Jump to content

PedrodePacas

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  738

About PedrodePacas

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Opět se povedlo ale zase se Transka zastavila aniž by jí kdokoli ohrožoval a tím jsem přišli o poslední vedlejší úkol. Už začínám mít pocit že je to schválně http://imageshack.cz/image/U8r
 2. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Přesně z toho taky teču když se otočím a tam pitomci střílejí na lodě co nás ani nedoženou.
 3. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Jezdím pouze Igora nebo Jackaila a střílím pouze AP úplně na vše. Sice nezapaluju ale dávám šlehy. Až 8k do lodí a 20k do katapultů.
 4. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Já se teď snažím když tam není nikdo jiný to koordinovat přes příkaz F3, označuji cíle a zatím se mi povedlo jednou že spolupracoval cely tým a celkem to šlo ale nevyhráli jsme .
 5. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Přesně, potvrzuji. Neustále hořím a Rasputin mě dá na jednu dobrou
 6. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Systém jsem pochopil ale najde se tým který to chápe a tým který nechápe. Občas se objeví člověk co to řídí poněvadž je anglicky mluvící a hlavně píše co a jak ale tak i tak než se doleze k Rasputinovi je to docela nářez a ta hromada lodí na konci je docela hard. Já to jedu každý den od začátku a zatím jedna výhra s tím že jsem přežil a jedna kdy jsem padl. A vítězství bez ztráty života bylo bez jakékoli koordinace, každý věděl co má dělat. Primar katapulty a pak jeden target nejbližší lodě u Transky. Na konci primar Rasputin a pak se to nějak rozjelo a najednou výhra. A jak sem psal ani nevím jak.
 7. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Chápu, jinak bych to asi nepsal, transka zastavuje když je v kruhu nepřítel. Ale v tomto případě nebyla žádná loď v kruhu ani zombie ani naše. Další věc, vyrazit dopředu je jasná sebevražda to chápe snad každý, takže ne nejsem "solíčko".
 8. PedrodePacas

  Halloween, sebevražedná mise . . .

  Po dopsání příspěvku a dalšího pokusu se stalo toto: http://imageshack.cz/images/2016/11/02/WoW.jpg. Ani nevím jak
 9. Ahoj, je tu někdo kdo už to vítězně dokončil a přežil? Mám dost silný pocit že ta obtížnost a hromada lodí na konci + Rasputin je už opravdu hard. Jsou nějaké rady poněvadž jsem z toho už dost zoufalý a z mnoha startů ani jedno přežití a jedna výhra. Transka se sama od sebe zastaví aniž by k tomu byl důvod, lodě jsou brutál odolné a i když z velkými šrámy projdete prvním očistcem tak pak přijde peklo s Rasputinem a s 200k HP, omg . Díky
 10. PedrodePacas

  Prodej lodí . . .

  Díky za odpovědi, pořádně jsem to projel a myslím že teď už budu opatrnější. Nejspíše jsem nechtěně propustil několik kapitánů kteří měli dost zkušeností když jsem prodával lodě. Klidné moře všem !
 11. PedrodePacas

  Prodej lodí . . .

  Zdravím všechny, namontoval jsem na lodě vylepšení, nemám místo pro loď a velitele, chci si koupit jinou loď. Nějak to nechápu, to musím vždy prodat tu předešlou a propustit velitele?! A díky vylepšení je ani prodat nemohu poněvadž to po mě chce zlatý dukáty za odmontování což znamená nacpat do toho peníze!! Je to dost postavené na hlavu nebo jsem neprobádal tu hru pořádně? Není tady nějaká "garáž", dok nebo něco takového? Prostě nechci do toho vrážet peníze takže rady jako zaplať a hraj prosím vynechte. Budu rád za každou radu, odkaz(pokud možno v CZ), návod. Díky. edit: Vylepšení jsem pořešil, loď jde prodat, omluva! Pořád ale platí dotaz na nutnost prodeje lodi při nákupu nové a propuštění velitele.
×