Jump to content

PerSillXXL

Players
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7978

About PerSillXXL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Díky za odveď jen mě zajímá jestli byli už zavedeny opatření proti těmto hráčům, nepotřebuji konkrétní vysvětlení jaká.
 2. PerSillXXL

  Otázky a odpovědi

  Bylo by hezké se u dna k tobě přidat ale nemám potápěčky kurz, takže v brzké době tě nenavštívím je mi to líto ale každopádně děkuji za tvoji pozvánku.
 3. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Dík za odpověď Můj poslední dotaz je už pouze k používání ilegálního softwaru aimbot, z toho co jsi mi napsal musím upozornit na jednu věc. Nová generace aimbotu, která je déle jak rok na trhu se již nenahrává do souborů klienta ale nahrává se na pevný disk (tedy zcela na jiné místo). Následně se tento program spustí a posléze se spustí samotná hra. Tento již profesionální program dělá ruská softwarová společnost s stojí cca mezi 10-15 EUR na měsíc. Tedy můj konečný dotaz zní jestli o tom WG ví a začíná přijímat nějaké protiopatření.
 4. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Děkuji za odpověď Co se tedy týče bitevních křižníků jestli jsem to správně pochopil nejsou žádné další historické podklady (výkresová dokumentace popřípadě návrh atd.) jež by dovolili udělat lodě třídy VIII, IX a X. Co se týče zakázaných modifikací buď je to tedy report na jednotlivce + důkazy , nebo ban wave. V obou případech jsou tedy prozkoumávány složky klienta nikoliv celí počítač jestli to tedy opět chápu správně.
 5. PerSillXXL

  Otázky a odpovědi

  Nejsem zde pro tvoji zábavu (bylo by dobré si to uvědomit). Navíc je toto téma uzavřené tudíž i tvůj dovětek tu zaplácl jednu pozici.
 6. PerSillXXL

  Otázky a odpovědi

  Dvě otázky na WG První se jedná jestli WG zvažuje nebo někdy zvažovalo zařazení nového typu bitevních lodí. Sama o osobě se tato šance nabízí jedná se o loď GNEISENAU a její sesterskou loď SCHANHORST(prémiová loď). Tato loď je sama o sobě popsána jako bitevní křižník je to tedy hybrid mezi bitevní lodí a křižníkem. Nabízí tedy nové možnosti v rámci svého zařazení a tudíž by se jednalo o další zpestření této hry. Sice tato loď plně nenahrazuje bitevní loď a ani křižník ale podědila od obou docela zajímavé vlastnost ať už v rámci ovladatelnosti, výdrže, palebné síly, torpédové výzbroje atd. Za mě můžu říci, že je to má nejoblíbenější loď v celém spektru lodí co hra WOWs nabízí. Druhá otázka se týká používání aimbotu tedy nelegálního softwaru. Zajímá mě jakým způsobem je schopna firma WG tyto lidi mezi ostatními odhalit. Slyšel jsem cca před půl rokem, že stahují soubory clienta a následně kontrolují obsah asi podle toho jestli daný klient má správnou velikost dat a pokud ne je evidentní, že do klienta hráč něco nahrál. Pak se tedy ale musí soubory v clientu projít a zjistit co bylo nahráno navíc a jestli se jedná o daný nelegální software či nikoliv. Text který jsem zvýraznil nebrat zcela vážně to jsem pouze slyšel a ani nevím jestli si to zcela správně pamatuji je to už delší dobu.
 7. PerSillXXL

  Otázky a odpovědi

  Ano chápeš to velice dobře problém je, že to opět posužuješ z hlediska DMG a né z hlediska jaké VARIANTY hraní tato loď hráči nabízí. Loď Cleveland a Seatll jsou lodě odolnější vůči poškození, tudíž s nimi hráč může dovolit víc se zapojit do hry a nabízí tedy větší možnost jak tu loď zahrát. Oproti tomu loď Worcester je na tom stejně jak Minotaur tzn. papír, což má za následek, že se musíš s touto lodí krýt za ostrovem a moc se neukazovat. Nic méně toto téma je již stejnak uzavřené není třeba se k tomu již vracet.
 8. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Problém MM, no tak to jsi narazil na další zajímavou věc. Podle oficiálního vyjádření WG nemůže řadit hráče dle jejich statů a to pro to že by se protáhla čekací fronta (u her random v cw nevím jak to je). No upřímně si počkám raději 6min na pořádnou hru než dvě hodiny zažívat peklo. No a to je problém dnešních vývojářů, názory hráčů jsou celkem už pasé. Za to tabulka má dáti dal dominuje všude nejenom u WG. No a protože tahle hra není free to play jelikož od lodí třídy VIII si musíš koupit prémiový účet jinak to prostě neuživíš (nemluvě o X), tak prostě to musíš dotovat. Nebo se snažit vydělat na nižším tieru lodi popřípadě zakoupit prémiovou loď (a taktéž je vhodné si za 5500g zakoupit kamufláž na loď X). Když si vzpomínám na začátek této hry a ekonomiku pffff jojo zlatý časy.
 9. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Tak a je to tady drahý Time právě zjišťuješ ale ještě to nevíš, loď Seattle je více odolnější než loď Worcester. Což má v konečném důsledku za následek , že budeš zklamán až si zakoupíš loď jak ji sám nazýváš Wooster. Za další Wooster nazýváš OP lodí v tom případě by mě zajímalo jakým přídomkem nazveš loď MINOTAUR (mám pocit, že by to mě znít mega ultra OP Freddy Kruegera brácha co to dotáhl fakt daleko, nebo něco v tom smyslu). Další zábavná věc je to když potkáš Wooster jako DD seš na 50% tuhej, no a sranda je když potkáš MINOTAURA tak to seš na 100% tuhej. Opět rozdíl 50% je hodně. Wooster se na tebe chvilku zaměří a pak musí zdrhat páč se to na něho začne sypat ze všech světových stran co existují. No a MINOTAUR ten si dá smouka (klidně si u toho zapálí i jointa) zapne hydro a uhryže tě, pak se vyhne tvým torpédům, které se ve zběsilosti a bezvýchodné situaci vypustíš jeho směrem a odpluje si za zapadajícím sluncem. Závěrem děkuji za video z Houmrem, jelikož pan Houmer potvrzuje to co o lodi Worcester alias Wooster říkám. V krátkosti rozborka videa: 1. modlete se aby ve vašem týmu byla loď NEPTUN popřípadě MINOTAUR, pak se domluvte s těmito hráči, že pojedete bránit tzv. cap. To znamená, že využijete jeho smouk k tomu aby jste byli užiteční popřípadě se domluvte z nějakým vaším DD aby vám tam smouk vytvořilo (potápění nepřátelských DD je ve této hře priorita číslo 1., doufám že nemusím vysvětlovat proč). No a vzhledem k tomu, že mám už něco odehráno v této hře, tak domluva jako vždy vázne. 2. jelikož bod jedna vázne v celé své podstatě tak podle videa pana Houmra vám nezbývá nic jiného než zalézt za nejbližší ostrov a čekat až vám tam někdo vpluje tak aby jste na něho mohli střílet. No to se taky můžete pěkně načekat. No a objímat se 80% hry s ostrovem je velmi záživná hra určitě Vás to bude všechny velice bavit. Takže výsledek WORCESTER vzhledem ke své podprůměrnosti mám dost silně omezené pole působnosti z lodí kategorie X ze všech nejvíc. Nedovolí vám přílišně aktivně zasahovat do hry vs. loď MINOTAUR, která vzhledem ke své vybavenosti vám to dovoluje ihned od začátku do hry výrazně zasáhnout tzn. smouk + přehledoví radar + torpéda = okamžitá podpora vašich DD, které se snaží obsadit bod (ne vždy to vyjde ale do začátku rozhodně lepší než Worcester krčí se za prvním ostrůvkem co najde). Tudíž opět musím odejmout lodí Worcester její neprávem přidělený titul OP (titul OP tato loď může získat jen v případě, že si ho někde zakoupí). V monetě jak se nemáte za čím krčet tzn. žádný ostrov v dohledu střelby si moc neužijete. Všichni vám to tam z chutí pošlou, jelikož vědí jak je jednoduché tuto loď potopit. No a za sebe můžu pouze říct prohlédněte si můj profil. Sami doufám usoudíte, že nejsem zrovna typ hráče, který je podprůměrný. Rád se něčemu přiučím ale zaslané video mi jaksi neřeklo nic co bych o lodi WORCESTER nevěděl a proto se ptám k čemu ta věc je dobrá. Nemá žádný aspekt o kterém bych prohlásil, že je přínosný.
 10. PerSillXXL

  Otázky pro WG

  Ahoj, koupil jsem si loď WORCESTER a zajímalo by mě co s touhle lodí WG hodlá dělat? Je sice fajn, že má 152mm děla a to 6x ale jinak je tato loď prakticky nepoužitelná. Nedisponuje kouřovou clonou ani torpédy protiletecká obrana je dobrá věc ale většinou hraju hry bez letadlových lodí. Přehledový radar je taktéž k ničemu jelikož jakmile s přiblížíte k jakémukoliv bodu, který obsazujete nebo jej obsazuje loď z druhého týmu a použijete tento radar a vystřelíte okamžitě schytáte takovou dávku, že jdete prakticky instantně ke dnu. Což je asi největší problém této lodi, citadelu schytáte okamžitě. Pokud najedete čelně tak budete používat pouze 20% ze svého střeleckého arzenálu což přeloženo znamená že budete střílet se dvou dělových věží (dále není asi třeba komentáře). Celkově tato loď nenabízí nic, pokud se vám tedy poštěstí a nevšimnou si vás tak na krátkou chvíli můžete po někom střílet. Na úroveň X je tato loď silně podprůměrná, hodila by se maximálně proti lodím úrovně VIII, ve srovnání s lodí MINOTAUR působí velmi směsně (vzhledem k tomu že tato loď má navíc jak torpéda tak i kouřovou clonu) a pokud se zamyslíme dále loď porovnáte s prémiovou lodí ATLANTA tak opět WORCESTER dost silně pokulhává. Loď ATLANTA má lépe rozložené děla a disponuje torpédy.
×