Jump to content

Terionus

Beta Tester
 • Content Сount

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  817

About Terionus

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Terionus

  [NESI]Rekrutacja

  soon
 2. Terionus

  Wasz Pierwszy zatopiony okręt.

  Nie pamiętam jak i kiedy zatonął pierwszy, za to pamiętam, że swego czasu regularnie płonęły w wannie papierowe statki, solidnie podlewane old spice od ojca ... zawsze się dziwił, czemu tak szybko mu się kończy akurat ta woda po goleniu ....
 3. Gdzieś są opisane bonusy z tego trybu poza gwiazdkami?
 4. Terionus

  Stare Gry

 5. Terionus

  Patch 0.4.1.1

  Mi niemal pełnego Nagato wykończył zbłąkaną torpedą DD 5 tieru Detonacja jak zwykle w najlepszym momencie ... Co do patcha .. Aoba faktycznie jakby lepiej przebijała, natomiast Pensacola jak ssała tak ssie nadal - cytadela wpada raz na ruski rok.
 6. Terionus

  TOP SECRET - czyli czego WG nie mówi.

  Taaa w szczególności jak zostaję osłaniając CV, coś spotuje zbliżającego się DD. Klikam, prosząc CV o spotowanie, żeby móc go w miare szybko utłuc. Na co bohaterski CV sam chce go rozwalić puszcza 3-5 eskadr nie trafiając ani razu. Piszę, żeby zostawił 1 DB na spocie to go skończę. Oczywiście nie. Bo ON musi wrócić wszystkimi latadłami, przeładować i ponowić atak. Z pewnościa dla takiego debila będę wystawiał się na rybki próbując spotwać DD. Jak CV wybitnie nie chce pomocy to nie można go do tego zmuszać ...
 7. Terionus

  Murmańsk

  Ciekawe ... Grałeś na wyższe tiery (u mnie było po 1 krązku V i chyba 1 CV, reszta w większości IV)? Jeszcze kwestia czy z premką? Jak pisałem poprzednio u mnie gra bez premki. Z odznak, duzy kaliber, wparcie i dewastujące uderzenie. Bodaj 15 cytadel. (Z domu wrzucę screeny, nie pamiętam wszystkiego dokładnie). Czysty exp ponad 2200. http://wrzutka.zset.pl/di/MUXT/shot-15.jpg To z powtórki. Myślałem, że w powtórce da się złapać wyniki, ale niestety. W skrócie 4 fragi (Kuma, Phoenix, Omaha i chyba Myogi), 16 cytadel, 5 torped, 7 podpaleń, 4 podtopienia, 95 pocisków w celu, ponad 150k obrażeń dało niecałe 300k kredytów. IMO niewiele za taką bitwę.
 8. Terionus

  Podatki od okrętów czy...?

  No i jeszcze trza zapłacić załodze, żeby miała na dziwki i piwo
 9. Terionus

  Procesor i karta graficzna

  Na niskich ustawieniach dało się grać na C2D e4600 + GF8600 (przynajmniej kilka miesięcy temu 20-50 FPS). Podstawowe pytanie czy taka jakość zadowoli odbiorcę.
 10. Terionus

  203 po 4.1 - problem z cytadelami?

  Chodzi o działa 203, konkretnie na Pensacoli. Nie jestem w stanie wsadzić więcej jak 2-3 cytadele na bitwę, a HE przeciw okrętom tierów IX i X w zasadzie nie zadają obrażeń. Przed patchem regularnie w krążowniki ładowałem po kilka cytadel. W tej chwili na kilka salw w idącą równolegle Aobę na dystansie 7 km nie jestem w stanie nic wpakować. W 1 poście narzekałem na Aobe jednak tu coś czasem, wpadnie, wczoraj w 1 bitwie wpakowałem 6 lub 7 w tym 1 w NO zatem coś wchodzi. Pensa natomiast staje się niegrywalna, pozbawiona w zasadzie jedynego atutu (no może poza AA) staje się chłopcem do bicia.
 11. Terionus

  Murmańsk

  150 k dmg, 4 fragi (2 praktycznie pelne Kumy, niemal pelna Omaha, Phoenix) mocno obity Langley lub Bouqe, kolejny Phoenix, 2 BB (wsadzone 3-4 torpedy + ostrzał).zarobek 297 k bez premki. (z chaty dorzucę screeny). Jak na taka bitwę zarobek niewielki. Podobne zarobki byłem w stanie osiągnąć Omahą, którą kręciłem niższe wyniki. Jakoś nie dostrzegam specjalnego bonusu do zarobków.
 12. Terionus

  Ryujo

  Ostatni patch zabil tego CV ... miałem 65%WR zostało 52%. NA jakieś 11 gier wygrałem 1 i 2-3 remisy reszta porażki. Dziękuje WG. Debile w teamie, a po takim upośledzeniu sam nie jestem w stanie już gry wyciągnąć. 1 zestaw FT gówno daje, Nie dość, że 1 TB mniej to dodatkowo mniej rezerw na zapełnienie straconych w nalotach. Większa ilość FT to już padaka całkowita. Nie wiem czy to moje odczucie, ale samoloty latają jakby wolniej, nawrót nad cel to jakiś żart.Opóźnienie po zrzucie torped też prawie zabawne. GJ IJN przestają mieć jakikolwiek sens. USN przynejmniej z 6 dolecą nad cel 3 i jest szansa coś zrobić.
 13. Terionus

  TOP SECRET - czyli czego WG nie mówi.

  Z profilem ogólnie jest jakiś kosmos. Wyszukując się w zakładce gracze mam: 1 Terionus 678 53,24% Natomiast po wejściu w swój nick 674 52,97% Prawdopodobnie pierwsza pozycja sumuje bitwy pvp i pve, tylko, że dałbym głowę (nie swoją) uciąć, że jak kiedyś sprawdzałem miałem jakąś porażkę pve (prawie jak stracić bramkę z Gibraltarem). Btw mi też WR spada -- oszustwo pełną gębą (i nic do tego nie ma fakt, że na 5 walk Pensacolą wygrałem 1 ).
 14. Praktycznie nie miałem czasu pograć po ostatnim patchu. Jednak te kilka gier sprawiło, że zwątpiłem w Pensacole, a raczej jej lufki. Prędzej cytadele wpadały regularnie, po patchu jak zrobiłem 3 cytadele to święto lasu, bywało, że waląc w krążowniki VI - VIII zaliczając 70+ trafień miałem 0 cytadel. W ostatniej bitwie, trafiłem na Iowe - jako, że się mną nie interesował to waliłem jak do kaczki na dystansie 12-15 km. Około 40 trafień z pocisków HE, nie wiem czy sumarycznie zabrałem mu 2 k HP. Rozwalałem mu moduły, głownie plotki, pożaru brak, jak wpadały obrażenia to po 50-200 .... W późniejszej fazie bitwy wpadł mi na cel Baltimore - miał 3 k HP, potrzebowałem 4-5 salw burtowych aby go dobić, z każdej wpadało kilka pestek (HE/AP). Czarę goryczy dopełniły Clevland i Aoba (idąca równoległym kursem do mojego na dystansie 7-8 km). 2 salwy burtowe w Aobe i zaledwie kilkanaście k HP, bez cytadeli, Clevland przetrwał 2 salwy idąc do mnie dziobem, na ogryzku. Celowanie jak przed patchem i nagle z całkiem przyjemnego okrętu zrobił się dziwoląg. Swoją drogą Aoba też jakoś straciła zdolność rozwalania cytadel. W pojedynkach z Clevlandem radośnie pokazującym burtę musiałem ratować się ucieczką bo idealnie mierzone salwy zadawały żałosne obrażenia z 1 cytadelą na 2-3 salwy.
 15. Terionus

  Gra na T10 bez konta premium - dyskusja

  Ubawiłem się. Jakbym dostarczył takiego bubla jak WG i żądał miesięcznych opłat za w pełni funkcjonalny program (bo bez tego ktoś będzie mógł robić obliczenia np. tylko do 1 kondygnacji) to by mnie klienci śmiechem zabili i trza by zwijać interes. Płacić można za produkt dobry i funkcjonalny. Niestety WG nie daje możliwości gry bez warzyw, które kupią sobie Tirpitza. Dlatego też śmieszą mnie cebulackie teksty, że należy wkładać nieograniczoną ilość $ aby potestować (grą tego nazwać nie można) ich niedorobiony produkt. Do tego takie cebulaki myślą, że jak wydadzą 50 PLN/m-c to są paniskami, z co najmniej tytułem książęcym.
×