Jump to content

gogocar

Players
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  350

About gogocar

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Tak přátelé , já se s váma loučím. Nemám nervy ani chuť nechat sebou manipulovat WG. Kvůli tomu jsem utekl od WoT a tady to je to samé. MM+RNG konečný nástroj na zprůměrnění hráčů. Co kdyby se moula dozvěděl že je moula. No jo ale zisk nadevše že áno. Tak hodně štěstí a pevných nervů přeji ostatním.
 2. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Jj nastavení RNG v této hře je největší zvěrstvo. Zajímalo by mě jak se dá udržet win nad 60% ? když se moc šplháte WG vám dá hned přes hubu v podání MM+RNG. Za posledních pár dnů jsem padnul z 62% na 59% a stále mě WG šikanuje MM. Např.: Lod ve stock postaví do tohoto MM upně běžně. Co tam asi s dostřelem 16km udělám nemluvě o tom že ta lod netrefí na 7km bok lodě. EDIT: A takto vypadá hra ovcí proti hráčům predátorům , prosím pěkně ty "těžký bojovníci" se nepohli ze základny až do konce.
 3. gogocar

  Izumo

  Tomu se říká RNG v praxi
 4. gogocar

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak po úporném odehrání cca 100 bitev konečně krakeník replay:http://wowreplays.com/Replay/12335
 5. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Vždyť píšu že jsem to měl vše v Kooperativních bitvách. Tak že to jde v nich smazat. Jo jsou kratší ale riziko poškození pokud pojedeš dopředu je větší než v náhodných bitvách. Tak že by jsi musel hrát z povzdálí.
 6. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Na potřetí už budeš růžovej na 8 bitev. Tedy pokud v tý době někoho neškrábneš. Já to znám. Během dvou dnů jsem dostal při expení všech DD 3x tem killera. Ale na mou omluvu to bylo proti BOT .
 7. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Tak mi to nedalo, znovu jsem to zapnul a čtvrtý pokus se naštěstí povedl ale já vůl vjel do torpéd tak že kraken se nekonal. replay: http://wowreplays.com/Replay/11972
 8. gogocar

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  jen tiše závidím ale gratuluji.
 9. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Já ten dvojnásobek s tím Clemsonem neudělám , kašlu na to vypnul jsem to. Co to hraje za lidi ? Tak a postěžoval jsem si.
 10. gogocar

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Ale prdlajs teda pokud se nepletu anebo jsem slepej. Pokud je teda řeč o stopkách "budíku" ve hře. Edit : TheComedian1983 Kurnik máš pravdu nejak to pulzuje.
 11. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Lidi , co jsem hrál proti botum tak jsem zjistil dvě věci, jsou uplně blbý ale v něčem jsou excelentní a to ve vyhýbání se torpédům. druhý poznatek je ten že se tam nenaučí novej hráč ničemu ba naopak začnou hrát jako boti, najedou všichni mezi nepřítele a kryjí je vlastními trupy (co jako chce třeba dělat 3T CA mezi dvěma BB nebo DD?) aby je ti co mají mozek nemohli trefovat bez rizika zásahu spojence, žádná taktika žádné sledování bojiště a výběr primárních cílů atd. Kooperativní bitvy, nemělo to náhodou sloužit jako výcvikové bitvy ?
 12. gogocar

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Samá chvála a replay skoro žádný nebo by na nich bylo vidět něco špatného ? Edit: ok Y opraveno.
 13. gogocar

  Aktualizace 0.5.8 - Hlášení chyb

  Zdravím , po té mini aktualizavi nejde reportovat (chválit) hráče v po bitevních tabulkách. Jsem sice nováček ale snad to neni zase nějaká pseudo ochrana od WG "hráčského výkvětu" jako se to uplně podělalo ve Wot kvůli čemu jsem ho už dávno přestal hrát. Snad to tady taky k tomu nespěje ?
 14. gogocar

  Vlhká zpovědnice

  Jsem podpruměrný !!! hráč (noob) a dnes ve všech případech jsem skončil jako nejlepší v týmu . Tak mi řekněte co za " lidi " to vlastně hraje ???? Vypnul jsem to , nemám na to nerva, jdu koukat telku.
×