravována dle jejich četných žádostí edit: Dnes zrovna hru budu pouštět. Včera mi prdlo v kouli a na discordu se mi teď smějou. Je to takové strhávání strupu.
 3. TheComedian1983

  Depréze z lodiček a její léčba

  Když přijdeš k někomu na navštěvu, taky tam hned začneš vykřikovat, že je to tam celé tvoje a můžeš si tam dělat co chceš? Každopádně pobavilo Odmazána citace
 4. TheComedian1983

  Mafia sound pack

  A v nastavení zvuků jsi Mafii jako soundpack navolil? Je třeba to udělat manuálně. Z hlavy ti přesně neřeknu jak se konkrétně jmenuje ta záložka v nastavení, ale je tam na výběr několik voicepacků přímo od WG a Mafie či cokoliv jiného se tam pouze doplňuje modem/scriptem.
 5. TheComedian1983

  Aukce na majáku: Gremyashchy

  Já ti dám Iwaki! Teda. Nedám Ale stejně jen čekám, kdy WG opět poruší slovo.
 6. TheComedian1983

  Otázky a odpovědi

  Koukám, že ten chlapík je ve stávajícím klanu a předtím byl pouze v jednom jiném a to v SPOTS. U vás nikdy. V tvém klanu je celkem deset lidí s možností náboru. To jen tak pro pořádek. Docela zajímavej bug a nejlepším potvrzením by skutečně byl replay. Aby se vyloučila možnost, že jsou na vinně módy. Nicméně API, z které je tato informace čerpána, je problémová už více jak půl roku a wargaming to odmítá řešit. A šance, že se problém/chyba okotí je obrovská. Počítám, že pokud replay potvrdí, že to skutečně ve hře zobrazilo špatně, tak se brzy dočkáme více obdobných reportů. PrntScrn ne vždy funguje. Mě na notesu nešel nikdy. Vezmi si, že to je kombo Microsoft a Wargaming
 7. TheComedian1983

  Vývojářský blog

  No když už si to načal.... Já opravdu chci do hry atomovky. Škoda, že WG v tomto zatím zaváhalo. Snad příští devblog bude mít jako první obrázek FatBoye. A pak bych to viděl na nějaké lasery nebo orbitální kinetické zbraně. Pro jistotu dodávám, že to myslím smrtelně vážně. Ta hra tohle potřebuje a snad na moji ideu budou kladně reagovat i ostatní a možná, časem, bude toto přání komunity vyslyšeno.
 8. TheComedian1983

  G. Kurfürst z větve za úhlí

  Můžeme to zkusit v Garticu namalovat.
 9. TheComedian1983

  Otázky a odpovědi

  Nejsem korzár. To pro začátek. Tak dál. Nepotrestatelnost? Hejtění? Nic ti nebrání projít si moje posty. Jejich teda docela kolekce. Nicméně z nich si snadno uděláš obrázek jaký je, byl a bude můj přístup k nováčkům, potažmo komunitě jako takové. Schválně zda budeš mít dojem, že jsem nějaký prudič čí jsem se snažil pomoci, pokud to mělo smysl. Myslím, že mám docela solidní portfolio. A že mám za sebou i solidní porci banů. Vše je tady snadno dostupné Jenže pokud dorazí někdo s jediným cílem a to rozjet pořádný flame (ideálně na svém třeba třicátem učtu, kde se za ty roky vydával jak za chlapa tak i ženskou) tak prostě reaguju. Proč? Protože takový prostě jsem. A reaguju na základě bohatých zkušeností, zkušeností bývalých moderátorů jako byli JeyKey, ClearEvil, haatra, Idahou, či cNNk od nichž bylo mnohokráte vysvětleno chování a modus operandi určitých jedinců. Naštěstí to vždy končí bez vyjímky stejně. Vyvane to jako když otevřeš okno na záchodě a stejně rychle. (Nikde žádné jméno, pouze odpověď na osobní dotaz - to pro pořádek)
 10. TheComedian1983

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Multicitace jedné osoby je poněkud zábávná. Ale prdlajs. Tlemím se jak zjednanej
 11. TheComedian1983

  Výsledky roku 2021 ve World of Warships

  Ahoy. To bohužel/naštěstí ne. Ty co existují mě i přes pokusy nějak nechytly. Ale už před rokem jsem "kapku" propadl survivalovkám. Prvně epickej Long Dark, následovaly mulťáky Forest (a dvojka bude brzy a z traileru mě padla čelist), Green Hell a aktuálně Valheim a RDO. A jako hráč se tam necejtim jako někdo, koho vývojáři nenávidí i když kiksy jsou samozřejmě všude.
 12. TheComedian1983

  Výsledky roku 2021 ve World of Warships

  Nekrmit, banovat. Děkuji. Jinak rok 2021 byl skvělý. Už jsem to zmínil v obdobném, hrači založeném, topicu v EN sekci. Díky tomu kam lodě dlouhodobě směřují a také díky tomu, že z poklidné chůze se stal urputný běh z kopce, kdy už to nelze zastavit jsem v poslední době ochutnal slušnou řadu velmi kvalitních herních titulů u kterých pravděpodobně zůstanu ještě mnoho let. Sice bude následovat krátké období bez slavných ponorek, ale ty se stejně vrátí a letadlovky (Reeeeeeeeeeeeeeeee-Work!), zvláště ty legrační ruské jsou tady stále s námi. Nehledě na celkový chaos a degradaci, který zachvátil tuto původně užasnou hru. Za mě byl rok 2021 v WoWs dobrý
 13. TheComedian1983

  Dotaz na staff případně na komunitu

  Klídek Rozzyre.
 14. What they did? Good? Hm. Oh yeah. I know. I started playing few new games with friends from a clan. Valheim, RDRO, Forest (Forest 2 looks cool) WoWs is still installed but soon outdated and then .....
×