Jump to content

obycan

Beta Tester
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  351

About obycan

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. obycan

  Vlajky

  Áno presne o náhode a zameriaš sa na ich splnenie myslím, že to nie je dobrý ťah osobné misie vo WoT... Asi nie je čo vysvetlovať. Zameria sa niekto napríklad na prvý kill a potopí loď ale hneď na to uprie... Ale ide o princíp, že tie vlajky si už raz získal tak by ti mali zostať... Aspoň nech by sa upravili tie bonusy za to, že ich máš na lodi potom by to bolo v poriadku si myslím. Najradšej by som bol keby sa tu niekto z moderátorov zastavil a objasnil to ako to je a čo môžeme do budúcnosti očakávať...
 2. obycan

  Vlajky

  Ale vezmi si to, že vo WoT dostaneš pásiky alebo hviezdičky na delo a nikdy sa ti neodoberú.
 3. obycan

  Vlajky

  No je tam napísané pri tom otázniku, že ak ...nemáš po bitke dostatok kreditov na zakúpenie vlajok... nebudem to vypisovať celé... Tak neviem či si WG s nás robí dobrý deň alebo som to nepochopil ja... A nemôžem pochopiť tomu, že keď tú vlajku už raz vyhráš tak by si ju mal tam mať ako vyznamenanie... napr. vojak dostane vyznamenanie tak mu ho nezoberú len tak po nejakom čase. Buď je to nedomyslené alebo je to bug. To nech si už riešia kompetentný.
 4. obycan

  Vlajky

  Aha. No lebo som si pozrel ten príspevok o aktualizácii a tam sí pri vlajkách čísla so si myslel že toľko stoja, ale môže to byť a počet ks na sklade.
 5. obycan

  Vlajky

  Ako je to vlastne s vlajkami? Namontoval som ju na jednu loď, ale do ďalšej bitky sa mi nezakúpila... Prečo? A aký význam má tam teda to automatické doplňovanie?
 6. obycan

  Důležité - WoWS videa na YouTube

  Ja to mám vyriešené...
 7. To by aj mňa zaujmalo kedy bude ten dlho očakávaný update, pretože sa veľmi teším na americké bojové lode.
 8. obycan

  Důležité - WoWS videa na YouTube

  No písal som ešte v sobotu na podporu ohľadom licencie a dodnes mi neodpísali... Mám ich otravovať pokiaľ sa mi neozvú?
 9. obycan

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  hmm... prvá bitka s Kongom
 10. obycan

  Wipe

  Podla všetkých informácii z WG nebude, aspoň tak mi to bolo povedané.
 11. obycan

  Wipe

  Áno bude wipe po uzavretom beta teste, ale po skončení otvoreného beta testu nebude.
 12. obycan

  Prémiová loď

  No tak sa to vyriešilo...
 13. obycan

  Prémiová loď

  pozri v ničom máš pravdu... ale peniaze si treba užiť kým majú hodnotu, čo keď teraz nejakému chujovi cukne v hlave a napáli to neviem kam, začne daľšia svetová kríza, padne burza v NY no a peniaze nebudú mať hodnotu... toť je môj názor... keď utratím to utratím na "goldy" v CBT tak možno už na konečnej verzii hry si nič nekúpim nikto nevie...
 14. obycan

  Prémiová loď

  Všimol som si, že je to trieda Omaha. Mal som kedže už mám Cleveland. Tak uvidím, či si ju kúpim.
 15. Ahojte. Mám dve otázky. 1. kúpim si dublóny alebo ako sa to volá a kúpim s prémiovú loď v hre. Budem ju mať len po dobu uzavretej bety alebo ju dostanem aj do otverenej bety? Poprípade dostanem naspäť svoje dublóny? 2. Čo hovoríte na sovietsku ľod Murmansk? Oplatí sa kúpiť?
×