Jump to content

Thorisin

Players
 • Content Сount

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [1-CSP]

About Thorisin

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday 01/03/1976
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech
 • Interests
  Válečná historie,historie,bojové sporty,šerm

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. Tak už ale vážně STOP... Pouštíte do hry nejen BOTY co neumí hrát s loděmi co vyzkoumaly , ale i s loděmi co nemohou mít a kupují si je za suroviny aniž by na ně měly v normálním stromě lodí něšo zaježděno.. Tak to jako PRRRR... Prémiová oď za Dublony pro člověka co nemá nic najeto a kazí hru ostatním ? Já chápu , že potřebujete peníze na vývoj , ale tohle ??? Potket člověka v Thundereru , co brousí kraj mapy a není schopný nic zahrát protože je rád , že má v přístavu 7 ??? Zkoušíte co hráči vydrží ??? Konečně vymyslste nějaký filtr pro výzkum podle dosažené úrovně... Klidně mě zabanujte já se s toho nerozsypu... Ale tohle je pokrok ve hře ??? A kam ??? Už i v tancíh jste šáhly na BONY , tak něco udělejte s uhlím a prémiovými loděmi... Tohle je otřesné ...Kdby šlo o jednu hru z 10 mlčím ,ale tohle snad nemyslíte už vážně.....
 2.  

  1. Thorisin

   Thorisin

   Jo přesně tohle WG pouští do hry s botama v high tier prémiových lodích na čase s tím něco začít dělat , dokud je hra hratelná...

 3. Thorisin

  Jak to funguje: Vylepšení

  Nejsi první kdo to říká , ale jak slýchám často naše komunita je DOST malá a nevyplatí se to.. Takže pohoda... Uč se jazyky a nebude problém.
 4. Víme přibližnou hodinu ?
 5. Nic si s toho nedělej jsme na tom stejně...
 6. Rozmyslím si to... Moc politiky a žádná kritika.. :-)
 7. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Víš co mi můžeš ???
 8. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Max 6 měsíců a i to je podle mě moc....
 9. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Jo to jsem bohužel pochopil pozdě . neměl jsem se tak zbrkle hnát za Siegfriedem , který tu už stejně brzy nebude protože pro většinu nováčků bude moc OP.... A hlavně není Ruský...
 10. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  A jé další chytrák do diskuze.... Tak takový jsou tady potřeba . Všechny jsem hrál a nebylo to na testu . Moje chyba , že jsem si to nepřečetl celé a měl jsem trochu míň expů.Dobře mi tak.
 11. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Potřebuješ screnshot ??? Proč bych jako měl kecat...
 12. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  A nedostávají se body za nulování ? Jako , že bych je mohl za 0 resetovat znovu ??? Sakra dobrý nápad, co mě nenapadl.
 13. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Chtěl jsem zkusit Siegrieda , ale zkusím akorát [edited]... Skvělý a na nulování větví příště [edited]. Ale moc dík za takový support. Tuhle hru 100 doporučím všem co znám ! Moc děkuji !!!
 14. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Jí to vidím taky na závěrečnou... Něco je rozbitého pokud vynuluješ 4 větvě lodí do 10 tieru a dostaneš jen 10 k bodů.. A jenom peníze tohle nezachrání... Dík za pokec. Mám 10 k výzkumných bodů ze 4 lodních větví ... Něco se pokazilo... Už za první mám snad na nárok na 20 k pokud se nepletu . Něco se [edited] a já fakt nemám náladu pořád řešit nedodělané věci... Fakt ne, to jako sorry !
 15. Thorisin

  Armada: Pyotr Bagration

  Navíc , když se ptám nemyslím to zle , pokud chcete aby si někdo tu loď koupil jakoukoliv , chci vidět konkurenceschopnost... Třeba opět Odin versus Vladivostock ???
×