Jump to content

Oderisson

Players
 • Content Сount

  764
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6817
 • Clan

  [HEROZ]

About Oderisson

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,123 profile views
 1. Możliwe jak skopiesz pluton.
 2. Panowie, każdy ma prawo do własnej opinii. Ale to nie wszystko: jest jeszcze prawo do posiadania waszej opinii bardzo głęboko w dup*e, z którego pragnąłbym w chwili obecnej skorzystać. Ciao.
 3. Chapayew w drugim evencie hallowen. półtora roku temu. Rok później wprowadzono jeana barta z tym consumablem.
 4. Spoko jestem tego faktu świadom. Podobnie jak tego że rzeczy testowane w eventach maja tendencje pojawiania się później w normalnych trybach. Osobiście wierzę w pojawienie się łodzi podwodnych, consumabla zwiekszające celność salwy, itp.
 5. Spotujący DDk... dobre. Myślę że jednorożce i latające świnie są łatwiejsze do spotkania niż takie ustrojstwo. Wiesz jak wygląda "spotowanie" DDków w 99% przypadków? Leci na gwałt do najbliższego capa nie czekając zanim grubasy wogóle zdążą się rozpędzić do max prędkości. Krążki jakoś daja radę. Wpływa taki na capa a tu nagle zonk... Contested... no to co robi nasz bohatyr? Ano dym i jak krowa siedzi przez następne 2 minuty we własnych pierdach. W międzyczasie napatoczy sie krążek z radarem i "AAAA wiejemy!!!!". Wtedy strzela w niego wszystko. I tym czarodziejskim sposobem nagle z jednej drużyny znikaja DDki i ogólnie są zwykle pierwszymi ofiarami itp. Ja nie chce żeby DDk mi spotował bo zwykle więcej z tego szkody niż pożytku w obecnym wykonaniu. A każdy okret powinien mieć jakąś wersję dymu bo obecnie praktycznie nie pamietam kiedy DDk uzył go zgodnie z przeznaczeniem. Myslisz że dlaczego dym ma bąbel tyle wiekszy od pierdziacza? Dlaczego stawia sie go w formie kreski? Dlaczego inni z sojuszniczej drużyny widzą ile mu czasu pozostało? On nie jest dla ddka. DDk ma concealment, a dym ma stawiać innym co go nie maja. Ale nie, tego faktu swiadomy jest może promil ddków. A z obecnych zmian widzę że WG doszło do wniosku że umysłowe cegły pozostaną cegłami, do wzniosłych myśli ich nie zmusisz i trzeba jakąs dać forme dymu spersonalizowana bo trzy lata tej komedii wystarczy.
 6. Domyslam sie ze pijesz do DD. DD nigdy nie dostana naprawki w standardzie. Nie taka ich rola.
 7. NIe zobaczysz. Pociski dymne maja sens jako support. Jeżeli kiedykolwiek będą wprowadzone to tylko w jednej jedynej formie: z czasem działania równym, może o sekundę większym niż reload. A już Ci tłumaczę dlaczego. Założę się że ich idea będzie taka: Wyspotowali ci sojusznika na froncie i masz do wyboru dwie drogi: albo walisz do tego co go wyspotował, albo stawiasz dym sojusznikowi żeby mógł wziąć nogi za pas. Może w randomach to będzie rzadkie, ale w plutonach nie zdziwiłbym się gdyby było o wiele bardziej obecne. Podobnie dym z silnika: Założę się że będzie tylko aktywny za okrętem jeżeli ten będzie się wycofywał. Coś takiego jak Prince of Wales kontra bismarck. Albo bedzie sie rozpraszał jak okręt zacznie strzelać. Defensywne, które mają za zadanie umożliwić Ci wycofanie się a pośrednio zachęcić do bardziej aktywnej gry. Kamperiada jest dlatego że jak dostaniesz focusa to żadna siła Ci nie pomoże. A tylko DDki i jedne krażki mają jakąś formę dymu. W rzeczywistości używały go wszystkie klasy okrętów.
 8. Oderisson

  14 SEZON - Rankedy

  Małe pytanko o progres za poprzednie sezony: Skończyłem poprzedni sezon na poziomie 10, ten zaczynam na 16. A co z nagrodami za ranki poniżej (lub powyżej, jak kto woli) poziomu 16? Są permanentnie zablokowane dla mnie. Nie wpłynęły też z automatu na konto. Czyli jak osiągnęło się jakiś tam poziom w poprzednim sezonie to następny zaczynasz szybciej, ale nagrody masz "upośledzone"?
 9. hejka kto moze mi pomoc bo nie wiem gdzie pisac i nie wiem co robic jak gram w chwile w gre world of warship wyskakuje mi po chwili czysta biala strona do puki nie wyl i wl pc z nowu to ta strona nie znika co mam zrobic odpiscie 

   

×