Jump to content

Svetherus

Sailing Hamster
 • Content Сount

  1,491
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  958

6 Followers

About Svetherus

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

652 profile views
 1. Svetherus

  Patch 0.5.2

  [edytowano]
 2. Svetherus

  Rekrutacja do Klanu [S_O_K] - Sons of Kraken

  członki SOK to wogóle fajne członki som.
 3. Svetherus

  Umiejętności Kapitanów - wersja skrócona

  Łedmełłłł ty żyjesz?
 4. Svetherus

  narzekanie na słabe zarobki DD

  nie wygrały jej ani krążowniki, ani pancerniki. Te ostatnie wręcz ją przegrały
 5. Svetherus

  narzekanie na słabe zarobki DD

  60 trafień z tych 230 było w krążowniki 5 tieru (więcej nie widać na screenie), to na pewno wpłynęło na zarobek i exp (proporcjonalnie). Co do expa - 1700 to i tak dużo. 85k na VII tierze to dobra bitwa, ale nie wybitnie wyjątkowa...
 6. Svetherus

  Coś znowu namieszane z BBkami?

  właśnie z jednej salwy colorado trafiłem 3x cytadelę fuso... ;)
 7. Svetherus

  Patch 0.5.2

  to nie jest bzdura, to jest abstrakcja ;) pokazująca, że BB jest ZNACZNIE łatwiejszym, ZNACZNIE więcej wybaczającym okrętem.
 8. Svetherus

  Misje świąteczne

  dobrze, że nie pasjansem. No, za tą samą cenę mogłeś wymienić filtry i olej w samochodzie, a samochód to też raczej nieporównywalna zawartość.
 9. Svetherus

  Patch 0.5.2

  [edytowano] To, że BB są przegięte, nie znaczy, że jest ich najwięcej. Obecnie bitwa bez 3-4DD na team to rzadkość. Do tego, różnica w dmg pomiędzy CV a BB wynika z prostego faktu iż że - kapitan CV mając do wyboru cel z 20k a z 40k powinien robić ten z 40k. A pancernik ten z 20k. Do tego pancernik nigdy nie płynie sam, więc ktoś mu podpieprza dmg... itd... [edytowano]
 10. Svetherus

  Patch 0.5.2

  A wiesz dlaczego tak nie jest? UWAGA UWAGA WISDOM. Ile masz BB w teamie teraz, a ile może być CV w teamie? Po prostu brakuje HP u przeciwnika, żeby sobie postrzelać.
 11. Svetherus

  Patch 0.5.2

  generalnie. Nie wiesz, nie odzywaj się. Policz sobie. W ciągu 5 minut bitwy, pancernik 8 tieru oddaje circa 10 salw. czyli zakładając 10k na salwę (co jest słabym wynikiem) potencjalnie może zrobić 100k dmg. W tym samym czasie, lotniskowiec robi jedno podejście i zdejmie conajwyżej 65k dmg jak zdejmie pancernik na jedno podejście, co obecnie jest trudne (na 8 tierach). Jeśli pancernik zwarzywi jedną salwę, niewiele się stanie. Jeśli CV zwarzywi podejście... no stanie się dużo. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, przykro mi bardzo, jak już Ci Azell doradził, pisz o zapomogę do PFRONu. AHA. I nie zaczynaj dyskusji na temat "historycznie torpedy nie robiły dużo", bo możemy poruszyć temat historycznej, 3-procentowej celności głównych baterii BB.
 12. Svetherus

  Minekaze

  pewnie dla tego, że nikt inny tego nie robi, a ty pytasz o okręty którymi ja akurat umiem grać
 13. Svetherus

  Minekaze

  silnik.
×