Jump to content

Fatum76

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3126

About Fatum76

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Fatum76

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Witam, czy w ogóle, a jeśli tak, to w jakiej sytuacji używacie, na tym niszczycielu, pocisków przeciwpancernych. One rykoszetują nawet od Fiji (sprawdzone w dzisiejszej bitwie rankingowej).
 2. Fatum76

  Kutuzow bez dodatków w sklepie

  Dzięki za info, plusik poleciał. A jak wrażenia subiektywne? EDIT: Greyshark dzięki za link +
 3. Fatum76

  Kutuzow bez dodatków w sklepie

  Witam, ze względu na interesującą ofertę w sklepie premium, gdzie Michaił Kutuzow jest aktualnie w cenie nawet minimalnie niższej niż Atago, chciałbym prosić osoby grające oboma jednostkami o ich porównanie, abstrahując oczywiście od kwestii wyboru całej linii krążowników japońskich, czy zdradzieckich. Jeśli taki temat już jest poproszę o podrzucenie linka. W kwestii zarobków to ta kupka pikseli kosztowałaby mnie 8 godzin pracy, no ale ja żyję w biednej Polsce
 4. Fatum76

  Wersja 0.5.2 - dyskusja ogólna

  Też, po aktualizacji, nie mogę zalogować się do gry
 5. Fatum76

  Nowy rewolucyjny kontroler do WoWs

  Jak już jesteśmy przy polskim panteonie to może wrzucę coś Juliana Tuwima?
 6. Fatum76

  [BUG] Niewidzialny kursor na mapie

  Wiesz, mamy jeszcze betę, więc musimy im to wybaczyć. Tylko, że niedługo rusza oficjalna wersja gry, a wtedy taki bug to kwas. Podsumowując, masz rację, to miał być sarkazm.
 7. Fatum76

  [BUG] Niewidzialny kursor na mapie

  Mam to samo, czyli problem masowy. W którymś z patchy to naprawią :-)
 8. Fatum76

  Kawachi

  Byłby znośny gdyby nie ten żenujący zasięg, Dobrze, że już go skończyłem, bo czasami czułem się bezradny nie mogąc ani dogonić przeciwnika, ani mu uciec.
 9. Fatum76

  Minekaze

  Może masz rację. Pierwsza bitwa po patchu i ponad 70 tys. zadanych uszkodzeń. Nie jest to wybitny wynik, ale przyzwoity. Oby w każdej bitwie taki się trafiał
 10. Fatum76

  Minekaze

  No i skrzywdzili Minekaze w aktualizacji 0.4.1. Wykrywalność wzrosła z 5,9 do 6,2 km, i zabrali torpedy z zasięgiem 10 km. Szkoda, bo dopiero zacząłem nim grać i liczyłem na fajną zabawę.
 11. Fatum76

  lotniskowce-sterowanie

  U mnie jest ta sama przypadłość. Trochę się wkurzyłem. Pierwsza bitwa lotniskowcem i nic nie mogę zrobić. Błąd występuje tylko przy trybie pełnoekranowym.
×