Jump to content

_ExarKun_

Players
 • Content Сount

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6957

2 Followers

About _ExarKun_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

941 profile views
 1. Dünden kalanları şimdi atma fırsatım oldu. Dün 3 defa 6 kill çektim. Birini yayınlamıştım. Şimdi diğerlerini yayınlıyorum. Edit: Diğerinin resmi kayıp Gearing 280k dmg 6 kill 4 kill
 2. Kutu kutu pense, elmamı yerse.
 3. _ExarKun_

  Sıralamalı Savaşlar Sezon 8: Genel Tartışma

  Şu an için fena gitmiyorum. Akizuki'yi kullanayım dedim ancak kaptan 10. seviye olduğu için IFHE'siz pek işe yaramadı. Mermiler vuruyor ancak hasar vermiyor. Tabi Lo Yang reyizi alan gemisini yürüten kaptan oluyor. Bakalım kutu kutu kutuzov ile nereye varmak, ne yapmak isteyeceğiz? Not : 9. kademe 2 yıldızdan selamlar.
 4. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  edit
 5. _ExarKun_

  [KEBAP] Check !

  Klan adı Kebap, profil resmi kedi. Ben kıllandım. Başarılar.
 6. World of Warships damage rekoru. Takım komple patates çıktı.
 7. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  edit
 8. _ExarKun_

  Tersane..

  Bu gemi olmuş. Söylenecek fazla bir şey yok. Parasını hak eder.
 9. _ExarKun_

  Favorite shipgirl (Kancolle) and arpeggio of blue steel too

  Of course She-makaze
 10. _ExarKun_

  3. Wows Kardeşliği '' ATA'YA SAYGI '' BULUŞMASI

  Umarım çok güzel bir etkinlik olur. Her ne kadar katılma imkanımız olmasa da, kalbimiz hep orada.
 11. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  edit
 12. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  Eyyyyyyyyyy Wargaming! Bu aşka engel olamayacaksın! Dünya'nın en güzel kadını, hayatımın aşkı ve anlamı, gelecek çocuklarımın anası, evimin kadını, daşların en daşı Dasham için yazdığım eski şiirlerden birini aşağıya bırakıyorum. Dasham artık bu başlığın farkında. Onun şerefine gelsin. Nazlı Yarim Dasha; bir içim su. Her güncellemede içimi kaplar derin bir huşu. Hele o anlatışı ve zarif duruşu. Kıskanırım seni nazlı yar, ver kalbini şu deliye. Açtım güncellemeyi izledim baştan sona. Başa sarıyorum, anlayamadım daha. Anlattıkların transit geçiyor, ulaşamıyor sinapslara. Tansiyonum düştü nazlı yar, kan gitmez oldu beyne. Ponçiğim nasıl da gülüyor melekler gibi. Büklüm büklüm saçları, kırmızıdan elbisesi. Muten Roshi Sama'nın öğretilerindeki gibi. Odaklandım sana nazlı yar, gel tırmanalım aşk-ı saadete. Her güncellemede ayrı bir daşsın. Kalbimin basamaklarını teker teker tırmanırsın. Dikkat et! Aman diyim ayağın kaymasın. Pompişlere doyulmaz nazlı yar, ver duduşları alttan bir kere. Kaydı ayağı, düştü kalbimin derinliklerine. E tabi abdestte kaçtı, hormonu taşan bünyede. Sular niye akmıyor, nerede bu belediye? Köpüklü kaldım nazlı yar, ver şu damacanayı acele. Köpük gitti, haliyle aklandık paklandık. Slav ırkı görünce, bizde atlandık kuşandık. Dasha diye habire kırbacı şaklattık. Sen sandım nazlı yar, aldandım bir çift mavi göze. Gözler mavi, saçlar sarı. Kalmadı centilmenlik, bozdum adabı. Sakın gösterme çatalı, bozacaksın fabrika ayarımı. Trojen gibisin nazlı yar, memorimdesin her gece. Gündüzler gece, geceler olmuyor gündüz. Dasham vereydi kalbini, çocuğumuz olurdu ikiz üçüz. Yeter gayrı artık! Tarladaki sarı kız dahi doğurdu bir öküz. Gel çocuk yapalım nazlı yar, at imzayı şu nikah defterine. Sadece şiir yazmak isteyenler başlığa yazabilir.
 13. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  edit
 14. _ExarKun_

  Şiir Köşesi

  Evet kardeşlerim. Yine ve yeniden hepimizi ilgilendiren, kanayan yara, herkesin kenarda köşede biriktirip sakladığı veya sahip olmak istediği benjaminler için birkaç kelam yazma gerekliliği hissettim. FED, bilanço küçültme, ECB, faiz, kur, parite gibi kelimelere hepimiz aşinayız. Aşinayızdır umarım? Dayanamadım ve Janet Yellen vs Draghi ile olan içsel duygularımı faşıııırrrr faaaaşırrrrrrrr faşkırttım. Yeni bir kelime de türettim Elbette bu şiiri yazarken hormonal taşkınlığın izlerini göreceksiniz. Ahhhhhh ahhhh. Anladınız siz. Duyguları en iyi hissedebileceğiniz arka fon müziği üstad İsmail YK'dan gelsin Yılanoğlu Strikes Back Yellen, Amerika'nın para anası. Kiminin anası, kiminin duası, kiminin belası. Kırbacını şaklattıkça inliyor dünyanın garibi gurebasıııııı. Sünger gibi emiş gücüyle, bence tam bir Allah'ın cezası. Vantuz gibi mübarek, süpürge markası da Fakir. Islak-kuru 2500 watt, sanırım hala bakir. Ben biliyorum, ona aslında ne gerekiiiiiir? İstersen, Türkiye'den yollayalım kıllı bir Şakir. Rampada vurdurmuş şahinci gibi geldim yine gazaaa. Gelen veriler hep iyi, kalacağız sanki ayazaa. Parite terse döndü, artıya geçer miyiz ki yazaaaaaaaa? Grafikler gösteriyor, aşağı giden takoza. Tüküreyim ben böyle parite denen korelasyona. Yellen kökleyecek gibi, sallıyor sağa solaaaaa. Bari Dasham olaydı, düşürürdük son cemreyi benim donaaaaaaaaaaaa. Kama Sutra'da bile, kimse giremezdi öyle bir pozisyona. Kavuşaydım Dashama, getirirdim onu kündeye. Koyardım çocuğu önümüzdeki seneye. Yatırırdım parayı Bist'teki en sağlam hisseyeeeeeeee. Temettü de alırdık, gelmezdik ters köşeye. Hatırlıyorum, geçen senenin Fitch gecesi. Mallandık, yüklendik olduk alemin enayisiiii. Eşşeğe bile vursan taşıyamaz böyle bir semeriiiiiiiiii. Yellene yellene gaza geldik, öptüler bizi bi tanesi. Saat 7'de geldi, yine ilham perisi. Yapma Yellen, artık boşluk kalmadı, alamıyoruz hepsiniii. Dram oldu, üzdü, hiçbir senarist yazamadı böyle bir Türk Dizisiiiiiii. Bu gidişle, aralıkta, Yellen artıracak gibi faizi. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece şiir yazmak isteyenler başlığa yazabilir. Bunun harici yazmasın lütfen.
×