Jump to content

Thorisin

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [1-CSP]

About Thorisin

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 01/03/1976
 • Insignia
  [1-CSP]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech
 • Interests
  Válečná historie,historie,bojové sporty,šerm

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Zase jen sliby a sliby...Pořád není žádná Čeština..Proč tu máte kancelář, když vás naši hráči nezajímají???
 2. Zatím nejsou CV problém, ale až kvůli novým CV budou měnit skilly jako , že to určitě přijde tak si o tom můžeme promluvit..Jenom nechápu jak chceš s DDčkem co má dostřel přesně na úrovní Ruskýho radaru Rusa potopit , byť i torpédy...Na kanony zapomeň pokud nehraješ Rusa a na torpy taky pokud nemáš Shimu nebo Zao..Chvilku tu hru hraji...Pokud znáš něco co já ne tak to od Tebe chci vědět hned a tady..Proč tedy nemají radary všechny křižníky???Nebo podobné???Proč musí mít výhodu delšího dosahu a trvání??? Nějak ti nerozumím.To není balanc... Má snad Hindenburg radar???
 3. Neříkám ,že se proti radarům nedá hrát, ale pokud sleduješ posun a vývoj ve hře pak to má nějaká opodstatnění i když popravdě nevím proč mají Ruské šunky tak výborné radary...Teď zlepší CV tak se spíš připrav na to , že budeme šílet z používání AA baráží , protože většina dobrých a fungujících bude zase úplně k ničemu...Jako teď , když chceš hrát low tiery je tam 5 DD a 2 CV...Takže jediná možnost je hrát LC nebo CC a nebo DD...Nechápu systém změn , ale zlepšení vydání radarů asi mělo snížit počet DD ...Proto se jezdí spíš na low tierech a začátečníci co chtějí hrát BB jsou prostě v ..... Teď máš v každé bitvě 2-3 britská DD a nějaká kontra DD...Až příjdou ponorky budou BB nehratelné i proti CV a ne jen kvůli ponorkám ,ale kvůli neexistující spolupráci týmů...Takže hra bude rozbitá, nehratelná pro nějaké jiné lodě než ponorky a křižníky...Můj názor A další problém jsou ruské OP DD s dostřelem jako křižníky..I když budeš mít Ruský křižník s Op radarem, jsi v háji , protože bude kroužit prostě tě upálí...Mimo dosah radaru a mimo dosah sekundárek a nic s tím neuděláš...
 4. Nahlášení super, jen aby se zase na nás nevysraly jako vždy...Jinak Dík
 5. Nešlo by trochu máknout na těch překladech k videím??? Máte kancelář v Praze, ale stálo je to s Češtinou na levačku...Prosím něco s tím už dělejte...Samozřejmě jde video sledovat i v Angličtině, ale proč???
 6. Thorisin

  Italské lodě

  Já musím s Marthym jen souhlasit.. Zkus se podívat na Italskou techniku komplexně a ne jednotlivě... Ber v úvahu i značky z kterých některé zbraně i technika vycházela a Italy prosím nezatracuj..Zkus si přečíst i něco o letectvu a sám uvidíš že kde není zájem může být stroj lepší ,ale i to je v podstatě k ničemu...
 7. Thorisin

  Italské lodě

  No raději si je nejdřív prohlédni,podle mě jsou krásné a do hry by se hodily...Jde o to že Italové je nesprávně používali stejně jako letadla která měli...Hezké a výkonné stroje,jenže když není srdce? :-)
 8. Thorisin

  Ruske krizniky

  Já zase nechápu vás ,že si necháte hru kazit nesmysli,ale to nejsem sám a první.Je potřeba si uvědomit že ve wwII Sovětské námořnictvo prakticky neexistovalo a neměli by jste si to uvědomit jen vy,ale celý Wargaming a udělat zkutečné lodě národů které prokazatelně byli námořní velmoci.Japonci,ano,Američani,ano,Němci,možná.Brtové Ano určitě,Francouzy,ano jistě,Italové,ano jistě. Pak se vám taky může stát že brzy bude ve hře i Rumunské hladinové lodstvo zastoupené říčními čluny a vám se to bude líbit,i když to bude v podstatě blbost a nesmysl taky.. ZA v životě jsem nechápal politiku Wargamingu pay to win,která platí v tancích ,letadlech a lodích .NIKDY bych nepošpinil přístav,hangár ani garáž jediným sovětským výmyslem a zmetkem.Proč? Nikdy jsem netrpěl stádovostí,takže IS,IS-3 a ani IS-7 a ani žádnou ruskou ani sovětskou lod u mě nehledej.. :-)
 9. Thorisin

  Ruske krizniky

  Zkus si nějakej s těhle křižníků najít třeba tady a uvidíme.. http://www.palba.cz/ .Pochybuju že to stihneš a nebo najdeš , než mě zase smaže..
×