Jump to content

Pro100Lot

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3047

1 Follower

About Pro100Lot

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Wiem o co Wam chodzi. Dobrze. To ostatni mój post na ten temat ( o ile nie będzie kolejnych Waszych na ten temat) Napisałem co myślę. Teraz poczekam i poobserwuję jak przy następnym evencie będziecie beczeć że EU serwer największy a najgorzej traktowany pod kątem nagród. Nie zdziwię się jak info o następnym evencie pojawi się jedynie na forum. Dalej jak pieski potakujcie sobie nawzajem. Kto ma choćby odrobinę przysłowiowego oleju w głowie, zajarzy o co chodzi bez najmniejszego problemu. Powodzenia.
 2. Pro100Lot

  Projekt "R"

  I widzisz wypowiadasz się nawet nie czytając tego co napisałem. Ja tez załapałem i wiem ze gracze dostaną Kamikaze po uzbieraniu 10m pereł, cały czas chodzi mi o błędne informowanie graczy na stronie projektu R o warunkach. Na cholere mi Kamikaze jak mam Shimikaze...... nie zależy mi na tym statku. WG może mi go wcale nie dawać, nie zależy mi. Dyskusja wręcz dotyczy nie warunków zakończenia eventu, a traktowania graczy. Ja cały czas piszę o informacjach z oficjalnej strony, nie ze stron serwerów rosyjskich, anglojęzycznych itd. Piszę o stronie Projektu R po polsku. O niczym więcej. Dzobo30, to co zacytowałem AKTUALNIE widnieje na stronie projektu R. Wręcz bezczelnie to skopiowałem.
 3. Pro100Lot

  Projekt "R"

  To po kiego piszesz o Polskich pracownikach cytując mój post ? Nie musisz czytać, i tak z góry wiadomo że negatywnie się do tego odniesiesz i tak będziesz zwalał winę na graczy. Temat dotyczy Projektu R i nic ci do tego czy się wtrącam czy nie. Pisze na temat o Projekcie R. Haczyka szukasz? A zauważyłeś że mozna to odczytać dwojako? "bez potrzeby zdawania się na los po zakończeniu Projektu R" co dla mnie oznacza iż nie będzie ryzyka pominięcia podczas losowania, a równie dobrze może oznaczać że po zakończeniu Projektu R, ale wtedy zapis powinien wyglądać tak: "bez potrzeby zdawania się na los, po zakończeniu Projektu R" Głupi mały przecinek a zmienia kontekst zdania. I ja nie czytam ze zrozumieniem..... Ponadto wpis na stronę Projektu R: "Gdy społeczność zbierze 10 milionów pereł, Admiralicja będzie dysponować wystarczającą ilością środków do odrestaurowania okrętu Kamikaze i wybudowania 2000 egzemplarzy okrętu. Nowe jednostki zostaną rozlosowane wśród uczestników wydarzenia, którzy zebrali przynajmniej 150 pereł." Widzisz gdzieś JAKIKOLWIEK wyraz, który mówi o tym że zebranie 10 mil pereł dotyczy też okrętów premium za 260 pereł? Bo ja nie widzę. Gdybyś uważniej przeczytał co napisałem to byś zrozumiał. Czekam na dalsze słowa krytyki.
 4. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Ułatwie Ci zadanie, bo zaczynasz juz oceniać zupełnie błędnie, wręcz sugerując mój debilizm co mnie zaczyna powoli wk...ć. Łopatologicznie Ci to wyłożę, bo chyba inaczej sie nie da. Zapomnij o wszystkim, całym Projekcie R. Wejdz na stronę oficjalną gry, znajdz projekt r i przeczytaj go, nawet kilka razy. Ja NIE WNIKAM W TO CZY POLSCY PRACOWNICY COKOLWIEK WYJAŚNIALI CZY NIE. Zauważ że po przeczytaniu WSZYSTKICH informacji na stronie projektu r NIE DOWIESZ SIĘ DOKŁADNIE JAKIE WSZYSTKIE WARUNKI MUSZĄ ZOSTAĆ SPEŁNIONE aby otrzymać Kamikaze R za 260 pereł, poza informacją że masz je zebrać. Wczuj się w nowego gracza, który na stronie gry znajduje taki ciekawy event, Czyta że trwa do 24 lutego, że gracze zbierają 10 mil. pereł. Dowiaduje się że gdy zbiorą perły wśród graczy którzy mają ich 150 rozlosowanych zostanie 2000 premium statków. Zaczyna zbierać perełki, w międzyczasie pojawia się na tej samej stronie projektu r info że jeżeli zbierze 260 pereł na pewno otrzyma premium statek bez ryzyka że nie będzie wylosowanym. Morda się cieszy, fajny event, na dodatek mozna na 100% stateczek dostać. Więc gra ucieszony i widzi w celach osobistych nagrodę za 260 pereł. Po zebraniu wymaganej ilości pereł widzi że ukończył cel osobisty i pomimo iż za wszyskie pozostałe juz otrzymał nagrodę, nie dostał statku premium. Zaczyna się drążenie dlaczego. Wchodzi na forum i tam dopiero dowiaduje się o warunkach. Ja doskonale czytam ze zrozumieniem, ktoś niestety nie potrafi napisać na stronie gry prawidłowego info. Co do samego forum gry - pisałem wcześniej, i widocznie to Ty nie czytasz albo nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem. Gwarantuję Ci że gdyby na stronie projektu został nawet malenki odnośnik zamieszczony do forum z informacją że tam znajdują się szczegóły eventu, większość o ile nie wszyscy by to sprawdzili. Forum służy do czytania i dodam więcej niż ty, nawet do pisania wyobraź sobie, ale gracz nie jest od tego aby latał za każdym eventem na forum i szukał. Taka informacja powinna być albo na stronie projektu, albo w odnośniku do forum. Nie szukaj winnych w graczach. Ja ten statek mam głęboko gdzieś, i oficjalnie pisze na tym forum zebrałem perły ale tego statku nie chcę i nie będę nim grał. Ba nawet dalej będę zbierał perły dla zabawy, a co mi szkodzi. Nie chodzi o statek, niech to wreszcie dotrze, a o traktowanie graczy. O brak informacji której nie zamieszczono na stronie projektu r i zwalanie wszelkimi sposobami tego niedociągnięcia na graczy. Nikt tworząc konto w grze nie zobowiązywał się do czytania forum. Nie obarczam winą Polskich pracowników, a osoby które są odpowiedzialne za Projekt R i umieszczenie niepełnych informacji na stronie gry. Są one niepełne, na dodatek brak odnośnika to szczegółów zamieszczonych na forum gry. Gram dla rozrywki jak większość graczy, a nie dla czytania bełkotu kółka wzajemnej adoracji na forum. Zacznijcie szanować graczy panowie z WG, nie tędy droga.
 5. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Nie chcę zostać źle zrozumianym, zaraz pojawi się całe multum mądrogłowych twierdzących że znowu rozsiewana jest gównoburza (jak ktoś to nazwał), ale nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Gdzie na stronie projektu - mówię o stronie głównej gry jest jakikolwiek zapis że szczegóły i zasady odnośnie eventu znajdują się na forum ? Jeżeli ktokolwiek sprawdzał tylko stronę projektu, nie sprawdzając forum, nie oznacza to że nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nie rób z ludzi ułomnych umysłowo, bo nie masz racji. Ja osobiście informację o Projekcie R uzyskałem z oficjalnej strony gry, a nie z forum. A na stronie projektu zapisy oraz sposób odbierania nagród (patrz cele osobiste oraz kamienie milowe) wyraźnie sugeruje w jaki sposób i kiedy nagrody będą do odbioru. Co nazywasz skandalem i dramatem, to że zabrakło informacji na stronie oficjalnej gry bo ktoś o tym nie pomyślał i teraz trzeba bronić swojej racji za wszelką cenę, nawet robiąc z ludzi idiotów? Popatrz na to co ludzie piszą, nadal mają wątpliwości i szukają po forach. Informacje odnośnie projektu powinny znajdować się na głównej stronie, albo odnośnik to takich informacji odwołujący do forum. I nic nie było wiadomo od początku, wpis na forum pojawił się 21 stycznia informujący że za zebranie 260 pereł PO ZEBRANIU 10 MIL PEREŁ. Na stronie projektu również została zmieniona informacja, w której zawarto treść: zbierzcie 260 pereł, a otrzymacie Kamikaze R! Wysłuchaliśmy Wasz próśb i uwag! Jeśli zrealizujecie cel, jakim jest osobiste zebranie 260 pereł, otrzymacie na pewno niszczyciel Kamikaze R bez potrzeby zdawania się na los po zakończeniu Projektu R! Ale na stronie głównej gry ( Projektu R) nie zostało określone kiedy, czy po zebraniu 10 mil pereł, czy po zakończeniu eventu czyli 24 lutego... Stąd niejasności i niedopowiedzenia. Jeżeli ktoś nie sprawdził forum, zebrał 260 pereł, pojawiło mu się na stronie Projektu w Celach Osobistych że ma do odbioru Kamikaze R i go nie otrzymał, zaczęły padać pytania na forum. Nie była to jedna czy dwie osoby. Teraz osoby które nie wiedziały dlaczego nie otrzymały jeszcze nagrody za 260 pereł dowiadują się z tej jak to nazwaliście gównoburzy kiedy ewentualnie mogą otrzymać nagrodę.
 6. Pro100Lot

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Nieopatrzne w błąd wprowadziłem. 24 luty jest datą zakończenia projektu. Według tego posta niby po uzbieraniu 10 mil pereł: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/42176-projekt-r-wazne-zmiany/ Więc jeżeli gracze wcześniej uzbierają 10 mil pereł to projekt zakończy się wcześniej i gracze wcześniej otrzymają nagrody?
 7. Pro100Lot

  Projekt R i skrzynia skarbów

  A czytał Waszmość wcześniejsze posty? Gdy gracze uzbierają 10 mln pereł i zakończy się Projekt R czyli 28 lutego.
 8. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Cudownie. Dziękuję w imieniu wszystkich zagubionych. Język Polski być bardzo trudna - tego przecinka brakowało.
 9. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Aktualnie mam 293 perły. Powodzenia dla innych graczy "Admiralicja będzie w stanie odrestaurować Kamikaze i skonstruować 2000 sztuk tych okrętów, które zostaną losowo rozdysponowane wśród uczestników projektu" Wyraźnie wynika z tego że skonstruują 2000 okrętów które rozdysponują pomiędzy losowych graczy "Wysłuchaliśmy Wasz próśb i uwag! Jeśli zrealizujecie cel, jakim jest osobiste zebranie 260 pereł, otrzymacie na pewno niszczyciel Kamikaze R bez potrzeby zdawania się na los po zakończeniu Projektu R!" A z tego że po realizacji celu jakim jest zebranie 260 pereł, gracz NA PEWNO dostanie niszczyciel bez ryzyka że nie zostanie wylosowany PO ZAKOŃCZENIU PROJEKTU R. Nie ma tu ani słowa o tym kiedy ma ten okręt dostać po zebraniu 260 pereł. W błąd wprowadza umieszczenie nagrody w postaci tego okrętu na stronie projektu w Celach Osobistych. Ale taka informacja jest tutaj : http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/42176-projekt-r-wazne-zmiany/page__pid__801301#entry801301 I tyle na ten temat.
 10. Pro100Lot

  Projekt "R"

  http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/42176-projekt-r-wazne-zmiany/page__pid__801301#entry801301
 11. Pro100Lot

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Oddaję honor, masz rację jest na naszym forum. Jeszcze gdyby nagroda zniknęła z Celów Osobistych i została umieszczona w Kamieniach Milowych to byłoby super. Uważam że stąd całe to zamieszanie.
 12. Pro100Lot

  Projekt "R"

  Skąd to wytrzasnąłeś? Na pewno nie ze strony projektu Nie ma co bawić się w obrońcę, zdarzył się błąd i zamiast w Kamieniach Milowych Kamikaze R za 260 pereł znalazło się w Celach Osobistych i tylko tyle. To wprowadziło graczy w błąd i stąd zamieszanie. Nie właźcie nikomu do d..y żeby się przypodobać. Zdarzyło się WG i tyle, każdemu mogło. Event jest ciekawy i za to pochwała dla WG, a że błąd się wkradł - nie myli się tylko ten co nic nie robi.,
 13. Pro100Lot

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Nie tylko ja " nie znalazłem, nie doczytałem, nie potrafiłem". Linki i cytaty do czego, bo na pewno nie do Projektu R ze strony EU. Szkoda czasu na takie rozmowy. Zapomnij o wszystkim i uruchom sobie stronę Projektu R na EU, i zobacz co tam zostało napisane, Nie bierz pod uwagę informacji np z serwera RU. I dojdziesz do takiego samego wniosku jak ja. Strona Projektu oraz umieszczenie w Celach Osobistych zamiast w Kamieniach Milowych nagrody za 260 pereł wprowadziło masę graczy w błąd. NIKT oficjalnie nie napisał na stronie projektu oni na PL forum że Kamikaze R będzie po ukończeniu całego projektu, czyli 28 lutego. Taka informacja wynika TYLKO Z TEGO ŻE ZOSTAŁA ZAWARTA NA INNYCH FORACH. Zamiast w Kamieniach Milowych Kamikaze R za 260 pereł znalazło się w Celach Osobistych i na tym polega błąd, stąd całe zamieszanie. Gdyby był umiejscowiony w Kamieniach Milowych byłoby wiadomo że dopiero po uzbieraniu 10 mil pereł pojawi się w doku.
 14. Pro100Lot

  Projekt "R"

 15. Pro100Lot

  Projekt R i skrzynia skarbów

  I tylko o to mi chodzi, nic więcej paulcia25. Ale kolega nie rozumie albo nie chce zrozumieć. Ja wiem że ta rozmowa do niczego nie prowadzi i niczego nie zmieni, zauważam tylko brak rzetelności ze strony WG w temacie tego Projektu R. Ja też sprawdzam wiadomości na innych serwerach i wiem że tam to wszystko było opisane bez porównania lepiej. Stąd moje zdziwienie faktem, że WG przeprowadza Projekt R na serwerze EU mając już pewne doświadczenie w jego organizacji, a popełnia takie błędy. Osoba sprawdzająca tylko stronę projektu na EU i nie mająca świadomości jak ten event przebiega na innych serwerach będzie przekonana że za 260 pereł automatycznie otrzyma Kamikaze R.
×