Jump to content

kexuser

Beta Tester
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  27

1 Follower

About kexuser

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. kexuser

  Co czeka World of Warships w przyszłości?

  Powinni najpierw dodać pancerniki USA. (Nahnahnah klasa lowa <3)
 2. kexuser

  Za mało xp z bitwy (Jestem noobem?)

  Dziękuję wszystkim za pomoc. O zoomie wiedziałem, taki nawyk z wota mam. Bardzo mi się podoba Polskie community. Szkoda że zaczyna się "Siemka PL!". Za to powinien być automatyczny ban na IP.
 3. kexuser

  Za mało xp z bitwy (Jestem noobem?)

  Czyli jestem n00bem. OK. Skill to doświadczenie. Tyle że moje. Po prostu teraz będę grał więcej. A jak nic się nie poprawi, to wracam do mojej Niemieckiej stali z 75mm działem. Aha, mam pytanie. jak to jest z tymi pociskami? To chyba jest jakaś loteria. Raz jeden pocisk (AP) trafił. Skutek:18xx dmg. Innym razem cała salwa i tylko 500 dmg. No i jeszcze jedno: Czy jest jakaś realna róznica między pociskami, poza tym że Odłamkowe lecą wolniej?
 4. kexuser

  Za mało xp z bitwy (Jestem noobem?)

  Próbowałem, i za oba typy bitew dostaję podobny exp (300-400 w gorszych bitwach nawet 250 (!)). A jak patrzę jak inni grają to chyba aż tak nie lamię... Czy wszyscy dostają tak mało?
 5. Dlaczego z bitwy moim 1 tierem (USA) zdobywam tak mało xp? W WoT po pierwszej bitwie miałem 2 następne czołgi i wymaksowany 1 tier. Czy wszyscy tak mało dostają, czy ja tak noobię? +Jeśli wszyscy, to przydałoby się zwiększyć ilość xp za bitwę, to są testy, jak mam testować skoro wbijam 2 tier w 6 bitew? Boję się co będzie dalej. PS: To mój pierwszy post na tym dziale! Trututututututu!
 6. kexuser

  Ratte w WoWs

  No nie wiem... Zgaduję?
 7. kexuser

  Ratte w WoWs

  HA HA. Już widzę 20 ratte na jednego yamato. Hahahaa...
 8. kexuser

  samoloty latajace po sznurku.

  Musisz pisać na angielskojęzycznym forum. Najlepiej po prostu tu:
 9. kexuser

  Sprzedawanie konta a legalność.

  Oh. Przepraszam, wasza ekscelencjo. Nie wiedziałem iż pisząc to urażę waszą królewską godność.
 10. kexuser

  Sprzedawanie konta a legalność.

  Powinieneś weryfikować ludzi którym dajesz kody. Np. Wysyłać je przez TO forum.
 11. kexuser

  Sprzedawanie konta a legalność.

  Ma mi nie być żal? To nie fair, że ktoś na tym zarabia. Naprawdę taka pustka na serwerach? Ja słyszałem że jest wielu ludzi na EU Ale nie mam dostępu, więc pewności nie mam.
 12. kexuser

  Sprzedawanie konta a legalność.

  Kompania karna (Da bum tss). To był żart, haha
 13. Czy sprzedawanie konta wargaming z alphą WoWsh jest legalne/zgodne z regulaminem? Chodzi mi o to, czy WG zależy na tym by ukrócić proceder sprzedawania kont (Like it:http://allegro.pl/konto-world-of-warships-i5221006407.html)? Kurde, dostał/wygrał gość kod, rozegrał dwie bitwy i sprzedaje, a inni siedzą i żebrają. Powinno się za to... Nie skończę. Za odpowiedzi z góry dzięki
 14. kexuser

  Co z przyszłością WoWs? ( do otwartej bety)

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pancerniki_projektu_A-150 A-150 używano zamiennie z Super Yamato. Proste? PS: Ma ktoś wolny kod do bety dla gościa który szuka już pół roku? (Mnie)
×