Jump to content

TheComedian1983

Alpha Tester
 • Content Сount

  3,599
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21023
 • Clan

  [IDDQD]

About TheComedian1983

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,776 profile views
 1. After few years i have another small question Is there any chance to ad "last battle" option on clan members list? It will be pretty handy. And yes. My EN still sucks
 2. S tím cleanerem pravda opatrně. Jinej werk je taky možnost, ale pokud se pamatuju u mě to byl problém s účtem. A pročítal jsem si komunikaci s podporou na dané téma (r. 2017) a pobavil jsem se . Myslím, že mi tenkrát tuším opravdu pomohl někdo z WG staff.
 3. 1/ možná blbá rada ale... Ccleanerem pročisti comp, speciálně cookies a zkus znova 2/napiš na podporu Kdysi se mi stalo to samé (nemohl jsem se přihlásit na portál a řešit perly - kdo pamatuje ví) a trvalo to týdny. Podpora mi tuším tenkrát nepomohla a v dnešních dnech je podpora na tak žalostné úrovni, že když nepoužijí automatickou odpověď tak nesesmolí pár vět bez gramatických chyb, natož aby dokázali řešit potíže. Na druhou stranu líná huba, holé neštěstí že? 3/ Bohužel tady není Yabbacoe, který by dokázal pomoci, ale teoreticky by mohl pomoci @Tuccy Pokud vládneš angličtinou zkus někde ve vhodné sekci EN fora dát poke (jako já u Tuccyho - nevím jestli tuto fičuru fora znáš, tak to raději píšu) a to dvěma lidem: MrConway a Crysantos (na něj můžeš případně německy) Na podporu napiš ať je formalitám učiněno zadost.
 4. TheComedian1983

  PR hráčů PR

  A to jsou ty rozdíly no. WG to nemá nastaveno chytře. To že jsou nenasytní beru, ale deprimuje mě že to dělaj tak krátkozrace pouze s vidinou rychlého zisku, když maj perfektní možnosti jak dlouhodobě sosat menší, ale ve výsledku težší prachy. Ale to je jinej příběh. Nicméně co se expení týká pogoogli si goldrino wows. Pobavíš se.
 5. TheComedian1983

  PR hráčů PR

  Wow jsem kloudně nehrál. Tam je také možné se na max level dostat témeř okamžitě? Tady to jde pod sto bitev.
 6. TheComedian1983

  PR hráčů PR

  Ano. Jsem tuleňo bijec (to původní slovo smazal filtr ). Farmím potracenky na všech tierech krom T1. Tam vládnou jinačí střelci popravdě. A úplně nejraději pedobeařím s T8 T10 "hráče"
 7. TheComedian1983

  Otázky a odpovědi

  Právě jsem měl dvě T8 CV v T8 bitvě a CV mám témeř v každé bitvě a je jedno zda jdu solo či v divizi...
 8. TheComedian1983

  PR hráčů PR

  Stejně by mě zajímalo proč ta loď láká ty nejšílenější (termín myslím doslovně - ti fakt musí mít v hlavě bramboračku a to ještě zkyslou) hráče.
 9. Popravdě těch 14 dní PU jsem bral jako kompenzaci za budoucí potíže a teď ještě tohle? Pěkné
 10. TheComedian1983

  WGC: přihlaste se a všechno vyzkoušejte

  Aneb fungování PC v této dekádě. Perfektní. Nechybí ti tam asi nic
 11. TheComedian1983

  PR hráčů PR

  Já mám 7,2
 12. TheComedian1983

  PR hráčů PR

 13. Pročti si celou wiki jejíž odkaz ti Lucy poslala, vygoogli si HelpMe discord a připoj se, mrkni na nějaká videa od hráče jménem Houmer na youtube, rozklikni link co má Lucy přímo v podpisu a pak budeš trošku více v obraze. A pro další posty prosím o občasné použítí klávesy Enter pro odrážku, děkuji pěkně. Jo a videa přímo od WG stojí za starou bačkoru, tak s nimi neztrácej čas (Já se fakt zase snažím někoho navést na cestu normálního hráče? Jsem nepoučitelnej )
 14. TheComedian1983

  Otázky a odpovědi

  Tohle číst to je...
 15. TheComedian1983

  Otázky a odpovědi

  Vyprošovat můžeš podle chuti. Každopádně screeny mám a tvá práce je také sledována. Přeber si to.
×