Jump to content

stir668

Beta Tester
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [CKVN]

About stir668

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. stir668

  Veřejný test verze 0.5.3 - Nové perky

  Zdravím, co takhle veškeré zkušenosti po vyzkoumán í lodě pouštět jen do "posádky" kapitána. Zkušenosti na konverzi jsou fajn, ale cpát do toho další dublony? No asi ano, pro to tato hra na ně jede.
 2. stir668

  Změna cílů speciálu Project R

  V současné době nedosažitelné. maximálka 1503 Xp, od té doby super spoluhráči. Takže podmínky vyhrát bitvu s tím, nebo oním, nesplnitelné. Super MM z WOT je tu. Jinak také jste si možná všmli nenápadného zdražení dublonů. Již není v nabídce 2500 dublonů, ale 3000 dublonů, ovšem za 370,- Spojeno. Používej Edit. CE
 3. stir668

  Iva připravena k plavbě

  Když je plněno vše tedy skoro vše, vsune tam WG maličký podlý dodatek, bitva musí být vyhraná, takže se můžeš rozkrájet, ale pokud nevyhraješ díky ostatním co dělají "prd bez vořecha" tak je to stejně k ničemu. Takže zkráceně, zvrácenost MM z WOT se přesunula i na lodičky. Čím více perliček máte, tím horší team kolem sebe. Glo glo glo.....
 4. stir668

  Změna cílů speciálu Project R

  Zdravím, můj dotaz je věci aktualizace doby záznamu po splnění cíle, např 1600 Zk v jedné bitvě. Splněno, přesto nenastala změna a stále nesplněno. Dále za nasbírání 2 000 000 perel měl být připsán jeden premiový den, stále se tak nestalo, naopak jeden premiový den byl odepsán :-) Pepa dík za sdělení.
 5. stir668

  Hledam Klan

  Na WOT existuje klan Krygl, ale je jen tak na pohodu. Klan tuplák by možná prošel, ale spíše je to provázáno s klanem na WOT. Tak zatím lovu zdar a snad se potkáme na stejné straně mapy :-) P.
 6. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  Zdravíčko, tak po čase opět jeden zásek, dříve jsem řešil nemožnost prodeje lodě s vybavením, vyřešeno. Nyní hodlám prodat loď Myogi ze které jsem převedl a přeškolil kapitána, tudíž je bez kapitána, přesto při pokusu o prodej WG hlásí: "nelze prodat, nedostatek míst v záloze", ale jaká záloha, když kapitán na lodi není? Nebo jsem již prodal limitní počet lodí? Humor při úterku :-). Jinak pokud se v bitvě sejde více torpédoborců a letadlových lodiček, tak je to vážně na zadel. Skoro jako když by ve WOT stálo proti sobě pár wt.auf a pár bat.chatu arty 155.58. No co se dá dělat, torpédům neutečeš a kreténům co neumějí zatáče ve vlastním teamu také ne. :-)
 7. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  Moc pěkné, takže aby šlo něco prodat musím nejdříve zničit něco draho koupené. Také se mi nezdá poměr mezi cenou za koupi lodě a její cenou při následném prodeji. Ve WOT je to 50%, ve Warship je to tak sedmina původní ceny. Takže taky perfektně nevýhodné, sice jsou nyní bonusy za splněné mise, ale přesto si myslím, že tyto prodejní ceny lodí jsou k smíchu, no spíše k pláči.
 8. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  Zdravím, nejde mi prodat loď Chikuma bez demontáže vylepšení, za demontáž je požadováno 25 piastrů, které jako tester nemám, co s tím jako? OPRAVIT!!!
 9. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  chyba při prodeji.
 10. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  Chyba při prodeji lodě. Hodlám prodat loď Chikuma, ale nemohu, neboť je po mně požadováno uhrazení 25 piastrů za demontáž vylepšení. To jako myslí vážně? Platit při koupi a pak znovu nuceně demontovat? Myslím, že jasná chyba :-). Obrázek jsem hodlal vložit, ale prej moc velkej :-). Zmenšíme.
 11. stir668

  Hlášení chyb a bugů

  Zdravím, také se zde pánové začínají objevovat stejné neduhy jako ve WOT, loď jede a zmizí, pak se objeví a zmizí. Střely letí trefují a nepoškozují. Torpédoborec se zahalí kouřem a tím pádem je neprůstřelný. V první dny rozšířené zavřené Bety nás to hrálo stále k 5000, a hra byla plynulá na plné rozlišení a detaily. Nyní hrají necelé 4000 hráčů a hra se trhá, fps poskakují nahoru a dolů jako zběsilé a krvavé oko lagovací se také již dost často objevuje. Dnes při návratu do přístavu mne to hodilo rovnou do opětovného přihlášení. Prostě čím více "vylepšení" tím horší výsledek. :-(
×