Jump to content

hakikama

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9085
 • Clan

  [GROT]

About hakikama

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
  [GROT]

Contact Methods

 • Skype
  hakikama

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  POLSKA
 • Interests
  Elektronika,malarstwo marynistyka

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. hakikama

  PUERTO RICO .X.

  Widzę że opinie są zróżnicowane.Zastanawiające jest to, że gracze ( stosunkowo nie źli patrząc w profile) w bitwach znajdują się na ostatnich miejscach w drużynie .Nie mówię że zawsze ale te ostatnie miejsca przeważają znacznie. Czyzby ten PUERTO RICO należał do słabszych okrętów w swojej klasie?
 2. hakikama

  Urealnienie gry

  WitamBitwy kooperacyjne obecnie trwaja 3-4 min. Bardzo często pancernik nie jest w stanie dopłynąc do wyznaczonego pola do zajęcia bo kończy sie gra. Jednoczesnie przeciwnikowi zostają 2-3-4 okrety ( czyli połowa) ,pola są nie zajete,czas nie upłynoł jak gra jest skończona. Teraz po waszej modyfikacji są dwa wyjścia albo grać z rozwagą = na szarym końcu,straty , albo płynąc na żywioł czyli "za rodinu za Stalinu" albo sie przetrwa albo nie. Koniec z taktyką czy próbą przechytrzenia..bo nie dajecie na to czasu. Jest to nie tylko moje zdanie ale i kolegów z klanu oraz innych użytkowników, Czyli gra schodzi na psy..przestaje być ciekawa. Po za tym przydzielanie "na pałę" niby klanowi przeciwników gwiazdek na tzw"krzywy ryj" tez nie zachęca do jakiegokolwiek działania..wręcz odwrotnie. W moim klane gdy się zorientowali że BITWA MORSKA to przewalanka..przestali grać. ..Moze coś zmienicie???
 3. Co tygodniowe BITWY MORSKIE

  Tutaj mozna zdobyć ropę dla klanu walcząc pośrednio zaliczając odpowiedni zadani misji.Bój toczą 2-a klany a za zwycięstwo (zdobycie większej ilości gwiazdek) klan premiowany jest pewną ilością ropy. Każdy z członków klanu ma 10 podejść do zdobycia gwiazdki.Wszystko byłoby ok gdyby to żr "wspólzawodnictwo " między klanami jest mocno sterowane przez administratorów. Otóż podejrzaną ilość zdobytych gwiazdek zakwestionowałem do administratora ponieważ bytność członków przeciwnego klanu była srednio ponad 3 miesiące temu  (to jakim cudem zdobywają gwiazdki na bieżąco) . Ponoć dostali "bonusowe gwiazdki- tak tłumaczył administrator który nie umiał wytłumaczyć jak te bonusy zdobyć. Teraz trafił nam się klan którego  (5-ciu członków których skuteczność waha się od 25%-46%) z ilością walk od 6 do ponad 300.Od kilku dni nikogo z klanu nie było  a sukcesywnie dostają gwiazdki. Więc nie jest to żadne współzawodnictwo tylko "ustawka" administratorów a to zniechęca do jakiejkolwiek rywalizacji.

 4. Dlaczego ,niby losowo np. do okretu T6 dodaje sie do rozgrywki okrety T8 a do T7  okrety T9?.To narusza ewidentnie  równe  warunki współzawodnictwa.

×