Jump to content

ASSER_PL

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11321
 • Clan

  [GROT]

About ASSER_PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GROT]

Contact Methods

 • Skype
  hakikama

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  POLSKA
 • Interests
  Elektronika,malarstwo marynistyka

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. ASSER_PL

  Polskie Klany Lista

  Kolega CRISTOFFS stworzył listę klanów.OK...bardzo fajnie. Jednocześnie podał niżej link do formularza jeśli chce się wpisać jakiś klan-też ok. Tylko że taki formularz nie istnieje.Szkoda bo chciałem wpisać swój klan.Już pisałem do kolegi CRISTOFFS-era ale zero odpowiedzi. Pozdrawiam Panów kapitanów
 2. Witam.Strona "nowego formularza" nie odpowiada a chciałbym wpisać klan.Podpowiesz jak to zrobić? Pozdrawiam Hakikama

 3. ASSER_PL

  PUERTO RICO .X.

  Widzę że opinie są zróżnicowane.Zastanawiające jest to, że gracze ( stosunkowo nie źli patrząc w profile) w bitwach znajdują się na ostatnich miejscach w drużynie .Nie mówię że zawsze ale te ostatnie miejsca przeważają znacznie. Czyzby ten PUERTO RICO należał do słabszych okrętów w swojej klasie?
 4. ASSER_PL

  Urealnienie gry

  WitamBitwy kooperacyjne obecnie trwaja 3-4 min. Bardzo często pancernik nie jest w stanie dopłynąc do wyznaczonego pola do zajęcia bo kończy sie gra. Jednoczesnie przeciwnikowi zostają 2-3-4 okrety ( czyli połowa) ,pola są nie zajete,czas nie upłynoł jak gra jest skończona. Teraz po waszej modyfikacji są dwa wyjścia albo grać z rozwagą = na szarym końcu,straty , albo płynąc na żywioł czyli "za rodinu za Stalinu" albo sie przetrwa albo nie. Koniec z taktyką czy próbą przechytrzenia..bo nie dajecie na to czasu. Jest to nie tylko moje zdanie ale i kolegów z klanu oraz innych użytkowników, Czyli gra schodzi na psy..przestaje być ciekawa. Po za tym przydzielanie "na pałę" niby klanowi przeciwników gwiazdek na tzw"krzywy ryj" tez nie zachęca do jakiegokolwiek działania..wręcz odwrotnie. W moim klane gdy się zorientowali że BITWA MORSKA to przewalanka..przestali grać. ..Moze coś zmienicie???
 5. Co tygodniowe BITWY MORSKIE

  Tutaj mozna zdobyć ropę dla klanu walcząc pośrednio zaliczając odpowiedni zadani misji.Bój toczą 2-a klany a za zwycięstwo (zdobycie większej ilości gwiazdek) klan premiowany jest pewną ilością ropy. Każdy z członków klanu ma 10 podejść do zdobycia gwiazdki.Wszystko byłoby ok gdyby to żr "wspólzawodnictwo " między klanami jest mocno sterowane przez administratorów. Otóż podejrzaną ilość zdobytych gwiazdek zakwestionowałem do administratora ponieważ bytność członków przeciwnego klanu była srednio ponad 3 miesiące temu  (to jakim cudem zdobywają gwiazdki na bieżąco) . Ponoć dostali "bonusowe gwiazdki- tak tłumaczył administrator który nie umiał wytłumaczyć jak te bonusy zdobyć. Teraz trafił nam się klan którego  (5-ciu członków których skuteczność waha się od 25%-46%) z ilością walk od 6 do ponad 300.Od kilku dni nikogo z klanu nie było  a sukcesywnie dostają gwiazdki. Więc nie jest to żadne współzawodnictwo tylko "ustawka" administratorów a to zniechęca do jakiejkolwiek rywalizacji.

 6. ASSER_PL

  Skróty klawiszowe

  Dziękuję, wypróbuje! Pomyślnych wiatrów!!
 7. ASSER_PL

  Skróty klawiszowe

  Witam. Proszę mi podpowiedzieć jak w czasie rozgrywki powiadomić sojuszników aby uważali na niebezpieczne 'kwadraty". Chodzi mi o zastosowanie kombinacji klawiszowych.Dziękuję
 8. ASSER_PL

  Kara

  Po aktualizacji w momencie rozpoczęcia bitwy komputer się zawiesił .-otrzymałem karę (na różowo) za "niesportowe zachowanie. Po zresetowaniu sytuacja się powtórzyła i dostałem 10 bitew na różowo. Teraz przeinstalowałem system i grę i jest OK! ale...dlaczego mam karę z niewiadomo czyjej winy ? Bo może się gra źle zaktualizowała czy może coś było z serwerem czy wystąpił bład jakis techniczny na co nie mam najmniejszego wpływu - to jakie to "niesportowe zachowanie"???
 9. Dlaczego ,niby losowo np. do okretu T6 dodaje sie do rozgrywki okrety T8 a do T7  okrety T9?.To narusza ewidentnie  równe  warunki współzawodnictwa.

 10. ASSER_PL

  Wersja 0.6.9 - dyskusja ogólna

  Szkoda że bander nie można zmieniać.I tak praktycznie walczy każdy z każdym np (anglik przeciwko anglikowi).Fajnie by było pływać np.na niemieckim czy japońskim okręcie tocząc bitwy pod polską banderą.Mogłaby być nawet do kupienia,ewentualnie samemu tworzyć (projektować )bandery
 11. ASSER_PL

  Szukam klanu

  Chciałbym spróbować współdziałania na polu walki.Gra jednoosobowa jest troche już jednostajna. pozdrawiam ; hakikama
 12. ASSER_PL

  Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

  Fajnie ale mam jedno pytanie: otóż dzisiaj walczyłem z okrętami których NIE MA .Po nazwach rozpoznaje że są to okręty francuskie i włoskie. Jak to możliwe?
×