Jump to content

3AD3OY

Players
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5422
 • Clan

  [REKIN]

About 3AD3OY

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. 3AD3OY

  Arsenał

  Witam 3 szybkie pytania 1: Jak najefektywniej famić węgiel - jest możliwość poza kontenerami ? 2: Który z okrętów z arsenału ma największe bonusy jeśli chodzi o zarobek 3: Czy da się dalej zdobyć to 48 gwineii ?
 2. 3AD3OY

  U.S.S Enterprise

  Temat poświęcony U.S.S Enterprise - okręt zapowiedziany w dzisiejszym ogłoszeniu.
 3. 3AD3OY

  KAMIKADZE R

  Ile wynosi zwrot dublonów za ponowne otrzymanie tego okrętu ?
 4. 3AD3OY

  Hakuryu/Hukaryu

  Granie nim to coś innego niż statystyki - to szachy jeśli się do tej pory nie nauczyło wyłapywać ddki na początku bitwy / wyłapywać dzieciątka bez osłony / spotować to nie ma co wskakiwać na ten okręt. W porównaniu do większości graczy na midwayach na Hakuryach siedzą gracze którzy coś już potrafią ( sam jeszcze się uczę ), aczkolwiek ss pokazuje jak wyglądają bitwy - pierwsze 2-3 fragi to cv i ważne by więcej było twoich ;) W porównaniu do Taiho jest poprostu trochę lepszy ale bez jakiegoś strasznego przeskoku ( co innego XP które po shokaku jest żałosne ) deck wiadomo 2/3/3 mimo iż 2/3/2 jest też przyjemny w długich bitwach - więcej torpedowców
 5. 3AD3OY

  Bogue

  Okręt ogółem fajny - dobry do nauki i zabawy - chociaż jego następca w decku 1-1-1 wydaje się być lepszy do nauki - ale wyższy poziom znacznie i więcej trzeba myśleć dlatego polecam jednak go ;) A tu jakieś obrazki - 10 wynik na serwerze w kwesti DMG - mógł być pierwszy zarówno w kwestii dmg jak i kili ale team niezbyt obchodziło to co do nich piszę http://imgur.com/a/1NE5n
 6. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  miejsca w porcie nowe czekają ;)
 7. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  z tego co wiem jeśli mowa o jednorazowych to tylko zostana zwrocone do portu te dwa ktore kupiles ;)
 8. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  Karamon Pytanko mógłbyś porównać charabrowska do grozvoia - chodzi mi o statystyki / widziałem, że się udzielasz na inglisz forum więc pewnie zdecydowanie więcej odemnie rozumiesz ;)
 9. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  generalnie na całości można zarobić coś koło 30 mln ;) z dowódcami nie wiem w sumie czy aż tylu jest tam potrzebnych /// sam mam 5/6/7 z tego drzewka więc bd 6/8/8 + 3mln + 2 dowódców ogarniętych w miarę - może nawet leningrad się doczeka kogoś na swój pokład normalnego #edit1 możesz kupić jeszcze 5/6 - 3kk kredek i 8 tier czyli 5 mln + kosztem 5 mln + jeszcze miejsca w porcie ;))
 10. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  Co do XP - czytałem gdzieś coś o rekompensatach ale nie jestem pewny co do kapitanów z tego co wiem zostaje przenoszony z tyloma samymi punktami. ale nic nie jest doskonałe a na tym update sporo zyskuje większość więc WG +
 11. 3AD3OY

  Split niszczycieli ZSRR

  szczerze to jest mega fajna dla graczy informacja - można zarobić sporo XP i kredek - w wowcie nigdy tak nie było - ale i tak bd że wows schodzi na psy etc.
 12. 3AD3OY

  Kontenery - Dyskusja

  Mi doszły 2 SK ( zaraz po sobie) i dwie super nagrody - radar dozorowania ;)
 13. 3AD3OY

  Kontenery - Dyskusja

  dziś SK i 50k free xp pierwszy od +/- 30 kontenerów
 14. 3AD3OY

  Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

  Wiadomo może z którego ruskiego DD będzie rozłam na nową linię?
 15. 3AD3OY

  Wersja 0.6.2 - dyskusja ogólna

  Ludzie zluzujcie majty zachowujecie się jakby te kilka kamo i premka było nie wiadomo jak ważne - liczy się fun ... - opowie ktoś coś o nowej X radzieckiej ?
×